Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Frankfurt-Höchst v 20:07 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | |
---|---|---|---|---|
dříve | ||||
20:07 | S 1 |
Hochheim(Main)
Frankfurt-Höchst 20:07 - Hochheim(Main) 20:25 |
3 |
|
20:09 |
RE 20 (15218) |
Limburg(Lahn)
Frankfurt-Höchst 20:09 - Hofheim(Taunus) 20:18 - Niedernhausen(Taunus) 20:30 Idstein(Taunus) 20:37 - Bad Camberg 20:44 - Niederbrechen 20:53 - Eschhofen 20:59 - Limburg(Lahn) 21:03 |
10 |
|
20:09 | S 1 |
Rödermark-Ober Roden
Frankfurt-Höchst 20:09 - Frankfurt-Nied 20:11 Frankfurt-Griesheim 20:14 - Frankfurt Hbf (tief) 20:18 - Frankfurt(M)Taunusanlage 20:21 - Frankfurt(M)Hauptwache 20:22 - Rödermark-Ober Roden 21:03 |
2 |
|
20:12 | Bus RB11 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt-Höchst 20:12 - Sulzbach(Taunus) 20:25 - Bad Soden(Taunus) 20:34 |
- |
|
20:14 |
RE 4 (4480) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt-Höchst 20:14 - Frankfurt(Main)Hbf 20:22 |
5 |
|
20:22 | S 1 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt-Höchst 20:22 - Frankfurt-Höchst Farbwerke 20:24 Frankfurt-Sindlingen 20:26 - Hattersheim(Main) 20:29 - Eddersheim 20:32 - Flörsheim(Main) 20:35 - Wiesbaden Hbf 20:54 |
3 |
|
20:29 | S 2 |
Dietzenbach Bahnhof
Frankfurt-Höchst 20:29 - Frankfurt-Nied 20:31 Frankfurt-Griesheim 20:34 - Frankfurt Hbf (tief) 20:38 - Frankfurt(M)Taunusanlage 20:41 - Frankfurt(M)Hauptwache 20:42 - Dietzenbach Bahnhof 21:11 |
2 |
|
20:29 |
STN RB12 (21511) |
Königstein(Taunus)
Frankfurt-Höchst 20:29 - Frankfurt-Unterliederbach 20:31 - Liederbach-Süd 20:34 - Liederbach 20:36 - Kelkheim-Münster 20:40 - Kelkheim 20:42 - Kelkheim-Hornau 20:46 - Schneidhain 20:50 - Königstein(Taunus) 20:55 |
13 |
|
20:31 | S 2 |
Niedernhausen(Taunus)
Frankfurt-Höchst 20:31 - Frankfurt-Höchst Farbwerke 20:32 Hofheim(Taunus) 20:40 - Lorsbach 20:43 - Eppstein 20:48 - Niederjosbach 20:52 - Niedernhausen(Taunus) 20:56 |
3 |
|
20:39 | S 1 |
Rödermark-Ober Roden
Frankfurt-Höchst 20:39 - Frankfurt-Nied 20:41 Frankfurt-Griesheim 20:44 - Frankfurt Hbf (tief) 20:48 - Frankfurt(M)Taunusanlage 20:51 - Frankfurt(M)Hauptwache 20:52 - Rödermark-Ober Roden 21:33 |
2 |
|
20:42 | Bus RB11 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt-Höchst 20:42 - Sulzbach(Taunus) 20:55 - Bad Soden(Taunus) 21:04 |
- |
|
20:47 |
RE 14 (4759) |
Mannheim Hbf
Frankfurt-Höchst 20:47 - Hochheim(Main) 20:58 - Mainz Hbf 21:11 Nackenheim 21:30 - Frankenthal Hbf 22:02 - Ludwigshafen(Rh)Hbf 22:13 - Ludwigshafen(Rhein) Mitte 22:17 - Mannheim Hbf 22:21 |
7 |
|
20:52 | S 1 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt-Höchst 20:52 - Frankfurt-Höchst Farbwerke 20:54 Frankfurt-Sindlingen 20:56 - Hattersheim(Main) 20:59 - Eddersheim 21:02 - Flörsheim(Main) 21:05 - Wiesbaden Hbf 21:24 |
3 |
|
20:55 |
VIA RB10 (25031) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt-Höchst 20:55 - Frankfurt(Main)Hbf 21:04 |
5 |
|
20:59 | S 2 |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt-Höchst 20:59 - Frankfurt-Nied 21:01 - Frankfurt-Griesheim 21:04 - Frankfurt(Main)Hbf 21:08 |
2 |
|
20:59 |
STN RB12 (21513) |
Königstein(Taunus)
Frankfurt-Höchst 20:59 - Frankfurt-Unterliederbach 21:01 - Liederbach-Süd 21:04 - Liederbach 21:06 - Kelkheim-Münster 21:10 - Kelkheim 21:12 - Kelkheim-Hornau 21:16 - Schneidhain 21:20 - Königstein(Taunus) 21:25 |
13 |
|
21:01 | S 2 |
Niedernhausen(Taunus)
Frankfurt-Höchst 21:01 - Frankfurt-Höchst Farbwerke 21:02 Hofheim(Taunus) 21:10 - Lorsbach 21:13 - Eppstein 21:18 - Niederjosbach 21:22 - Niedernhausen(Taunus) 21:26 |
3 |
|
21:04 |
VIA RB10 (25032) |
Neuwied
Frankfurt-Höchst 21:04 - Mainz-Kastel 21:19 - Wiesbaden Hbf 21:28 - Wiesbaden-Biebrich 21:38 Niederwalluf 21:44 - Geisenheim 22:01 - Rüdesheim(Rhein) 22:05 - Assmannshausen 22:10 - Lorch(Rhein) 22:15 - Neuwied 23:24 |
6 |
|
později |
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.