Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Frankfurt(Main)Süd v 05:12 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | |
---|---|---|---|---|
dříve | ||||
05:13 | S 4 |
Langen(Hess)
Frankfurt(Main)Süd 05:13 - Frankfurt(M)Stresemannallee 05:14 Frankfurt-Louisa 05:16 - Neu-Isenburg 05:19 - Dreieich-Buchschlag 05:22 - Langen-Flugsicherung 05:25 - Langen(Hess) 05:27 |
1 |
|
05:13 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 05:13 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 05:14 Frankfurt(M)Konstablerwache 05:18 - Frankfurt Hbf (tief) 05:23 - Frankfurt(Main)Messe 05:28 - Seulberg 05:49 - Friedrichsdorf(Taunus) 05:56 |
2 |
|
05:14 |
HLB RE59 (28681) |
Hanau Hbf
Frankfurt(Main)Süd 05:14 - Frankfurt(Main)Ost 05:17 - Frankfurt-Mainkur 05:21 - Maintal Ost 05:24 - Hanau-Wilhelmsbad 05:28 - Hanau West 05:30 - Hanau Hbf 05:34 |
8 |
|
05:15 |
RE 50 (4501) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)Süd 05:15 - Frankfurt(Main)Hbf 05:20 |
5 |
|
05:17 |
HLB RB58 (28602) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)Süd 05:17 - Frankfurt(Main)Hbf 05:24 |
7 |
|
05:18 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 05:18 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 05:19 Frankfurt(M)Ostendstraße 05:21 - Frankfurt(Main)West 05:34 - Frankfurt-Rödelheim 05:38 - Eschborn Süd 05:41 - Kronberg(Taunus) 05:51 |
4 |
|
05:23 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(Main)Süd 05:23 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 05:24 Frankfurt(M)Konstablerwache 05:28 - Frankfurt Hbf (tief) 05:33 - Dortelweil 05:56 - Groß Karben 05:59 - Friedberg(Hess) 06:11 |
3 |
|
05:25 |
RE 50 (4500) |
Fulda
Frankfurt(Main)Süd 05:25 - Offenbach(Main)Hbf 05:30 - Hanau Hbf 05:39 Langenselbold 05:48 - Wächtersbach 06:02 - Steinau(Straße) 06:13 - Schlüchtern 06:19 - Fulda 06:40 |
6 |
|
05:28 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt(Main)Süd 05:28 - Frankfurt(M)Stresemannallee 05:29 Dreieich-Buchschlag 05:37 - Erzhausen 05:47 - Darmstadt-Wixhausen 05:49 - Darmstadt-Arheilgen 05:51 - Darmstadt Hbf 05:56 |
1 |
|
05:30 |
RE 55 (4601) |
Bamberg
Frankfurt(Main)Süd 05:30 - Offenbach(Main)Hbf 05:34 - Hanau Hbf 05:44 Kleinostheim 05:57 - Hösbach 06:17 - Karlstadt(Main) 07:02 - Retzbach-Zellingen 07:07 - Bamberg 08:32 |
6 |
|
05:33 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 05:33 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 05:34 Frankfurt-Rödelheim 05:53 - Schwalbach(Taunus)Nord 06:03 - Schwalbach(Taunus)Limes 06:04 - Sulzbach(Taunus)Nord 06:07 - Bad Soden(Taunus) 06:09 |
4 |
|
05:38 | S 6 |
Groß Karben
Frankfurt(Main)Süd 05:38 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 05:39 Frankfurt(M)Konstablerwache 05:43 - Frankfurt Hbf (tief) 05:48 - Frankfurt(Main)Messe 05:53 - Dortelweil 06:17 - Groß Karben 06:20 |
3 |
|
05:43 | S 4 |
Langen(Hess)
Frankfurt(Main)Süd 05:43 - Frankfurt(M)Stresemannallee 05:44 Frankfurt-Louisa 05:46 - Neu-Isenburg 05:49 - Dreieich-Buchschlag 05:52 - Langen-Flugsicherung 05:55 - Langen(Hess) 05:57 |
1 |
|
05:43 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 05:43 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 05:44 Frankfurt(M)Konstablerwache 05:48 - Frankfurt Hbf (tief) 05:53 - Frankfurt(Main)Messe 05:58 - Seulberg 06:19 - Friedrichsdorf(Taunus) 06:20 |
2 |
|
05:48 |
RB 51 (15542) |
Fulda
Frankfurt(Main)Süd 05:48 - Offenbach(Main)Hbf 05:53 - Hanau Hbf 06:01 Langenselbold 06:14 - Hailer-Meerholz 06:25 - Schlüchtern 07:08 - Flieden 07:16 - Fulda 07:31 |
6 |
|
05:48 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 05:48 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 05:49 Frankfurt(M)Ostendstraße 05:51 - Frankfurt(Main)West 06:04 - Frankfurt-Rödelheim 06:08 - Eschborn Süd 06:11 - Kronberg(Taunus) 06:21 |
4 |
|
05:48 |
HLB RB58 (28604) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)Süd 05:48 - Frankfurt(Main)Hbf 05:55 |
7 |
|
05:53 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(Main)Süd 05:53 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 05:54 Frankfurt(M)Konstablerwache 05:58 - Frankfurt Hbf (tief) 06:03 - Dortelweil 06:26 - Groß Karben 06:29 - Friedberg(Hess) 06:41 |
3 |
|
05:54 |
RE 50 (4547) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)Süd 05:54 - Frankfurt(Main)Hbf 05:59 |
5 |
|
05:58 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt(Main)Süd 05:58 - Frankfurt(M)Stresemannallee 05:59 Dreieich-Buchschlag 06:07 - Erzhausen 06:17 - Darmstadt-Wixhausen 06:19 - Darmstadt-Arheilgen 06:21 - Darmstadt Hbf 06:26 |
1 |
|
05:58 | S 5 |
Bad Homburg
Frankfurt(Main)Süd 05:58 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 05:59 Frankfurt(M)Konstablerwache 06:03 - Frankfurt Hbf (tief) 06:08 - Frankfurt(Main)Messe 06:13 - Frankfurt(Main)West 06:14 - Bad Homburg 06:34 |
2 |
|
06:03 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 06:03 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 06:04 Frankfurt-Rödelheim 06:23 - Schwalbach(Taunus)Nord 06:33 - Schwalbach(Taunus)Limes 06:34 - Sulzbach(Taunus)Nord 06:37 - Bad Soden(Taunus) 06:39 |
4 |
|
06:05 |
VIA RE85 (25120) |
Groß-Umstadt Wiebelsbach
Frankfurt(Main)Süd 06:05 - Frankfurt(Main)Hbf 06:12 - Darmstadt Nord 06:39 - Darmstadt Ost 06:44 - Darmstadt TU-Lichtwiese 06:53 - Ober Ramstadt 06:58 - Reinheim(Odenw) 07:07 - Groß-Umstadt Wiebelsbach 07:21 |
5 |
|
06:05 |
HLB RB58 (28603) |
Kleinostheim
Frankfurt(Main)Süd 06:05 - Frankfurt(Main)Ost 06:08 - Frankfurt-Mainkur 06:13 - Maintal West 06:16 Maintal Ost 06:18 - Hanau-Wilhelmsbad 06:22 - Hanau West 06:24 - Großauheim(Kr Hanau) 06:32 - Dettingen(Main) 06:48 - Kleinostheim 06:54 |
8 |
|
06:08 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(Main)Süd 06:08 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 06:09 Frankfurt(M)Ostendstraße 06:11 - Frankfurt(M)Taunusanlage 06:16 - Frankfurt(M)Galluswarte 06:21 - Frankfurt-Berkersheim 06:34 - Friedberg(Hess) 07:04 |
3 |
|
06:10 |
RB 51 (15537) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)Süd 06:10 - Frankfurt(Main)Hbf 06:15 |
5 |
|
později |
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.