Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Farmsen (U), Hamburg v 09:56 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Stanice / zastávka | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
09:56 | Bus 168 |
Bahnhof Rahlstedt (Doberaner Weg), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 09:56 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 09:59 - Timmendorfer Straße, Hamburg 10:00 - Alter Zollweg, Hamburg 10:02 Am Kroog, Hamburg 10:03 - Stoppelfeld, Hamburg 10:04 - Bahnhof Rahlstedt (Doberaner Weg), Hamburg 10:12 |
||
09:57 | U 1 |
Ohlstedt, Hamburg
Farmsen, Hamburg 09:57 - Oldenfelde, Hamburg 09:59 Berne, Hamburg 10:01 - Volksdorf, Hamburg 10:06 - Buckhorn, Hamburg 10:08 - Hoisbüttel, Ammersbek 10:10 - Ohlstedt, Hamburg 10:12 |
Farmsen, Hamburg | |
09:57 | Bus 26 |
Großlohe, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 09:57 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 10:00 - Scharbeutzer Straße, Hamburg 10:01 - Birkenallee, Hamburg 10:02 Sieker Landstraße, Hamburg 10:13 - Prehnsweg, Hamburg 10:14 - Großlohe, Hamburg 10:17 |
||
10:00 | U 1 |
Ohlsdorf, Hamburg
Farmsen, Hamburg 10:00 - Trabrennbahn, Hamburg 10:02 Meßberg, Hamburg 10:23 - Jungfernstieg, Hamburg 10:25 - Alsterdorf, Hamburg 10:38 - Sengelmannstraße (City Nord), Hamburg 10:39 - Ohlsdorf, Hamburg 10:42 |
Farmsen, Hamburg | |
10:00 | Bus 26 |
Rübenkamp (S), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:00 - Tegelweg, Hamburg 10:03 - Haldesdorfer Straße (Nord), Hamburg 10:05 - Ellernreihe (Mitte), Hamburg 10:07 Gründgensstraße (West), Hamburg 10:15 - Eichenlohweg, Hamburg 10:17 - Rübenkamp (S), Hamburg 10:21 |
||
10:01 | Bus 27 |
Thomas-Mann-Straße, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:01 - Berufsförderungswerk, Hamburg 10:02 - Pflegezentrum Farmsen, Hamburg 10:03 - Neusurenland, Hamburg 10:04 Stuhtsweg, Hamburg 10:05 - Karlshöhe, Hamburg 10:06 - Thomas-Mann-Straße, Hamburg 10:08 |
||
10:04 | Bus 27 |
Billstedt (U), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:04 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 10:07 - Paracelsusstraße, Hamburg 10:08 - Stemmeshay, Hamburg 10:10 Meriandamm, Hamburg 10:38 - Schiffbeker Höhe, Hamburg 10:40 - Billstedt (U), Hamburg 10:44 |
||
10:05 | Bus 171 |
Barmbek, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:05 - Eissporthalle, Hamburg 10:07 - Eckerkoppel, Hamburg 10:08 - Ebeersreye, Hamburg 10:10 Krausestraße, Hamburg 10:25 - Schön Klinik Eilbek, Hamburg 10:27 - Barmbek, Hamburg 10:35 |
||
10:05 | U 1 |
Norderstedt Mitte
Farmsen, Hamburg 10:05 - Trabrennbahn, Hamburg 10:07 Kellinghusenstraße, Hamburg 10:38 - Hudtwalckerstraße, Hamburg 10:40 - Langenhorn Nord, Hamburg 10:55 - Kiwittsmoor, Hamburg 10:57 - Norderstedt Mitte 11:06 |
Farmsen, Hamburg | |
10:06 | Bus 171 |
Thomas-Mann-Straße, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:06 - Swebenhöhe, Hamburg 10:09 - Rönkkoppel, Hamburg 10:11 - Neusurenland, Hamburg 10:14 Stuhtsweg, Hamburg 10:15 - Karlshöhe, Hamburg 10:16 - Thomas-Mann-Straße, Hamburg 10:19 |
||
10:07 | U 1 |
Großhansdorf
Farmsen, Hamburg 10:07 - Oldenfelde, Hamburg 10:09 Berne, Hamburg 10:11 - Volksdorf, Hamburg 10:16 - Buchenkamp, Hamburg 10:18 - Ahrensburg West 10:21 - Großhansdorf 10:31 |
Farmsen, Hamburg | |
10:07 | Bus 26 |
Großlohe, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:07 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 10:10 - Scharbeutzer Straße, Hamburg 10:11 - Birkenallee, Hamburg 10:12 Sieker Landstraße, Hamburg 10:23 - Prehnsweg, Hamburg 10:24 - Großlohe, Hamburg 10:27 |
||
10:10 | U 1 |
Ohlsdorf, Hamburg
Farmsen, Hamburg 10:10 - Trabrennbahn, Hamburg 10:12 Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 10:15 - Alter Teichweg, Hamburg 10:17 - Lattenkamp (Sporthalle), Hamburg 10:46 - Alsterdorf, Hamburg 10:48 - Ohlsdorf, Hamburg 10:52 |
Farmsen, Hamburg | |
10:10 | Bus 26 |
Rübenkamp (S), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:10 - Tegelweg, Hamburg 10:13 - Haldesdorfer Straße (Nord), Hamburg 10:15 - Ellernreihe (Mitte), Hamburg 10:17 Gründgensstraße (West), Hamburg 10:25 - Eichenlohweg, Hamburg 10:27 - Rübenkamp (S), Hamburg 10:31 |
||
10:11 | Bus 167 |
Berne (U) (Berner Heerweg), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:11 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 10:14 - Timmendorfer Straße, Hamburg 10:15 - Alter Zollweg, Hamburg 10:17 Treptower Straße, Hamburg 10:19 - Greifenberger Straße, Hamburg 10:20 - Berne (U) (Berner Heerweg), Hamburg 10:24 |
||
10:11 | Bus 167 |
Bahnhof Tonndorf, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:11 - Tegelweg, Hamburg 10:13 - Am Dornberg, Hamburg 10:14 - Eckerwiese, Hamburg 10:15 Friedrich-Ebert-Damm (Nord), Hamburg 10:16 - Eckerkoppel, Hamburg 10:18 - Bahnhof Tonndorf, Hamburg 10:25 |
||
10:11 | Bus 168 |
Wellingsbüttel (S), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:11 - Berufsförderungswerk, Hamburg 10:12 - Pflegezentrum Farmsen, Hamburg 10:13 - Neusurenland, Hamburg 10:14 Saseler Bogen, Hamburg 10:28 - Alter Berner Weg, Hamburg 10:30 - Wellingsbüttel (S), Hamburg 10:38 |
||
10:14 | Bus 27 |
Billstedt (U), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:14 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 10:17 - Paracelsusstraße, Hamburg 10:18 - Stemmeshay, Hamburg 10:20 Prinzenweg, Hamburg 10:47 - Meriandamm, Hamburg 10:48 - Billstedt (U), Hamburg 10:54 |
||
10:15 | Bus 171 |
Biedermannplatz, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:15 - Eissporthalle, Hamburg 10:17 - Eckerkoppel, Hamburg 10:18 - Ebeersreye, Hamburg 10:20 Rentenversicherung Nord, Hamburg 10:23 - Helbingtwiete, Hamburg 10:27 - Biedermannplatz, Hamburg 10:44 |
||
10:15 | U 1 |
Norderstedt Mitte
Farmsen, Hamburg 10:15 - Trabrennbahn, Hamburg 10:17 Alsterdorf, Hamburg 10:53 - Sengelmannstraße (City Nord), Hamburg 10:54 - Garstedt, Norderstedt 11:12 - Richtweg, Norderstedt 11:13 - Norderstedt Mitte 11:16 |
Farmsen, Hamburg | |
10:16 | Bus 168 |
Bahnhof Rahlstedt (Doberaner Weg), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:16 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 10:19 - Timmendorfer Straße, Hamburg 10:20 - Alter Zollweg, Hamburg 10:22 Am Kroog, Hamburg 10:23 - Stoppelfeld, Hamburg 10:24 - Bahnhof Rahlstedt (Doberaner Weg), Hamburg 10:32 |
||
10:17 | U 1 |
Ohlstedt, Hamburg
Farmsen, Hamburg 10:17 - Oldenfelde, Hamburg 10:19 Berne, Hamburg 10:21 - Volksdorf, Hamburg 10:26 - Buckhorn, Hamburg 10:28 - Hoisbüttel, Ammersbek 10:30 - Ohlstedt, Hamburg 10:32 |
Farmsen, Hamburg | |
10:17 | Bus 26 |
Großlohe, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:17 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 10:20 - Scharbeutzer Straße, Hamburg 10:21 - Birkenallee, Hamburg 10:22 Sieker Landstraße, Hamburg 10:33 - Prehnsweg, Hamburg 10:34 - Großlohe, Hamburg 10:37 |
||
10:20 | U 1 |
Ohlsdorf, Hamburg
Farmsen, Hamburg 10:20 - Trabrennbahn, Hamburg 10:22 Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 10:25 - Alter Teichweg, Hamburg 10:27 - Lattenkamp (Sporthalle), Hamburg 10:56 - Alsterdorf, Hamburg 10:58 - Ohlsdorf, Hamburg 11:02 |
Farmsen, Hamburg | |
10:20 | Bus 26 |
Rübenkamp (S), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:20 - Tegelweg, Hamburg 10:23 - Haldesdorfer Straße (Nord), Hamburg 10:25 - Ellernreihe (Mitte), Hamburg 10:27 Gründgensstraße (West), Hamburg 10:35 - Eichenlohweg, Hamburg 10:37 - Rübenkamp (S), Hamburg 10:41 |
||
10:21 | Bus 27 |
Thomas-Mann-Straße, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:21 - Berufsförderungswerk, Hamburg 10:22 - Pflegezentrum Farmsen, Hamburg 10:23 - Neusurenland, Hamburg 10:24 Stuhtsweg, Hamburg 10:25 - Karlshöhe, Hamburg 10:26 - Thomas-Mann-Straße, Hamburg 10:28 |
||
10:24 | Bus 27 |
Billstedt (U), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:24 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 10:27 - Paracelsusstraße, Hamburg 10:28 - Stemmeshay, Hamburg 10:30 Meriandamm, Hamburg 10:58 - Schiffbeker Höhe, Hamburg 11:00 - Billstedt (U), Hamburg 11:04 |
||
10:25 | Bus 171 |
Barmbek, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:25 - Eissporthalle, Hamburg 10:27 - Eckerkoppel, Hamburg 10:28 - Ebeersreye, Hamburg 10:30 Krausestraße, Hamburg 10:45 - Schön Klinik Eilbek, Hamburg 10:47 - Barmbek, Hamburg 10:55 |
||
10:25 | U 1 |
Norderstedt Mitte
Farmsen, Hamburg 10:25 - Trabrennbahn, Hamburg 10:27 Kellinghusenstraße, Hamburg 10:58 - Hudtwalckerstraße, Hamburg 11:00 - Langenhorn Nord, Hamburg 11:15 - Kiwittsmoor, Hamburg 11:17 - Norderstedt Mitte 11:26 |
Farmsen, Hamburg | |
10:26 | Bus 171 |
Thomas-Mann-Straße, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:26 - Swebenhöhe, Hamburg 10:29 - Rönkkoppel, Hamburg 10:31 - Neusurenland, Hamburg 10:34 Stuhtsweg, Hamburg 10:35 - Karlshöhe, Hamburg 10:36 - Thomas-Mann-Straße, Hamburg 10:39 |
||
10:27 | U 1 |
Großhansdorf
Farmsen, Hamburg 10:27 - Oldenfelde, Hamburg 10:29 Berne, Hamburg 10:31 - Volksdorf, Hamburg 10:36 - Buchenkamp, Hamburg 10:38 - Ahrensburg West 10:41 - Großhansdorf 10:51 |
Farmsen, Hamburg | |
10:27 | Bus 26 |
Großlohe, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:27 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 10:30 - Scharbeutzer Straße, Hamburg 10:31 - Birkenallee, Hamburg 10:32 Sieker Landstraße, Hamburg 10:43 - Prehnsweg, Hamburg 10:44 - Großlohe, Hamburg 10:47 |
||
10:30 | U 1 |
Ohlsdorf, Hamburg
Farmsen, Hamburg 10:30 - Trabrennbahn, Hamburg 10:32 Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 10:35 - Alter Teichweg, Hamburg 10:37 - Lattenkamp (Sporthalle), Hamburg 11:06 - Alsterdorf, Hamburg 11:08 - Ohlsdorf, Hamburg 11:12 |
Farmsen, Hamburg | |
10:30 | Bus 26 |
Rübenkamp (S), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:30 - Tegelweg, Hamburg 10:33 - Haldesdorfer Straße (Nord), Hamburg 10:35 - Ellernreihe (Mitte), Hamburg 10:37 Gründgensstraße (West), Hamburg 10:45 - Eichenlohweg, Hamburg 10:47 - Rübenkamp (S), Hamburg 10:51 |
||
10:31 | Bus 167 |
Berne (U) (Berner Heerweg), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:31 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 10:34 - Timmendorfer Straße, Hamburg 10:35 - Alter Zollweg, Hamburg 10:37 Treptower Straße, Hamburg 10:39 - Greifenberger Straße, Hamburg 10:40 - Berne (U) (Berner Heerweg), Hamburg 10:44 |
||
10:31 | Bus 167 |
Bahnhof Tonndorf, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:31 - Tegelweg, Hamburg 10:33 - Am Dornberg, Hamburg 10:34 - Eckerwiese, Hamburg 10:35 Friedrich-Ebert-Damm (Nord), Hamburg 10:36 - Eckerkoppel, Hamburg 10:38 - Bahnhof Tonndorf, Hamburg 10:45 |
||
10:31 | Bus 168 |
Wellingsbüttel (S), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:31 - Berufsförderungswerk, Hamburg 10:32 - Pflegezentrum Farmsen, Hamburg 10:33 - Neusurenland, Hamburg 10:34 Saseler Bogen, Hamburg 10:48 - Alter Berner Weg, Hamburg 10:50 - Wellingsbüttel (S), Hamburg 10:58 |
||
10:34 | Bus 27 |
Billstedt (U), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:34 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 10:37 - Paracelsusstraße, Hamburg 10:38 - Stemmeshay, Hamburg 10:40 Prinzenweg, Hamburg 11:07 - Meriandamm, Hamburg 11:08 - Billstedt (U), Hamburg 11:14 |
||
10:35 | Bus 171 |
Biedermannplatz, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:35 - Eissporthalle, Hamburg 10:37 - Eckerkoppel, Hamburg 10:38 - Ebeersreye, Hamburg 10:40 Rentenversicherung Nord, Hamburg 10:43 - Helbingtwiete, Hamburg 10:47 - Biedermannplatz, Hamburg 11:04 |
||
10:35 | U 1 |
Norderstedt Mitte
Farmsen, Hamburg 10:35 - Trabrennbahn, Hamburg 10:37 Alsterdorf, Hamburg 11:13 - Sengelmannstraße (City Nord), Hamburg 11:14 - Garstedt, Norderstedt 11:32 - Richtweg, Norderstedt 11:33 - Norderstedt Mitte 11:36 |
Farmsen, Hamburg | |
10:36 | Bus 168 |
Bahnhof Rahlstedt (Doberaner Weg), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:36 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 10:39 - Timmendorfer Straße, Hamburg 10:40 - Alter Zollweg, Hamburg 10:42 Am Kroog, Hamburg 10:43 - Stoppelfeld, Hamburg 10:44 - Bahnhof Rahlstedt (Doberaner Weg), Hamburg 10:52 |
||
10:37 | U 1 |
Ohlstedt, Hamburg
Farmsen, Hamburg 10:37 - Oldenfelde, Hamburg 10:39 Berne, Hamburg 10:41 - Volksdorf, Hamburg 10:46 - Buckhorn, Hamburg 10:48 - Hoisbüttel, Ammersbek 10:50 - Ohlstedt, Hamburg 10:52 |
Farmsen, Hamburg | |
10:37 | Bus 26 |
Großlohe, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:37 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 10:40 - Scharbeutzer Straße, Hamburg 10:41 - Birkenallee, Hamburg 10:42 Sieker Landstraße, Hamburg 10:53 - Prehnsweg, Hamburg 10:54 - Großlohe, Hamburg 10:57 |
||
10:40 | U 1 |
Ohlsdorf, Hamburg
Farmsen, Hamburg 10:40 - Trabrennbahn, Hamburg 10:42 Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 10:45 - Alter Teichweg, Hamburg 10:47 - Lattenkamp (Sporthalle), Hamburg 11:16 - Alsterdorf, Hamburg 11:18 - Ohlsdorf, Hamburg 11:22 |
Farmsen, Hamburg | |
10:40 | Bus 26 |
Rübenkamp (S), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:40 - Tegelweg, Hamburg 10:43 - Haldesdorfer Straße (Nord), Hamburg 10:45 - Ellernreihe (Mitte), Hamburg 10:47 Gründgensstraße (West), Hamburg 10:55 - Eichenlohweg, Hamburg 10:57 - Rübenkamp (S), Hamburg 11:01 |
||
10:41 | Bus 27 |
Thomas-Mann-Straße, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:41 - Berufsförderungswerk, Hamburg 10:42 - Pflegezentrum Farmsen, Hamburg 10:43 - Neusurenland, Hamburg 10:44 Stuhtsweg, Hamburg 10:45 - Karlshöhe, Hamburg 10:46 - Thomas-Mann-Straße, Hamburg 10:48 |
||
10:44 | Bus 27 |
Billstedt (U), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:44 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 10:47 - Paracelsusstraße, Hamburg 10:48 - Stemmeshay, Hamburg 10:50 Meriandamm, Hamburg 11:18 - Schiffbeker Höhe, Hamburg 11:20 - Billstedt (U), Hamburg 11:24 |
||
10:45 | Bus 171 |
Barmbek, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:45 - Eissporthalle, Hamburg 10:47 - Eckerkoppel, Hamburg 10:48 - Ebeersreye, Hamburg 10:50 Krausestraße, Hamburg 11:05 - Schön Klinik Eilbek, Hamburg 11:07 - Barmbek, Hamburg 11:15 |
||
10:45 | U 1 |
Norderstedt Mitte
Farmsen, Hamburg 10:45 - Trabrennbahn, Hamburg 10:47 Kellinghusenstraße, Hamburg 11:18 - Hudtwalckerstraße, Hamburg 11:20 - Langenhorn Nord, Hamburg 11:35 - Kiwittsmoor, Hamburg 11:37 - Norderstedt Mitte 11:46 |
Farmsen, Hamburg | |
10:46 | Bus 171 |
Thomas-Mann-Straße, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:46 - Swebenhöhe, Hamburg 10:49 - Rönkkoppel, Hamburg 10:51 - Neusurenland, Hamburg 10:54 Stuhtsweg, Hamburg 10:55 - Karlshöhe, Hamburg 10:56 - Thomas-Mann-Straße, Hamburg 10:59 |
||
10:47 | U 1 |
Großhansdorf
Farmsen, Hamburg 10:47 - Oldenfelde, Hamburg 10:49 Berne, Hamburg 10:51 - Volksdorf, Hamburg 10:56 - Buchenkamp, Hamburg 10:58 - Ahrensburg West 11:01 - Großhansdorf 11:11 |
Farmsen, Hamburg | |
10:47 | Bus 26 |
Großlohe, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:47 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 10:50 - Scharbeutzer Straße, Hamburg 10:51 - Birkenallee, Hamburg 10:52 Sieker Landstraße, Hamburg 11:03 - Prehnsweg, Hamburg 11:04 - Großlohe, Hamburg 11:07 |
||
10:50 | U 1 |
Ohlsdorf, Hamburg
Farmsen, Hamburg 10:50 - Trabrennbahn, Hamburg 10:52 Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 10:55 - Alter Teichweg, Hamburg 10:57 - Lattenkamp (Sporthalle), Hamburg 11:26 - Alsterdorf, Hamburg 11:28 - Ohlsdorf, Hamburg 11:32 |
Farmsen, Hamburg | |
10:50 | Bus 26 |
Rübenkamp (S), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:50 - Tegelweg, Hamburg 10:53 - Haldesdorfer Straße (Nord), Hamburg 10:55 - Ellernreihe (Mitte), Hamburg 10:57 Gründgensstraße (West), Hamburg 11:05 - Eichenlohweg, Hamburg 11:07 - Rübenkamp (S), Hamburg 11:11 |
||
10:51 | Bus 167 |
Berne (U) (Berner Heerweg), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:51 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 10:54 - Timmendorfer Straße, Hamburg 10:55 - Alter Zollweg, Hamburg 10:57 Treptower Straße, Hamburg 10:59 - Greifenberger Straße, Hamburg 11:00 - Berne (U) (Berner Heerweg), Hamburg 11:04 |
||
10:51 | Bus 167 |
Bahnhof Tonndorf, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:51 - Tegelweg, Hamburg 10:53 - Am Dornberg, Hamburg 10:54 - Eckerwiese, Hamburg 10:55 Friedrich-Ebert-Damm (Nord), Hamburg 10:56 - Eckerkoppel, Hamburg 10:58 - Bahnhof Tonndorf, Hamburg 11:05 |
||
10:51 | Bus 168 |
Wellingsbüttel (S), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:51 - Berufsförderungswerk, Hamburg 10:52 - Pflegezentrum Farmsen, Hamburg 10:53 - Neusurenland, Hamburg 10:54 Saseler Bogen, Hamburg 11:08 - Alter Berner Weg, Hamburg 11:10 - Wellingsbüttel (S), Hamburg 11:18 |
||
10:54 | Bus 27 |
Billstedt (U), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:54 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 10:57 - Paracelsusstraße, Hamburg 10:58 - Stemmeshay, Hamburg 11:00 Prinzenweg, Hamburg 11:27 - Meriandamm, Hamburg 11:28 - Billstedt (U), Hamburg 11:34 |
||
10:55 | Bus 171 |
Biedermannplatz, Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:55 - Eissporthalle, Hamburg 10:57 - Eckerkoppel, Hamburg 10:58 - Ebeersreye, Hamburg 11:00 Rentenversicherung Nord, Hamburg 11:03 - Helbingtwiete, Hamburg 11:07 - Biedermannplatz, Hamburg 11:24 |
||
10:55 | U 1 |
Norderstedt Mitte
Farmsen, Hamburg 10:55 - Trabrennbahn, Hamburg 10:57 Alsterdorf, Hamburg 11:33 - Sengelmannstraße (City Nord), Hamburg 11:34 - Garstedt, Norderstedt 11:52 - Richtweg, Norderstedt 11:53 - Norderstedt Mitte 11:56 |
Farmsen, Hamburg | |
10:56 | Bus 168 |
Bahnhof Rahlstedt (Doberaner Weg), Hamburg
Farmsen (U), Hamburg 10:56 - Rahlstedter Weg (Mitte), Hamburg 10:59 - Timmendorfer Straße, Hamburg 11:00 - Alter Zollweg, Hamburg 11:02 Am Kroog, Hamburg 11:03 - Stoppelfeld, Hamburg 11:04 - Bahnhof Rahlstedt (Doberaner Weg), Hamburg 11:12 |
||
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Farmsen, Hamburg
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|