Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Südkreuz (S) v 08:17 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
08:17 | Bus 184 |
Warthestr., Teltow
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:17 - Gontermannstr., Berlin 08:19 - Hoeppnerstr., Berlin 08:20 - Boelckestr./Hoeppnerstr., Berlin 08:21 Lankwitz Kirche, Berlin 08:43 - Wismarer Str., Berlin 08:54 - Warthestr., Teltow 09:10 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:17 | Bus M46 |
Gutschmidtstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:17 - Reichartstr., Berlin 08:20 - Schöneberger Str., Berlin 08:22 - Berlinickeplatz, Berlin 08:24 Felixstr., Berlin 08:28 - Parchimer Allee (U), Berlin 08:43 - Gutschmidtstr., Berlin 08:51 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:17 | Bus 106 |
Lindenhof, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:17 - Reichartstr., Berlin 08:20 - Schöneberger Str., Berlin 08:22 - Eresburgstr., Berlin 08:23 Egelingzeile, Berlin 08:24 - Bessemerstr., Berlin 08:26 - Lindenhof, Berlin 08:28 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:18 | Bus M46 |
Hertzallee, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:18 - Sachsendamm/Gotenstr., Berlin 08:21 - Sportzentrum Schöneberg, Berlin 08:22 - Schöneberg (S), Berlin 08:23 Barbarossastr., Berlin 08:29 - An der Urania, Berlin 08:34 - Hertzallee, Berlin 08:42 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:18 | Bus 184 |
Reichartstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:18 - Reichartstr., Berlin 08:19 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:18 | Bus 204 |
Hertzallee, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:18 - Torgauer Str., Berlin 08:20 - Leuthener Str., Berlin 08:21 - Gustav-Müller-Platz, Berlin 08:22 Richard-von-Weizsäcker-Platz, Berlin 08:26 - Spichernstr. (U), Berlin 08:38 - Hertzallee, Berlin 08:44 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:19 | ICE 1003 |
München Hbf
Berlin Südkreuz 08:19 - Nürnberg Hbf 10:56 - München Hbf 12:02 |
5 Berlin Südkreuz |
|
08:19 | S 2 |
Berlin-Lichtenrade
Berlin Südkreuz (S) 08:19 - Berlin Priesterweg 08:22 Berlin Attilastr. 08:24 - Berlin-Marienfelde 08:28 - Berlin Buckower Chaussee 08:30 - Berlin Schichauweg 08:32 - Berlin-Lichtenrade 08:35 |
1 |
|
08:19 | Bus 248 |
Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:19 - Gontermannstr., Berlin 08:20 - Bäumerplan, Berlin 08:21 - Adolf-Scheidt-Platz, Berlin 08:23 Kaiserkorso, Berlin 08:26 - Fischerinsel, Berlin 08:49 - Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin 08:53 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:20 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:20 - Berlin-Schöneberg 08:22 Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 08:35 - Berlin Heidelberger Platz 09:27 - Berlin Westend 09:37 - Berlin Jungfernheide (S) 09:40 - Berlin Beusselstraße 09:42 |
11 |
|
08:20 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:20 - Berlin-Tempelhof 08:22 Berlin Hermannstraße 08:26 - Berlin Gesundbrunnen(S) 08:50 - Berlin-Wedding 09:53 - Berlin Westhafen 09:55 - Berlin Beusselstraße 09:57 |
12 |
|
08:21 | S 25 |
Hennigsdorf (S)
Berlin Südkreuz (S) 08:21 - Berlin Yorckstr.(S2) 08:24 Berlin Oranienburger Straße 08:34 - Berlin Gesundbrunnen(S) 08:41 - Berlin-Tegel (S) 08:57 - Berlin-Schulzendorf 09:02 - Hennigsdorf (S) 09:07 |
2 |
|
08:23 | S 46 |
Berlin Westend
Berlin Südkreuz (S) 08:23 - Berlin-Schöneberg 08:24 Berlin Innsbrucker Platz 08:26 - Berlin Bundesplatz 08:28 - Berlin Heidelberger Platz 08:30 - Berlin Hohenzollerndamm 08:32 - Berlin Westend 08:39 |
11 |
|
08:24 | S 26 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 08:24 - Berlin Priesterweg 08:27 Berlin Südende 08:29 - Berlin-Lankwitz 08:31 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 08:33 - Berlin Osdorfer Straße 08:35 - Teltow Stadt 08:41 |
1 |
|
08:25 |
RE 3 (3306) |
Stralsund Hbf
Berlin Südkreuz 08:25 - Berlin Potsdamer Platz 08:29 - Berlin Hbf 08:32 Wilmersdorf(Angerm) 09:41 - Groß Kiesow 11:08 - Greifswald Süd 11:14 - Greifswald 11:17 - Stralsund Hbf 11:39 |
7 Berlin Südkreuz |
|
08:25 | Bus 248 |
Reichartstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:25 - Reichartstr., Berlin 08:26 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:25 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:25 - Berlin-Schöneberg 08:27 Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 08:40 - Berlin Heidelberger Platz 09:32 - Berlin Westend 09:42 - Berlin Jungfernheide (S) 09:45 - Berlin Beusselstraße 09:47 |
11 |
|
08:25 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:25 - Berlin-Tempelhof 08:27 Berlin Hermannstraße 08:31 - Berlin Gesundbrunnen(S) 08:55 - Berlin-Wedding 09:58 - Berlin Westhafen 10:00 - Berlin Beusselstraße 10:02 |
12 |
|
08:26 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Südkreuz (S) 08:26 - Berlin Yorckstr.(S2) 08:29 Berlin Friedrichstraße (S) 08:37 - Berlin Humboldthain 08:44 - Berlin-Buch 09:03 - Röntgental 09:06 - Bernau (S) 09:14 |
2 |
|
08:27 | Bus M46 |
Gutschmidtstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:27 - Reichartstr., Berlin 08:30 - Schöneberger Str., Berlin 08:32 - Berlinickeplatz, Berlin 08:34 Bergholzstr., Berlin 08:43 - Kolibriweg, Berlin 08:58 - Gutschmidtstr., Berlin 09:01 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:27 | Bus 106 |
Lindenhof, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:27 - Reichartstr., Berlin 08:30 - Schöneberger Str., Berlin 08:32 - Eresburgstr., Berlin 08:33 Egelingzeile, Berlin 08:34 - Alboinplatz, Berlin 08:35 - Lindenhof, Berlin 08:38 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:28 | ICE 806 |
Hamburg-Altona
Berlin Südkreuz 08:28 - Berlin Hbf 08:33 - Berlin-Spandau 08:46 - Hamburg Hbf 10:22 - Hamburg Dammtor 10:29 - Hamburg-Altona 10:38 |
8 Berlin Südkreuz |
|
08:28 | S 45 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Südkreuz (S) 08:28 - Berlin-Tempelhof 08:30 Berlin Hermannstraße 08:33 - Berlin-Neukölln 08:35 - Berlin Köllnische Heide 08:38 - Berlin-Adlershof 08:48 - Flughafen BER (S-Bahn) 09:06 |
12 |
|
08:28 | Bus M46 |
Hertzallee, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:28 - Sachsendamm/Gotenstr., Berlin 08:31 - Sportzentrum Schöneberg, Berlin 08:32 - Schöneberg (S), Berlin 08:33 Barbarossastr., Berlin 08:39 - Europa-Center, Berlin 08:47 - Hertzallee, Berlin 08:52 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:28 | Bus 106 |
Seestr. (U), Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:28 - Torgauer Str., Berlin 08:30 - Leuthener Str., Berlin 08:31 - Gustav-Müller-Platz, Berlin 08:32 Kleistpark (U), Berlin 08:37 - Zinzendorfstr., Berlin 08:55 - Seestr. (U), Berlin 09:12 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:29 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Südkreuz (S) 08:29 - Berlin Priesterweg 08:32 Berlin Buckower Chaussee 08:40 - Berlin Schichauweg 08:42 - Berlin-Lichtenrade 08:49 - Mahlow 08:52 - Blankenfelde (S) 08:55 |
1 |
|
08:29 | Bus 248 |
Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:29 - Gontermannstr., Berlin 08:30 - Bäumerplan, Berlin 08:31 - Adolf-Scheidt-Platz, Berlin 08:33 Marheinekeplatz, Berlin 08:43 - Littenstr., Berlin 09:01 - Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin 09:03 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:30 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:30 - Berlin-Schöneberg 08:32 Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 08:45 - Berlin Heidelberger Platz 09:37 - Berlin Westend 09:47 - Berlin Jungfernheide (S) 09:50 - Berlin Beusselstraße 09:52 |
11 |
|
08:30 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:30 - Berlin-Tempelhof 08:32 Berlin Hermannstraße 08:36 - Berlin Gesundbrunnen(S) 09:00 - Berlin-Wedding 10:03 - Berlin Westhafen 10:05 - Berlin Beusselstraße 10:07 |
12 |
|
08:31 | S 26 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Südkreuz (S) 08:31 - Berlin Yorckstr.(S2) 08:34 Berlin Anhalter Bf 08:36 - Berlin Oranienburger Straße 08:44 - Berlin Humboldthain 08:49 - Berlin Gesundbrunnen(S) 08:51 - Berlin-Blankenburg 09:02 |
2 |
|
08:33 |
RE 17 (52173) |
Elsterwerda
Berlin Südkreuz 08:33 - Flughafen BER 08:53 - Doberlug-Kirchhain 09:44 - Elsterwerda 09:55 |
5 Berlin Südkreuz |
|
08:33 | IC 2173 |
Dresden Hbf
Berlin Südkreuz 08:33 - Flughafen BER 08:53 - Doberlug-Kirchhain 09:44 - Elsterwerda 09:55 - Dresden-Neustadt 10:21 - Dresden Hbf 10:27 |
5 Berlin Südkreuz |
|
08:33 | S 46 |
Königs Wusterhausen
Berlin Südkreuz (S) 08:33 - Berlin-Tempelhof 08:35 Berlin Hermannstraße 08:38 - Berlin Köllnische Heide 08:43 - Berlin-Schöneweide (S) 08:50 - Berlin-Johannisthal 08:53 - Königs Wusterhausen 09:16 |
12 |
|
08:34 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 08:34 - Berlin Priesterweg 08:37 Berlin Südende 08:39 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 08:43 - Berlin Osdorfer Straße 08:45 - Berlin-Lichterfelde Süd 08:47 - Teltow Stadt 08:51 |
1 |
|
08:35 | Bus 248 |
Dillenburger Str., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:35 - Reichartstr., Berlin 08:36 - Sachsendamm/Gotenstr., Berlin 08:37 - Sportzentrum Schöneberg, Berlin 08:38 Wexstr., Berlin 08:44 - Laubenheimer Str., Berlin 08:51 - Dillenburger Str., Berlin 08:53 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:35 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:35 - Berlin-Schöneberg 08:37 Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 08:50 - Berlin Heidelberger Platz 09:42 - Berlin Westend 09:52 - Berlin Jungfernheide (S) 09:55 - Berlin Beusselstraße 09:57 |
11 |
|
08:35 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:35 - Berlin-Tempelhof 08:37 Berlin Hermannstraße 08:41 - Berlin Gesundbrunnen(S) 09:05 - Berlin-Wedding 10:08 - Berlin Westhafen 10:10 - Berlin Beusselstraße 10:12 |
12 |
|
08:36 | ICE 505 |
München Hbf
Berlin Südkreuz 08:36 - Lutherstadt Wittenberg Hbf 09:10 - Leipzig Hbf 09:42 - Erfurt Hbf 10:29 - Bamberg 11:15 - Erlangen 11:37 - Nürnberg Hbf 11:52 - München Hbf 13:01 |
3 Berlin Südkreuz |
|
08:36 |
RE 5 (4354) |
Rostock Hbf
Berlin Südkreuz 08:36 - Berlin Potsdamer Platz 08:40 - Berlin Hbf 08:43 Berlin Gesundbrunnen 08:52 - Oranienburg 09:15 - Gransee 09:32 - Neustrelitz Hbf 09:59 - Rostock Hbf 11:23 |
4 Berlin Südkreuz |
|
08:36 | S 2 |
Berlin-Buch
Berlin Südkreuz (S) 08:36 - Berlin Yorckstr.(S2) 08:39 Berlin Anhalter Bf 08:41 - Berlin Potsdamer Platz (S) 08:43 - Berlin Nordbahnhof 08:51 - Berlin Bornholmer Str. 08:58 - Berlin-Buch 09:13 |
2 |
|
08:37 | Bus 184 |
Warthestr., Teltow
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:37 - Gontermannstr., Berlin 08:39 - Hoeppnerstr., Berlin 08:40 - Boelckestr./Hoeppnerstr., Berlin 08:41 Tankredstr., Berlin 08:54 - Lichterfelde Ost Bahnhof (S), Berlin 09:08 - Warthestr., Teltow 09:30 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:37 | Bus M46 |
Gutschmidtstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:37 - Reichartstr., Berlin 08:40 - Schöneberger Str., Berlin 08:42 - Berlinickeplatz, Berlin 08:44 Bergholzstr., Berlin 08:53 - Kolibriweg, Berlin 09:08 - Gutschmidtstr., Berlin 09:11 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:37 | Bus 106 |
Lindenhof, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:37 - Reichartstr., Berlin 08:40 - Schöneberger Str., Berlin 08:42 - Eresburgstr., Berlin 08:43 Bessemerstr., Berlin 08:46 - Suttnerstr., Berlin 08:47 - Lindenhof, Berlin 08:48 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:38 | Bus M46 |
Hertzallee, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:38 - Sachsendamm/Gotenstr., Berlin 08:41 - Sportzentrum Schöneberg, Berlin 08:42 - Schöneberg (S), Berlin 08:43 Barbarossastr., Berlin 08:49 - Europa-Center, Berlin 08:57 - Hertzallee, Berlin 09:02 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:38 | Bus 184 |
Reichartstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:38 - Reichartstr., Berlin 08:39 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:38 | Bus 204 |
Hertzallee, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:38 - Torgauer Str., Berlin 08:40 - Leuthener Str., Berlin 08:41 - Gustav-Müller-Platz, Berlin 08:42 Kleistpark (U), Berlin 08:48 - Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin 09:03 - Hertzallee, Berlin 09:04 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:39 | ICE 870 |
Hamburg-Altona
Berlin Südkreuz 08:39 - Berlin Hbf 08:45 - Berlin-Spandau 09:15 - Wittenberge 10:00 - Ludwigslust 10:18 - Büchen 10:47 - Hamburg-Bergedorf 11:02 - Hamburg Hbf 11:15 - Hamburg-Altona 11:28 |
8 Berlin Südkreuz |
|
08:39 | S 2 |
Berlin-Lichtenrade
Berlin Südkreuz (S) 08:39 - Berlin Priesterweg 08:42 Berlin Attilastr. 08:44 - Berlin-Marienfelde 08:48 - Berlin Buckower Chaussee 08:50 - Berlin Schichauweg 08:52 - Berlin-Lichtenrade 08:55 |
1 |
|
08:39 | Bus 248 |
Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:39 - Gontermannstr., Berlin 08:40 - Bäumerplan, Berlin 08:41 - Adolf-Scheidt-Platz, Berlin 08:43 Platz der Luftbrücke (U), Berlin 08:48 - Blücherstr., Berlin 08:57 - Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin 09:13 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:40 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:40 - Berlin-Schöneberg 08:42 Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 08:55 - Berlin Heidelberger Platz 09:47 - Berlin Westend 09:57 - Berlin Jungfernheide (S) 10:00 - Berlin Beusselstraße 10:02 |
11 |
|
08:40 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:40 - Berlin-Tempelhof 08:42 Berlin Hermannstraße 08:46 - Berlin Gesundbrunnen(S) 09:10 - Berlin-Wedding 10:13 - Berlin Westhafen 10:15 - Berlin Beusselstraße 10:17 |
12 |
|
08:41 |
RE 3 (3343) |
Lutherstadt Wittenberg Hbf
Berlin Südkreuz 08:41 - Berlin-Lichterfelde Ost 08:46 - Teltow 08:50 Großbeeren 08:55 - Birkengrund 08:59 - Ludwigsfelde 09:03 - Zörnigall 09:55 - Lutherstadt Wittenberg Hbf 09:59 |
4 Berlin Südkreuz |
|
08:41 | S 25 |
Hennigsdorf (S)
Berlin Südkreuz (S) 08:41 - Berlin Yorckstr.(S2) 08:44 Berlin Oranienburger Straße 08:54 - Berlin Gesundbrunnen(S) 09:01 - Berlin-Tegel (S) 09:17 - Berlin-Schulzendorf 09:22 - Hennigsdorf (S) 09:27 |
2 |
|
08:42 |
RB 14 (18606) |
Nauen
Berlin Südkreuz 08:42 - Berlin Potsdamer Platz 08:45 - Berlin Hbf 08:48 Berlin Jungfernheide 08:55 - Berlin-Spandau 09:01 - Albrechtshof 09:06 - Finkenkrug 09:15 - Nauen 09:33 |
6 Berlin Südkreuz |
|
08:43 | S 46 |
Berlin Westend
Berlin Südkreuz (S) 08:43 - Berlin-Schöneberg 08:44 Berlin Innsbrucker Platz 08:46 - Berlin Bundesplatz 08:48 - Berlin Heidelberger Platz 08:50 - Berlin Hohenzollerndamm 08:52 - Berlin Westend 08:59 |
11 |
|
08:44 | S 26 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 08:44 - Berlin Priesterweg 08:47 Berlin Südende 08:49 - Berlin-Lankwitz 08:51 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 08:53 - Berlin Osdorfer Straße 08:55 - Teltow Stadt 09:01 |
1 |
|
08:45 | Bus 248 |
Reichartstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:45 - Reichartstr., Berlin 08:46 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:45 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:45 - Berlin-Schöneberg 08:47 Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 09:00 - Berlin Heidelberger Platz 09:52 - Berlin Westend 10:02 - Berlin Jungfernheide (S) 10:05 - Berlin Beusselstraße 10:07 |
11 |
|
08:45 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:45 - Berlin-Tempelhof 08:47 Berlin Hermannstraße 08:51 - Berlin Gesundbrunnen(S) 09:15 - Berlin-Wedding 10:18 - Berlin Westhafen 10:20 - Berlin Beusselstraße 10:22 |
12 |
|
08:46 |
RE 4 (3149) |
Stendal Hbf
Berlin Südkreuz 08:46 - Berlin Potsdamer Platz 08:49 - Berlin Hbf 08:53 Berlin Jungfernheide 09:00 - Berlin-Spandau 09:06 - Nennhausen 09:48 - Rathenow 09:55 - Stendal Hbf 10:20 |
7 Berlin Südkreuz |
|
08:46 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Südkreuz (S) 08:46 - Berlin Yorckstr.(S2) 08:49 Berlin Friedrichstraße (S) 08:57 - Berlin Humboldthain 09:04 - Berlin-Buch 09:23 - Röntgental 09:26 - Bernau (S) 09:34 |
2 |
|
08:47 | Bus M46 |
Gutschmidtstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:47 - Reichartstr., Berlin 08:50 - Schöneberger Str., Berlin 08:52 - Berlinickeplatz, Berlin 08:54 Bergholzstr., Berlin 09:03 - Kolibriweg, Berlin 09:18 - Gutschmidtstr., Berlin 09:21 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:47 | Bus 106 |
Lindenhof, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:47 - Reichartstr., Berlin 08:50 - Schöneberger Str., Berlin 08:52 - Eresburgstr., Berlin 08:53 Egelingzeile, Berlin 08:54 - Alboinplatz, Berlin 08:55 - Lindenhof, Berlin 08:58 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:48 | S 45 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Südkreuz (S) 08:48 - Berlin-Tempelhof 08:50 Berlin Hermannstraße 08:53 - Berlin-Neukölln 08:55 - Berlin Köllnische Heide 08:58 - Berlin-Adlershof 09:08 - Flughafen BER (S-Bahn) 09:26 |
12 |
|
08:48 | Bus M46 |
Hertzallee, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:48 - Sachsendamm/Gotenstr., Berlin 08:51 - Sportzentrum Schöneberg, Berlin 08:52 - Schöneberg (S), Berlin 08:53 Barbarossastr., Berlin 08:59 - Europa-Center, Berlin 09:07 - Hertzallee, Berlin 09:12 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:48 | Bus 106 |
Seestr. (U), Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:48 - Torgauer Str., Berlin 08:50 - Leuthener Str., Berlin 08:51 - Gustav-Müller-Platz, Berlin 08:52 Kleistpark (U), Berlin 08:57 - Zinzendorfstr., Berlin 09:15 - Seestr. (U), Berlin 09:32 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:49 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Südkreuz (S) 08:49 - Berlin Priesterweg 08:52 Berlin Buckower Chaussee 09:00 - Berlin Schichauweg 09:02 - Berlin-Lichtenrade 09:09 - Mahlow 09:12 - Blankenfelde (S) 09:15 |
1 |
|
08:49 | Bus 248 |
Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:49 - Gontermannstr., Berlin 08:50 - Bäumerplan, Berlin 08:51 - Adolf-Scheidt-Platz, Berlin 08:53 Marheinekeplatz, Berlin 09:03 - Littenstr., Berlin 09:21 - Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin 09:23 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:50 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:50 - Berlin-Schöneberg 08:52 Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 09:05 - Berlin Heidelberger Platz 09:57 - Berlin Westend 10:07 - Berlin Jungfernheide (S) 10:10 - Berlin Beusselstraße 10:12 |
11 |
|
08:50 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:50 - Berlin-Tempelhof 08:52 Berlin Hermannstraße 08:56 - Berlin Gesundbrunnen(S) 09:20 - Berlin-Wedding 10:23 - Berlin Westhafen 10:25 - Berlin Beusselstraße 10:27 |
12 |
|
08:51 | S 26 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Südkreuz (S) 08:51 - Berlin Yorckstr.(S2) 08:54 Berlin Anhalter Bf 08:56 - Berlin Oranienburger Straße 09:04 - Berlin Humboldthain 09:09 - Berlin Gesundbrunnen(S) 09:11 - Berlin-Blankenburg 09:22 |
2 |
|
08:53 | S 46 |
Königs Wusterhausen
Berlin Südkreuz (S) 08:53 - Berlin-Tempelhof 08:55 Berlin Hermannstraße 08:58 - Berlin Köllnische Heide 09:03 - Berlin-Schöneweide (S) 09:10 - Berlin-Johannisthal 09:13 - Königs Wusterhausen 09:36 |
12 |
|
08:54 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 08:54 - Berlin Priesterweg 08:57 Berlin Südende 08:59 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 09:03 - Berlin Osdorfer Straße 09:05 - Berlin-Lichterfelde Süd 09:07 - Teltow Stadt 09:11 |
1 |
|
08:55 | Bus 248 |
Dillenburger Str., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:55 - Reichartstr., Berlin 08:56 - Sachsendamm/Gotenstr., Berlin 08:57 - Sportzentrum Schöneberg, Berlin 08:58 Wexstr., Berlin 09:04 - Laubenheimer Str., Berlin 09:11 - Dillenburger Str., Berlin 09:13 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:55 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:55 - Berlin-Schöneberg 08:57 Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 09:10 - Berlin Heidelberger Platz 10:02 - Berlin Westend 10:12 - Berlin Jungfernheide (S) 10:15 - Berlin Beusselstraße 10:17 |
11 |
|
08:55 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 08:55 - Berlin-Tempelhof 08:57 Berlin Hermannstraße 09:01 - Berlin Gesundbrunnen(S) 09:25 - Berlin-Wedding 10:28 - Berlin Westhafen 10:30 - Berlin Beusselstraße 10:32 |
12 |
|
08:56 | S 2 |
Berlin-Buch
Berlin Südkreuz (S) 08:56 - Berlin Yorckstr.(S2) 08:59 Berlin Anhalter Bf 09:01 - Berlin Potsdamer Platz (S) 09:03 - Berlin Nordbahnhof 09:11 - Berlin Bornholmer Str. 09:18 - Berlin-Buch 09:33 |
2 |
|
08:56 |
RE 8 (62060) |
Baruth(Mark)
Berlin Südkreuz 08:56 - Berlin-Lichterfelde Ost 09:00 - Blankenfelde(Teltow-Fläming) 09:16 - Dahlewitz 09:19 Rangsdorf 09:23 - Dabendorf 09:30 - Zossen 09:33 - Wünsdorf-Waldstadt 09:42 - Neuhof(b Zossen) 09:45 - Baruth(Mark) 09:53 |
3 Berlin Südkreuz |
|
08:57 | Bus 184 |
Warthestr., Teltow
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:57 - Gontermannstr., Berlin 08:59 - Hoeppnerstr., Berlin 09:00 - Boelckestr./Hoeppnerstr., Berlin 09:01 Tankredstr., Berlin 09:14 - Lichterfelde Ost Bahnhof (S), Berlin 09:28 - Warthestr., Teltow 09:50 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:57 | Bus M46 |
Gutschmidtstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:57 - Reichartstr., Berlin 09:00 - Schöneberger Str., Berlin 09:02 - Berlinickeplatz, Berlin 09:04 Bergholzstr., Berlin 09:13 - Kolibriweg, Berlin 09:28 - Gutschmidtstr., Berlin 09:31 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:57 | Bus 106 |
Lindenhof, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:57 - Reichartstr., Berlin 09:00 - Schöneberger Str., Berlin 09:01 - Eresburgstr., Berlin 09:02 Bessemerstr., Berlin 09:05 - Suttnerstr., Berlin 09:06 - Lindenhof, Berlin 09:07 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:58 | Bus M46 |
Hertzallee, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:58 - Sachsendamm/Gotenstr., Berlin 09:01 - Sportzentrum Schöneberg, Berlin 09:02 - Schöneberg (S), Berlin 09:03 Barbarossastr., Berlin 09:09 - Europa-Center, Berlin 09:17 - Hertzallee, Berlin 09:22 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:58 | Bus 184 |
Reichartstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:58 - Reichartstr., Berlin 08:59 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
08:58 | Bus 204 |
Hertzallee, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 08:58 - Torgauer Str., Berlin 09:00 - Leuthener Str., Berlin 09:01 - Gustav-Müller-Platz, Berlin 09:02 Kleistpark (U), Berlin 09:08 - Zoologischer Garten Bahnhof (S+U), Berlin 09:23 - Hertzallee, Berlin 09:24 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
08:59 | S 2 |
Berlin-Lichtenrade
Berlin Südkreuz (S) 08:59 - Berlin Priesterweg 09:02 Berlin Attilastr. 09:04 - Berlin-Marienfelde 09:08 - Berlin Buckower Chaussee 09:10 - Berlin Schichauweg 09:12 - Berlin-Lichtenrade 09:15 |
1 |
|
08:59 | Bus 248 |
Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 08:59 - Gontermannstr., Berlin 09:00 - Bäumerplan, Berlin 09:01 - Adolf-Scheidt-Platz, Berlin 09:03 Platz der Luftbrücke (U), Berlin 09:08 - Blücherstr., Berlin 09:17 - Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin 09:33 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
09:00 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 09:00 - Berlin-Schöneberg 09:02 Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 09:15 - Berlin Heidelberger Platz 10:07 - Berlin Westend 10:17 - Berlin Jungfernheide (S) 10:20 - Berlin Beusselstraße 10:22 |
11 |
|
09:00 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 09:00 - Berlin-Tempelhof 09:02 Berlin Hermannstraße 09:06 - Berlin Gesundbrunnen(S) 09:30 - Berlin-Wedding 10:33 - Berlin Westhafen 10:35 - Berlin Beusselstraße 10:37 |
12 |
|
09:01 | S 25 |
Hennigsdorf (S)
Berlin Südkreuz (S) 09:01 - Berlin Yorckstr.(S2) 09:04 Berlin Oranienburger Straße 09:14 - Berlin Gesundbrunnen(S) 09:21 - Berlin-Tegel (S) 09:37 - Berlin-Schulzendorf 09:42 - Hennigsdorf (S) 09:47 |
2 |
|
09:02 |
RB 10 (18508) |
Nauen
Berlin Südkreuz 09:02 - Berlin Potsdamer Platz 09:06 - Berlin Hbf 09:09 Berlin Jungfernheide 09:16 - Berlin-Spandau 09:22 - Albrechtshof 09:29 - Finkenkrug 09:38 - Nauen 09:51 |
6 Berlin Südkreuz |
|
09:03 | S 46 |
Berlin Westend
Berlin Südkreuz (S) 09:03 - Berlin-Schöneberg 09:04 Berlin Innsbrucker Platz 09:06 - Berlin Bundesplatz 09:08 - Berlin Heidelberger Platz 09:10 - Berlin Hohenzollerndamm 09:12 - Berlin Westend 09:19 |
11 |
|
09:04 | S 26 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 09:04 - Berlin Priesterweg 09:07 Berlin Südende 09:09 - Berlin-Lankwitz 09:11 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 09:13 - Berlin Osdorfer Straße 09:15 - Teltow Stadt 09:21 |
1 |
|
09:05 |
RE 8 (62059) |
Berlin Hbf
Berlin Südkreuz 09:05 - Berlin Potsdamer Platz 09:08 - Berlin Hbf 09:12 |
7 Berlin Südkreuz |
|
09:05 | Bus 248 |
Reichartstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 09:05 - Reichartstr., Berlin 09:06 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
09:05 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 09:05 - Berlin-Schöneberg 09:07 Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 09:20 - Berlin Heidelberger Platz 10:12 - Berlin Westend 10:22 - Berlin Jungfernheide (S) 10:25 - Berlin Beusselstraße 10:27 |
11 |
|
09:05 | S 42 |
Berlin-Grünau
Berlin Südkreuz (S) 09:05 - Berlin-Tempelhof 09:07 Berlin Hermannstraße 09:11 - Berlin Schönhauser Allee 09:33 - Berlin Gesundbrunnen(S) 09:35 - Berlin Bundesplatz 09:59 - Berlin-Grünau 10:29 |
12 |
|
09:06 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Südkreuz (S) 09:06 - Berlin Yorckstr.(S2) 09:09 Berlin Friedrichstraße (S) 09:17 - Berlin Humboldthain 09:24 - Berlin-Buch 09:43 - Röntgental 09:46 - Bernau (S) 09:54 |
2 |
|
09:07 | Bus M46 |
Gutschmidtstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 09:07 - Reichartstr., Berlin 09:10 - Schöneberger Str., Berlin 09:12 - Berlinickeplatz, Berlin 09:14 Bergholzstr., Berlin 09:23 - Kolibriweg, Berlin 09:38 - Gutschmidtstr., Berlin 09:41 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
09:07 | Bus 106 |
Lindenhof, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 09:07 - Reichartstr., Berlin 09:10 - Schöneberger Str., Berlin 09:11 - Eresburgstr., Berlin 09:12 Egelingzeile, Berlin 09:13 - Alboinplatz, Berlin 09:14 - Lindenhof, Berlin 09:17 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
09:08 | S 45 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Südkreuz (S) 09:08 - Berlin-Tempelhof 09:10 Berlin Hermannstraße 09:13 - Berlin-Neukölln 09:15 - Berlin Köllnische Heide 09:18 - Berlin-Adlershof 09:28 - Flughafen BER (S-Bahn) 09:46 |
12 |
|
09:08 | Bus M46 |
Hertzallee, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 09:08 - Sachsendamm/Gotenstr., Berlin 09:11 - Sportzentrum Schöneberg, Berlin 09:12 - Schöneberg (S), Berlin 09:13 Barbarossastr., Berlin 09:19 - Europa-Center, Berlin 09:27 - Hertzallee, Berlin 09:32 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
09:08 | Bus 106 |
Seestr. (U), Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 09:08 - Torgauer Str., Berlin 09:10 - Leuthener Str., Berlin 09:11 - Gustav-Müller-Platz, Berlin 09:12 Kleistpark (U), Berlin 09:17 - Zinzendorfstr., Berlin 09:35 - Seestr. (U), Berlin 09:52 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
09:09 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Südkreuz (S) 09:09 - Berlin Priesterweg 09:12 Berlin Buckower Chaussee 09:20 - Berlin Schichauweg 09:22 - Berlin-Lichtenrade 09:29 - Mahlow 09:32 - Blankenfelde (S) 09:35 |
1 |
|
09:09 | Bus 248 |
Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 09:09 - Gontermannstr., Berlin 09:10 - Bäumerplan, Berlin 09:11 - Adolf-Scheidt-Platz, Berlin 09:13 Marheinekeplatz, Berlin 09:23 - Littenstr., Berlin 09:41 - Alexanderplatz (S+U)/Grunerstr., Berlin 09:43 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
09:10 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 09:10 - Berlin-Schöneberg 09:12 Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 09:25 - Berlin Heidelberger Platz 10:17 - Berlin Westend 10:27 - Berlin Jungfernheide (S) 10:30 - Berlin Beusselstraße 10:32 |
11 |
|
09:10 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 09:10 - Berlin-Tempelhof 09:12 Berlin Hermannstraße 09:16 - Berlin Gesundbrunnen(S) 09:40 - Berlin-Wedding 10:43 - Berlin Westhafen 10:45 - Berlin Beusselstraße 10:47 |
12 |
|
09:11 | ICE 1105 |
München Hbf
Berlin Südkreuz 09:11 - Halle(Saale)Hbf 10:19 - Erfurt Hbf 10:48 - Nürnberg Hbf 12:00 - München Hbf 13:09 |
4 Berlin Südkreuz |
|
09:11 | S 26 |
Berlin-Blankenburg
Berlin Südkreuz (S) 09:11 - Berlin Yorckstr.(S2) 09:14 Berlin Anhalter Bf 09:16 - Berlin Oranienburger Straße 09:24 - Berlin Humboldthain 09:29 - Berlin Gesundbrunnen(S) 09:31 - Berlin-Blankenburg 09:42 |
2 |
|
09:13 | S 46 |
Königs Wusterhausen
Berlin Südkreuz (S) 09:13 - Berlin-Tempelhof 09:15 Berlin Hermannstraße 09:18 - Berlin Köllnische Heide 09:23 - Berlin-Schöneweide (S) 09:30 - Berlin-Johannisthal 09:33 - Königs Wusterhausen 09:56 |
12 |
|
09:14 |
RE 4 (3148) |
Falkenberg(Elster)
Berlin Südkreuz 09:14 - Berlin-Lichterfelde Ost 09:18 - Ludwigsfelde 09:28 Thyrow 09:32 - Trebbin 09:36 - Luckenwalde 09:45 - Herzberg(Elster) 10:24 - Falkenberg(Elster) 10:34 |
3 Berlin Südkreuz |
|
09:14 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 09:14 - Berlin Priesterweg 09:17 Berlin Südende 09:19 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 09:23 - Berlin Osdorfer Straße 09:25 - Berlin-Lichterfelde Süd 09:27 - Teltow Stadt 09:31 |
1 |
|
09:15 | Bus 248 |
Dillenburger Str., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 09:15 - Reichartstr., Berlin 09:16 - Sachsendamm/Gotenstr., Berlin 09:17 - Sportzentrum Schöneberg, Berlin 09:18 Wexstr., Berlin 09:24 - Laubenheimer Str., Berlin 09:31 - Dillenburger Str., Berlin 09:33 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
09:15 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 09:15 - Berlin-Schöneberg 09:17 Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 09:30 - Berlin Heidelberger Platz 10:22 - Berlin Westend 10:32 - Berlin Jungfernheide (S) 10:35 - Berlin Beusselstraße 10:37 |
11 |
|
09:15 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 09:15 - Berlin-Tempelhof 09:17 Berlin Hermannstraße 09:21 - Berlin Gesundbrunnen(S) 09:45 - Berlin-Wedding 10:48 - Berlin Westhafen 10:50 - Berlin Beusselstraße 10:52 |
12 |
|
09:16 | ICE 793 |
Frankfurt(Main)Süd
Berlin Südkreuz 09:16 - Stendal Hbf 10:11 - Wolfsburg Hbf 10:38 - Braunschweig Hbf 10:57 - Hildesheim Hbf 11:20 - Göttingen 11:50 - Kassel-Wilhelmshöhe 12:12 - Fulda 12:45 - Hanau Hbf 13:24 - Frankfurt(Main)Süd 13:39 |
8 Berlin Südkreuz |
|
09:16 | S 2 |
Berlin-Buch
Berlin Südkreuz (S) 09:16 - Berlin Yorckstr.(S2) 09:19 Berlin Anhalter Bf 09:21 - Berlin Potsdamer Platz (S) 09:23 - Berlin Nordbahnhof 09:31 - Berlin Bornholmer Str. 09:38 - Berlin-Buch 09:53 |
2 |
|
09:17 | Bus 184 |
Warthestr., Teltow
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin 09:17 - Gontermannstr., Berlin 09:19 - Hoeppnerstr., Berlin 09:20 - Boelckestr./Hoeppnerstr., Berlin 09:21 Tankredstr., Berlin 09:34 - Lichterfelde Ost Bahnhof (S), Berlin 09:48 - Warthestr., Teltow 10:10 |
- Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin |
|
09:17 | Bus M46 |
Gutschmidtstr., Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 09:17 - Reichartstr., Berlin 09:20 - Schöneberger Str., Berlin 09:22 - Berlinickeplatz, Berlin 09:24 Bergholzstr., Berlin 09:33 - Kolibriweg, Berlin 09:48 - Gutschmidtstr., Berlin 09:51 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
09:17 | Bus 106 |
Lindenhof, Berlin
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin 09:17 - Reichartstr., Berlin 09:20 - Schöneberger Str., Berlin 09:21 - Eresburgstr., Berlin 09:22 Bessemerstr., Berlin 09:25 - Suttnerstr., Berlin 09:26 - Lindenhof, Berlin 09:27 |
- Südkreuz Bahnhof (S), Berlin |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Südkreuz Bahnhof (S)/Ostseite, Berlin
,
Südkreuz Bahnhof (S), Berlin
,
Berlin Südkreuz
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|