Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Berlin Südkreuz v 00:29 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | Aktuálně | |
---|---|---|---|---|---|
dříve | |||||
00:29 | aktuální čas | ||||
00:29 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Südkreuz (S) 00:29 - Berlin Priesterweg 00:32 Berlin Attilastr. 00:34 - Berlin-Marienfelde 00:38 - Berlin Buckower Chaussee 00:40 - Mahlow 00:52 - Blankenfelde (S) 00:55 |
1 Berlin Südkreuz (S) |
00:30 | |
00:30 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 00:30 - Berlin-Tempelhof 00:32 Berlin Heidelberger Platz 01:30 - Berlin Treptower Park 01:53 - Berlin Landsberger Allee 02:08 - Berlin Gesundbrunnen(S) 02:16 - Berlin Beusselstraße 02:24 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
00:30 | |
00:30 | S 41 |
Berlin Greifswalder Str
Berlin Südkreuz (S) 00:30 - Berlin-Schöneberg 00:32 Berlin Hohenzollerndamm 00:39 - Berlin Westend 00:47 - Berlin Beusselstraße 00:52 - Berlin Gesundbrunnen(S) 01:00 - Berlin Greifswalder Str 01:07 |
11 Berlin Südkreuz (S) |
00:30 | |
00:32 | ICE 691 |
Erfurt Hbf
Berlin Südkreuz 00:32 - Lutherstadt Wittenberg Hbf 01:14 - Bitterfeld 01:31 - Leipzig Hbf 01:50 - Erfurt Hbf 03:23 |
3 |
00:33 | |
00:33 | S 46 |
Wildau
Berlin Südkreuz (S) 00:33 - Berlin-Tempelhof 00:35 Berlin Baumschulenweg 00:46 - Berlin-Schöneweide (S) 00:50 - Berlin-Johannisthal 00:53 - Eichwalde 01:05 - Wildau 01:12 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
00:34 | |
00:34 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 00:34 - Berlin Priesterweg 00:37 Berlin Südende 00:39 - Berlin-Lankwitz 00:41 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 00:43 - Berlin-Lichterfelde Süd 00:47 - Teltow Stadt 00:51 |
1 Berlin Südkreuz (S) |
00:38 | |
00:35 | S 41 |
Berlin Gesundbrunnen(S)
Berlin Südkreuz (S) 00:35 - Berlin-Schöneberg 00:37 Berlin Bundesplatz 00:40 - Berlin Hohenzollerndamm 00:44 - Berlin Westend 00:52 - Berlin Beusselstraße 00:57 - Berlin Gesundbrunnen(S) 01:04 |
11 Berlin Südkreuz (S) |
Jízda zrušena | |
00:40 | S 42 |
Berlin-Halensee
Berlin Südkreuz (S) 00:40 - Berlin-Tempelhof 00:42 Berlin-Neukölln 00:48 - Berlin Sonnenallee 00:50 - Berlin Beusselstraße 01:17 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 01:25 - Berlin-Halensee 01:28 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
00:41 | |
00:40 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 00:40 - Berlin-Tempelhof 00:42 Berlin Treptower Park 00:52 - Berlin Landsberger Allee 01:02 - Berlin Schönhauser Allee 01:08 - Berlin Gesundbrunnen(S) 01:10 - Berlin Beusselstraße 01:17 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
00:41 | |
00:41 | S 25 |
Hennigsdorf (S)
Berlin Südkreuz (S) 00:41 - Berlin Yorckstr.(S2) 00:44 Berlin Anhalter Bf 00:46 - Berlin Nordbahnhof 00:56 - Berlin Humboldthain 00:59 - Berlin-Heiligensee 01:24 - Hennigsdorf (S) 01:27 |
2 Berlin Südkreuz (S) |
00:41 | |
00:43 | S 46 |
Berlin Westend
Berlin Südkreuz (S) 00:43 - Berlin-Schöneberg 00:44 Berlin Innsbrucker Platz 00:46 - Berlin Bundesplatz 00:48 - Berlin-Halensee 00:54 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 00:57 - Berlin Westend 00:59 |
11 Berlin Südkreuz (S) |
00:43 | |
00:43 | EC 259 |
Praha hl.n.
Berlin Südkreuz 00:43 - Dresden Hbf 02:55 - Bad Schandau 03:28 - Decin hl.n. 03:46 - Usti nad Labem hl.n. 04:04 - Praha-Holesovice 05:14 - Praha hl.n. 05:24 |
5 |
00:43 | |
00:45 | S 41 |
Berlin Westend
Berlin Südkreuz (S) 00:45 - Berlin-Schöneberg 00:47 Berlin Beusselstraße 01:07 - Berlin Landsberger Allee 01:23 - Berlin Heidelberger Platz 01:57 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 02:05 - Berlin Westend 02:07 |
11 Berlin Südkreuz (S) |
00:45 | |
00:46 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Südkreuz (S) 00:46 - Berlin Yorckstr.(S2) 00:49 Berlin Oranienburger Straße 00:59 - Berlin Nordbahnhof 01:01 - Berlin-Blankenburg 01:15 - Zepernick(Bernau) 01:28 - Bernau (S) 01:34 |
2 Berlin Südkreuz (S) |
00:46 | |
00:49 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Südkreuz (S) 00:49 - Berlin Priesterweg 00:52 Berlin Attilastr. 00:54 - Berlin-Marienfelde 00:58 - Berlin-Lichtenrade 01:09 - Mahlow 01:12 - Blankenfelde (S) 01:15 |
1 Berlin Südkreuz (S) |
00:50 | |
00:50 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 00:50 - Berlin-Tempelhof 00:52 Berlin Heidelberger Platz 01:45 - Berlin Treptower Park 02:08 - Berlin Landsberger Allee 02:23 - Berlin Gesundbrunnen(S) 02:31 - Berlin Beusselstraße 02:39 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
00:50 | |
00:51 |
RE 3 (3363) |
Halle(Saale)Hbf
Berlin Südkreuz 00:51 - Berlin-Lichterfelde Ost 00:56 - Teltow 01:01 Ludwigsfelde 01:12 - Trebbin 01:21 - Lutherstadt Wittenberg Altstadt 02:01 - Dessau Hbf 02:23 - Halle(Saale)Hbf 02:57 |
4 |
00:51 | |
00:52 | ICE 592 |
Hamburg-Altona
Berlin Südkreuz 00:52 - Berlin Hbf 00:57 - Berlin-Spandau 01:17 - Wittenberge 01:59 - Ludwigslust 02:19 - Büchen 02:47 - Hamburg Hbf 03:12 - Hamburg Dammtor 03:19 - Hamburg-Altona 03:29 |
6 |
00:52 | |
00:53 | S 46 |
Wildau
Berlin Südkreuz (S) 00:53 - Berlin-Tempelhof 00:55 Berlin Baumschulenweg 01:06 - Berlin-Schöneweide (S) 01:10 - Berlin-Johannisthal 01:13 - Eichwalde 01:25 - Wildau 01:32 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
00:53 | |
00:54 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 00:54 - Berlin Priesterweg 00:57 Berlin Südende 00:59 - Berlin-Lankwitz 01:01 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 01:03 - Berlin-Lichterfelde Süd 01:07 - Teltow Stadt 01:11 |
1 Berlin Südkreuz (S) |
00:55 | |
00:55 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 00:55 - Berlin-Schöneberg 00:57 Berlin Landsberger Allee 01:37 - Berlin Heidelberger Platz 02:12 - Berlin Westkreuz 02:17 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 02:28 - Berlin Beusselstraße 02:35 |
11 Berlin Südkreuz (S) |
00:55 | |
00:59 |
RE 8 (62090) |
Wünsdorf-Waldstadt
Berlin Südkreuz 00:59 - Berlin-Lichterfelde Ost 01:03 - Blankenfelde(Teltow-Fläming) 01:19 - Dahlewitz 01:22 - Rangsdorf 01:26 - Dabendorf 01:31 - Zossen 01:35 - Wünsdorf-Waldstadt 01:44 |
3 |
00:59 | |
01:00 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 01:00 - Berlin-Tempelhof 01:02 Berlin Heidelberger Platz 02:00 - Berlin Treptower Park 02:23 - Berlin Landsberger Allee 02:38 - Berlin Gesundbrunnen(S) 02:46 - Berlin Beusselstraße 02:54 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
01:00 | |
01:01 | S 25 |
Hennigsdorf (S)
Berlin Südkreuz (S) 01:01 - Berlin Yorckstr.(S2) 01:04 Berlin Anhalter Bf 01:06 - Berlin Nordbahnhof 01:16 - Berlin Humboldthain 01:19 - Berlin-Heiligensee 01:44 - Hennigsdorf (S) 01:47 |
2 Berlin Südkreuz (S) |
||
01:03 | S 46 |
Berlin Westend
Berlin Südkreuz (S) 01:03 - Berlin-Schöneberg 01:04 Berlin Innsbrucker Platz 01:06 - Berlin Bundesplatz 01:08 - Berlin Heidelberger Platz 01:10 - Berlin Hohenzollerndamm 01:12 - Berlin-Halensee 01:14 - Berlin Westkreuz 01:15 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 01:17 - Berlin Westend 01:19 |
11 Berlin Südkreuz (S) |
Jízda zrušena | |
01:04 |
RE 8 (62089) |
Berlin Hbf
Berlin Südkreuz 01:04 - Berlin Potsdamer Platz 01:07 - Berlin Hbf 01:11 |
8 |
01:04 | |
01:05 | S 41 |
Berlin Westend
Berlin Südkreuz (S) 01:05 - Berlin-Schöneberg 01:07 Berlin Beusselstraße 01:35 - Berlin Landsberger Allee 01:52 - Berlin Heidelberger Platz 02:27 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 02:35 - Berlin Westend 02:37 |
11 Berlin Südkreuz (S) |
01:05 | |
01:06 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Südkreuz (S) 01:06 - Berlin Yorckstr.(S2) 01:09 Berlin Oranienburger Straße 01:19 - Berlin Nordbahnhof 01:21 - Berlin-Blankenburg 01:35 - Zepernick(Bernau) 01:48 - Bernau (S) 01:54 |
2 Berlin Südkreuz (S) |
01:06 | |
01:09 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Südkreuz (S) 01:09 - Berlin Priesterweg 01:12 Berlin Attilastr. 01:14 - Berlin-Marienfelde 01:18 - Berlin-Lichtenrade 01:29 - Mahlow 01:32 - Blankenfelde (S) 01:35 |
1 Berlin Südkreuz (S) |
01:09 | |
01:10 | S 42 |
Berlin-Halensee
Berlin Südkreuz (S) 01:10 - Berlin-Tempelhof 01:12 Berlin-Neukölln 01:18 - Berlin Sonnenallee 01:20 - Berlin Beusselstraße 01:54 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 02:02 - Berlin-Halensee 02:06 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
||
01:13 | S 46 |
Wildau
Berlin Südkreuz (S) 01:13 - Berlin-Tempelhof 01:15 Berlin Baumschulenweg 01:26 - Berlin-Schöneweide (S) 01:30 - Berlin-Johannisthal 01:33 - Eichwalde 01:45 - Wildau 01:52 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
||
01:14 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 01:14 - Berlin Priesterweg 01:17 Berlin Südende 01:19 - Berlin-Lankwitz 01:21 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 01:23 - Berlin-Lichterfelde Süd 01:27 - Teltow Stadt 01:31 |
1 Berlin Südkreuz (S) |
01:14 | |
01:15 | S 41 |
Berlin Westend
Berlin Südkreuz (S) 01:15 - Berlin-Schöneberg 01:17 Berlin Heidelberger Platz 01:27 - Berlin Hohenzollerndamm 01:29 - Berlin Westkreuz 01:32 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 01:35 - Berlin Westend 01:37 |
11 Berlin Südkreuz (S) |
01:15 | |
01:21 | S 25 |
Hennigsdorf (S)
Berlin Südkreuz (S) 01:21 - Berlin Yorckstr.(S2) 01:24 Berlin Anhalter Bf 01:26 - Berlin Nordbahnhof 01:36 - Berlin Humboldthain 01:39 - Berlin-Heiligensee 02:04 - Hennigsdorf (S) 02:07 |
2 Berlin Südkreuz (S) |
||
01:25 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 01:25 - Berlin-Tempelhof 01:27 Berlin Heidelberger Platz 02:30 - Berlin Treptower Park 02:53 - Berlin Landsberger Allee 03:08 - Berlin Gesundbrunnen(S) 03:16 - Berlin Beusselstraße 03:24 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
||
01:26 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Südkreuz (S) 01:26 - Berlin Yorckstr.(S2) 01:29 Berlin Oranienburger Straße 01:39 - Berlin Nordbahnhof 01:41 - Berlin-Blankenburg 02:05 - Zepernick(Bernau) 02:23 - Bernau (S) 02:29 |
2 Berlin Südkreuz (S) |
||
01:29 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Südkreuz (S) 01:29 - Berlin Priesterweg 01:32 Berlin Attilastr. 01:34 - Berlin-Marienfelde 01:38 - Berlin-Lichtenrade 01:49 - Mahlow 01:52 - Blankenfelde (S) 01:55 |
1 Berlin Südkreuz (S) |
||
později |
Upozornění: seznam obsahuje informace o příjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Südkreuz (S)
.
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.
|