Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Frankfurt(Main)Süd v 08:18 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | Aktuálně | |
---|---|---|---|---|---|
dříve | |||||
08:18 | aktuální čas | ||||
08:18 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 08:18 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 08:19 Frankfurt(M)Konstablerwache 08:23 - Frankfurt Hbf (tief) 08:28 - Eschborn Süd 08:41 - Eschborn 08:43 - Kronberg(Taunus) 08:51 Frankfurt(Main)Süd - Kronberg(Taunus): Störung. Další informace
|
4 |
08:18 | |
08:20 | ICE 994 |
Berlin Südkreuz
Frankfurt(Main)Süd 08:20 - Hanau Hbf 08:32 - Fulda 09:14 - Kassel-Wilhelmshöhe 09:47 - Göttingen 10:06 - Hildesheim Hbf 10:36 - Braunschweig Hbf 11:01 - Wolfsburg Hbf 11:19 - Stendal Hbf 11:46 - Berlin-Spandau 12:22 - Berlin Hbf 12:33 - Berlin Südkreuz 12:42 |
8 |
08:22 | |
08:23 |
RE 50 (4507) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)Süd 08:23 - Frankfurt(Main)Hbf 08:28 |
5 |
08:24 | |
08:23 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(Main)Süd 08:23 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 08:24 Frankfurt Hbf (tief) 08:33 - Frankfurt(Main)West 08:39 - Okarben 09:01 - Nieder Wöllstadt 09:04 - Friedberg(Hess) 09:11 Frankfurt(Main)Süd - Friedberg(Hess): Störung. Další informace
|
3 |
08:23 | |
08:24 |
RE 5 (4591) |
Bebra
Frankfurt(Main)Süd 08:24 - Hanau Hbf 08:43 - Bad Soden-Salmünster 09:05 Schlüchtern 09:14 - Fulda 09:31 - Hünfeld 09:45 - Bad Hersfeld 10:02 - Bebra 10:13 |
6 |
Jízda zrušena | |
08:26 |
RE 54 (4604) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)Süd 08:26 - Frankfurt(Main)Hbf 08:32 |
7 |
08:27 | |
08:28 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt(Main)Süd 08:28 - Frankfurt(M)Stresemannallee 08:29 Neu-Isenburg 08:34 - Dreieich-Buchschlag 08:37 - Langen(Hess) 08:42 - Erzhausen 08:47 - Darmstadt Hbf 08:56 |
1 |
08:29 | |
08:33 |
RE 50 (4506) |
Fulda
Frankfurt(Main)Süd 08:33 - Offenbach(Main)Hbf 08:38 - Hanau Hbf 08:46 Gelnhausen 09:03 - Wächtersbach 09:10 - Steinau(Straße) 09:22 - Schlüchtern 09:28 - Fulda 09:49 |
6 |
08:33 | |
08:33 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 08:33 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 08:34 Frankfurt(M)Hauptwache 08:40 - Frankfurt Hbf (tief) 08:43 - Frankfurt(M)Galluswarte 08:46 - Eschborn 08:58 - Bad Soden(Taunus) 09:09 |
4 |
08:34 | |
08:36 |
HLB RB58 (28615) |
Hanau Hbf
Frankfurt(Main)Süd 08:36 - Frankfurt(Main)Ost 08:39 - Frankfurt-Mainkur 08:42 - Maintal West 08:45 - Maintal Ost 08:48 - Hanau-Wilhelmsbad 08:51 - Hanau West 08:53 - Hanau Hbf 08:57 |
8 |
08:36 | |
08:40 |
RE 54 (4607) |
Würzburg Hbf
Frankfurt(Main)Süd 08:40 - Offenbach(Main)Hbf 08:44 - Hanau Hbf 08:55 Dettingen(Main) 09:06 - Kleinostheim 09:10 - Heigenbrücken 09:26 - Partenstein 09:35 - Würzburg Hbf 10:06 |
6 |
08:40 | |
08:43 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 08:43 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 08:44 Frankfurt Hbf (tief) 08:53 - Frankfurt(Main)Messe 08:58 - Frankfurt(Main)West 08:59 - Oberursel-Stierstadt 09:09 - Friedrichsdorf(Taunus) 09:20 |
2 |
08:43 | |
08:45 |
VIA RE85 (25123) |
Erbach(Odenw)
Frankfurt(Main)Süd 08:45 - Offenbach(Main)Hbf 08:49 - Hanau Hbf 09:00 - Hainburg Hainstadt 09:12 Seligenstadt(Hess) 09:18 - Babenhausen(Hess) 09:25 - Groß-Umstadt Mitte 09:33 - Groß-Umstadt Wiebelsbach 09:37 - Höchst(Odenw) 09:45 - Erbach(Odenw) 10:00 |
7 |
08:46 | |
08:48 |
RB 51 (15508) |
Wächtersbach
Frankfurt(Main)Süd 08:48 - Offenbach(Main)Hbf 08:53 - Hanau Hbf 09:01 Rodenbach(b Hanau) 09:11 - Langenselbold 09:15 - Hailer-Meerholz 09:27 - Gelnhausen 09:30 - Wächtersbach 09:54 |
6 |
08:48 | |
08:48 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 08:48 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 08:49 Frankfurt(M)Ostendstraße 08:51 - Frankfurt(M)Konstablerwache 08:53 - Frankfurt(M)Hauptwache 08:55 - Frankfurt(M)Taunusanlage 08:56 - Frankfurt Hbf (tief) 08:58 - Frankfurt(M)Galluswarte 09:01 - Frankfurt(Main)Messe 09:03 - Frankfurt(Main)West 09:04 - Frankfurt-Rödelheim 09:08 - Eschborn Süd 09:11 - Eschborn 09:13 - Niederhöchstadt 09:15 - Kronberg Süd 09:19 - Kronberg(Taunus) 09:21 Frankfurt(Main)Süd - Kronberg(Taunus): Störung. Další informace
|
4 |
Jízda zrušena | |
08:53 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(Main)Süd 08:53 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 08:54 Frankfurt(M)Ostendstraße 08:56 - Frankfurt(M)Konstablerwache 08:58 - Frankfurt(M)Hauptwache 09:00 - Frankfurt(M)Taunusanlage 09:01 - Frankfurt Hbf (tief) 09:03 - Frankfurt(M)Galluswarte 09:06 - Frankfurt(Main)Messe 09:08 - Frankfurt(Main)West 09:09 - Frankfurt-Eschersheim 09:14 - Frankfurt-Frankfurter Berg 09:17 - Frankfurt-Berkersheim 09:19 - Bad Vilbel Süd 09:22 - Bad Vilbel 09:24 - Dortelweil 09:26 - Groß Karben 09:29 - Okarben 09:31 - Nieder Wöllstadt 09:34 - Bruchenbrücken 09:37 - Friedberg(Hess) 09:41 Frankfurt(Main)Süd - Friedberg(Hess): Störung. Další informace
|
3 |
Jízda zrušena | |
08:58 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt(Main)Süd 08:58 - Frankfurt(M)Stresemannallee 08:59 Neu-Isenburg 09:04 - Dreieich-Buchschlag 09:07 - Langen(Hess) 09:12 - Erzhausen 09:17 - Darmstadt Hbf 09:26 |
1 |
08:58 | |
08:58 |
HLB RB58 (28624) |
Rüsselsheim Opelwerk
Frankfurt(Main)Süd 08:58 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 09:13 - Rüsselsheim 09:21 - Rüsselsheim Opelwerk 09:24 |
7 |
08:58 | |
09:01 |
HLB RB58 (28619) |
Laufach
Frankfurt(Main)Süd 09:01 - Frankfurt(Main)Ost 09:04 - Frankfurt-Mainkur 09:08 - Maintal West 09:11 Hanau-Wilhelmsbad 09:17 - Hanau West 09:19 - Großkrotzenburg 09:30 - Aschaffenburg Hbf 09:46 - Hösbach 10:01 - Laufach 10:05 |
8 |
09:02 | |
09:03 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 09:03 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 09:04 Frankfurt(M)Hauptwache 09:10 - Frankfurt Hbf (tief) 09:13 - Frankfurt(M)Galluswarte 09:16 - Eschborn 09:28 - Bad Soden(Taunus) 09:39 |
4 |
09:04 | |
09:05 |
VIA RE85 (25324) |
Erbach(Odenw)
Frankfurt(Main)Süd 09:05 - Frankfurt(Main)Hbf 09:20 - Darmstadt Nord 09:43 - Darmstadt Ost 09:48 Höchst Hetschbach 10:25 - Höchst(Odenw) 10:27 - Höchst Mümling-Grumbach 10:30 - Bad König 10:34 - Erbach(Odenw) Nord 10:45 - Erbach(Odenw) 10:48 |
5 |
09:07 | |
09:10 |
RB 51 (15507) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)Süd 09:10 - Frankfurt(Main)Hbf 09:15 |
5 |
09:10 | |
09:12 | FLX 1240 |
Berlin Gesundbrunnen
Frankfurt(Main)Süd 09:12 - Fulda 10:06 - Gotha 11:06 - Erfurt Hbf 11:20 - Halle(Saale)Hbf 11:59 - Berlin Hbf 13:14 - Berlin Gesundbrunnen 13:31 |
8 |
09:12 | |
09:13 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 09:13 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 09:14 Frankfurt(M)Hauptwache 09:20 - Frankfurt(M)Taunusanlage 09:21 - Frankfurt(M)Galluswarte 09:26 - Seulberg 09:49 - Friedrichsdorf(Taunus) 09:50 |
2 |
||
09:14 |
RE 55 (4647) |
Bamberg
Frankfurt(Main)Süd 09:14 - Offenbach(Main)Hbf 09:18 - Hanau Hbf 09:28 Kahl(Main) 09:38 - Aschaffenburg Hbf 09:48 - Gemünden(Main) 10:20 - Schweinfurt Hbf 11:05 - Bamberg 11:45 |
7 |
||
09:18 |
RE 55 (4606) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)Süd 09:18 - Frankfurt(Main)Hbf 09:24 |
5 |
09:19 | |
09:18 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 09:18 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 09:19 Eschborn Süd 09:41 - Eschborn 09:43 - Niederhöchstadt 09:45 - Kronberg Süd 09:49 - Kronberg(Taunus) 09:51 Frankfurt(Main)Süd - Kronberg(Taunus): Störung. Další informace
|
4 |
||
později |
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.
Všechny informace bez záruky.
O tomto spojení jsou k dispozici aktuální důležité informace (např. přípoj je ohrožený, jízda je zrušena).