Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Farmsen, Hamburg v 19:52 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Stanice / zastávka | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
19:52 | Bus 26 |
Großlohe, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 19:52 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 19:54 - Scharbeutzer Straße, Hamburg 19:55 - Birkenallee, Hamburg 19:56 Bahnhof Rahlstedt (Amtsstraße), Hamburg 20:02 - Schweriner Straße, Hamburg 20:05 - Großlohe, Hamburg 20:10 |
Farmsen (U), Hamburg | |
19:53 | Bus 171 |
Barmbek, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 19:53 - Eissporthalle, Hamburg 19:54 - Eckerkoppel, Hamburg 19:55 - Ebeersreye, Hamburg 19:56 Friedrich-Ebert-Damm (West), Hamburg 20:05 - Eulenkamp, Hamburg 20:06 - Barmbek, Hamburg 20:18 |
Farmsen (U), Hamburg | |
19:55 | U 1 |
Hauptbahnhof Süd, Hamburg
Farmsen, Hamburg 19:55 - Trabrennbahn, Hamburg 19:57 Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 20:00 - Alter Teichweg, Hamburg 20:02 - Ritterstraße, Hamburg 20:09 - Wartenau, Hamburg 20:10 - Hauptbahnhof Süd, Hamburg 20:15 |
||
19:55 | Bus 27 |
Billstedt (U), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 19:55 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 19:57 - Scharbeutzer Straße, Hamburg 19:58 - Birkenallee, Hamburg 19:59 Berliner Platz, Hamburg 20:13 - Meriandamm, Hamburg 20:27 - Billstedt (U), Hamburg 20:32 |
Farmsen (U), Hamburg | |
19:57 | U 1 |
Ohlstedt, Hamburg
Farmsen, Hamburg 19:57 - Oldenfelde, Hamburg 19:59 Berne, Hamburg 20:01 - Meiendorfer Weg, Hamburg 20:03 - Volksdorf, Hamburg 20:06 - Buckhorn, Hamburg 20:08 - Ohlstedt, Hamburg 20:13 |
||
20:00 | U 1 |
Hauptbahnhof Süd, Hamburg
Farmsen, Hamburg 20:00 - Trabrennbahn, Hamburg 20:02 Ritterstraße, Hamburg 20:14 - Wartenau, Hamburg 20:15 - Lübecker Straße, Hamburg 20:17 - Lohmühlenstraße, Hamburg 20:18 - Hauptbahnhof Süd, Hamburg 20:20 |
||
20:00 | Bus 26 |
Rübenkamp (S), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:00 - Tegelweg, Hamburg 20:01 - Haldesdorfer Straße (Nord), Hamburg 20:03 - Ellernreihe (Mitte), Hamburg 20:04 Steilshooper Allee, Hamburg 20:06 - Alfred-Mahlau-Weg, Hamburg 20:10 - Rübenkamp (S), Hamburg 20:18 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:01 | Bus 27 |
Thomas-Mann-Straße, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:01 - Berufsförderungswerk, Hamburg 20:02 - Pflegezentrum Farmsen, Hamburg 20:03 - Neusurenland, Hamburg 20:04 Stuhtsweg, Hamburg 20:05 - Karlshöhe, Hamburg 20:06 - Thomas-Mann-Straße, Hamburg 20:08 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:02 | Bus 368 |
Bahnhof Rahlstedt (Doberaner Weg), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:02 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 20:04 - Timmendorfer Straße, Hamburg 20:05 - Alter Zollweg, Hamburg 20:07 Am Kroog, Hamburg 20:08 - Stoppelfeld, Hamburg 20:09 - Bahnhof Rahlstedt (Doberaner Weg), Hamburg 20:16 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:02 | Bus 26 |
Großlohe, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:02 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 20:04 - Scharbeutzer Straße, Hamburg 20:05 - Birkenallee, Hamburg 20:06 Bahnhof Rahlstedt (Amtsstraße), Hamburg 20:11 - Schweriner Straße, Hamburg 20:14 - Großlohe, Hamburg 20:19 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:05 | U 1 |
Hauptbahnhof Süd, Hamburg
Farmsen, Hamburg 20:05 - Trabrennbahn, Hamburg 20:07 Straßburger Straße, Hamburg 20:13 - Wandsbek Markt, Hamburg 20:16 - Wartenau, Hamburg 20:20 - Lübecker Straße, Hamburg 20:22 - Hauptbahnhof Süd, Hamburg 20:25 |
||
20:05 | Bus 27 |
Billstedt (U), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:05 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 20:07 - Scharbeutzer Straße, Hamburg 20:08 - Birkenallee, Hamburg 20:09 Schiffbeker Weg, Hamburg 20:29 - Rübezahlstraße, Hamburg 20:31 - Billstedt (U), Hamburg 20:39 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:07 | U 1 |
Großhansdorf
Farmsen, Hamburg 20:07 - Oldenfelde, Hamburg 20:09 Meiendorfer Weg, Hamburg 20:13 - Volksdorf, Hamburg 20:16 - Ahrensburg Ost 20:23 - Schmalenbeck, Großhansdorf 20:26 - Großhansdorf 20:30 |
||
20:10 | U 1 |
Hauptbahnhof Süd, Hamburg
Farmsen, Hamburg 20:10 - Trabrennbahn, Hamburg 20:12 Ritterstraße, Hamburg 20:24 - Wartenau, Hamburg 20:25 - Lübecker Straße, Hamburg 20:27 - Lohmühlenstraße, Hamburg 20:28 - Hauptbahnhof Süd, Hamburg 20:30 |
||
20:10 | Bus 26 |
Rübenkamp (S), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:10 - Tegelweg, Hamburg 20:11 - Haldesdorfer Straße (Nord), Hamburg 20:13 - Ellernreihe (Mitte), Hamburg 20:14 Steilshooper Allee, Hamburg 20:16 - Alfred-Mahlau-Weg, Hamburg 20:20 - Rübenkamp (S), Hamburg 20:28 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:11 | Bus 167 |
Bahnhof Tonndorf, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:11 - Tegelweg, Hamburg 20:13 - Am Dornberg, Hamburg 20:14 - Eckerwiese, Hamburg 20:15 Gyula-Trebitsch-Schule, Hamburg 20:19 - Sonnenweg (Mitte), Hamburg 20:20 - Bahnhof Tonndorf, Hamburg 20:23 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:12 | Bus 368 |
Wellingsbüttel (S), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:12 - Hermelinweg, Hamburg 20:18 - Berner Heerweg, Hamburg 20:19 - Busbrookhöhe, Hamburg 20:20 Karlshöher Weg, Hamburg 20:26 - Beim Farenland, Hamburg 20:27 - Wellingsbüttel (S), Hamburg 20:38 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:12 | U 1 |
Volksdorf, Hamburg
Farmsen, Hamburg 20:12 - Oldenfelde, Hamburg 20:14 - Berne, Hamburg 20:16 - Meiendorfer Weg, Hamburg 20:18 - Volksdorf, Hamburg 20:21 |
||
20:12 | Bus 26 |
Großlohe, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:12 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 20:14 - Scharbeutzer Straße, Hamburg 20:15 - Birkenallee, Hamburg 20:16 Bahnhof Rahlstedt (Amtsstraße), Hamburg 20:21 - Schweriner Straße, Hamburg 20:24 - Großlohe, Hamburg 20:29 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:13 | Bus 171 |
Barmbek, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:13 - Eissporthalle, Hamburg 20:14 - Eckerkoppel, Hamburg 20:15 - Ebeersreye, Hamburg 20:16 Friedrich-Ebert-Damm (West), Hamburg 20:25 - Eulenkamp, Hamburg 20:26 - Barmbek, Hamburg 20:38 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:15 | U 1 |
Hauptbahnhof Süd, Hamburg
Farmsen, Hamburg 20:15 - Trabrennbahn, Hamburg 20:17 Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 20:20 - Alter Teichweg, Hamburg 20:22 - Ritterstraße, Hamburg 20:29 - Wartenau, Hamburg 20:30 - Hauptbahnhof Süd, Hamburg 20:35 |
||
20:15 | Bus 27 |
Billstedt (U), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:15 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 20:17 - Scharbeutzer Straße, Hamburg 20:18 - Birkenallee, Hamburg 20:19 Berliner Platz, Hamburg 20:32 - Meriandamm, Hamburg 20:45 - Billstedt (U), Hamburg 20:49 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:17 | U 1 |
Ohlstedt, Hamburg
Farmsen, Hamburg 20:17 - Oldenfelde, Hamburg 20:19 Berne, Hamburg 20:21 - Meiendorfer Weg, Hamburg 20:23 - Volksdorf, Hamburg 20:26 - Buckhorn, Hamburg 20:28 - Ohlstedt, Hamburg 20:33 |
||
20:20 | Bus 26 |
Rübenkamp (S), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:20 - Tegelweg, Hamburg 20:21 - Haldesdorfer Straße (Nord), Hamburg 20:23 - Ellernreihe (Mitte), Hamburg 20:24 Steilshooper Allee, Hamburg 20:26 - Alfred-Mahlau-Weg, Hamburg 20:30 - Rübenkamp (S), Hamburg 20:38 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:21 | Bus 167 |
Berne (U) (Berner Heerweg), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:21 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 20:23 - Timmendorfer Straße, Hamburg 20:24 - Alter Zollweg, Hamburg 20:25 Greifenberger Straße, Hamburg 20:28 - Zamenhofweg, Hamburg 20:29 - Berne (U) (Berner Heerweg), Hamburg 20:32 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:21 | Bus 27 |
Thomas-Mann-Straße, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:21 - Berufsförderungswerk, Hamburg 20:22 - Pflegezentrum Farmsen, Hamburg 20:23 - Neusurenland, Hamburg 20:24 Stuhtsweg, Hamburg 20:25 - Karlshöhe, Hamburg 20:26 - Thomas-Mann-Straße, Hamburg 20:28 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:22 | U 1 |
Volksdorf, Hamburg
Farmsen, Hamburg 20:22 - Oldenfelde, Hamburg 20:24 - Berne, Hamburg 20:26 - Meiendorfer Weg, Hamburg 20:28 - Volksdorf, Hamburg 20:31 |
||
20:22 | Bus 26 |
Großlohe, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:22 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 20:24 - Scharbeutzer Straße, Hamburg 20:25 - Birkenallee, Hamburg 20:26 Bahnhof Rahlstedt (Amtsstraße), Hamburg 20:31 - Schweriner Straße, Hamburg 20:34 - Großlohe, Hamburg 20:39 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:25 | U 1 |
Hauptbahnhof Süd, Hamburg
Farmsen, Hamburg 20:25 - Trabrennbahn, Hamburg 20:27 Straßburger Straße, Hamburg 20:33 - Wandsbek Markt, Hamburg 20:36 - Wartenau, Hamburg 20:40 - Lübecker Straße, Hamburg 20:42 - Hauptbahnhof Süd, Hamburg 20:45 |
||
20:25 | Bus 27 |
Billstedt (U), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:25 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 20:27 - Scharbeutzer Straße, Hamburg 20:28 - Birkenallee, Hamburg 20:29 Schiffbeker Weg, Hamburg 20:49 - Rübezahlstraße, Hamburg 20:51 - Billstedt (U), Hamburg 20:59 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:27 | U 1 |
Großhansdorf
Farmsen, Hamburg 20:27 - Oldenfelde, Hamburg 20:29 Meiendorfer Weg, Hamburg 20:33 - Volksdorf, Hamburg 20:36 - Ahrensburg Ost 20:43 - Schmalenbeck, Großhansdorf 20:46 - Großhansdorf 20:50 |
||
20:30 | Bus 26 |
Rübenkamp (S), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:30 - Tegelweg, Hamburg 20:31 - Haldesdorfer Straße (Nord), Hamburg 20:33 - Ellernreihe (Mitte), Hamburg 20:34 Steilshooper Allee, Hamburg 20:36 - Alfred-Mahlau-Weg, Hamburg 20:40 - Rübenkamp (S), Hamburg 20:48 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:32 | Bus 368 |
Bahnhof Rahlstedt (Doberaner Weg), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:32 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 20:34 - Timmendorfer Straße, Hamburg 20:35 - Alter Zollweg, Hamburg 20:37 Am Kroog, Hamburg 20:38 - Stoppelfeld, Hamburg 20:39 - Bahnhof Rahlstedt (Doberaner Weg), Hamburg 20:46 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:32 | U 1 |
Volksdorf, Hamburg
Farmsen, Hamburg 20:32 - Oldenfelde, Hamburg 20:34 - Berne, Hamburg 20:36 - Meiendorfer Weg, Hamburg 20:38 - Volksdorf, Hamburg 20:41 |
||
20:32 | Bus 26 |
Großlohe, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:32 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 20:34 - Scharbeutzer Straße, Hamburg 20:35 - Birkenallee, Hamburg 20:36 Bahnhof Rahlstedt (Amtsstraße), Hamburg 20:41 - Schweriner Straße, Hamburg 20:44 - Großlohe, Hamburg 20:49 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:33 | Bus 171 |
Barmbek, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:33 - Eissporthalle, Hamburg 20:34 - Eckerkoppel, Hamburg 20:35 - Ebeersreye, Hamburg 20:36 Friedrich-Ebert-Damm (West), Hamburg 20:45 - Eulenkamp, Hamburg 20:46 - Barmbek, Hamburg 20:58 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:35 | U 1 |
Hauptbahnhof Süd, Hamburg
Farmsen, Hamburg 20:35 - Trabrennbahn, Hamburg 20:37 Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 20:40 - Alter Teichweg, Hamburg 20:42 - Ritterstraße, Hamburg 20:49 - Wartenau, Hamburg 20:50 - Hauptbahnhof Süd, Hamburg 20:55 |
||
20:35 | Bus 27 |
Billstedt (U), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:35 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 20:37 - Scharbeutzer Straße, Hamburg 20:38 - Birkenallee, Hamburg 20:39 Berliner Platz, Hamburg 20:52 - Meriandamm, Hamburg 21:05 - Billstedt (U), Hamburg 21:09 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:37 | U 1 |
Ohlstedt, Hamburg
Farmsen, Hamburg 20:37 - Oldenfelde, Hamburg 20:39 Berne, Hamburg 20:41 - Meiendorfer Weg, Hamburg 20:43 - Volksdorf, Hamburg 20:46 - Buckhorn, Hamburg 20:48 - Ohlstedt, Hamburg 20:53 |
||
20:40 | Bus 26 |
Rübenkamp (S), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:40 - Tegelweg, Hamburg 20:41 - Haldesdorfer Straße (Nord), Hamburg 20:43 - Ellernreihe (Mitte), Hamburg 20:44 Steilshooper Allee, Hamburg 20:46 - Alfred-Mahlau-Weg, Hamburg 20:50 - Rübenkamp (S), Hamburg 20:58 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:41 | Bus 167 |
Bahnhof Tonndorf, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:41 - Tegelweg, Hamburg 20:43 - Am Dornberg, Hamburg 20:44 - Eckerwiese, Hamburg 20:45 Gyula-Trebitsch-Schule, Hamburg 20:49 - Sonnenweg (Mitte), Hamburg 20:50 - Bahnhof Tonndorf, Hamburg 20:53 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:41 | Bus 27 |
Thomas-Mann-Straße, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:41 - Berufsförderungswerk, Hamburg 20:42 - Pflegezentrum Farmsen, Hamburg 20:43 - Neusurenland, Hamburg 20:44 Stuhtsweg, Hamburg 20:45 - Karlshöhe, Hamburg 20:46 - Thomas-Mann-Straße, Hamburg 20:48 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:42 | Bus 368 |
Wellingsbüttel (S), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:42 - Hermelinweg, Hamburg 20:48 - Berner Heerweg, Hamburg 20:49 - Busbrookhöhe, Hamburg 20:50 Karlshöher Weg, Hamburg 20:56 - Beim Farenland, Hamburg 20:57 - Wellingsbüttel (S), Hamburg 21:08 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:42 | U 1 |
Volksdorf, Hamburg
Farmsen, Hamburg 20:42 - Oldenfelde, Hamburg 20:44 - Berne, Hamburg 20:46 - Meiendorfer Weg, Hamburg 20:48 - Volksdorf, Hamburg 20:51 |
||
20:42 | Bus 26 |
Großlohe, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:42 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 20:44 - Scharbeutzer Straße, Hamburg 20:45 - Birkenallee, Hamburg 20:46 Bahnhof Rahlstedt (Amtsstraße), Hamburg 20:51 - Schweriner Straße, Hamburg 20:54 - Großlohe, Hamburg 20:59 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:45 | U 1 |
Hauptbahnhof Süd, Hamburg
Farmsen, Hamburg 20:45 - Trabrennbahn, Hamburg 20:47 Straßburger Straße, Hamburg 20:53 - Wandsbek Markt, Hamburg 20:56 - Wartenau, Hamburg 21:00 - Lübecker Straße, Hamburg 21:02 - Hauptbahnhof Süd, Hamburg 21:05 |
||
20:45 | Bus 27 |
Billstedt (U), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:45 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 20:47 - Scharbeutzer Straße, Hamburg 20:48 - Birkenallee, Hamburg 20:49 Schiffbeker Weg, Hamburg 21:09 - Rübezahlstraße, Hamburg 21:11 - Billstedt (U), Hamburg 21:19 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:47 | U 1 |
Großhansdorf
Farmsen, Hamburg 20:47 - Oldenfelde, Hamburg 20:49 Meiendorfer Weg, Hamburg 20:53 - Volksdorf, Hamburg 20:56 - Ahrensburg Ost 21:03 - Schmalenbeck, Großhansdorf 21:06 - Großhansdorf 21:10 |
||
20:50 | Bus 26 |
Rübenkamp (S), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:50 - Tegelweg, Hamburg 20:51 - Haldesdorfer Straße (Nord), Hamburg 20:53 - Ellernreihe (Mitte), Hamburg 20:54 Steilshooper Allee, Hamburg 20:56 - Alfred-Mahlau-Weg, Hamburg 21:00 - Rübenkamp (S), Hamburg 21:08 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:51 | Bus 167 |
Berne (U) (Berner Heerweg), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:51 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 20:53 - Timmendorfer Straße, Hamburg 20:54 - Alter Zollweg, Hamburg 20:55 Greifenberger Straße, Hamburg 20:58 - Zamenhofweg, Hamburg 20:59 - Berne (U) (Berner Heerweg), Hamburg 21:02 |
Farmsen (U), Hamburg | |
20:52 | Bus 26 |
Großlohe, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 20:52 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 20:54 - Scharbeutzer Straße, Hamburg 20:55 - Birkenallee, Hamburg 20:56 Bahnhof Rahlstedt (Amtsstraße), Hamburg 21:01 - Schweriner Straße, Hamburg 21:04 - Großlohe, Hamburg 21:09 |
Farmsen (U), Hamburg | |
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Farmsen (U), Hamburg
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|