Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Westkreuz v 04:55 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | Aktuálnì | |
---|---|---|---|---|---|
døíve | |||||
04:45 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Westkreuz 04:45 - Berlin Charlottenburg (S) 04:47 Berlin Zoologischer Garten (S) 04:51 - Berlin-Tiergarten 04:53 - Berlin Jannowitzbrücke 05:06 - Berlin Ostkreuz (S) 05:13 - Ahrensfelde (S) 05:34 |
4 |
05:04 | |
04:55 | aktuální èas | ||||
04:55 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Westkreuz 04:55 - Berlin Charlottenburg (S) 04:57 Berlin Hbf (S-Bahn) 05:08 - Berlin Hackescher Markt 05:12 - Berlin Alexanderplatz (S) 05:14 - Berlin-Lichtenberg (S) 05:28 - Ahrensfelde (S) 05:44 |
4 |
04:55 | |
04:56 | S 46 |
Berlin Westend
Berlin Westkreuz 04:56 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 04:57 - Berlin Westend 04:59 |
11 |
04:56 | |
04:57 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 04:57 - Berlin-Halensee 04:58 Berlin-Neukölln 05:18 - Berlin Jungfernheide (S) 05:50 - Berlin Südkreuz (S) 06:10 - Berlin Westhafen 06:45 - Berlin Beusselstraße 06:47 |
12 |
04:57 | |
04:59 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 04:59 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 05:00 Berlin Westhafen 05:09 - Berlin-Wedding 05:12 - Berlin Treptower Park 05:32 - Berlin Jungfernheide (S) 06:05 - Berlin Beusselstraße 06:07 |
11 |
04:59 | |
05:00 | S 46 |
Königs Wusterhausen
Berlin Westkreuz 05:00 - Berlin-Halensee 05:01 Berlin Hohenzollerndamm 05:03 - Berlin Köllnische Heide 05:23 - Berlin Baumschulenweg 05:26 - Berlin-Schöneweide (S) 05:30 - Königs Wusterhausen 05:56 |
12 |
05:00 | |
05:00 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Westkreuz 05:00 - Berlin-Grunewald 05:02 Berlin-Nikolassee 05:10 - Berlin-Wannsee (S) 05:12 - Potsdam Griebnitzsee (S) 05:17 - Potsdam-Babelsberg 05:20 - Potsdam Hbf (S) 05:22 |
2 |
05:00, Zmìna koleje |
|
05:02 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Westkreuz 05:02 - Berlin Charlottenburg (S) 05:04 Berlin Zoologischer Garten (S) 05:08 - Berlin Warschauer Straße 05:29 - Berlin Ostkreuz (S) 05:31 - Berlin-Rummelsburg 05:33 - Erkner (S) 06:01 |
3 |
05:02 | |
05:03 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Westkreuz 05:03 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 05:04 Berlin Heerstraße 05:07 - Berlin Olympiastadion 05:09 - Berlin-Pichelsberg 05:11 - Berlin-Stresow 05:15 - Berlin-Spandau (S) 05:17 |
1 |
05:03 | |
05:05 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Westkreuz 05:05 - Berlin Charlottenburg (S) 05:07 Berlin Friedrichstraße (S) 05:20 - Berlin Hackescher Markt 05:22 - Berlin Alexanderplatz (S) 05:24 - Berlin Mehrower Allee 05:51 - Ahrensfelde (S) 05:54 |
4 |
05:09 | |
05:07 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Westkreuz 05:07 - Berlin Charlottenburg (S) 05:09 Berlin-Tiergarten 05:15 - Berlin Nöldnerplatz 05:38 - Berlin-Lichtenberg (S) 05:40 - Strausberg Stadt 06:22 - Strausberg Nord 06:24 |
3 |
05:07 | |
05:07 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 05:07 - Berlin-Halensee 05:08 Berlin-Neukölln 05:28 - Berlin Jungfernheide (S) 06:00 - Berlin Südkreuz (S) 06:20 - Berlin Westhafen 06:55 - Berlin Beusselstraße 06:57 |
12 |
05:07 | |
05:09 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 05:09 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 05:10 Berlin Westhafen 05:19 - Berlin-Wedding 05:22 - Berlin Treptower Park 05:42 - Berlin Jungfernheide (S) 06:15 - Berlin Beusselstraße 06:17 |
11 |
05:09 | |
05:10 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Westkreuz 05:10 - Berlin Charlottenburg (S) 05:12 Berlin Zoologischer Garten (S) 05:16 - Berlin Warschauer Straße 05:39 - Berlin Ostkreuz (S) 05:41 - Berlin-Rummelsburg 05:43 - Erkner (S) 06:11 |
3 |
05:10 | |
05:10 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Westkreuz 05:10 - Berlin-Grunewald 05:12 Berlin-Nikolassee 05:20 - Berlin-Wannsee (S) 05:22 - Potsdam Griebnitzsee (S) 05:27 - Potsdam-Babelsberg 05:30 - Potsdam Hbf (S) 05:32 |
2 |
05:10, Zmìna koleje |
|
05:12 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Westkreuz 05:12 - Berlin Charlottenburg (S) 05:14 Berlin Hackescher Markt 05:30 - Berlin Alexanderplatz (S) 05:32 - Schönefeld(bei Berlin) 06:08 - Waßmannsdorf 06:12 - Flughafen BER (S-Bahn) 06:16 |
4 |
05:12 | |
05:13 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Westkreuz 05:13 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 05:14 Berlin Heerstraße 05:17 - Berlin Olympiastadion 05:19 - Berlin-Pichelsberg 05:21 - Berlin-Stresow 05:25 - Berlin-Spandau (S) 05:27 |
1 |
05:13 | |
05:14 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 05:14 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 05:15 Berlin Westend 05:17 - Berlin Treptower Park 05:47 - Berlin Sonnenallee 05:50 - Berlin Hohenzollerndamm 06:09 - Berlin Beusselstraße 06:22 |
11 |
05:14 | |
05:15 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Westkreuz 05:15 - Berlin Charlottenburg (S) 05:17 Berlin Friedrichstraße (S) 05:30 - Berlin Jannowitzbrücke 05:36 - Berlin Ostbahnhof (S) 05:39 - Berlin Warschauer Straße 05:41 - Ahrensfelde (S) 06:04 |
4 |
05:15 | |
05:16 | S 46 |
Berlin Westend
Berlin Westkreuz 05:16 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 05:17 - Berlin Westend 05:19 |
11 |
05:18 | |
05:17 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Westkreuz 05:17 - Berlin Charlottenburg (S) 05:19 Berlin-Tiergarten 05:25 - Berlin Ostkreuz (S) 05:46 - Berlin Nöldnerplatz 05:48 - Berlin-Lichtenberg (S) 05:50 - Hoppegarten(Mark) 06:09 |
3 |
||
05:17 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 05:17 - Berlin-Halensee 05:18 Berlin-Neukölln 05:38 - Berlin Jungfernheide (S) 06:10 - Berlin Südkreuz (S) 06:30 - Berlin Westhafen 07:05 - Berlin Beusselstraße 07:07 |
12 |
05:17 | |
05:19 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 05:19 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 05:20 Berlin Westhafen 05:29 - Berlin-Wedding 05:32 - Berlin Treptower Park 05:52 - Berlin Jungfernheide (S) 06:25 - Berlin Beusselstraße 06:27 |
11 |
05:19 | |
05:20 | S 46 |
Königs Wusterhausen
Berlin Westkreuz 05:20 - Berlin-Halensee 05:21 Berlin Hohenzollerndamm 05:23 - Berlin Köllnische Heide 05:43 - Berlin Baumschulenweg 05:46 - Berlin-Schöneweide (S) 05:50 - Königs Wusterhausen 06:16 |
12 |
||
05:20 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Westkreuz 05:20 - Berlin-Grunewald 05:22 Berlin-Nikolassee 05:30 - Berlin-Wannsee (S) 05:32 - Potsdam Griebnitzsee (S) 05:37 - Potsdam-Babelsberg 05:40 - Potsdam Hbf (S) 05:42 |
2 |
05:21, Zmìna koleje |
|
05:22 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Westkreuz 05:22 - Berlin Charlottenburg (S) 05:24 Berlin Hackescher Markt 05:40 - Berlin Alexanderplatz (S) 05:42 - Berlin-Rahnsdorf 06:15 - Berlin-Wilhelmshagen 06:18 - Erkner (S) 06:21 |
4 |
05:22 | |
05:23 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Westkreuz 05:23 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 05:24 Berlin Heerstraße 05:27 - Berlin Olympiastadion 05:29 - Berlin-Pichelsberg 05:31 - Berlin-Stresow 05:35 - Berlin-Spandau (S) 05:37 |
1 |
05:23 | |
05:24 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 05:24 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 05:25 Berlin Gesundbrunnen(S) 05:39 - Berlin Schönhauser Allee 05:42 - Berlin-Schöneberg 06:12 - Berlin Innsbrucker Platz 06:13 - Berlin Beusselstraße 06:32 |
11 |
||
05:25 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Westkreuz 05:25 - Berlin Charlottenburg (S) 05:27 Berlin Friedrichstraße (S) 05:40 - Berlin Hackescher Markt 05:42 - Berlin Alexanderplatz (S) 05:44 - Berlin Mehrower Allee 06:11 - Ahrensfelde (S) 06:14 |
4 |
05:25 | |
05:27 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Westkreuz 05:27 - Berlin Charlottenburg (S) 05:29 Berlin-Tiergarten 05:35 - Berlin Nöldnerplatz 05:58 - Berlin-Lichtenberg (S) 06:00 - Strausberg Stadt 06:42 - Strausberg Nord 06:44 |
3 |
||
05:27 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 05:27 - Berlin-Halensee 05:28 Berlin-Neukölln 05:48 - Berlin Jungfernheide (S) 06:20 - Berlin Südkreuz (S) 06:40 - Berlin Westhafen 07:15 - Berlin Beusselstraße 07:17 |
12 |
||
05:29 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 05:29 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 05:30 Berlin Westhafen 05:39 - Berlin-Wedding 05:42 - Berlin Treptower Park 06:02 - Berlin Jungfernheide (S) 06:35 - Berlin Beusselstraße 06:37 |
11 |
05:29 | |
05:30 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Westkreuz 05:30 - Berlin Charlottenburg (S) 05:32 Berlin Zoologischer Garten (S) 05:36 - Berlin Warschauer Straße 05:59 - Berlin Ostkreuz (S) 06:01 - Berlin-Rummelsburg 06:03 - Erkner (S) 06:31 |
3 |
||
05:30 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Westkreuz 05:30 - Berlin-Grunewald 05:32 Berlin-Nikolassee 05:40 - Berlin-Wannsee (S) 05:42 - Potsdam Griebnitzsee (S) 05:47 - Potsdam-Babelsberg 05:50 - Potsdam Hbf (S) 05:52 |
2 |
05:30, Zmìna koleje |
|
05:32 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Westkreuz 05:32 - Berlin Charlottenburg (S) 05:34 Berlin Hackescher Markt 05:50 - Berlin Alexanderplatz (S) 05:52 - Schönefeld(bei Berlin) 06:28 - Waßmannsdorf 06:32 - Flughafen BER (S-Bahn) 06:36 |
4 |
||
05:33 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Westkreuz 05:33 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 05:34 Berlin Heerstraße 05:37 - Berlin Olympiastadion 05:39 - Berlin-Pichelsberg 05:41 - Berlin-Stresow 05:45 - Berlin-Spandau (S) 05:47 |
1 |
05:33 | |
05:34 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 05:34 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 05:35 Berlin Landsberger Allee 05:58 - Berlin Storkower Str 06:00 - Berlin Frankfurter Allee 06:02 - Berlin Innsbrucker Platz 06:23 - Berlin Beusselstraße 06:42 |
11 |
05:34 | |
05:35 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Westkreuz 05:35 - Berlin Charlottenburg (S) 05:37 Berlin Friedrichstraße (S) 05:50 - Berlin Hackescher Markt 05:52 - Berlin Alexanderplatz (S) 05:54 - Berlin Mehrower Allee 06:21 - Ahrensfelde (S) 06:24 |
4 |
||
05:36 | S 46 |
Berlin Westend
Berlin Westkreuz 05:36 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 05:37 - Berlin Westend 05:39 |
11 |
05:36 | |
05:37 | S 5 |
Hoppegarten(Mark)
Berlin Westkreuz 05:37 - Berlin Charlottenburg (S) 05:39 Berlin-Tiergarten 05:45 - Berlin Ostkreuz (S) 06:06 - Berlin Nöldnerplatz 06:08 - Berlin-Lichtenberg (S) 06:10 - Hoppegarten(Mark) 06:29 |
3 |
||
05:37 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 05:37 - Berlin-Halensee 05:38 Berlin-Neukölln 05:58 - Berlin Jungfernheide (S) 06:30 - Berlin Südkreuz (S) 06:50 - Berlin Westhafen 07:25 - Berlin Beusselstraße 07:27 |
12 |
||
05:39 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 05:39 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 05:40 Berlin Westhafen 05:49 - Berlin-Wedding 05:52 - Berlin Treptower Park 06:12 - Berlin Jungfernheide (S) 06:45 - Berlin Beusselstraße 06:47 |
11 |
05:39 | |
05:40 | S 46 |
Königs Wusterhausen
Berlin Westkreuz 05:40 - Berlin-Halensee 05:41 Berlin Hohenzollerndamm 05:43 - Berlin Köllnische Heide 06:03 - Berlin Baumschulenweg 06:06 - Berlin-Schöneweide (S) 06:10 - Königs Wusterhausen 06:36 |
12 |
||
05:40 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Westkreuz 05:40 - Berlin-Grunewald 05:42 Berlin-Nikolassee 05:50 - Berlin-Wannsee (S) 05:52 - Potsdam Griebnitzsee (S) 05:57 - Potsdam-Babelsberg 06:00 - Potsdam Hbf (S) 06:02 |
2 |
05:40, Zmìna koleje |
|
05:42 | S 3 |
Erkner (S)
Berlin Westkreuz 05:42 - Berlin Charlottenburg (S) 05:44 Berlin Hackescher Markt 06:00 - Berlin Alexanderplatz (S) 06:02 - Berlin-Rahnsdorf 06:35 - Berlin-Wilhelmshagen 06:38 - Erkner (S) 06:41 |
4 |
||
05:42 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 05:42 - Berlin-Halensee 05:43 Berlin-Neukölln 06:03 - Berlin Jungfernheide (S) 06:35 - Berlin Südkreuz (S) 06:55 - Berlin Westhafen 07:30 - Berlin Beusselstraße 07:32 |
12 |
||
05:43 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Westkreuz 05:43 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 05:44 Berlin Heerstraße 05:47 - Berlin Olympiastadion 05:49 - Berlin-Pichelsberg 05:51 - Berlin-Stresow 05:55 - Berlin-Spandau (S) 05:57 |
1 |
05:43 | |
05:44 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 05:44 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 05:45 Berlin Gesundbrunnen(S) 05:59 - Berlin Schönhauser Allee 06:02 - Berlin-Schöneberg 06:32 - Berlin Innsbrucker Platz 06:33 - Berlin Beusselstraße 06:52 |
11 |
||
05:45 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Westkreuz 05:45 - Berlin Charlottenburg (S) 05:47 Berlin Friedrichstraße (S) 06:00 - Berlin Hackescher Markt 06:02 - Berlin Alexanderplatz (S) 06:04 - Berlin Mehrower Allee 06:31 - Ahrensfelde (S) 06:34 |
4 |
||
05:47 | S 5 |
Strausberg Nord
Berlin Westkreuz 05:47 - Berlin Charlottenburg (S) 05:49 Berlin-Tiergarten 05:55 - Berlin Nöldnerplatz 06:18 - Berlin-Lichtenberg (S) 06:20 - Strausberg Stadt 07:02 - Strausberg Nord 07:04 |
3 |
||
05:47 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 05:47 - Berlin-Halensee 05:48 Berlin-Neukölln 06:08 - Berlin Jungfernheide (S) 06:40 - Berlin Südkreuz (S) 07:00 - Berlin Westhafen 07:35 - Berlin Beusselstraße 07:37 |
12 |
||
05:49 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 05:49 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 05:50 Berlin Westhafen 05:59 - Berlin-Wedding 06:02 - Berlin Treptower Park 06:22 - Berlin Jungfernheide (S) 06:55 - Berlin Beusselstraße 06:57 |
11 |
05:49 | |
05:50 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Westkreuz 05:50 - Berlin-Grunewald 05:52 Berlin-Nikolassee 06:00 - Berlin-Wannsee (S) 06:02 - Potsdam Griebnitzsee (S) 06:07 - Potsdam-Babelsberg 06:10 - Potsdam Hbf (S) 06:12 |
2 |
05:50, Zmìna koleje |
|
05:52 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Westkreuz 05:52 - Berlin Charlottenburg (S) 05:54 Berlin Hackescher Markt 06:10 - Berlin Alexanderplatz (S) 06:12 - Schönefeld(bei Berlin) 06:48 - Waßmannsdorf 06:52 - Flughafen BER (S-Bahn) 06:56 |
4 |
||
05:52 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 05:52 - Berlin-Halensee 05:53 Berlin-Neukölln 06:13 - Berlin Jungfernheide (S) 06:45 - Berlin Südkreuz (S) 07:05 - Berlin Westhafen 07:40 - Berlin Beusselstraße 07:42 |
12 |
||
05:53 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Westkreuz 05:53 - Berlin Messe Süd (Eichkamp) 05:54 Berlin Heerstraße 05:57 - Berlin Olympiastadion 05:59 - Berlin-Pichelsberg 06:01 - Berlin-Stresow 06:05 - Berlin-Spandau (S) 06:07 |
1 |
05:53 | |
05:54 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Westkreuz 05:54 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 05:55 Berlin Landsberger Allee 06:18 - Berlin Storkower Str 06:20 - Berlin Frankfurter Allee 06:22 - Berlin Innsbrucker Platz 06:43 - Berlin Beusselstraße 07:02 |
11 |
||
05:55 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Westkreuz 05:55 - Berlin Charlottenburg (S) 05:57 Berlin Friedrichstraße (S) 06:10 - Berlin Hackescher Markt 06:12 - Berlin Alexanderplatz (S) 06:14 - Berlin Mehrower Allee 06:41 - Ahrensfelde (S) 06:44 |
4 |
||
pozdìji |
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.