Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Frankfurt(Main)West v 05:55 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | Aktuálně | |
---|---|---|---|---|---|
dříve | |||||
05:55 | aktuální čas | ||||
05:55 | S 4 |
Langen(Hess)
Frankfurt(Main)West 05:55 - Frankfurt(Main)Messe 05:57 Frankfurt(M)Hauptwache 06:05 - Frankfurt-Louisa 06:16 - Dreieich-Buchschlag 06:22 - Langen-Flugsicherung 06:25 - Langen(Hess) 06:27 |
2 |
05:56 | |
05:55 | S 6 |
Groß Karben
Frankfurt(Main)West 05:55 - Frankfurt-Eschersheim 05:59 Frankfurt-Frankfurter Berg 06:01 - Frankfurt-Berkersheim 06:04 - Bad Vilbel Süd 06:06 - Bad Vilbel 06:08 - Groß Karben 06:20 |
1 |
05:55 | |
05:55 |
HLB RB41 (15000) |
Treysa
Frankfurt(Main)West 05:55 - Friedberg(Hess) 06:14 - Bad Nauheim 06:18 - Butzbach 06:25 Gießen 06:35 - Gießen Oswaldsgarten 06:41 - Niederweimar 06:58 - Kirchhain(Bz Kassel) 07:21 - Schwalmstadt-Wiera 07:36 - Treysa 07:41 |
4 |
05:55 | |
05:55 |
HLB RB40 (15100) |
Dillenburg
Frankfurt(Main)West 05:55 - Friedberg(Hess) 06:14 - Bad Nauheim 06:18 - Butzbach 06:25 Gießen 06:35 - Dutenhofen(Wetzlar) 06:44 - Katzenfurt 07:04 - Edingen(Wetzlar) 07:06 - Sinn 07:09 - Dillenburg 07:22 |
4 |
05:55 | |
06:00 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(Main)West 06:00 - Frankfurt-Rödelheim 06:03 Oberursel-Weißkirchen/Steinbach 06:07 - Oberursel-Stierstadt 06:09 - Oberursel(Taunus) 06:11 - Bad Homburg 06:15 - Friedrichsdorf(Taunus) 06:20 |
1 |
06:01 | |
06:00 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)West 06:00 - Frankfurt(Main)Messe 06:02 Frankfurt(M)Taunusanlage 06:08 - Frankfurt(M)Hauptwache 06:10 - Frankfurt(M)Konstablerwache 06:12 - Frankfurt(M)Ostendstraße 06:13 - Frankfurt(Main)Süd 06:17 |
2 |
06:01 | |
06:04 |
HLB RB40 (15141) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)West 06:04 - Frankfurt(Main)Hbf 06:09 |
5 |
06:04 | |
06:04 |
HLB RB41 (15041) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)West 06:04 - Frankfurt(Main)Hbf 06:09 |
5 |
06:04 | |
06:05 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(Main)West 06:05 - Frankfurt-Rödelheim 06:08 Eschborn Süd 06:11 - Eschborn 06:13 - Niederhöchstadt 06:15 - Kronberg Süd 06:19 - Kronberg(Taunus) 06:21 |
1 |
06:06 | |
06:05 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)West 06:05 - Frankfurt(Main)Messe 06:07 Frankfurt(M)Taunusanlage 06:13 - Frankfurt(M)Hauptwache 06:15 - Frankfurt(M)Konstablerwache 06:17 - Frankfurt(M)Ostendstraße 06:18 - Frankfurt(Main)Süd 06:22 |
3 |
06:06 | |
06:09 |
RB 34 (15703) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)West 06:09 - Frankfurt(Main)Hbf 06:13 |
5 |
06:09 | |
06:10 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt(Main)West 06:10 - Frankfurt(Main)Messe 06:12 Frankfurt Hbf (tief) 06:16 - Langen(Hess) 06:42 - Egelsbach 06:44 - Darmstadt-Arheilgen 06:51 - Darmstadt Hbf 06:56 |
2 |
06:11 | |
06:10 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(Main)West 06:10 - Frankfurt-Eschersheim 06:14 Frankfurt-Frankfurter Berg 06:17 - Bad Vilbel Süd 06:22 - Okarben 06:31 - Bruchenbrücken 06:37 - Friedberg(Hess) 06:41 |
1 |
06:10 | |
06:15 | S 5 |
Bad Homburg
Frankfurt(Main)West 06:15 - Frankfurt-Rödelheim 06:18 - Oberursel-Weißkirchen/Steinbach 06:22 - Oberursel-Stierstadt 06:24 - Oberursel(Taunus) 06:26 - Bad Homburg 06:34 |
1 |
06:15 | |
06:15 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)West 06:15 - Frankfurt(Main)Messe 06:17 Frankfurt(M)Taunusanlage 06:23 - Frankfurt(M)Konstablerwache 06:27 - Frankfurt(M)Ostendstraße 06:28 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 06:30 - Frankfurt(Main)Süd 06:32 |
2 |
06:16 | |
06:20 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt(Main)West 06:20 - Frankfurt-Rödelheim 06:23 Eschborn 06:28 - Niederhöchstadt 06:30 - Schwalbach(Taunus)Nord 06:33 - Sulzbach(Taunus)Nord 06:37 - Bad Soden(Taunus) 06:39 |
1 |
06:21 | |
06:20 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)West 06:20 - Frankfurt(Main)Messe 06:22 Frankfurt(M)Galluswarte 06:23 - Frankfurt Hbf (tief) 06:26 - Frankfurt(M)Konstablerwache 06:32 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 06:35 - Frankfurt(Main)Süd 06:37 |
3 |
06:22 | |
06:22 |
RE 30 (4171) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)West 06:22 - Frankfurt(Main)Hbf 06:27 |
5 |
06:22 | |
06:25 | S 4 |
Langen(Hess)
Frankfurt(Main)West 06:25 - Frankfurt(Main)Messe 06:27 Frankfurt(M)Hauptwache 06:35 - Frankfurt-Louisa 06:46 - Dreieich-Buchschlag 06:52 - Langen-Flugsicherung 06:55 - Langen(Hess) 06:57 |
2 |
06:26 | |
06:25 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(Main)West 06:25 - Frankfurt-Eschersheim 06:29 Frankfurt-Frankfurter Berg 06:31 - Bad Vilbel Süd 06:36 - Okarben 06:54 - Bruchenbrücken 07:00 - Friedberg(Hess) 07:04 |
1 |
06:25 | |
06:28 |
HLB RB48 (29401) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)West 06:28 - Frankfurt(Main)Hbf 06:32 |
5 |
06:28 | |
06:30 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)West 06:30 - Frankfurt(Main)Messe 06:32 Frankfurt(M)Taunusanlage 06:38 - Frankfurt(M)Hauptwache 06:40 - Frankfurt(M)Konstablerwache 06:42 - Frankfurt(M)Ostendstraße 06:43 - Frankfurt(Main)Süd 06:47 |
2 |
06:31 | |
06:30 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(Main)West 06:30 - Frankfurt-Rödelheim 06:33 Oberursel-Weißkirchen/Steinbach 06:37 - Oberursel-Stierstadt 06:39 - Oberursel(Taunus) 06:41 - Bad Homburg 06:45 - Friedrichsdorf(Taunus) 06:50 |
1 |
06:30 | |
06:35 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(Main)West 06:35 - Frankfurt-Rödelheim 06:38 Eschborn Süd 06:41 - Eschborn 06:43 - Niederhöchstadt 06:45 - Kronberg Süd 06:49 - Kronberg(Taunus) 06:51 |
1 |
06:36 | |
06:35 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)West 06:35 - Frankfurt(Main)Messe 06:37 Frankfurt(M)Galluswarte 06:38 - Frankfurt(M)Taunusanlage 06:43 - Frankfurt(M)Hauptwache 06:45 - Frankfurt(M)Konstablerwache 06:47 - Frankfurt(M)Ostendstraße 06:48 - Frankfurt(Main)Süd 06:52 |
3 |
Jízda zrušena | |
06:36 |
HLB RB41 (15002) |
Treysa
Frankfurt(Main)West 06:36 - Friedberg(Hess) 06:56 - Bad Nauheim 07:00 - Ostheim(b Butzbach) 07:05 Butzbach 07:08 - Kirch Göns 07:13 - Lollar 07:45 - Neustadt(Kr Marburg) 08:32 - Schwalmstadt-Wiera 08:36 - Treysa 08:41 |
4 |
06:36 | |
06:36 |
HLB RB40 (15102) |
Dillenburg
Frankfurt(Main)West 06:36 - Friedberg(Hess) 06:56 - Bad Nauheim 07:00 - Ostheim(b Butzbach) 07:05 Butzbach 07:08 - Kirch Göns 07:13 - Wetzlar 07:49 - Sinn 08:09 - Niederscheld(Dillkr)Süd 08:18 - Dillenburg 08:22 |
4 |
06:36 | |
06:38 |
HLB RE99 (24531) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)West 06:38 - Frankfurt(Main)Hbf 06:43 |
5 |
06:38 | |
06:40 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt(Main)West 06:40 - Frankfurt(Main)Messe 06:42 Frankfurt Hbf (tief) 06:46 - Langen(Hess) 07:12 - Egelsbach 07:14 - Darmstadt-Arheilgen 07:21 - Darmstadt Hbf 07:26 |
2 |
06:41 | |
06:40 | S 6 |
Groß Karben
Frankfurt(Main)West 06:40 - Frankfurt-Eschersheim 06:44 Frankfurt-Frankfurter Berg 06:47 - Frankfurt-Berkersheim 06:49 - Bad Vilbel Süd 06:52 - Bad Vilbel 06:54 - Groß Karben 06:59 |
1 |
06:40 | |
06:43 |
RE 30 (15372) |
Gießen
Frankfurt(Main)West 06:43 - Bad Vilbel 06:59 - Friedberg(Hess) 07:12 Bad Nauheim 07:23 - Ostheim(b Butzbach) 07:30 - Butzbach 07:33 - Großen Linden 07:45 - Gießen 07:51 |
4 |
||
06:45 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)West 06:45 - Frankfurt(Main)Messe 06:47 Frankfurt(M)Taunusanlage 06:53 - Frankfurt(M)Konstablerwache 06:57 - Frankfurt(M)Ostendstraße 06:58 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 07:00 - Frankfurt(Main)Süd 07:02 |
2 |
||
06:45 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(Main)West 06:45 - Frankfurt-Rödelheim 06:48 Oberursel-Weißkirchen/Steinbach 06:52 - Oberursel-Stierstadt 06:54 - Oberursel(Taunus) 06:56 - Bad Homburg 07:00 - Friedrichsdorf(Taunus) 07:12 |
1 |
||
06:50 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt(Main)West 06:50 - Frankfurt-Rödelheim 06:53 Eschborn 06:58 - Niederhöchstadt 07:00 - Schwalbach(Taunus)Nord 07:03 - Sulzbach(Taunus)Nord 07:07 - Bad Soden(Taunus) 07:09 |
1 |
06:50 | |
06:50 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)West 06:50 - Frankfurt(Main)Messe 06:52 Frankfurt(M)Galluswarte 06:53 - Frankfurt Hbf (tief) 06:56 - Frankfurt(M)Konstablerwache 07:02 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 07:05 - Frankfurt(Main)Süd 07:07 |
3 |
06:50 | |
06:53 |
RE 30 (4173) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)West 06:53 - Frankfurt(Main)Hbf 06:57 |
5 |
06:53 | |
06:55 | S 4 |
Langen(Hess)
Frankfurt(Main)West 06:55 - Frankfurt(Main)Messe 06:57 Frankfurt(M)Hauptwache 07:05 - Frankfurt-Louisa 07:16 - Dreieich-Buchschlag 07:22 - Langen-Flugsicherung 07:25 - Langen(Hess) 07:27 |
2 |
||
06:55 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(Main)West 06:55 - Frankfurt-Eschersheim 06:59 Frankfurt-Frankfurter Berg 07:01 - Bad Vilbel Süd 07:06 - Okarben 07:17 - Bruchenbrücken 07:23 - Friedberg(Hess) 07:28 |
1 |
||
později |
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.