Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Frankfurt(Main)West v 00:16 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | Aktuálně | |
---|---|---|---|---|---|
dříve | |||||
00:16 | aktuální čas | ||||
00:20 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt(Main)West 00:20 - Frankfurt-Rödelheim 00:23 Eschborn Süd 00:26 - Eschborn 00:28 - Schwalbach(Taunus)Nord 00:33 - Schwalbach(Taunus)Limes 00:34 - Bad Soden(Taunus) 00:39 |
1 |
00:20 | |
00:20 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)West 00:20 - Frankfurt(Main)Messe 00:22 Frankfurt Hbf (tief) 00:26 - Frankfurt(M)Hauptwache 00:30 - Frankfurt(M)Konstablerwache 00:32 - Frankfurt(M)Ostendstraße 00:33 - Frankfurt(Main)Süd 00:37 |
3 |
00:24, Důvod: zpoždění vlaku jednoucího vpředu |
|
00:25 | S 4 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)West 00:25 - Frankfurt(Main)Messe 00:27 Frankfurt(M)Galluswarte 00:28 - Frankfurt Hbf (tief) 00:31 - Frankfurt(M)Taunusanlage 00:33 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 00:40 - Frankfurt(Main)Süd 00:42 |
2 |
00:30, Důvod: lékařská péče o cestujícího |
|
00:30 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(Main)West 00:30 - Frankfurt-Rödelheim 00:33 Oberursel-Weißkirchen/Steinbach 00:37 - Oberursel-Stierstadt 00:39 - Oberursel(Taunus) 00:41 - Bad Homburg 00:45 - Friedrichsdorf(Taunus) 00:50 |
1 |
00:30 | |
00:30 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)West 00:30 - Frankfurt(Main)Messe 00:32 Frankfurt(M)Galluswarte 00:33 - Frankfurt Hbf (tief) 00:36 - Frankfurt(M)Taunusanlage 00:38 - Frankfurt(M)Ostendstraße 00:43 - Frankfurt(Main)Süd 00:47 |
2 |
00:31 | |
00:35 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(Main)West 00:35 - Frankfurt-Rödelheim 00:38 Eschborn Süd 00:41 - Eschborn 00:43 - Niederhöchstadt 00:45 - Kronberg Süd 00:49 - Kronberg(Taunus) 00:51 |
1 |
00:35 | |
00:40 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt(Main)West 00:40 - Frankfurt(Main)Messe 00:42 Frankfurt(M)Konstablerwache 00:52 - Frankfurt(Main)Süd 00:57 - Frankfurt(M)Stresemannallee 00:59 - Erzhausen 01:17 - Darmstadt Hbf 01:26 |
2 |
00:41 | |
00:40 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(Main)West 00:40 - Frankfurt-Eschersheim 00:51 Bad Vilbel 01:00 - Groß Karben 01:06 - Okarben 01:08 - Nieder Wöllstadt 01:11 - Friedberg(Hess) 01:21 |
1 |
00:40 | |
00:50 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt(Main)West 00:50 - Frankfurt-Rödelheim 00:53 Eschborn Süd 00:56 - Eschborn 00:58 - Schwalbach(Taunus)Nord 01:03 - Schwalbach(Taunus)Limes 01:04 - Bad Soden(Taunus) 01:09 |
1 |
00:52, Důvod: zpoždění vlaku jednoucího vpředu |
|
00:50 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)West 00:50 - Frankfurt(Main)Messe 00:52 Frankfurt Hbf (tief) 00:56 - Frankfurt(M)Hauptwache 01:00 - Frankfurt(M)Konstablerwache 01:02 - Frankfurt(M)Ostendstraße 01:03 - Frankfurt(Main)Süd 01:07 |
3 |
00:51 | |
00:55 | S 4 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)West 00:55 - Frankfurt(Main)Messe 00:57 Frankfurt(M)Galluswarte 00:58 - Frankfurt Hbf (tief) 01:01 - Frankfurt(M)Taunusanlage 01:03 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 01:10 - Frankfurt(Main)Süd 01:12 |
2 |
00:56 | |
01:00 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(Main)West 01:00 - Frankfurt-Rödelheim 01:03 Oberursel-Weißkirchen/Steinbach 01:07 - Oberursel-Stierstadt 01:09 - Oberursel(Taunus) 01:11 - Bad Homburg 01:15 - Friedrichsdorf(Taunus) 01:20 |
1 |
01:00 | |
01:00 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(Main)West 01:00 - Frankfurt(Main)Messe 01:02 Frankfurt(M)Galluswarte 01:03 - Frankfurt Hbf (tief) 01:06 - Frankfurt(M)Taunusanlage 01:08 - Frankfurt(M)Ostendstraße 01:13 - Frankfurt(Main)Süd 01:17 |
2 |
01:01 | |
01:05 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(Main)West 01:05 - Frankfurt-Rödelheim 01:08 Eschborn Süd 01:11 - Eschborn 01:13 - Niederhöchstadt 01:16 - Kronberg Süd 01:19 - Kronberg(Taunus) 01:21 |
1 |
||
01:10 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt(Main)West 01:10 - Frankfurt(Main)Messe 01:12 Frankfurt(M)Konstablerwache 01:22 - Frankfurt(Main)Süd 01:27 - Frankfurt(M)Stresemannallee 01:29 - Erzhausen 01:47 - Darmstadt Hbf 01:56 |
2 |
||
později |
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.