Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Südkreuz (S) v 07:57 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
07:57 | Bus 184 |
Warthestr., Teltow
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 07:57 - Gontermannstr., Berlin 07:59 - Hoeppnerstr., Berlin 08:00 - Boelckestr./Hoeppnerstr., Berlin 08:01 Kaiserin-Augusta-Str. (U), Berlin 08:09 - Albrechtstr./Manteuffelstr., Berlin 08:11 - Warthestr., Teltow 08:50 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
07:57 | Bus M46 |
Gutschmidtstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 07:57 - Reichartstr., Berlin 08:00 - Schöneberger Str., Berlin 08:02 - Berlinickeplatz, Berlin 08:04 Wilhelm-Borgmann-Brücke, Berlin 08:16 - Gradestr./Tempelhofer Weg, Berlin 08:17 - Gutschmidtstr., Berlin 08:31 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
07:57 | Bus 106 |
Lindenhof, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 07:57 - Reichartstr., Berlin 08:00 - Schöneberger Str., Berlin 08:02 - Eresburgstr., Berlin 08:03 Egelingzeile, Berlin 08:04 - Alboinplatz, Berlin 08:05 - Lindenhof, Berlin 08:08 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
07:58 | Bus M46 |
Hertzallee, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 07:58 - Sachsendamm/Gotenstr., Berlin 08:01 - Sportzentrum Schöneberg, Berlin 08:02 - Schöneberg (S), Berlin 08:03 Dominicusstr./Hauptstr., Berlin 08:04 - An der Urania, Berlin 08:14 - Hertzallee, Berlin 08:22 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
07:58 | Bus 184 |
Reichartstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 07:58 - Reichartstr., Berlin 07:59 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
07:58 | Bus 204 |
Hertzallee, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 07:58 - Torgauer Str., Berlin 08:00 - Leuthener Str., Berlin 08:01 - Gustav-Müller-Platz, Berlin 08:02 Julius-Leber-Brücke (S), Berlin 08:04 - Richard-von-Weizsäcker-Platz, Berlin 08:06 - Hertzallee, Berlin 08:24 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
07:59 | S 2 |
Berlin-Lichtenrade
Berlin Südkreuz (S) 07:59 - Berlin Priesterweg 08:02 Berlin Attilastr. 08:04 - Berlin-Marienfelde 08:08 - Berlin Buckower Chaussee 08:10 - Berlin Schichauweg 08:12 - Berlin-Lichtenrade 08:15 |
1 |
|
07:59 | Bus 248 |
Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 07:59 - Gontermannstr., Berlin 08:00 - Bäumerplan, Berlin 08:01 - Adolf-Scheidt-Platz, Berlin 08:03 Columbiadamm/Friesenstr., Berlin 08:10 - Jüterboger Str., Berlin 08:11 - Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin 08:33 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:00 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:00 - Berlin-Schöneberg 08:02 Berlin Innsbrucker Platz 08:03 - Berlin Jungfernheide (S) 08:20 - Berlin Treptower Park 08:47 - Berlin Hohenzollerndamm 09:09 - Berlin Beusselstraße 09:22 |
11 |
|
08:00 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:00 - Berlin-Tempelhof 08:02 Berlin Hermannstraße 08:06 - Berlin Sonnenallee 08:10 - Berlin Westhafen 08:35 - Berlin Greifswalder Str 09:24 - Berlin Beusselstraße 09:37 |
12 |
|
08:01 | S 25 |
Hennigsdorf (S)
Berlin Südkreuz (S) 08:01 - Berlin Yorckstr.(S2) 08:04 Berlin Anhalter Bf 08:06 - Berlin Potsdamer Platz (S) 08:08 - Berlin Brandenburger Tor 08:10 - Berlin Friedrichstraße (S) 08:12 - Hennigsdorf (S) 08:47 |
2 |
|
08:02 |
RB 10 (18506) |
Nauen
Berlin Südkreuz 08:02 - Berlin Potsdamer Platz 08:06 - Berlin Hbf 08:09 Berlin Jungfernheide 08:16 - Albrechtshof 08:29 - Finkenkrug 08:38 - Brieselang 08:42 - Nauen 08:51 |
6 Berlin Südkreuz |
|
08:02 |
RE 8 (62057) |
Berlin Hbf
Berlin Südkreuz 08:02 - Berlin Potsdamer Platz 08:06 - Berlin Hbf 08:11 |
8 Berlin Südkreuz |
|
08:03 | S 46 |
Berlin Westend
Berlin Südkreuz (S) 08:03 - Berlin-Schöneberg 08:04 Berlin Innsbrucker Platz 08:06 - Berlin Bundesplatz 08:08 - Berlin Heidelberger Platz 08:10 - Berlin Hohenzollerndamm 08:12 - Berlin Westend 08:19 |
11 |
|
08:04 | S 26 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 08:04 - Berlin Priesterweg 08:07 Berlin Südende 08:09 - Berlin-Lankwitz 08:11 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 08:13 - Berlin Osdorfer Straße 08:15 - Teltow Stadt 08:21 |
1 |
|
08:05 | Bus 248 |
Dillenburger Str., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:05 - Reichartstr., Berlin 08:06 - Sachsendamm/Gotenstr., Berlin 08:07 - Sportzentrum Schöneberg, Berlin 08:08 Schöneberg (S), Berlin 08:09 - Dominicusstr./Hauptstr., Berlin 08:11 - Dillenburger Str., Berlin 08:23 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:05 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:05 - Berlin-Schöneberg 08:07 Berlin Innsbrucker Platz 08:08 - Berlin Jungfernheide (S) 08:25 - Berlin Treptower Park 08:52 - Berlin Hohenzollerndamm 09:14 - Berlin Beusselstraße 09:27 |
11 |
|
08:05 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:05 - Berlin-Tempelhof 08:07 Berlin Hermannstraße 08:11 - Berlin Sonnenallee 08:15 - Berlin Westhafen 08:40 - Berlin Greifswalder Str 09:29 - Berlin Beusselstraße 09:42 |
12 |
|
08:06 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Südkreuz (S) 08:06 - Berlin Yorckstr.(S2) 08:09 Berlin Anhalter Bf 08:11 - Berlin Potsdamer Platz (S) 08:13 - Berlin Brandenburger Tor 08:15 - Bernau-Friedenstal 08:51 - Bernau (S) 08:54 |
2 |
|
08:07 | Bus M46 |
Gutschmidtstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:07 - Reichartstr., Berlin 08:10 - Schöneberger Str., Berlin 08:12 - Berlinickeplatz, Berlin 08:14 Wilhelm-Borgmann-Brücke, Berlin 08:26 - Gradestr./Tempelhofer Weg, Berlin 08:27 - Gutschmidtstr., Berlin 08:41 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:07 | Bus 106 |
Lindenhof, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:07 - Reichartstr., Berlin 08:10 - Schöneberger Str., Berlin 08:12 - Eresburgstr., Berlin 08:13 Bessemerstr., Berlin 08:16 - Suttnerstr., Berlin 08:17 - Lindenhof, Berlin 08:18 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:08 | S 45 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Südkreuz (S) 08:08 - Berlin-Tempelhof 08:10 Berlin-Adlershof 08:28 - Berlin-Altglienicke 08:33 - Berlin Grünbergallee 08:35 - Schönefeld(bei Berlin) 08:38 - Flughafen BER (S-Bahn) 08:46 |
12 |
|
08:08 | Bus M46 |
Hertzallee, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:08 - Sachsendamm/Gotenstr., Berlin 08:11 - Sportzentrum Schöneberg, Berlin 08:12 - Schöneberg (S), Berlin 08:13 Dominicusstr./Hauptstr., Berlin 08:14 - An der Urania, Berlin 08:24 - Hertzallee, Berlin 08:32 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:08 | Bus 106 |
Seestr. (U), Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:08 - Torgauer Str., Berlin 08:10 - Leuthener Str., Berlin 08:11 - Gustav-Müller-Platz, Berlin 08:12 Julius-Leber-Brücke (S), Berlin 08:14 - Turmstr./Beusselstr., Berlin 08:39 - Seestr. (U), Berlin 08:52 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:09 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Südkreuz (S) 08:09 - Berlin Priesterweg 08:12 Berlin Attilastr. 08:14 - Berlin-Marienfelde 08:18 - Berlin Buckower Chaussee 08:20 - Mahlow 08:32 - Blankenfelde (S) 08:35 |
1 |
|
08:09 | Bus 248 |
Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:09 - Gontermannstr., Berlin 08:10 - Bäumerplan, Berlin 08:11 - Adolf-Scheidt-Platz, Berlin 08:13 Blücherstr., Berlin 08:27 - Hallesches Tor (U), Berlin 08:29 - Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin 08:43 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:10 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:10 - Berlin-Schöneberg 08:12 Berlin Innsbrucker Platz 08:13 - Berlin Jungfernheide (S) 08:30 - Berlin Treptower Park 08:57 - Berlin Hohenzollerndamm 09:19 - Berlin Beusselstraße 09:32 |
11 |
|
08:10 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:10 - Berlin-Tempelhof 08:12 Berlin Hermannstraße 08:16 - Berlin Sonnenallee 08:20 - Berlin Westhafen 08:45 - Berlin Greifswalder Str 09:34 - Berlin Beusselstraße 09:47 |
12 |
|
08:11 | S 26 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Südkreuz (S) 08:11 - Berlin Yorckstr.(S2) 08:14 Berlin Anhalter Bf 08:16 - Berlin Potsdamer Platz (S) 08:18 - Berlin Brandenburger Tor 08:20 - Berlin Friedrichstraße (S) 08:22 - Berlin-Blankenburg 08:42 |
2 |
|
08:12 |
RE 4 (3166) |
Jüterbog
Berlin Südkreuz 08:12 - Berlin-Lichterfelde Ost 08:16 - Ludwigsfelde 08:27 Thyrow 08:35 - Trebbin 08:38 - Woltersdorf/Nuthe-Urstromtal 08:45 - Luckenwalde 08:48 - Jüterbog 08:56 |
3 Berlin Südkreuz |
|
08:13 | S 46 |
Königs Wusterhausen
Berlin Südkreuz (S) 08:13 - Berlin-Tempelhof 08:15 Berlin Hermannstraße 08:18 - Berlin-Neukölln 08:20 - Berlin Köllnische Heide 08:23 - Berlin-Schöneweide (S) 08:30 - Königs Wusterhausen 08:56 |
12 |
|
08:14 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 08:14 - Berlin Priesterweg 08:17 Berlin Südende 08:19 - Berlin-Lankwitz 08:21 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 08:23 - Berlin Osdorfer Straße 08:25 - Teltow Stadt 08:31 |
1 |
|
08:15 | Bus 248 |
Dillenburger Str., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:15 - Reichartstr., Berlin 08:16 - Sachsendamm/Gotenstr., Berlin 08:17 - Sportzentrum Schöneberg, Berlin 08:18 Schöneberg (S), Berlin 08:19 - Dominicusstr./Hauptstr., Berlin 08:21 - Dillenburger Str., Berlin 08:33 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:15 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:15 - Berlin-Schöneberg 08:17 Berlin Innsbrucker Platz 08:18 - Berlin Jungfernheide (S) 08:35 - Berlin Treptower Park 09:02 - Berlin Hohenzollerndamm 09:24 - Berlin Beusselstraße 09:37 |
11 |
|
08:15 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:15 - Berlin-Tempelhof 08:17 Berlin Hermannstraße 08:21 - Berlin Sonnenallee 08:25 - Berlin Westhafen 08:50 - Berlin Greifswalder Str 09:39 - Berlin Beusselstraße 09:52 |
12 |
|
08:16 | S 2 |
Berlin-Buch
Berlin Südkreuz (S) 08:16 - Berlin Yorckstr.(S2) 08:19 Berlin Anhalter Bf 08:21 - Berlin Potsdamer Platz (S) 08:23 - Berlin Brandenburger Tor 08:25 - Berlin Friedrichstraße (S) 08:27 - Berlin-Buch 08:53 |
2 |
|
08:17 | Bus 184 |
Warthestr., Teltow
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:17 - Gontermannstr., Berlin 08:19 - Hoeppnerstr., Berlin 08:20 - Boelckestr./Hoeppnerstr., Berlin 08:21 Kaiserin-Augusta-Str. (U), Berlin 08:29 - Albrechtstr./Manteuffelstr., Berlin 08:31 - Warthestr., Teltow 09:10 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:17 | Bus M46 |
Gutschmidtstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:17 - Reichartstr., Berlin 08:20 - Schöneberger Str., Berlin 08:22 - Berlinickeplatz, Berlin 08:24 Wilhelm-Borgmann-Brücke, Berlin 08:36 - Gradestr./Tempelhofer Weg, Berlin 08:37 - Gutschmidtstr., Berlin 08:51 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:17 | Bus 106 |
Lindenhof, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:17 - Reichartstr., Berlin 08:20 - Schöneberger Str., Berlin 08:22 - Eresburgstr., Berlin 08:23 Egelingzeile, Berlin 08:24 - Alboinplatz, Berlin 08:25 - Lindenhof, Berlin 08:28 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:18 | Bus M46 |
Hertzallee, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:18 - Sachsendamm/Gotenstr., Berlin 08:21 - Sportzentrum Schöneberg, Berlin 08:22 - Schöneberg (S), Berlin 08:23 Dominicusstr./Hauptstr., Berlin 08:24 - An der Urania, Berlin 08:34 - Hertzallee, Berlin 08:42 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:18 | Bus 184 |
Reichartstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:18 - Reichartstr., Berlin 08:19 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:18 | Bus 204 |
Hertzallee, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:18 - Torgauer Str., Berlin 08:20 - Leuthener Str., Berlin 08:21 - Gustav-Müller-Platz, Berlin 08:22 Julius-Leber-Brücke (S), Berlin 08:24 - Richard-von-Weizsäcker-Platz, Berlin 08:26 - Hertzallee, Berlin 08:44 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:19 | ICE 1003 |
München Hbf
Berlin Südkreuz 08:19 - Nürnberg Hbf 10:56 - München Hbf 12:02 |
5 Berlin Südkreuz |
|
08:19 | S 2 |
Berlin-Lichtenrade
Berlin Südkreuz (S) 08:19 - Berlin Priesterweg 08:22 Berlin Attilastr. 08:24 - Berlin-Marienfelde 08:28 - Berlin Buckower Chaussee 08:30 - Berlin Schichauweg 08:32 - Berlin-Lichtenrade 08:35 |
1 |
|
08:19 | Bus 248 |
Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:19 - Gontermannstr., Berlin 08:20 - Bäumerplan, Berlin 08:21 - Adolf-Scheidt-Platz, Berlin 08:23 Columbiadamm/Friesenstr., Berlin 08:30 - Jüterboger Str., Berlin 08:31 - Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin 08:53 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:20 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:20 - Berlin-Schöneberg 08:22 Berlin Innsbrucker Platz 08:23 - Berlin Jungfernheide (S) 08:40 - Berlin Treptower Park 09:07 - Berlin Hohenzollerndamm 09:29 - Berlin Beusselstraße 09:42 |
11 |
|
08:20 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:20 - Berlin-Tempelhof 08:22 Berlin Hermannstraße 08:26 - Berlin Sonnenallee 08:30 - Berlin Westhafen 08:55 - Berlin Greifswalder Str 09:44 - Berlin Beusselstraße 09:57 |
12 |
|
08:21 | S 25 |
Hennigsdorf (S)
Berlin Südkreuz (S) 08:21 - Berlin Yorckstr.(S2) 08:24 Berlin Anhalter Bf 08:26 - Berlin Potsdamer Platz (S) 08:28 - Berlin Brandenburger Tor 08:30 - Berlin Friedrichstraße (S) 08:32 - Hennigsdorf (S) 09:07 |
2 |
|
08:23 | S 46 |
Berlin Westend
Berlin Südkreuz (S) 08:23 - Berlin-Schöneberg 08:24 Berlin Innsbrucker Platz 08:26 - Berlin Bundesplatz 08:28 - Berlin Heidelberger Platz 08:30 - Berlin Hohenzollerndamm 08:32 - Berlin Westend 08:39 |
11 |
|
08:24 | S 26 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 08:24 - Berlin Priesterweg 08:27 Berlin Südende 08:29 - Berlin-Lankwitz 08:31 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 08:33 - Berlin Osdorfer Straße 08:35 - Teltow Stadt 08:41 |
1 |
|
08:25 |
RE 3 (3306) |
Stralsund Hbf
Berlin Südkreuz 08:25 - Berlin Potsdamer Platz 08:29 - Berlin Hbf 08:32 Prenzlau 09:59 - Nechlin 10:09 - Pasewalk 10:16 - Greifswald Süd 11:14 - Stralsund Hbf 11:39 |
7 Berlin Südkreuz |
|
08:25 | Bus 248 |
Reichartstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:25 - Reichartstr., Berlin 08:26 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:25 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:25 - Berlin-Schöneberg 08:27 Berlin Innsbrucker Platz 08:28 - Berlin Jungfernheide (S) 08:45 - Berlin Treptower Park 09:12 - Berlin Hohenzollerndamm 09:34 - Berlin Beusselstraße 09:47 |
11 |
|
08:25 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:25 - Berlin-Tempelhof 08:27 Berlin Hermannstraße 08:31 - Berlin Sonnenallee 08:35 - Berlin Westhafen 09:00 - Berlin Greifswalder Str 09:49 - Berlin Beusselstraße 10:02 |
12 |
|
08:26 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Südkreuz (S) 08:26 - Berlin Yorckstr.(S2) 08:29 Berlin Anhalter Bf 08:31 - Berlin Potsdamer Platz (S) 08:33 - Berlin Brandenburger Tor 08:35 - Bernau-Friedenstal 09:11 - Bernau (S) 09:14 |
2 |
|
08:27 | Bus M46 |
Gutschmidtstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:27 - Reichartstr., Berlin 08:30 - Schöneberger Str., Berlin 08:32 - Berlinickeplatz, Berlin 08:34 Wilhelm-Borgmann-Brücke, Berlin 08:46 - Gradestr./Tempelhofer Weg, Berlin 08:47 - Gutschmidtstr., Berlin 09:01 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:27 | Bus 106 |
Lindenhof, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:27 - Reichartstr., Berlin 08:30 - Schöneberger Str., Berlin 08:32 - Eresburgstr., Berlin 08:33 Bessemerstr., Berlin 08:36 - Suttnerstr., Berlin 08:37 - Lindenhof, Berlin 08:38 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:28 | ICE 806 |
Hamburg-Altona
Berlin Südkreuz 08:28 - Berlin Hbf 08:33 - Berlin-Spandau 08:46 - Hamburg Hbf 10:22 - Hamburg Dammtor 10:29 - Hamburg-Altona 10:38 |
8 Berlin Südkreuz |
|
08:28 | S 45 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Südkreuz (S) 08:28 - Berlin-Tempelhof 08:30 Berlin-Adlershof 08:48 - Berlin-Altglienicke 08:53 - Berlin Grünbergallee 08:55 - Schönefeld(bei Berlin) 08:58 - Flughafen BER (S-Bahn) 09:06 |
12 |
|
08:28 | Bus M46 |
Hertzallee, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:28 - Sachsendamm/Gotenstr., Berlin 08:31 - Sportzentrum Schöneberg, Berlin 08:32 - Schöneberg (S), Berlin 08:33 Dominicusstr./Hauptstr., Berlin 08:34 - An der Urania, Berlin 08:44 - Hertzallee, Berlin 08:52 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:28 | Bus 106 |
Seestr. (U), Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:28 - Torgauer Str., Berlin 08:30 - Leuthener Str., Berlin 08:31 - Gustav-Müller-Platz, Berlin 08:32 Julius-Leber-Brücke (S), Berlin 08:34 - Turmstr./Beusselstr., Berlin 08:59 - Seestr. (U), Berlin 09:12 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:29 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Südkreuz (S) 08:29 - Berlin Priesterweg 08:32 Berlin Attilastr. 08:34 - Berlin-Marienfelde 08:38 - Berlin Buckower Chaussee 08:40 - Mahlow 08:52 - Blankenfelde (S) 08:55 |
1 |
|
08:29 | Bus 248 |
Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:29 - Gontermannstr., Berlin 08:30 - Bäumerplan, Berlin 08:31 - Adolf-Scheidt-Platz, Berlin 08:33 Blücherstr., Berlin 08:47 - Hallesches Tor (U), Berlin 08:49 - Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin 09:03 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:30 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:30 - Berlin-Schöneberg 08:32 Berlin Innsbrucker Platz 08:33 - Berlin Jungfernheide (S) 08:50 - Berlin Treptower Park 09:17 - Berlin Hohenzollerndamm 09:39 - Berlin Beusselstraße 09:52 |
11 |
|
08:30 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:30 - Berlin-Tempelhof 08:32 Berlin Hermannstraße 08:36 - Berlin Sonnenallee 08:40 - Berlin Westhafen 09:05 - Berlin Greifswalder Str 09:54 - Berlin Beusselstraße 10:07 |
12 |
|
08:31 | S 26 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Südkreuz (S) 08:31 - Berlin Yorckstr.(S2) 08:34 Berlin Anhalter Bf 08:36 - Berlin Potsdamer Platz (S) 08:38 - Berlin Brandenburger Tor 08:40 - Berlin Friedrichstraße (S) 08:42 - Berlin-Blankenburg 09:02 |
2 |
|
08:33 |
RE 17 (52173) |
Elsterwerda
Berlin Südkreuz 08:33 - Flughafen BER 08:53 - Doberlug-Kirchhain 09:44 - Elsterwerda 09:55 |
5 Berlin Südkreuz |
|
08:33 | IC 2173 |
Dresden Hbf
Berlin Südkreuz 08:33 - Flughafen BER 08:53 - Doberlug-Kirchhain 09:44 - Elsterwerda 09:55 - Dresden-Neustadt 10:21 - Dresden Hbf 10:27 |
5 Berlin Südkreuz |
|
08:33 | S 46 |
Königs Wusterhausen
Berlin Südkreuz (S) 08:33 - Berlin-Tempelhof 08:35 Berlin Hermannstraße 08:38 - Berlin-Neukölln 08:40 - Berlin Köllnische Heide 08:43 - Berlin-Schöneweide (S) 08:50 - Königs Wusterhausen 09:16 |
12 |
|
08:34 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 08:34 - Berlin Priesterweg 08:37 Berlin Südende 08:39 - Berlin-Lankwitz 08:41 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 08:43 - Berlin Osdorfer Straße 08:45 - Teltow Stadt 08:51 |
1 |
|
08:35 | Bus 248 |
Dillenburger Str., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:35 - Reichartstr., Berlin 08:36 - Sachsendamm/Gotenstr., Berlin 08:37 - Sportzentrum Schöneberg, Berlin 08:38 Schöneberg (S), Berlin 08:39 - Dominicusstr./Hauptstr., Berlin 08:41 - Dillenburger Str., Berlin 08:53 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:35 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:35 - Berlin-Schöneberg 08:37 Berlin Innsbrucker Platz 08:38 - Berlin Jungfernheide (S) 08:55 - Berlin Treptower Park 09:22 - Berlin Hohenzollerndamm 09:44 - Berlin Beusselstraße 09:57 |
11 |
|
08:35 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:35 - Berlin-Tempelhof 08:37 Berlin Hermannstraße 08:41 - Berlin Sonnenallee 08:45 - Berlin Westhafen 09:10 - Berlin Greifswalder Str 09:59 - Berlin Beusselstraße 10:12 |
12 |
|
08:36 | ICE 505 |
München Hbf
Berlin Südkreuz 08:36 - Lutherstadt Wittenberg Hbf 09:10 - Leipzig Hbf 09:42 - Erfurt Hbf 10:29 - Bamberg 11:15 - Erlangen 11:37 - Nürnberg Hbf 11:52 - München Hbf 13:01 |
3 Berlin Südkreuz |
|
08:36 |
RE 5 (4354) |
Rostock Hbf
Berlin Südkreuz 08:36 - Berlin Potsdamer Platz 08:40 - Berlin Hbf 08:43 Neustrelitz Hbf 09:59 - Kratzeburg 10:15 - Waren(Müritz) 10:28 - Langhagen 10:43 - Rostock Hbf 11:23 |
4 Berlin Südkreuz |
|
08:36 | S 2 |
Berlin-Buch
Berlin Südkreuz (S) 08:36 - Berlin Yorckstr.(S2) 08:39 Berlin Anhalter Bf 08:41 - Berlin Potsdamer Platz (S) 08:43 - Berlin Brandenburger Tor 08:45 - Berlin Friedrichstraße (S) 08:47 - Berlin-Buch 09:13 |
2 |
|
08:37 | Bus 184 |
Warthestr., Teltow
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:37 - Gontermannstr., Berlin 08:39 - Hoeppnerstr., Berlin 08:40 - Boelckestr./Hoeppnerstr., Berlin 08:41 Kaiserin-Augusta-Str. (U), Berlin 08:49 - Albrechtstr./Manteuffelstr., Berlin 08:51 - Warthestr., Teltow 09:30 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:37 | Bus M46 |
Gutschmidtstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:37 - Reichartstr., Berlin 08:40 - Schöneberger Str., Berlin 08:42 - Berlinickeplatz, Berlin 08:44 Wilhelm-Borgmann-Brücke, Berlin 08:56 - Gradestr./Tempelhofer Weg, Berlin 08:57 - Gutschmidtstr., Berlin 09:11 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:37 | Bus 106 |
Lindenhof, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:37 - Reichartstr., Berlin 08:40 - Schöneberger Str., Berlin 08:42 - Eresburgstr., Berlin 08:43 Egelingzeile, Berlin 08:44 - Alboinplatz, Berlin 08:45 - Lindenhof, Berlin 08:48 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:38 | Bus M46 |
Hertzallee, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:38 - Sachsendamm/Gotenstr., Berlin 08:41 - Sportzentrum Schöneberg, Berlin 08:42 - Schöneberg (S), Berlin 08:43 Dominicusstr./Hauptstr., Berlin 08:44 - An der Urania, Berlin 08:54 - Hertzallee, Berlin 09:02 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:38 | Bus 184 |
Reichartstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:38 - Reichartstr., Berlin 08:39 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:38 | Bus 204 |
Hertzallee, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:38 - Torgauer Str., Berlin 08:40 - Leuthener Str., Berlin 08:41 - Gustav-Müller-Platz, Berlin 08:42 Julius-Leber-Brücke (S), Berlin 08:44 - Richard-von-Weizsäcker-Platz, Berlin 08:46 - Hertzallee, Berlin 09:04 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:39 | ICE 870 |
Hamburg-Altona
Berlin Südkreuz 08:39 - Berlin Hbf 08:45 - Berlin-Spandau 09:15 - Wittenberge 10:00 - Ludwigslust 10:18 - Büchen 10:47 - Hamburg-Bergedorf 11:02 - Hamburg Hbf 11:15 - Hamburg-Altona 11:28 |
8 Berlin Südkreuz |
|
08:39 | S 2 |
Berlin-Lichtenrade
Berlin Südkreuz (S) 08:39 - Berlin Priesterweg 08:42 Berlin Attilastr. 08:44 - Berlin-Marienfelde 08:48 - Berlin Buckower Chaussee 08:50 - Berlin Schichauweg 08:52 - Berlin-Lichtenrade 08:55 |
1 |
|
08:39 | Bus 248 |
Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:39 - Gontermannstr., Berlin 08:40 - Bäumerplan, Berlin 08:41 - Adolf-Scheidt-Platz, Berlin 08:43 Columbiadamm/Friesenstr., Berlin 08:50 - Jüterboger Str., Berlin 08:51 - Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin 09:13 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:40 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:40 - Berlin-Schöneberg 08:42 Berlin Innsbrucker Platz 08:43 - Berlin Jungfernheide (S) 09:00 - Berlin Treptower Park 09:27 - Berlin Hohenzollerndamm 09:49 - Berlin Beusselstraße 10:02 |
11 |
|
08:40 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:40 - Berlin-Tempelhof 08:42 Berlin Hermannstraße 08:46 - Berlin Sonnenallee 08:50 - Berlin Westhafen 09:15 - Berlin Greifswalder Str 10:04 - Berlin Beusselstraße 10:17 |
12 |
|
08:41 |
RE 3 (3343) |
Lutherstadt Wittenberg Hbf
Berlin Südkreuz 08:41 - Berlin-Lichterfelde Ost 08:46 - Teltow 08:50 Großbeeren 08:55 - Birkengrund 08:59 - Ludwigsfelde 09:03 - Luckenwalde 09:16 - Lutherstadt Wittenberg Hbf 09:59 |
4 Berlin Südkreuz |
|
08:41 | S 25 |
Hennigsdorf (S)
Berlin Südkreuz (S) 08:41 - Berlin Yorckstr.(S2) 08:44 Berlin Anhalter Bf 08:46 - Berlin Potsdamer Platz (S) 08:48 - Berlin Brandenburger Tor 08:50 - Berlin Friedrichstraße (S) 08:52 - Hennigsdorf (S) 09:27 |
2 |
|
08:42 |
RB 14 (18606) |
Nauen
Berlin Südkreuz 08:42 - Berlin Potsdamer Platz 08:45 - Berlin Hbf 08:48 Berlin Jungfernheide 08:55 - Albrechtshof 09:06 - Finkenkrug 09:15 - Brieselang 09:20 - Nauen 09:33 |
6 Berlin Südkreuz |
|
08:43 | S 46 |
Berlin Westend
Berlin Südkreuz (S) 08:43 - Berlin-Schöneberg 08:44 Berlin Innsbrucker Platz 08:46 - Berlin Bundesplatz 08:48 - Berlin Heidelberger Platz 08:50 - Berlin Hohenzollerndamm 08:52 - Berlin Westend 08:59 |
11 |
|
08:44 | S 26 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 08:44 - Berlin Priesterweg 08:47 Berlin Südende 08:49 - Berlin-Lankwitz 08:51 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 08:53 - Berlin Osdorfer Straße 08:55 - Teltow Stadt 09:01 |
1 |
|
08:45 | Bus 248 |
Reichartstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:45 - Reichartstr., Berlin 08:46 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:45 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:45 - Berlin-Schöneberg 08:47 Berlin Innsbrucker Platz 08:48 - Berlin Jungfernheide (S) 09:05 - Berlin Treptower Park 09:32 - Berlin Hohenzollerndamm 09:54 - Berlin Beusselstraße 10:07 |
11 |
|
08:45 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:45 - Berlin-Tempelhof 08:47 Berlin Hermannstraße 08:51 - Berlin Sonnenallee 08:55 - Berlin Westhafen 09:20 - Berlin Greifswalder Str 10:09 - Berlin Beusselstraße 10:22 |
12 |
|
08:46 |
RE 4 (3149) |
Stendal Hbf
Berlin Südkreuz 08:46 - Berlin Potsdamer Platz 08:49 - Berlin Hbf 08:53 Berlin Jungfernheide 09:00 - Berlin-Spandau 09:06 - Berlin-Staaken 09:11 - Dallgow-Döberitz 09:17 - Stendal Hbf 10:20 |
7 Berlin Südkreuz |
|
08:46 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Südkreuz (S) 08:46 - Berlin Yorckstr.(S2) 08:49 Berlin Anhalter Bf 08:51 - Berlin Potsdamer Platz (S) 08:53 - Berlin Brandenburger Tor 08:55 - Bernau-Friedenstal 09:31 - Bernau (S) 09:34 |
2 |
|
08:47 | Bus M46 |
Gutschmidtstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:47 - Reichartstr., Berlin 08:50 - Schöneberger Str., Berlin 08:52 - Berlinickeplatz, Berlin 08:54 Wilhelm-Borgmann-Brücke, Berlin 09:06 - Gradestr./Tempelhofer Weg, Berlin 09:07 - Gutschmidtstr., Berlin 09:21 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:47 | Bus 106 |
Lindenhof, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:47 - Reichartstr., Berlin 08:50 - Schöneberger Str., Berlin 08:52 - Eresburgstr., Berlin 08:53 Bessemerstr., Berlin 08:56 - Suttnerstr., Berlin 08:57 - Lindenhof, Berlin 08:58 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:48 | S 45 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Südkreuz (S) 08:48 - Berlin-Tempelhof 08:50 Berlin-Adlershof 09:08 - Berlin-Altglienicke 09:13 - Berlin Grünbergallee 09:15 - Schönefeld(bei Berlin) 09:18 - Flughafen BER (S-Bahn) 09:26 |
12 |
|
08:48 | Bus M46 |
Hertzallee, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:48 - Sachsendamm/Gotenstr., Berlin 08:51 - Sportzentrum Schöneberg, Berlin 08:52 - Schöneberg (S), Berlin 08:53 Dominicusstr./Hauptstr., Berlin 08:54 - An der Urania, Berlin 09:04 - Hertzallee, Berlin 09:12 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:48 | Bus 106 |
Seestr. (U), Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:48 - Torgauer Str., Berlin 08:50 - Leuthener Str., Berlin 08:51 - Gustav-Müller-Platz, Berlin 08:52 Julius-Leber-Brücke (S), Berlin 08:54 - Turmstr./Beusselstr., Berlin 09:19 - Seestr. (U), Berlin 09:32 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:49 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Südkreuz (S) 08:49 - Berlin Priesterweg 08:52 Berlin Attilastr. 08:54 - Berlin-Marienfelde 08:58 - Berlin Buckower Chaussee 09:00 - Mahlow 09:12 - Blankenfelde (S) 09:15 |
1 |
|
08:49 | Bus 248 |
Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:49 - Gontermannstr., Berlin 08:50 - Bäumerplan, Berlin 08:51 - Adolf-Scheidt-Platz, Berlin 08:53 Blücherstr., Berlin 09:07 - Hallesches Tor (U), Berlin 09:09 - Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin 09:23 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:50 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:50 - Berlin-Schöneberg 08:52 Berlin Innsbrucker Platz 08:53 - Berlin Jungfernheide (S) 09:10 - Berlin Treptower Park 09:37 - Berlin Hohenzollerndamm 09:59 - Berlin Beusselstraße 10:12 |
11 |
|
08:50 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:50 - Berlin-Tempelhof 08:52 Berlin Hermannstraße 08:56 - Berlin Sonnenallee 09:00 - Berlin Westhafen 09:25 - Berlin Greifswalder Str 10:14 - Berlin Beusselstraße 10:27 |
12 |
|
08:51 | S 26 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Südkreuz (S) 08:51 - Berlin Yorckstr.(S2) 08:54 Berlin Anhalter Bf 08:56 - Berlin Potsdamer Platz (S) 08:58 - Berlin Brandenburger Tor 09:00 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:02 - Berlin-Blankenburg 09:22 |
2 |
|
08:53 | S 46 |
Königs Wusterhausen
Berlin Südkreuz (S) 08:53 - Berlin-Tempelhof 08:55 Berlin Hermannstraße 08:58 - Berlin-Neukölln 09:00 - Berlin Köllnische Heide 09:03 - Berlin-Schöneweide (S) 09:10 - Königs Wusterhausen 09:36 |
12 |
|
08:54 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 08:54 - Berlin Priesterweg 08:57 Berlin Südende 08:59 - Berlin-Lankwitz 09:01 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 09:03 - Berlin Osdorfer Straße 09:05 - Teltow Stadt 09:11 |
1 |
|
08:55 | Bus 248 |
Dillenburger Str., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:55 - Reichartstr., Berlin 08:56 - Sachsendamm/Gotenstr., Berlin 08:57 - Sportzentrum Schöneberg, Berlin 08:58 Schöneberg (S), Berlin 08:59 - Dominicusstr./Hauptstr., Berlin 09:01 - Dillenburger Str., Berlin 09:13 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:55 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:55 - Berlin-Schöneberg 08:57 Berlin Innsbrucker Platz 08:58 - Berlin Jungfernheide (S) 09:15 - Berlin Treptower Park 09:42 - Berlin Hohenzollerndamm 10:04 - Berlin Beusselstraße 10:17 |
11 |
|
08:55 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:55 - Berlin-Tempelhof 08:57 Berlin Hermannstraße 09:01 - Berlin Sonnenallee 09:05 - Berlin Westhafen 09:30 - Berlin Greifswalder Str 10:19 - Berlin Beusselstraße 10:32 |
12 |
|
08:56 | S 2 |
Berlin-Buch
Berlin Südkreuz (S) 08:56 - Berlin Yorckstr.(S2) 08:59 Berlin Anhalter Bf 09:01 - Berlin Potsdamer Platz (S) 09:03 - Berlin Brandenburger Tor 09:05 - Berlin Friedrichstraße (S) 09:07 - Berlin-Buch 09:33 |
2 |
|
08:56 |
RE 8 (62060) |
Baruth(Mark)
Berlin Südkreuz 08:56 - Berlin-Lichterfelde Ost 09:00 - Blankenfelde(Teltow-Fläming) 09:16 - Dahlewitz 09:19 Rangsdorf 09:23 - Dabendorf 09:30 - Zossen 09:33 - Wünsdorf-Waldstadt 09:42 - Neuhof(b Zossen) 09:45 - Baruth(Mark) 09:53 |
3 Berlin Südkreuz |
|
08:57 | Bus 184 |
Warthestr., Teltow
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:57 - Gontermannstr., Berlin 08:59 - Hoeppnerstr., Berlin 09:00 - Boelckestr./Hoeppnerstr., Berlin 09:01 Kaiserin-Augusta-Str. (U), Berlin 09:09 - Albrechtstr./Manteuffelstr., Berlin 09:11 - Warthestr., Teltow 09:50 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:57 | Bus M46 |
Gutschmidtstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:57 - Reichartstr., Berlin 09:00 - Schöneberger Str., Berlin 09:02 - Berlinickeplatz, Berlin 09:04 Wilhelm-Borgmann-Brücke, Berlin 09:16 - Gradestr./Tempelhofer Weg, Berlin 09:17 - Gutschmidtstr., Berlin 09:31 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:57 | Bus 106 |
Lindenhof, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:57 - Reichartstr., Berlin 09:00 - Schöneberger Str., Berlin 09:01 - Eresburgstr., Berlin 09:02 Egelingzeile, Berlin 09:03 - Alboinplatz, Berlin 09:04 - Lindenhof, Berlin 09:07 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin
,
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin
,
Berlin Südkreuz
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|