Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Genève, Nations v 09:55 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
09:55 |
R L4 (23134) |
Chêne-Bourg
Geneve-Secheron 09:55 - Genève 09:59 - Lancy Pont-Rouge 10:07 - Lancy-Bachet 10:09 - Genève-Champel 10:13 - Genève-Eaux-Vives 10:16 - Chêne-Bourg 10:19 |
1 Geneve-Secheron |
|
09:55 | Bus 60 |
Gex(F), L'Aiglette
Genève, Nations 09:55 - Genève, Appia 09:57 - Genève, OMS-BIT 10:00 - Grand-Saconnex, Morillons 10:01 Tougin, Hôpital 10:35 - Gex, centre 10:39 - Gex(F), L'Aiglette 10:42 |
E |
|
09:56 | Bus 11 |
Genève, Jardin Botanique
Genève, Nations 09:56 - Genève-Sécheron, gare 09:57 - Genève, Jardin Botanique 09:58 |
G |
|
09:56 | Bus 22 |
Carouge GE, Rondeau
Genève, Nations 09:56 - Genève, Appia 09:58 - Genève, OMS-BIT 10:00 - Grand-Saconnex, Morillons 10:01 Grand-Lancy, Lancy Piscine 10:27 - Carouge GE, Stade de Genève 10:34 - Carouge GE, Rondeau 10:37 |
H |
|
09:56 | STR 15 |
Plan-les-Ouates, ZIPLO
Genève, Nations 09:56 - Genève, Collège Sismondi 09:57 Genève, Maison de la Paix 09:59 - Genève, gare Cornavin 10:04 - Genève, Stand 10:09 - Lancy-Pont-Rouge, gare/Etoile 10:19 - Plan-les-Ouates, ZIPLO 10:33 |
D |
|
09:59 | Bus 8 |
Veyrier, douane
Genève, Nations 09:59 - Genève, Motta 10:00 - Genève, Vidollet 10:02 - Genève, Canonnière 10:03 Chêne-Bougeries, Conches place 10:25 - Veyrier, village 10:29 - Veyrier, douane 10:30 |
J |
|
10:00 | Bus 8 |
Grand-Saconnex, Palexpo
Genève, Nations 10:00 - Genève, Appia 10:02 - Genève, OMS-BIT 10:04 - Grand-Saconnex, Morillons 10:05 Grand-Saconnex, Le Pommier 10:07 - Grand-Saconnex, place 10:09 - Grand-Saconnex, Palexpo 10:11 |
I |
|
10:02 | STR 15 |
Plan-les-Ouates, ZIPLO
Genève, Nations 10:02 - Genève, Collège Sismondi 10:03 Genève, Maison de la Paix 10:05 - Genève, gare Cornavin 10:10 - Genève, Stand 10:15 - Lancy-Pont-Rouge, gare/Etoile 10:25 - Plan-les-Ouates, ZIPLO 10:39 |
C |
|
10:03 |
R L4 (23133) |
Coppet
Geneve-Secheron 10:03 - Chambesy 10:05 - Les Tuileries 10:08 - Genthod-Bellevue 10:10 Creux-de-Genthod 10:13 - Versoix 10:16 - Pont-Ceard 10:18 - Mies 10:21 - Tannay 10:24 - Coppet 10:26 |
1 Geneve-Secheron |
|
10:03 | Bus 11 |
Genève, Jardin Botanique
Genève, Nations 10:03 - Genève-Sécheron, gare 10:04 - Genève, Jardin Botanique 10:05 |
G |
|
10:04 | Bus 5 |
Genève-Aéroport, Terminal
Genève, Nations 10:04 - Genève, Intercontinental 10:06 - Grand-Saconnex, Crêts-Morillon 10:08 - Grand-Saconnex, Le Pommier 10:09 Grand-Saconnex, place 10:10 - Grand-Saconnex, Arena-Halle 7 10:15 - Genève-Aéroport, Terminal 10:16 |
E |
|
10:05 | Bus 60 |
Genève, gare Cornavin
Genève, Nations 10:05 - Genève, Varembé 10:05 - Genève, Valais 10:07 - Genève, poste 10:09 - Genève, gare Cornavin 10:11 |
A |
|
10:06 | Bus 5 |
Thônex, Vallard
Genève, Nations 10:06 - Genève, Vermont 10:07 - Genève, Vidollet 10:09 - Genève, Baulacre 10:09 Genève, Muséum 10:32 - Thônex, Sous-Moulin 10:39 - Thônex, Vallard 10:40 |
F |
|
10:08 | Bus 20 |
Veyrier, Tournettes
Genève, Nations 10:08 - Genève, Varembé 10:08 - Genève, Valais 10:10 - Genève, poste 10:12 Genève-Champel, gare/Peschier 10:27 - Veyrier, La Salésienne 10:40 - Veyrier, Tournettes 10:42 |
F |
|
10:08 | STR 15 |
Plan-les-Ouates, ZIPLO
Genève, Nations 10:08 - Genève, Collège Sismondi 10:09 Genève, Maison de la Paix 10:11 - Genève, gare Cornavin 10:16 - Genève, Stand 10:21 - Lancy-Pont-Rouge, gare/Etoile 10:31 - Plan-les-Ouates, ZIPLO 10:45 |
D |
|
10:09 | Bus 11 |
Genève-Eaux-Vives, gare
Genève, Nations 10:09 - Genève, Motta 10:10 - Genève, Grand-Pré 10:13 - Genève, Servette 10:14 Genève, Crêts-de-Champel 10:43 - Genève, Amandolier 10:48 - Genève-Eaux-Vives, gare 10:49 |
J |
|
10:10 |
R L4 (23234) |
Chêne-Bourg
Geneve-Secheron 10:10 - Genève 10:14 - Lancy Pont-Rouge 10:22 - Lancy-Bachet 10:24 - Genève-Champel 10:28 - Genève-Eaux-Vives 10:31 - Chêne-Bourg 10:34 |
1 Geneve-Secheron |
|
10:10 | Bus 60 |
Ferney, mairie
Genève, Nations 10:10 - Genève, Appia 10:12 - Genève, OMS-BIT 10:15 - Grand-Saconnex, Morillons 10:16 Grand-Saconnex, Susette 10:21 - Ferney, centre 10:28 - Ferney, mairie 10:31 |
E |
|
10:10 | Bus 20 |
Bellevue GE, Valavran
Genève, Nations 10:10 - Genève, Intercontinental 10:11 - Grand-Saconnex, Crêts-Morillon 10:13 - Grand-Saconnex, Le Pommier 10:14 Grand-Saconnex, place 10:16 - Grand-Saconnex, Le Nant 10:20 - Bellevue GE, Valavran 10:23 |
E |
|
10:11 | Bus 11 |
Genève, Jardin Botanique
Genève, Nations 10:11 - Genève-Sécheron, gare 10:12 - Genève, Jardin Botanique 10:13 |
G |
|
10:14 | Bus 22 |
Genève, Jardin Botanique
Genève, Nations 10:14 - Genève-Sécheron, gare 10:15 - Genève, Jardin Botanique 10:16 |
G |
|
10:14 | STR 15 |
Plan-les-Ouates, ZIPLO
Genève, Nations 10:14 - Genève, Collège Sismondi 10:15 Genève, Maison de la Paix 10:17 - Genève, gare Cornavin 10:22 - Genève, Stand 10:27 - Lancy-Pont-Rouge, gare/Etoile 10:37 - Plan-les-Ouates, ZIPLO 10:51 |
C |
|
10:16 | Bus 22 |
Carouge GE, Rondeau
Genève, Nations 10:16 - Genève, Appia 10:18 - Genève, OMS-BIT 10:20 - Grand-Saconnex, Morillons 10:21 Grand-Lancy, Lancy Piscine 10:47 - Carouge GE, Stade de Genève 10:54 - Carouge GE, Rondeau 10:57 |
H |
|
10:18 |
R L2 (23417) |
Coppet
Geneve-Secheron 10:18 - Chambesy 10:20 - Les Tuileries 10:23 - Genthod-Bellevue 10:25 Creux-de-Genthod 10:28 - Versoix 10:31 - Pont-Ceard 10:33 - Mies 10:36 - Tannay 10:39 - Coppet 10:41 |
1 Geneve-Secheron |
|
10:18 | Bus 8 |
Veyrier, douane
Genève, Nations 10:18 - Genève, Motta 10:19 - Genève, Vidollet 10:21 - Genève, Canonnière 10:23 Chêne-Bougeries, Conches place 10:44 - Veyrier, village 10:49 - Veyrier, douane 10:49 |
J |
|
10:19 | Bus 5 |
Genève-Aéroport, Terminal
Genève, Nations 10:19 - Genève, Intercontinental 10:21 - Grand-Saconnex, Crêts-Morillon 10:23 - Grand-Saconnex, Le Pommier 10:24 Grand-Saconnex, place 10:25 - Grand-Saconnex, Arena-Halle 7 10:30 - Genève-Aéroport, Terminal 10:31 |
E |
|
10:20 | Bus 60 |
Genève, gare Cornavin
Genève, Nations 10:20 - Genève, Varembé 10:21 - Genève, Valais 10:23 - Genève, poste 10:25 - Genève, gare Cornavin 10:26 |
A |
|
10:20 | STR 15 |
Plan-les-Ouates, ZIPLO
Genève, Nations 10:20 - Genève, Collège Sismondi 10:21 Genève, Maison de la Paix 10:23 - Genève, gare Cornavin 10:28 - Genève, Stand 10:33 - Lancy-Pont-Rouge, gare/Etoile 10:43 - Plan-les-Ouates, ZIPLO 10:57 |
D |
|
10:21 | Bus 5 |
Thônex, Vallard
Genève, Nations 10:21 - Genève, Vermont 10:22 - Genève, Vidollet 10:24 - Genève, Baulacre 10:24 Genève, Muséum 10:47 - Thônex, Sous-Moulin 10:54 - Thônex, Vallard 10:55 |
F |
|
10:22 | Bus 8 |
Grand-Saconnex, Palexpo
Genève, Nations 10:22 - Genève, Appia 10:24 - Genève, OMS-BIT 10:26 - Grand-Saconnex, Morillons 10:27 Grand-Saconnex, Le Pommier 10:29 - Grand-Saconnex, place 10:31 - Grand-Saconnex, Palexpo 10:33 |
I |
|
10:24 | Bus 11 |
Genève-Eaux-Vives, gare
Genève, Nations 10:24 - Genève, Motta 10:25 - Genève, Grand-Pré 10:28 - Genève, Servette 10:29 Genève, Crêts-de-Champel 10:58 - Genève, Amandolier 11:03 - Genève-Eaux-Vives, gare 11:04 |
J |
|
10:25 |
R L3 (23460) |
Chêne-Bourg
Geneve-Secheron 10:25 - Genève 10:29 - Lancy Pont-Rouge 10:37 - Lancy-Bachet 10:39 - Genève-Champel 10:43 - Genève-Eaux-Vives 10:46 - Chêne-Bourg 10:49 |
1 Geneve-Secheron |
|
10:25 | Bus 60 |
Gex(F), L'Aiglette
Genève, Nations 10:25 - Genève, Appia 10:27 - Genève, OMS-BIT 10:30 - Grand-Saconnex, Morillons 10:31 Tougin, Hôpital 11:06 - Gex, centre 11:09 - Gex(F), L'Aiglette 11:13 |
E |
|
10:26 | Bus 11 |
Genève, Jardin Botanique
Genève, Nations 10:26 - Genève-Sécheron, gare 10:27 - Genève, Jardin Botanique 10:28 |
G |
|
10:26 | STR 15 |
Plan-les-Ouates, ZIPLO
Genève, Nations 10:26 - Genève, Collège Sismondi 10:27 Genève, Maison de la Paix 10:29 - Genève, gare Cornavin 10:34 - Genève, Stand 10:39 - Lancy-Pont-Rouge, gare/Etoile 10:49 - Plan-les-Ouates, ZIPLO 11:03 |
C |
|
10:27 | Bus 20 |
Veyrier, Tournettes
Genève, Nations 10:27 - Genève, Varembé 10:27 - Genève, Valais 10:29 - Genève, poste 10:31 Genève-Champel, gare/Peschier 10:46 - Veyrier, La Salésienne 10:59 - Veyrier, Tournettes 11:01 |
F |
|
10:29 | Bus 20 |
Bellevue GE, Valavran
Genève, Nations 10:29 - Genève, Intercontinental 10:31 - Grand-Saconnex, Crêts-Morillon 10:33 - Grand-Saconnex, Le Pommier 10:34 Grand-Saconnex, place 10:35 - Grand-Saconnex, Le Nant 10:40 - Bellevue GE, Valavran 10:43 |
E |
|
10:32 | STR 15 |
Plan-les-Ouates, ZIPLO
Genève, Nations 10:32 - Genève, Collège Sismondi 10:33 Genève, Maison de la Paix 10:35 - Genève, gare Cornavin 10:40 - Genève, Stand 10:45 - Lancy-Pont-Rouge, gare/Etoile 10:55 - Plan-les-Ouates, ZIPLO 11:09 |
D |
|
10:33 |
R L1 (23359) |
Coppet
Geneve-Secheron 10:33 - Chambesy 10:35 - Les Tuileries 10:38 - Genthod-Bellevue 10:40 Creux-de-Genthod 10:43 - Versoix 10:46 - Pont-Ceard 10:48 - Mies 10:51 - Tannay 10:54 - Coppet 10:56 |
1 Geneve-Secheron |
|
10:34 | Bus 22 |
Genève, Jardin Botanique
Genève, Nations 10:34 - Genève-Sécheron, gare 10:35 - Genève, Jardin Botanique 10:36 |
G |
|
10:34 | Bus 5 |
Genève-Aéroport, Terminal
Genève, Nations 10:34 - Genève, Intercontinental 10:36 - Grand-Saconnex, Crêts-Morillon 10:38 - Grand-Saconnex, Le Pommier 10:39 Grand-Saconnex, place 10:40 - Grand-Saconnex, Arena-Halle 7 10:45 - Genève-Aéroport, Terminal 10:46 |
E |
|
10:35 | Bus 60 |
Genève, gare Cornavin
Genève, Nations 10:35 - Genève, Varembé 10:35 - Genève, Valais 10:37 - Genève, poste 10:39 - Genève, gare Cornavin 10:41 |
A |
|
10:36 | Bus 22 |
Carouge GE, Rondeau
Genève, Nations 10:36 - Genève, Appia 10:38 - Genève, OMS-BIT 10:40 - Grand-Saconnex, Morillons 10:41 Grand-Lancy, Lancy Piscine 11:07 - Carouge GE, Stade de Genève 11:14 - Carouge GE, Rondeau 11:17 |
H |
|
10:36 | Bus 5 |
Thônex, Vallard
Genève, Nations 10:36 - Genève, Vermont 10:37 - Genève, Vidollet 10:39 - Genève, Baulacre 10:39 Genève, Muséum 11:02 - Thônex, Sous-Moulin 11:09 - Thônex, Vallard 11:10 |
F |
|
10:38 | Bus 8 |
Veyrier, douane
Genève, Nations 10:38 - Genève, Motta 10:39 - Genève, Vidollet 10:41 - Genève, Canonnière 10:43 Chêne-Bougeries, Conches place 11:04 - Veyrier, village 11:09 - Veyrier, douane 11:10 |
J |
|
10:38 | STR 15 |
Plan-les-Ouates, ZIPLO
Genève, Nations 10:38 - Genève, Collège Sismondi 10:39 Genève, Maison de la Paix 10:41 - Genève, gare Cornavin 10:46 - Genève, Stand 10:51 - Lancy-Pont-Rouge, gare/Etoile 11:01 - Plan-les-Ouates, ZIPLO 11:15 |
C |
|
10:39 | Bus 11 |
Genève-Eaux-Vives, gare
Genève, Nations 10:39 - Genève, Motta 10:40 - Genève, Grand-Pré 10:43 - Genève, Servette 10:44 Genève, Crêts-de-Champel 11:13 - Genève, Amandolier 11:18 - Genève-Eaux-Vives, gare 11:19 |
J |
|
10:40 |
R L2 (23420) |
Chêne-Bourg
Geneve-Secheron 10:40 - Genève 10:44 - Lancy Pont-Rouge 10:52 - Lancy-Bachet 10:54 - Genève-Champel 10:58 - Genève-Eaux-Vives 11:01 - Chêne-Bourg 11:04 |
1 Geneve-Secheron |
|
10:40 | Bus 60 |
Ferney, mairie
Genève, Nations 10:40 - Genève, Appia 10:42 - Genève, OMS-BIT 10:45 - Grand-Saconnex, Morillons 10:46 Grand-Saconnex, Susette 10:51 - Ferney, centre 10:58 - Ferney, mairie 11:01 |
E |
|
10:41 | Bus 11 |
Genève, Jardin Botanique
Genève, Nations 10:41 - Genève-Sécheron, gare 10:42 - Genève, Jardin Botanique 10:43 |
G |
|
10:42 | Bus 8 |
Grand-Saconnex, Palexpo
Genève, Nations 10:42 - Genève, Appia 10:44 - Genève, OMS-BIT 10:46 - Grand-Saconnex, Morillons 10:47 Grand-Saconnex, Le Pommier 10:49 - Grand-Saconnex, place 10:51 - Grand-Saconnex, Palexpo 10:53 |
I |
|
10:44 | STR 15 |
Plan-les-Ouates, ZIPLO
Genève, Nations 10:44 - Genève, Collège Sismondi 10:45 Genève, Maison de la Paix 10:47 - Genève, gare Cornavin 10:52 - Genève, Stand 10:57 - Lancy-Pont-Rouge, gare/Etoile 11:07 - Plan-les-Ouates, ZIPLO 11:21 |
D |
|
10:47 | Bus 20 |
Veyrier, Tournettes
Genève, Nations 10:47 - Genève, Varembé 10:47 - Genève, Valais 10:49 - Genève, poste 10:51 Genève-Champel, gare/Peschier 11:06 - Veyrier, La Salésienne 11:19 - Veyrier, Tournettes 11:21 |
F |
|
10:48 |
R L4 (23235) |
Coppet
Geneve-Secheron 10:48 - Chambesy 10:50 - Les Tuileries 10:53 - Genthod-Bellevue 10:55 Creux-de-Genthod 10:58 - Versoix 11:01 - Pont-Ceard 11:03 - Mies 11:06 - Tannay 11:09 - Coppet 11:11 |
1 Geneve-Secheron |
|
10:49 | Bus 60 |
Genève, gare Cornavin
Genève, Nations 10:49 - Genève, Varembé 10:49 - Genève, Valais 10:51 - Genève, poste 10:53 - Genève, gare Cornavin 10:55 |
A |
|
10:49 | Bus 20 |
Bellevue GE, Valavran
Genève, Nations 10:49 - Genève, Intercontinental 10:51 - Grand-Saconnex, Crêts-Morillon 10:53 - Grand-Saconnex, Le Pommier 10:54 Grand-Saconnex, place 10:55 - Grand-Saconnex, Le Nant 11:00 - Bellevue GE, Valavran 11:03 |
E |
|
10:49 | Bus 5 |
Genève-Aéroport, Terminal
Genève, Nations 10:49 - Genève, Intercontinental 10:51 - Grand-Saconnex, Crêts-Morillon 10:53 - Grand-Saconnex, Le Pommier 10:54 Grand-Saconnex, place 10:55 - Grand-Saconnex, Arena-Halle 7 11:00 - Genève-Aéroport, Terminal 11:01 |
E |
|
10:50 | STR 15 |
Plan-les-Ouates, ZIPLO
Genève, Nations 10:50 - Genève, Collège Sismondi 10:51 Genève, Maison de la Paix 10:53 - Genève, gare Cornavin 10:58 - Genève, Stand 11:03 - Lancy-Pont-Rouge, gare/Etoile 11:13 - Plan-les-Ouates, ZIPLO 11:27 |
C |
|
10:51 | Bus 5 |
Thônex, Vallard
Genève, Nations 10:51 - Genève, Vermont 10:52 - Genève, Vidollet 10:54 - Genève, Baulacre 10:54 Genève, Muséum 11:17 - Thônex, Sous-Moulin 11:24 - Thônex, Vallard 11:25 |
F |
|
10:53 | Bus 22 |
Genève, Jardin Botanique
Genève, Nations 10:53 - Genève-Sécheron, gare 10:54 - Genève, Jardin Botanique 10:56 |
G |
|
10:54 | Bus 11 |
Genève-Eaux-Vives, gare
Genève, Nations 10:54 - Genève, Motta 10:55 - Genève, Grand-Pré 10:58 - Genève, Servette 10:59 Genève, Crêts-de-Champel 11:29 - Genève, Amandolier 11:34 - Genève-Eaux-Vives, gare 11:35 |
J |
|
10:55 |
R L4 (23138) |
Chêne-Bourg
Geneve-Secheron 10:55 - Genève 10:59 - Lancy Pont-Rouge 11:07 - Lancy-Bachet 11:09 - Genève-Champel 11:13 - Genève-Eaux-Vives 11:16 - Chêne-Bourg 11:19 |
1 Geneve-Secheron |
|
10:55 | Bus 60 |
Gex(F), L'Aiglette
Genève, Varembé 10:55 - Genève, Nations 10:56 - Genève, Appia 10:58 - Genève, OMS-BIT 11:00 Tougin, Hôpital 11:36 - Gex, centre 11:40 - Gex(F), L'Aiglette 11:43 |
T Genève, Varembé |
|
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Geneve-Secheron
,
Genève, Varembé
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|