Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg v 19:16 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | Aktuálnì | |
---|---|---|---|---|---|
døíve | |||||
17:41 | ICE 1578 |
Stralsund Hbf
Hamburg Hbf 17:41 - Schwerin Hbf 18:54 - Bad Kleinen 19:05 - Bützow 19:27 - Rostock Hbf 19:49 - Ribnitz-Damgarten West 20:12 - Velgast 20:34 - Stralsund Hbf 20:48 |
11A-C Hamburg Hbf |
19:21, Dùvod: neoprávnìné osoby v koleji¹ti, Zmìna koleje |
|
18:15 |
ME RE4 (82033) |
Bremen Hbf
Hamburg Hbf 18:15 - Hamburg-Harburg 18:25 - Buchholz(Nordheide) 18:37 - Tostedt 18:46 - Rotenburg(Wümme) 19:01 - Bremen Hbf 19:24 |
13A-C Hamburg Hbf |
19:23, Dùvod: úøední opatøení |
|
18:17 | ICE 5200 |
Hamburg-Altona
Hamburg Hbf 18:17 - Hamburg Dammtor 18:20 - Hamburg-Altona 18:30 |
14 Hamburg Hbf |
19:27, Dùvod: neoprávnìné osoby v koleji¹ti |
|
18:24 | ICE 2929 |
Karlsruhe Hbf
Hamburg Hbf 18:24 - Hannover Hbf 19:38 - Göttingen 20:16 - Kassel-Wilhelmshöhe 20:36 - Frankfurt(Main)Süd 21:56 - Mannheim Hbf 23:27 - Heidelberg Hbf 23:48 - Bruchsal 00:14 - Karlsruhe Hbf 00:26 |
14 Hamburg Hbf |
Náhradní jízda za ICE 877, 19:21, Dùvod: neoprávnìné osoby v koleji¹ti |
|
18:28 | ICE 1677 |
Hannover Hbf
Hamburg Hbf 18:28 - Hamburg-Harburg 18:38 - Lüneburg 18:57 - Uelzen 19:13 - Celle 19:37 - Hannover Hbf 19:58 |
11D-F Hamburg Hbf |
19:43, Dùvod: personál ze zpo¾dìné pøedchozí jízdy, Zmìna koleje |
|
18:45 | ICE 2417 |
Frankfurt(Main)Hbf
Hamburg Hbf 18:45 - Bremen Hbf 19:41 - Osnabrück Hbf 20:35 - Münster(Westf)Hbf 21:00 - Dortmund Hbf 21:32 - Bochum Hbf 21:47 - Essen Hbf 21:58 - Duisburg Hbf 22:11 - Düsseldorf Hbf 22:25 - Köln Hbf 22:49 - Koblenz Hbf 23:50 - Mainz Hbf 00:39 - Frankfurt(M) Flughafen Regionalbf 01:00 - Frankfurt(Main)Hbf 01:13 |
14 Hamburg Hbf |
19:57, Dùvod: zásah hasièù na trati |
|
18:57 |
ME RE3 (82135) |
Uelzen
Hamburg Hbf 18:57 - Hamburg-Harburg 19:07 - Winsen(Luhe) 19:19 - Lüneburg 19:33 - Bienenbüttel 19:42 - Bad Bevensen 19:48 - Uelzen 19:56 |
13A-C Hamburg Hbf |
19:23 | |
19:01 | ICE 685 |
Nürnberg Hbf
Hamburg Hbf 19:01 - Hannover Hbf 20:22 - Göttingen 21:00 - Kassel-Wilhelmshöhe 21:21 - Fulda 21:54 - Würzburg Hbf 22:28 - Nürnberg Hbf 23:25 |
13 Hamburg Hbf |
19:21, Dùvod: dostupnost kolejí je aktuálnì omezená, Zmìna koleje |
|
19:14 | S 2 |
Aumühle
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:14 - Hamburg Berliner Tor 19:16 Hamburg-Rothenburgsort 19:20 - Hamburg-Tiefstack 19:22 - Hamburg Billwerder-Moorfleet 19:25 - Hamburg Mittlerer Landweg 19:28 - Aumühle 19:46 |
4 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
19:16 | |
19:14 | Bus 6 |
Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:14 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:17 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:19 - Speersort, Hamburg 19:20 Bei St. Annen, Hamburg 19:23 - Singapurstraße, Hamburg 19:24 - Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg 19:26 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
19:18 | |
19:15 |
ME RE4 (82035) |
Bremen Hbf
Hamburg Hbf 19:15 - Hamburg-Harburg 19:25 - Buchholz(Nordheide) 19:37 - Tostedt 19:46 - Rotenburg(Wümme) 20:01 - Bremen Hbf 20:24 |
13A-C Hamburg Hbf |
19:25, Dùvod: personál ze zpo¾dìné pøedchozí jízdy |
|
19:15 | EC 378 |
Kiel Hbf
Hamburg Hbf 19:15 - Neumünster 20:03 - Kiel Hbf 20:22 |
6 Hamburg Hbf |
19:18, Dùvod: zpo¾dìní v zahranièí, Zmìna koleje |
|
19:16 | aktuální èas | ||||
19:16 | S 3 |
Hamburg-Neugraben
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:16 - Hamburg-Hammerbrook 19:18 Hamburg-Veddel 19:23 - Hamburg-Wilhelmsburg 19:26 - Hamburg-Harburg(S) 19:31 - Hamburg-Heimfeld 19:35 - Hamburg-Neugraben 19:44 |
4 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
19:16 | |
19:16 | S 3 |
Pinneberg
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:16 - Hamburg Jungfernstieg 19:18 Hamburg-Stellingen 19:36 - Hamburg-Eidelstedt 19:38 - Hamburg Elbgaustraße 19:41 - Halstenbek 19:47 - Pinneberg 19:53 |
1 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
19:16 | |
19:16 | Bus 2 |
Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:16 - Kurt-Schumacher-Allee, Hamburg 19:18 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 19:20 |
- |
19:18 | |
19:16 | Bus 2 |
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg)
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:16 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:18 - Ericusspitze, Hamburg 19:21 - Singapurstraße, Hamburg 19:23 Große Rainstraße, Hamburg 19:44 - Ottensen (S), Hamburg 19:48 - Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 20:09 |
- |
||
19:17 | Bus 6 |
Borgweg (U), Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:17 - Gurlittstraße, Hamburg 19:19 - AK St. Georg, Hamburg 19:21 - Mundsburger Brücke, Hamburg 19:25 Gertigstraße, Hamburg 19:31 - Goldbekplatz, Hamburg 19:32 - Borgweg (U), Hamburg 19:38 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
19:17 | |
19:17 | Bus 3 |
Kraftwerk Tiefstack, Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 19:17 - Spaldingstraße, Hamburg 19:21 - Lippeltstraße, Hamburg 19:22 - Nagelsweg, Hamburg 19:23 Billhorner Brückenstraße, Hamburg 19:24 - Billhorner Röhrendamm, Hamburg 19:25 - Kraftwerk Tiefstack, Hamburg 19:36 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
19:20 | |
19:17 | Bus X35 |
HBF/Steintorwall, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:17 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:19 |
- |
19:17 | |
19:17 | Bus 16 |
Langelohstraße (Nord), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:17 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:19 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:21 - Speersort, Hamburg 19:22 Grünebergstraße, Hamburg 19:49 - Händelstraße, Hamburg 19:52 - Langelohstraße (Nord), Hamburg 20:10 |
- |
||
19:17 | U 1 |
Volksdorf, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:17 - Lohmühlenstraße, Hamburg 19:19 Wartenau, Hamburg 19:22 - Wandsbeker Chaussee, Hamburg 19:25 - Wandsbek Markt, Hamburg 19:27 - Straßburger Straße, Hamburg 19:29 - Volksdorf, Hamburg 19:46 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
19:17 | |
19:17 | Bus 6 |
Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 19:17 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:19 - Speersort, Hamburg 19:20 - Brandstwiete, Hamburg 19:22 Bei St. Annen, Hamburg 19:23 - Singapurstraße, Hamburg 19:24 - Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg 19:26 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
19:21 | |
19:18 | S 1 |
Hamburg Berliner Tor
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:18 - Hamburg Berliner Tor 19:20 |
3 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
19:18 | |
19:18 | S 1 |
Wedel(Holst)
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:18 - Hamburg Jungfernstieg 19:20 Hamburg Reeperbahn 19:26 - Hamburg Königstraße 19:28 - Hamburg-Sülldorf 19:51 - Hamburg-Rissen 19:54 - Wedel(Holst) 19:59 |
1 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
19:18 | |
19:18 | S 2 |
Hamburg-Altona(S)
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:18 - Hamburg Dammtor 19:20 - Hamburg-Sternschanze 19:23 - Hamburg Holstenstraße 19:25 - Hamburg-Altona(S) 19:30 |
2 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
19:18 | |
19:18 | Bus 17 |
Karlshöhe, Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 19:18 - HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:20 - Gurlittstraße, Hamburg 19:22 - AK St. Georg, Hamburg 19:24 Semperstraße, Hamburg 19:40 - Großheidestraße, Hamburg 19:44 - Karlshöhe, Hamburg 20:16 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
19:18 | |
19:18 | Bus 19 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 19:18 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:19 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
19:18 | |
19:18 | U 2 |
Niendorf Nord, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:18 - Jungfernstieg, Hamburg 19:20 Hagendeel, Hamburg 19:34 - Niendorf Markt, Hamburg 19:37 - Joachim-Mähl-Straße, Hamburg 19:39 - Schippelsweg, Hamburg 19:40 - Niendorf Nord, Hamburg 19:42 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:18 | |
19:18 | U 3 |
Barmbek, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:18 - Mönckebergstraße, Hamburg 19:19 Sternschanze (Messe), Hamburg 19:31 - Schlump, Hamburg 19:33 - Hoheluftbrücke, Hamburg 19:35 - Kellinghusenstraße, Hamburg 19:38 - Barmbek, Hamburg 19:45 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
19:19 | Bus 17 |
Feldstraße (U), Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:19 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:22 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:24 - Speersort, Hamburg 19:25 St.Pauli (U), Hamburg 19:31 - Paulinenstraße, Hamburg 19:33 - Feldstraße (U), Hamburg 19:36 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
19:19 | |
19:19 | Bus 19 |
Alsterdorf (U), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:19 - HBF/Mönckebergstraße, Hamburg 19:21 - Gerhart-Hauptmann-Platz, Hamburg 19:22 - Rathausmarkt, Hamburg 19:24 Lattenkampstieg, Hamburg 19:49 - Wilhelm-Metzger-Straße, Hamburg 19:52 - Alsterdorf (U), Hamburg 19:56 |
- |
19:19 | |
19:19 | Bus 112 |
Bahnhof Altona, Hamburg
HBF/Spitalerstraße, Hamburg 19:19 - Kunsthalle, Hamburg 19:21 - Stephansplatz (U), Hamburg 19:25 - Johannes-Brahms-Platz, Hamburg 19:27 Davidstraße, Hamburg 19:33 - Große Bergstraße, Hamburg 19:38 - Bahnhof Altona, Hamburg 19:42 |
- HBF/Spitalerstraße, Hamburg |
19:19 | |
19:19 | U 2 |
Horner Rennbahn, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:19 - Berliner Tor, Hamburg 19:22 - Burgstraße, Hamburg 19:24 - Hammer Kirche, Hamburg 19:25 - Rauhes Haus, Hamburg 19:27 - Horner Rennbahn, Hamburg 19:29 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:19 | |
19:20 | U 4 |
Elbbrücken, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:20 - Jungfernstieg, Hamburg 19:22 - Überseequartier, Hamburg 19:25 - HafenCity Universität, Hamburg 19:27 - Elbbrücken, Hamburg 19:29 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:20 | |
19:20 | Bus 17 |
Karlshöhe, Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:20 - Gurlittstraße, Hamburg 19:22 - AK St. Georg, Hamburg 19:24 - Mundsburger Brücke, Hamburg 19:28 Semperstraße, Hamburg 19:40 - Großheidestraße, Hamburg 19:44 - Karlshöhe, Hamburg 20:16 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
19:20 | |
19:20 | U 3 |
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:20 - Berliner Tor, Hamburg 19:22 Lübecker Straße, Hamburg 19:24 - Uhlandstraße, Hamburg 19:25 - Hamburger Straße, Hamburg 19:28 - Barmbek, Hamburg 19:32 - Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 19:37 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
19:20 | Bus 5 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 19:20 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:21 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
19:20 | |
19:20 | Bus 5 |
Burgwedel (Bus), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:20 - HBF/Mönckebergstraße, Hamburg 19:22 - Gerhart-Hauptmann-Platz, Hamburg 19:23 - Rathausmarkt, Hamburg 19:24 Nedderfeld, Hamburg 19:48 - Vogt-Cordes-Damm, Hamburg 19:51 - Burgwedel (Bus), Hamburg 20:09 |
- |
19:20 | |
19:21 |
RE 1 (4325) |
Schwerin Hbf
Hamburg Hbf 19:21 - Hamburg-Bergedorf 19:34 - Schwarzenbek 19:46 Müssen 19:50 - Schwanheide 20:11 - Boizenburg(Elbe) 20:16 - Brahlstorf 20:25 - Schwerin Hbf 21:09 |
7A-D Hamburg Hbf |
19:21 | |
19:21 | U 4 |
Burgstraße, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:21 - Berliner Tor, Hamburg 19:24 - Burgstraße, Hamburg 19:26 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:21 | |
19:22 |
RE 70 (11230) |
Kiel Hbf
Hamburg Hbf 19:22 - Elmshorn 19:46 - Wrist 19:57 - Brokstedt 20:03 - Neumünster 20:13 - Bordesholm 20:21 - Kiel Hbf 20:34 |
7G-I Hamburg Hbf |
19:22 | |
19:22 | S 5 |
Stade
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:22 - Hamburg-Hammerbrook 19:24 Hamburg-Heimfeld 19:41 - Hamburg Neuwiedenthal 19:47 - Dollern 20:17 - Agathenburg 20:20 - Stade 20:25 |
2 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
19:22 | Bus 17 |
Feldstraße (U), Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 19:22 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:24 - Speersort, Hamburg 19:25 - Domstraße, Hamburg 19:26 Michaeliskirche, Hamburg 19:29 - St.Pauli (U), Hamburg 19:31 - Feldstraße (U), Hamburg 19:36 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
19:22 | |
19:22 | U 1 |
Ohlstedt, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:22 - Lohmühlenstraße, Hamburg 19:24 Lübecker Straße, Hamburg 19:26 - Alter Teichweg, Hamburg 19:35 - Meiendorfer Weg, Hamburg 19:48 - Volksdorf, Hamburg 19:51 - Ohlstedt, Hamburg 19:58 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
19:22 | |
19:22 | Bus 112 |
Osterbrookplatz, Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 19:22 - Repsoldstraße, Hamburg 19:26 - Albertstraße, Hamburg 19:27 - Hammerbrook (Nord) (S), Hamburg 19:29 Ausschläger Weg (LBV), Hamburg 19:33 - Luisenweg, Hamburg 19:35 - Osterbrookplatz, Hamburg 19:38 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
||
19:23 | Bus X35 |
Sorenkoppel, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:23 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 19:26 - Borgfelder Straße, Hamburg 19:28 - Burgstraße (U), Hamburg 19:30 Caspar-Voght-Straße, Hamburg 19:34 - Jenfelder Straße, Hamburg 19:50 - Sorenkoppel, Hamburg 20:03 |
- |
||
19:23 | Bus 18 |
Heukoppel, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:23 - HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:25 - Gurlittstraße, Hamburg 19:26 - AK St. Georg, Hamburg 19:28 Bartholomäus-Therme, Hamburg 19:39 - Wachtelstraße, Hamburg 19:50 - Heukoppel, Hamburg 20:01 |
- |
19:23 | |
19:23 | U 2 |
Hagenbecks Tierpark, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:23 - Jungfernstieg, Hamburg 19:25 Gänsemarkt (Oper), Hamburg 19:26 - Messehallen (U), Hamburg 19:28 - Emilienstraße, Hamburg 19:32 - Lutterothstraße, Hamburg 19:36 - Hagenbecks Tierpark, Hamburg 19:38 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:23 | |
19:23 | U 3 |
Barmbek, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:23 - Mönckebergstraße, Hamburg 19:24 Landungsbrücken, Hamburg 19:31 - St.Pauli, Hamburg 19:33 - Sierichstraße, Hamburg 19:45 - Borgweg (Stadtpark), Hamburg 19:46 - Barmbek, Hamburg 19:50 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
19:24 | S 2 |
Aumühle
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:24 - Hamburg Berliner Tor 19:26 Hamburg-Rothenburgsort 19:30 - Hamburg-Tiefstack 19:32 - Hamburg Billwerder-Moorfleet 19:35 - Wohltorf 19:52 - Aumühle 19:56 |
4 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
19:24 | |
19:24 | Bus 16 |
Rentenversicherung Nord, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:24 - Böckmannstraße, Hamburg 19:26 - Lohmühlenstraße (U), Hamburg 19:27 - Lübecker Straße (U), Hamburg 19:29 Wartenau (U), Hamburg 19:30 - Richardstraße, Hamburg 19:33 - Rentenversicherung Nord, Hamburg 19:52 |
- |
||
19:24 | U 2 |
Horner Rennbahn, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:24 - Berliner Tor, Hamburg 19:27 - Burgstraße, Hamburg 19:29 - Hammer Kirche, Hamburg 19:30 - Rauhes Haus, Hamburg 19:32 - Horner Rennbahn, Hamburg 19:34 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:24 | |
19:24 | Bus 6 |
Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:24 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:27 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:29 - Speersort, Hamburg 19:30 Brandstwiete, Hamburg 19:32 - Bei St. Annen, Hamburg 19:33 - Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg 19:36 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
19:24 | |
19:24 | ICE 697 |
Stuttgart Hbf
Hamburg Hbf 19:24 - Hamburg-Harburg 19:34 - Hannover Hbf 20:38 - Göttingen 21:14 - Kassel-Wilhelmshöhe 21:35 - Frankfurt(Main)Hbf 23:00 - Darmstadt Hbf 23:21 - Heidelberg Hbf 00:11 - Stuttgart Hbf 00:52 |
14 Hamburg Hbf |
Zmìna prùbìhu jízdy, 19:59, Dùvod: personál ze zpo¾dìné pøedchozí jízdy |
|
19:25 | Bus 124 |
Bahnhof Bergedorf, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:25 - Kurt-Schumacher-Allee, Hamburg 19:27 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 19:29 - Borgfelder Straße, Hamburg 19:31 Schule Zollenspieker, Hamburg 20:21 - Am Bergedorfer Hafen, Hamburg 20:46 - Bahnhof Bergedorf, Hamburg 20:49 |
- |
19:25 | |
19:25 | Bus 18 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:25 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:28 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
||
19:25 | U 3 |
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:25 - Berliner Tor, Hamburg 19:27 Hamburger Straße, Hamburg 19:33 - Dehnhaide, Hamburg 19:34 - Barmbek, Hamburg 19:37 - Habichtstraße, Hamburg 19:39 - Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 19:42 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
19:25 | Bus 5 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 19:25 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:26 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
19:25 | |
19:25 | Bus 5 |
Nedderfeld, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:25 - HBF/Mönckebergstraße, Hamburg 19:27 - Gerhart-Hauptmann-Platz, Hamburg 19:28 - Rathausmarkt, Hamburg 19:29 Universität/Staatsbibliothek, Hamburg 19:38 - Veilchenweg (Ost), Hamburg 19:48 - Nedderfeld, Hamburg 19:53 |
- |
19:25 | |
19:26 | S 3 |
Pinneberg
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:26 - Hamburg Jungfernstieg 19:28 Hamburg Königstraße 19:36 - Hamburg-Altona(S) 19:38 - Halstenbek 19:57 - Thesdorf 19:59 - Pinneberg 20:03 |
1 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
19:31 | |
19:26 | S 3 |
Hamburg-Neugraben
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:26 - Hamburg-Hammerbrook 19:28 Hamburg-Harburg(S) 19:41 - Hamburg-Harburg Rathaus 19:43 - Hamburg-Heimfeld 19:45 - Hamburg Neuwiedenthal 19:51 - Hamburg-Neugraben 19:54 |
4 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
19:28, Dùvod: zpo¾dìní pøedchozí jízdy |
|
19:26 | Bus 2 |
Achterndiek, Schenefeld (Bz Hamburg)
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:26 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:28 - Ericusspitze, Hamburg 19:31 - Singapurstraße, Hamburg 19:33 Behnstraße, Hamburg 19:47 - Von-Sauer-Straße, Hamburg 20:02 - Achterndiek, Schenefeld (Bz Hamburg) 20:28 |
- |
19:26 | |
19:26 | Bus 2 |
Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:26 - Kurt-Schumacher-Allee, Hamburg 19:28 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 19:30 |
- |
19:26 | |
19:27 | ICE 708 |
Hamburg-Altona
Hamburg Hbf 19:27 - Hamburg Dammtor 19:30 - Hamburg-Altona 19:42 |
5 Hamburg Hbf |
19:29 | |
19:27 | Bus 3 |
Kraftwerk Tiefstack, Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 19:27 - Spaldingstraße, Hamburg 19:31 - Lippeltstraße, Hamburg 19:32 - Nagelsweg, Hamburg 19:33 Billhorner Röhrendamm, Hamburg 19:35 - Billhorner Mühlenweg, Hamburg 19:36 - Kraftwerk Tiefstack, Hamburg 19:46 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
19:30 | |
19:27 | Bus X80 |
Rödingsmarkt (Großer Burstah) (U), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:27 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:29 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:31 - Rathausmarkt, Hamburg 19:33 - Rödingsmarkt (Großer Burstah) (U), Hamburg 19:35 |
- |
19:27 | |
19:27 | Bus X35 |
UK Eppendorf, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:27 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:29 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:31 - Rathausmarkt, Hamburg 19:34 Axel-Springer-Platz, Hamburg 19:37 - Zoologisches Museum, Hamburg 19:45 - UK Eppendorf, Hamburg 19:56 |
- |
19:27 | |
19:27 | Bus 16 |
Elbe-Einkaufszentrum (Julius-Brecht-Straße), Hambu
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:27 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:29 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:31 - Speersort, Hamburg 19:32 Domstraße, Hamburg 19:34 - Davidstraße, Hamburg 19:42 - Elbe-Einkaufszentrum (Julius-Brecht-Straße), Hambu 20:13 |
- |
19:27 | |
19:27 | U 1 |
Großhansdorf
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:27 - Lohmühlenstraße, Hamburg 19:29 Lübecker Straße, Hamburg 19:31 - Alter Teichweg, Hamburg 19:40 - Meiendorfer Weg, Hamburg 19:53 - Volksdorf, Hamburg 19:56 - Großhansdorf 20:10 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
19:27 | |
19:27 | Bus 6 |
Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 19:27 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:29 - Speersort, Hamburg 19:30 - Brandstwiete, Hamburg 19:32 Bei St. Annen, Hamburg 19:33 - Singapurstraße, Hamburg 19:34 - Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg 19:36 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
19:27 | |
19:28 | S 1 |
Hamburg Berliner Tor
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:28 - Hamburg Berliner Tor 19:30 |
3 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
19:28 | |
19:28 | S 1 |
Wedel(Holst)
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:28 - Hamburg Jungfernstieg 19:30 Hamburg-Altona(S) 19:40 - Hamburg-Ottensen 19:43 - Hamburg-Iserbrook 19:58 - Hamburg-Sülldorf 20:01 - Wedel(Holst) 20:09 |
1 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
19:28 | S 2 |
Hamburg-Altona(S)
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:28 - Hamburg Dammtor 19:30 - Hamburg-Sternschanze 19:33 - Hamburg Holstenstraße 19:35 - Hamburg-Altona(S) 19:40 |
2 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
19:28 | |
19:28 | Bus 6 |
Borgweg (U), Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 19:28 - HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:30 - Gurlittstraße, Hamburg 19:32 - AK St. Georg, Hamburg 19:34 Hans-Henny-Jahnn-Weg, Hamburg 19:42 - Gertigstraße, Hamburg 19:44 - Borgweg (U), Hamburg 19:51 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
19:28 | |
19:28 | Bus 19 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 19:28 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:29 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
19:28 | |
19:28 | U 2 |
Niendorf Nord, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:28 - Jungfernstieg, Hamburg 19:30 Gänsemarkt (Oper), Hamburg 19:31 - Messehallen (U), Hamburg 19:33 - Hagenbecks Tierpark, Hamburg 19:43 - Hagendeel, Hamburg 19:44 - Niendorf Nord, Hamburg 19:52 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:28 | |
19:28 | U 3 |
Barmbek, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:28 - Mönckebergstraße, Hamburg 19:29 Landungsbrücken, Hamburg 19:36 - St.Pauli, Hamburg 19:38 - Sierichstraße, Hamburg 19:50 - Borgweg (Stadtpark), Hamburg 19:51 - Barmbek, Hamburg 19:55 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
19:29 | Bus 17 |
Feldstraße (U), Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:29 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:32 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:34 - Speersort, Hamburg 19:35 Domstraße, Hamburg 19:36 - Michaeliskirche, Hamburg 19:39 - Feldstraße (U), Hamburg 19:46 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
||
19:29 | Bus 112 |
Blankenese (S), Hamburg
HBF/Spitalerstraße, Hamburg 19:29 - Kunsthalle, Hamburg 19:31 - Stephansplatz (U), Hamburg 19:35 - Johannes-Brahms-Platz, Hamburg 19:37 Handwerkskammer, Hamburg 19:38 - Rathaus Altona, Hamburg 19:55 - Blankenese (S), Hamburg 20:14 |
- HBF/Spitalerstraße, Hamburg |
||
19:29 | U 2 |
Horner Rennbahn, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:29 - Berliner Tor, Hamburg 19:32 - Burgstraße, Hamburg 19:34 - Hammer Kirche, Hamburg 19:35 - Rauhes Haus, Hamburg 19:37 - Horner Rennbahn, Hamburg 19:39 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:29 | |
19:29 | Bus 19 |
Alsterdorf (U), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:29 - HBF/Mönckebergstraße, Hamburg 19:31 - Gerhart-Hauptmann-Platz, Hamburg 19:32 - Rathausmarkt, Hamburg 19:34 Jungfernstieg (S+U), Hamburg (zastávka zru¹ena) 19:35 - Axel-Springer-Platz, Hamburg 19:35 - Gänsemarkt (U), Hamburg (zastávka zru¹ena) 19:37 - Harvestehuder Weg, Hamburg 19:49 - Carl-Cohn-Straße, Hamburg 20:03 - Alsterdorf (U), Hamburg 20:06 |
- |
Zmìna prùbìhu jízdy | |
19:30 | Bus 6 |
Borgweg (U), Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:30 - Gurlittstraße, Hamburg 19:32 - AK St. Georg, Hamburg 19:34 - Mundsburger Brücke, Hamburg 19:38 Hans-Henny-Jahnn-Weg, Hamburg 19:42 - Gertigstraße, Hamburg 19:44 - Borgweg (U), Hamburg 19:51 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
19:30 | |
19:30 | U 4 |
Elbbrücken, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:30 - Jungfernstieg, Hamburg 19:32 - Überseequartier, Hamburg 19:35 - HafenCity Universität, Hamburg 19:37 - Elbbrücken, Hamburg 19:39 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:30 | |
19:30 | U 3 |
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:30 - Berliner Tor, Hamburg 19:32 Hamburger Straße, Hamburg 19:38 - Dehnhaide, Hamburg 19:39 - Barmbek, Hamburg 19:42 - Habichtstraße, Hamburg 19:44 - Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 19:47 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
19:30 | Bus 5 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 19:30 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:31 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
||
19:30 | Bus 5 |
Burgwedel (Bus), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:30 - HBF/Mönckebergstraße, Hamburg 19:32 - Gerhart-Hauptmann-Platz, Hamburg 19:33 - Rathausmarkt, Hamburg 19:34 Veilchenweg (Ost), Hamburg 19:53 - Freizeitbad Bondenwald, Hamburg 20:08 - Burgwedel (Bus), Hamburg 20:19 |
- |
19:30 | |
19:31 | U 4 |
Burgstraße, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:31 - Berliner Tor, Hamburg 19:34 - Burgstraße, Hamburg 19:36 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:31 | |
19:31 | Bus 17 |
Berne (U) (Berner Heerweg), Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 19:31 - HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:33 - Gurlittstraße, Hamburg 19:34 - AK St. Georg, Hamburg 19:36 Hans-Henny-Jahnn-Weg, Hamburg 19:44 - Burmesterstraße, Hamburg 19:57 - Berne (U) (Berner Heerweg), Hamburg 20:30 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
19:31 | |
19:32 | S 5 |
Hamburg-Neugraben
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:32 - Hamburg-Hammerbrook 19:34 Hamburg-Wilhelmsburg 19:42 - Hamburg-Harburg Rathaus 19:49 - Hamburg-Heimfeld 19:51 - Hamburg Neuwiedenthal 19:57 - Hamburg-Neugraben 20:00 |
2 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
19:32 | Bus 17 |
Feldstraße (U), Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 19:32 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:34 - Speersort, Hamburg 19:35 - Domstraße, Hamburg 19:36 Michaeliskirche, Hamburg 19:39 - St.Pauli (U), Hamburg 19:41 - Feldstraße (U), Hamburg 19:46 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
||
19:32 | U 1 |
Ohlstedt, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:32 - Lohmühlenstraße, Hamburg 19:34 Lübecker Straße, Hamburg 19:36 - Alter Teichweg, Hamburg 19:45 - Meiendorfer Weg, Hamburg 19:58 - Volksdorf, Hamburg 20:01 - Ohlstedt, Hamburg 20:08 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
19:32 | |
19:32 | Bus 112 |
Osterbrookplatz, Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 19:32 - Repsoldstraße, Hamburg 19:36 - Albertstraße, Hamburg 19:37 - Hammerbrook (Nord) (S), Hamburg 19:39 Hammerbrook (Süd) (S), Hamburg 19:40 - Süderstraße, Hamburg 19:42 - Osterbrookplatz, Hamburg 19:48 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
||
19:33 | Bus 17 |
Berne (U) (Berner Heerweg), Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:33 - Gurlittstraße, Hamburg 19:34 - AK St. Georg, Hamburg 19:36 - Mundsburger Brücke, Hamburg 19:40 Hans-Henny-Jahnn-Weg, Hamburg 19:44 - Burmesterstraße, Hamburg 19:57 - Berne (U) (Berner Heerweg), Hamburg 20:30 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
19:33 | |
19:33 | Bus X35 |
Sorenkoppel, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:33 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 19:36 - Borgfelder Straße, Hamburg 19:38 - Burgstraße (U), Hamburg 19:40 Jenfeld-Zentrum, Hamburg 19:59 - Kinderkrankenhaus Wilhelmstift, Hamburg 20:07 - Sorenkoppel, Hamburg 20:13 |
- |
||
19:33 | Bus 18 |
Am Stühm-Süd, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:33 - HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:35 - Gurlittstraße, Hamburg 19:36 - AK St. Georg, Hamburg 19:38 Wachtelstraße, Hamburg 20:00 - Bramfelder Dorfplatz, Hamburg 20:13 - Am Stühm-Süd, Hamburg 20:20 |
- |
19:33 | |
19:33 | U 2 |
Hagenbecks Tierpark, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:33 - Jungfernstieg, Hamburg 19:35 Gänsemarkt (Oper), Hamburg 19:36 - Messehallen (U), Hamburg 19:38 - Emilienstraße, Hamburg 19:42 - Lutterothstraße, Hamburg 19:46 - Hagenbecks Tierpark, Hamburg 19:48 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:33 | |
19:33 | U 3 |
Barmbek, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:33 - Mönckebergstraße, Hamburg 19:34 Landungsbrücken, Hamburg 19:41 - St.Pauli, Hamburg 19:43 - Sierichstraße, Hamburg 19:55 - Borgweg (Stadtpark), Hamburg 19:56 - Barmbek, Hamburg 20:00 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
19:34 |
RE 80 (11480) |
Lübeck Hbf
Hamburg Hbf 19:34 - Ahrensburg 19:52 - Bad Oldesloe 20:04 - Reinfeld(Holst) 20:10 - Lübeck-Moisling 20:17 - Lübeck Hbf 20:24 |
7A-D Hamburg Hbf |
19:34 | |
19:34 | S 2 |
Aumühle
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:34 - Hamburg Berliner Tor 19:36 Hamburg-Rothenburgsort 19:40 - Hamburg-Tiefstack 19:42 - Hamburg Billwerder-Moorfleet 19:45 - Wohltorf 20:02 - Aumühle 20:06 |
4 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
19:34 | Bus 16 |
Bahnhof Rahlstedt (Doberaner Weg), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:34 - Böckmannstraße, Hamburg 19:36 - Lohmühlenstraße (U), Hamburg 19:37 - Lübecker Straße (U), Hamburg 19:39 Ebeersreye, Hamburg 20:03 - Pulverhofsweg, Hamburg 20:05 - Timmendorfer Straße, Hamburg 20:08 - Alter Zollweg, Hamburg (zastávka zru¹ena) 20:09 - Bahnhof Rahlstedt (Doberaner Weg), Hamburg 20:16 |
- |
Zmìna prùbìhu jízdy, 19:34 |
|
19:34 | U 2 |
Horner Rennbahn, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:34 - Berliner Tor, Hamburg 19:37 - Burgstraße, Hamburg 19:39 - Hammer Kirche, Hamburg 19:40 - Rauhes Haus, Hamburg 19:42 - Horner Rennbahn, Hamburg 19:44 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:34 | |
19:34 | Bus 6 |
Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:34 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:37 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:39 - Speersort, Hamburg 19:40 Brandstwiete, Hamburg 19:42 - Bei St. Annen, Hamburg 19:43 - Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg 19:46 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
19:34 | |
19:34 | Bus 3 |
Kraftwerk Tiefstack, Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 19:34 - Spaldingstraße, Hamburg 19:38 - Lippeltstraße, Hamburg 19:39 - Nagelsweg, Hamburg 19:40 Billhorner Röhrendamm, Hamburg 19:42 - Billhorner Mühlenweg, Hamburg 19:43 - Kraftwerk Tiefstack, Hamburg 19:53 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
19:34 | |
19:35 | Bus X80 |
ZOB, Lauenburg (Elbe)
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:35 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 19:38 - Borgfelder Straße, Hamburg 19:40 - Burgstraße (U), Hamburg 19:42 Lohbrügger Markt, Hamburg 20:06 - ZOB, Geesthacht 20:31 - ZOB, Lauenburg (Elbe) 20:51 |
- |
19:35 | |
19:35 | Bus 18 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:35 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:38 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
||
19:35 | U 3 |
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:35 - Berliner Tor, Hamburg 19:37 Hamburger Straße, Hamburg 19:43 - Dehnhaide, Hamburg 19:44 - Barmbek, Hamburg 19:47 - Habichtstraße, Hamburg 19:49 - Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 19:52 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
19:35 | Bus 2 |
Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:35 - Kurt-Schumacher-Allee, Hamburg 19:37 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 19:38 |
- |
19:35 | |
19:35 | Bus 5 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 19:35 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:36 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
19:35 | |
19:35 | Bus 5 |
Nedderfeld, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:35 - HBF/Mönckebergstraße, Hamburg 19:37 - Gerhart-Hauptmann-Platz, Hamburg 19:38 - Rathausmarkt, Hamburg 19:39 Universität/Staatsbibliothek, Hamburg 19:48 - Veilchenweg (Ost), Hamburg 19:58 - Nedderfeld, Hamburg 20:03 |
- |
19:35 | |
19:36 | S 3 |
Pinneberg
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:36 - Hamburg Jungfernstieg 19:38 Hamburg Königstraße 19:46 - Hamburg-Altona(S) 19:48 - Halstenbek 20:07 - Thesdorf 20:09 - Pinneberg 20:13 |
1 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
19:36 | |
19:36 | S 3 |
Hamburg-Neugraben
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:36 - Hamburg-Hammerbrook 19:38 Hamburg-Harburg(S) 19:51 - Hamburg-Harburg Rathaus 19:53 - Hamburg-Heimfeld 19:55 - Hamburg Neuwiedenthal 20:01 - Hamburg-Neugraben 20:04 |
4 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
19:41 | |
19:37 | Bus X35 |
HBF/Steintorwall, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:37 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:39 |
- |
19:37 | |
19:37 | Bus 16 |
Elbe-Einkaufszentrum (Julius-Brecht-Straße), Hambu
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:37 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:39 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:41 - Speersort, Hamburg 19:42 Grünebergstraße, Hamburg 20:09 - Händelstraße, Hamburg 20:12 - Elbe-Einkaufszentrum (Julius-Brecht-Straße), Hambu 20:23 |
- |
19:37 | |
19:37 | U 1 |
Volksdorf, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:37 - Lohmühlenstraße, Hamburg 19:39 Lübecker Straße, Hamburg 19:41 - Straßburger Straße, Hamburg 19:49 - Alter Teichweg, Hamburg 19:50 - Meiendorfer Weg, Hamburg 20:03 - Volksdorf, Hamburg 20:06 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
19:37 | |
19:37 | Bus 2 |
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg)
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:37 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:39 - Ericusspitze, Hamburg 19:42 - Singapurstraße, Hamburg 19:44 Behnstraße, Hamburg 19:57 - Von-Sauer-Straße, Hamburg 20:12 - Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 20:28 |
- |
19:37 | |
19:37 | Bus 6 |
Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 19:37 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:39 - Speersort, Hamburg 19:40 - Brandstwiete, Hamburg 19:42 Bei St. Annen, Hamburg 19:43 - Singapurstraße, Hamburg 19:44 - Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg 19:46 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
19:37 | |
19:38 | S 1 |
Hamburg Berliner Tor
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:38 - Hamburg Berliner Tor 19:40 |
3 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
19:38 | |
19:38 | S 1 |
Wedel(Holst)
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:38 - Hamburg Jungfernstieg 19:40 Hamburg-Altona(S) 19:50 - Hamburg-Ottensen 19:53 - Hamburg-Iserbrook 20:08 - Hamburg-Sülldorf 20:11 - Wedel(Holst) 20:19 |
1 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
19:38 | S 2 |
Hamburg-Altona(S)
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:38 - Hamburg Dammtor 19:40 - Hamburg-Sternschanze 19:43 - Hamburg Holstenstraße 19:45 - Hamburg-Altona(S) 19:50 |
2 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
19:38 | |
19:38 | Bus 6 |
Borgweg (U), Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 19:38 - HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:40 - Gurlittstraße, Hamburg 19:41 - AK St. Georg, Hamburg 19:43 Hans-Henny-Jahnn-Weg, Hamburg 19:51 - Gertigstraße, Hamburg 19:53 - Borgweg (U), Hamburg 20:00 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
19:38 | |
19:38 | Bus 19 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 19:38 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:39 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
19:38 | |
19:38 | U 2 |
Niendorf Nord, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:38 - Jungfernstieg, Hamburg 19:40 Gänsemarkt (Oper), Hamburg 19:41 - Messehallen (U), Hamburg 19:43 - Hagenbecks Tierpark, Hamburg 19:53 - Hagendeel, Hamburg 19:54 - Niendorf Nord, Hamburg 20:02 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:38 | |
19:38 | U 3 |
Barmbek, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:38 - Mönckebergstraße, Hamburg 19:39 Landungsbrücken, Hamburg 19:46 - St.Pauli, Hamburg 19:48 - Sierichstraße, Hamburg 20:00 - Borgweg (Stadtpark), Hamburg 20:01 - Barmbek, Hamburg 20:05 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
19:39 | Bus 17 |
Feldstraße (U), Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:39 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:42 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:44 - Speersort, Hamburg 19:45 Domstraße, Hamburg 19:46 - Michaeliskirche, Hamburg 19:49 - Feldstraße (U), Hamburg 19:56 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
||
19:39 | Bus 112 |
Bahnhof Altona, Hamburg
HBF/Spitalerstraße, Hamburg 19:39 - Kunsthalle, Hamburg 19:41 - Stephansplatz (U), Hamburg 19:45 - Johannes-Brahms-Platz, Hamburg 19:47 Handwerkskammer, Hamburg 19:48 - Museum für Hamburgische Geschichte, Hamburg 19:49 - Bahnhof Altona, Hamburg 20:02 |
- HBF/Spitalerstraße, Hamburg |
19:39 | |
19:39 | U 2 |
Horner Rennbahn, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:39 - Berliner Tor, Hamburg 19:42 - Burgstraße, Hamburg 19:44 - Hammer Kirche, Hamburg 19:45 - Rauhes Haus, Hamburg 19:47 - Horner Rennbahn, Hamburg 19:49 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:39 | |
19:39 | Bus 19 |
Alsterdorf (U), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:39 - HBF/Mönckebergstraße, Hamburg 19:41 - Gerhart-Hauptmann-Platz, Hamburg 19:42 - Rathausmarkt, Hamburg 19:44 Jungfernstieg (S+U), Hamburg (zastávka zru¹ena) 19:45 - Axel-Springer-Platz, Hamburg 19:45 - Gänsemarkt (U), Hamburg (zastávka zru¹ena) 19:47 - Harvestehuder Weg, Hamburg 19:59 - Carl-Cohn-Straße, Hamburg 20:13 - Alsterdorf (U), Hamburg 20:16 |
- |
Zmìna prùbìhu jízdy, 19:39 |
|
19:40 | Bus 6 |
Borgweg (U), Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:40 - Gurlittstraße, Hamburg 19:41 - AK St. Georg, Hamburg 19:43 - Mundsburger Brücke, Hamburg 19:47 Hans-Henny-Jahnn-Weg, Hamburg 19:51 - Gertigstraße, Hamburg 19:53 - Borgweg (U), Hamburg 20:00 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
19:40 | |
19:40 | U 4 |
Elbbrücken, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:40 - Jungfernstieg, Hamburg 19:42 - Überseequartier, Hamburg 19:45 - HafenCity Universität, Hamburg 19:47 - Elbbrücken, Hamburg 19:49 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:40 | |
19:40 | U 3 |
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:40 - Berliner Tor, Hamburg 19:42 Hamburger Straße, Hamburg 19:48 - Dehnhaide, Hamburg 19:49 - Barmbek, Hamburg 19:52 - Habichtstraße, Hamburg 19:54 - Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 19:57 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
19:40 | Bus 5 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 19:40 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:41 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
||
19:40 | Bus 5 |
Burgwedel (Bus), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:40 - HBF/Mönckebergstraße, Hamburg 19:42 - Gerhart-Hauptmann-Platz, Hamburg 19:43 - Rathausmarkt, Hamburg 19:44 Veilchenweg (Ost), Hamburg 20:03 - Freizeitbad Bondenwald, Hamburg 20:18 - Burgwedel (Bus), Hamburg 20:29 |
- |
19:40 | |
19:41 |
RB 81 (11332) |
Bad Oldesloe
Hamburg Hbf 19:41 - Hamburg Hasselbrook 19:46 - Hamburg-Tonndorf 19:52 Hamburg-Rahlstedt 19:56 - Ahrensburg 20:03 - Bargteheide 20:12 - Kupfermühle 20:17 - Bad Oldesloe 20:25 |
6A-C Hamburg Hbf |
19:41 | |
19:41 | U 4 |
Burgstraße, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:41 - Berliner Tor, Hamburg 19:44 - Burgstraße, Hamburg 19:46 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:41 | |
19:41 | Bus 17 |
Karlshöhe, Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 19:41 - HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:43 - Gurlittstraße, Hamburg 19:44 - AK St. Georg, Hamburg 19:46 Hans-Henny-Jahnn-Weg, Hamburg 19:54 - Burmesterstraße, Hamburg 20:07 - Karlshöhe, Hamburg 20:34 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
19:41 | |
19:42 | S 5 |
Buxtehude
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:42 - Hamburg-Hammerbrook 19:44 Hamburg-Wilhelmsburg 19:52 - Hamburg-Harburg Rathaus 19:59 - Hamburg-Heimfeld 20:01 - Hamburg Neuwiedenthal 20:07 - Buxtehude 20:24 |
2 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
19:42 | Bus 17 |
Feldstraße (U), Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 19:42 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:44 - Speersort, Hamburg 19:45 - Domstraße, Hamburg 19:46 Michaeliskirche, Hamburg 19:49 - St.Pauli (U), Hamburg 19:51 - Feldstraße (U), Hamburg 19:56 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
||
19:42 | U 1 |
Ohlstedt, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:42 - Lohmühlenstraße, Hamburg 19:44 Lübecker Straße, Hamburg 19:46 - Alter Teichweg, Hamburg 19:55 - Meiendorfer Weg, Hamburg 20:08 - Volksdorf, Hamburg 20:11 - Ohlstedt, Hamburg 20:18 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
19:42 | |
19:42 | Bus 112 |
Osterbrookplatz, Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 19:42 - Repsoldstraße, Hamburg 19:46 - Albertstraße, Hamburg 19:47 - Hammerbrook (Nord) (S), Hamburg 19:49 Ausschläger Weg (LBV), Hamburg 19:53 - Luisenweg, Hamburg 19:55 - Osterbrookplatz, Hamburg 19:58 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
||
19:43 | ICE 1576 |
Rostock Hbf
Hamburg Hbf 19:43 - Schwerin Hbf 20:55 - Bad Kleinen 21:05 - Bützow 21:26 - Rostock Hbf 21:49 |
11 Hamburg Hbf |
Jízda zru¹ena, Jede Náhradní jízda ICE 2942 |
|
19:43 | Bus 17 |
Karlshöhe, Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:43 - Gurlittstraße, Hamburg 19:44 - AK St. Georg, Hamburg 19:46 - Mundsburger Brücke, Hamburg 19:50 Hans-Henny-Jahnn-Weg, Hamburg 19:54 - Burmesterstraße, Hamburg 20:07 - Karlshöhe, Hamburg 20:34 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
19:43 | |
19:43 | Bus X35 |
Sorenkoppel, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:43 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 19:46 - Borgfelder Straße, Hamburg 19:48 - Burgstraße (U), Hamburg 19:50 Schweidnitzer Straße, Hamburg 20:11 - Kinderkrankenhaus Wilhelmstift, Hamburg 20:17 - Sorenkoppel, Hamburg 20:23 |
- |
19:43 | |
19:43 | U 2 |
Hagenbecks Tierpark, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:43 - Jungfernstieg, Hamburg 19:45 Gänsemarkt (Oper), Hamburg 19:46 - Messehallen (U), Hamburg 19:48 - Emilienstraße, Hamburg 19:52 - Lutterothstraße, Hamburg 19:56 - Hagenbecks Tierpark, Hamburg 19:58 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:43 | |
19:43 | U 3 |
Barmbek, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:43 - Mönckebergstraße, Hamburg 19:44 Landungsbrücken, Hamburg 19:51 - St.Pauli, Hamburg 19:53 - Sierichstraße, Hamburg 20:05 - Borgweg (Stadtpark), Hamburg 20:06 - Barmbek, Hamburg 20:10 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
19:43 |
RE 7 (11280) |
Kiel Hbf
Hamburg Hbf 19:43 - Hamburg-Altona 19:53 - Elmshorn 20:08 Neumünster 20:30 - Einfeld 20:38 - Bordesholm 20:43 - Flintbek 20:48 - Kiel Hbf 20:57 |
6D-F Hamburg Hbf |
Jízda zru¹ena | |
19:43 |
RE 7 (11180) |
Flensburg
Hamburg Hbf 19:43 - Hamburg-Altona 19:53 - Elmshorn 20:08 Neumünster 20:30 - Rendsburg 20:58 - Owschlag 21:06 - Schleswig 21:14 - Flensburg 21:40 |
6D-F Hamburg Hbf |
Jízda zru¹ena | |
19:43 | ICE 2942 |
Rostock Hbf
Hamburg Hbf 19:43 - Schwerin Hbf 20:55 - Bützow 21:26 - Rostock Hbf 21:49 |
11 Hamburg Hbf |
Náhradní jízda za ICE 1576, 19:59, Dùvod: personál ze zpo¾dìné pøedchozí jízdy |
|
19:44 | S 2 |
Aumühle
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:44 - Hamburg Berliner Tor 19:46 Hamburg-Rothenburgsort 19:50 - Hamburg-Tiefstack 19:52 - Hamburg Billwerder-Moorfleet 19:55 - Wohltorf 20:12 - Aumühle 20:16 |
4 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
19:44 | Bus 16 |
Rentenversicherung Nord, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:44 - Böckmannstraße, Hamburg 19:46 - Lohmühlenstraße (U), Hamburg 19:47 - Lübecker Straße (U), Hamburg 19:49 Stephanstraße, Hamburg 20:07 - Am Stadtrand, Hamburg 20:09 - Rentenversicherung Nord, Hamburg 20:11 |
- |
||
19:44 | U 2 |
Horner Rennbahn, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:44 - Berliner Tor, Hamburg 19:47 - Burgstraße, Hamburg 19:49 - Hammer Kirche, Hamburg 19:50 - Rauhes Haus, Hamburg 19:52 - Horner Rennbahn, Hamburg 19:54 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:44 | |
19:44 | Bus 6 |
Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:44 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:47 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:49 - Speersort, Hamburg 19:50 Brandstwiete, Hamburg 19:52 - Bei St. Annen, Hamburg 19:53 - Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg 19:56 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
19:44 | |
19:45 | ICE 1919 |
Köln Hbf
Hamburg Hbf 19:45 - Hamburg-Harburg 19:55 - Bremen Hbf 20:41 - Osnabrück Hbf 21:35 - Münster(Westf)Hbf 22:00 - Dortmund Hbf 22:33 - Bochum Hbf 22:46 - Essen Hbf 22:58 - Duisburg Hbf 23:11 - Düsseldorf Hbf 23:25 - Köln Hbf 23:49 |
14 Hamburg Hbf |
20:06, Dùvod: opo¾dìné pøistavení vlaku |
|
19:45 | Bus 3 |
Kraftwerk Tiefstack, Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 19:45 - Spaldingstraße, Hamburg 19:49 - Lippeltstraße, Hamburg 19:50 - Nagelsweg, Hamburg 19:51 Billhorner Röhrendamm, Hamburg 19:53 - Billhorner Mühlenweg, Hamburg 19:54 - Kraftwerk Tiefstack, Hamburg 20:04 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
19:45 | |
19:45 | Bus 122 |
Energie-Campus Bergedorf, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:45 - Kurt-Schumacher-Allee, Hamburg 19:47 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 19:49 - Borgfelder Straße, Hamburg 19:51 Ausschläger Allee (Kfz-Verwahrstelle), Hamburg 20:04 - BAB-Auffahrt Nettelnburg, Hamburg 20:42 - Energie-Campus Bergedorf, Hamburg 21:06 |
- |
19:45 | |
19:45 | Bus 18 |
Heukoppel, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:45 - HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:47 - Gurlittstraße, Hamburg 19:48 - AK St. Georg, Hamburg 19:50 Bartholomäus-Therme, Hamburg 19:59 - Wachtelstraße, Hamburg 20:10 - Heukoppel, Hamburg 20:20 |
- |
19:45 | |
19:45 | Bus 18 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:45 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:48 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
||
19:45 | U 3 |
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:45 - Berliner Tor, Hamburg 19:47 Hamburger Straße, Hamburg 19:53 - Dehnhaide, Hamburg 19:54 - Barmbek, Hamburg 19:57 - Habichtstraße, Hamburg 19:59 - Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 20:02 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
19:45 | Bus 5 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 19:45 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:46 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
19:45 | |
19:45 | Bus 2 |
Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:45 - Kurt-Schumacher-Allee, Hamburg 19:47 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 19:48 |
- |
19:45 | |
19:46 | S 3 |
Hamburg-Neugraben
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:46 - Hamburg-Hammerbrook 19:48 Hamburg-Harburg(S) 20:01 - Hamburg-Harburg Rathaus 20:03 - Hamburg-Heimfeld 20:05 - Hamburg Neuwiedenthal 20:11 - Hamburg-Neugraben 20:14 |
4 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
19:46 | S 3 |
Pinneberg
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:46 - Hamburg Jungfernstieg 19:48 Hamburg Königstraße 19:56 - Hamburg-Altona(S) 19:58 - Halstenbek 20:17 - Thesdorf 20:19 - Pinneberg 20:23 |
1 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
19:46 | Bus 5 |
Nedderfeld, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:46 - HBF/Mönckebergstraße, Hamburg 19:48 - Gerhart-Hauptmann-Platz, Hamburg 19:49 - Rathausmarkt, Hamburg 19:50 Universität/Staatsbibliothek, Hamburg 19:59 - Veilchenweg (Ost), Hamburg 20:08 - Nedderfeld, Hamburg 20:13 |
- |
19:46 | |
19:47 | Bus X35 |
Am Licentiatenberg, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:47 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:49 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:51 - Rathausmarkt, Hamburg 19:54 Axel-Springer-Platz, Hamburg 19:57 - Zoologisches Museum, Hamburg 20:05 - Am Licentiatenberg, Hamburg 20:28 |
- |
19:47 | |
19:47 | Bus 16 |
Langelohstraße (Nord), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:47 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:49 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:51 - Speersort, Hamburg 19:52 Geranienweg, Hamburg 20:34 - Jochim-Sahling-Weg, Hamburg 20:36 - Langelohstraße (Nord), Hamburg 20:40 |
- |
19:47 | |
19:47 | U 1 |
Großhansdorf
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:47 - Lohmühlenstraße, Hamburg 19:49 Lübecker Straße, Hamburg 19:51 - Alter Teichweg, Hamburg 20:00 - Meiendorfer Weg, Hamburg 20:13 - Volksdorf, Hamburg 20:16 - Großhansdorf 20:30 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
19:47 | |
19:47 | Bus 2 |
Aneken, Schenefeld (Bz Hamburg)
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:47 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:49 - Ericusspitze, Hamburg 19:52 - Singapurstraße, Hamburg 19:54 Behnstraße, Hamburg 20:07 - Von-Sauer-Straße, Hamburg 20:22 - Aneken, Schenefeld (Bz Hamburg) 20:46 |
- |
||
19:47 | Bus 6 |
Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 19:47 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:49 - Speersort, Hamburg 19:50 - Brandstwiete, Hamburg 19:52 Bei St. Annen, Hamburg 19:53 - Singapurstraße, Hamburg 19:54 - Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg 19:56 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
19:47 | |
19:48 | S 1 |
Hamburg Berliner Tor
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:48 - Hamburg Berliner Tor 19:50 |
3 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
19:48 | |
19:48 | S 1 |
Wedel(Holst)
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:48 - Hamburg Jungfernstieg 19:50 Hamburg-Altona(S) 20:00 - Hamburg-Ottensen 20:03 - Hamburg-Iserbrook 20:18 - Hamburg-Sülldorf 20:21 - Wedel(Holst) 20:29 |
1 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
19:48 | S 2 |
Hamburg-Altona(S)
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:48 - Hamburg Dammtor 19:50 - Hamburg-Sternschanze 19:53 - Hamburg Holstenstraße 19:55 - Hamburg-Altona(S) 20:00 |
2 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
19:48 | Bus 6 |
Borgweg (U), Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 19:48 - HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:50 - Gurlittstraße, Hamburg 19:51 - AK St. Georg, Hamburg 19:53 Hans-Henny-Jahnn-Weg, Hamburg 20:01 - Gertigstraße, Hamburg 20:03 - Borgweg (U), Hamburg 20:10 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
19:48 | |
19:48 | Bus 19 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 19:48 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:49 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
19:48 | |
19:48 | U 2 |
Niendorf Nord, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:48 - Jungfernstieg, Hamburg 19:50 Gänsemarkt (Oper), Hamburg 19:51 - Messehallen (U), Hamburg 19:53 - Hagenbecks Tierpark, Hamburg 20:03 - Hagendeel, Hamburg 20:04 - Niendorf Nord, Hamburg 20:12 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:48 | |
19:48 | U 3 |
Barmbek, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:48 - Mönckebergstraße, Hamburg 19:49 Landungsbrücken, Hamburg 19:56 - St.Pauli, Hamburg 19:58 - Sierichstraße, Hamburg 20:10 - Borgweg (Stadtpark), Hamburg 20:11 - Barmbek, Hamburg 20:15 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
19:49 | Bus 17 |
Feldstraße (U), Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:49 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:52 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:54 - Speersort, Hamburg 19:55 Domstraße, Hamburg 19:56 - Michaeliskirche, Hamburg 19:59 - Feldstraße (U), Hamburg 20:06 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
||
19:49 | Bus 112 |
Blankenese (S), Hamburg
HBF/Spitalerstraße, Hamburg 19:49 - Kunsthalle, Hamburg 19:51 - Stephansplatz (U), Hamburg 19:55 - Johannes-Brahms-Platz, Hamburg 19:57 Handwerkskammer, Hamburg 19:58 - Rathaus Altona, Hamburg 20:15 - Blankenese (S), Hamburg 20:33 |
- HBF/Spitalerstraße, Hamburg |
19:50 | |
19:49 | U 2 |
Horner Rennbahn, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:49 - Berliner Tor, Hamburg 19:52 - Burgstraße, Hamburg 19:54 - Hammer Kirche, Hamburg 19:55 - Rauhes Haus, Hamburg 19:57 - Horner Rennbahn, Hamburg 19:59 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:49 | |
19:49 | Bus 19 |
Alsterdorf (U), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:49 - HBF/Mönckebergstraße, Hamburg 19:51 - Gerhart-Hauptmann-Platz, Hamburg 19:52 - Rathausmarkt, Hamburg 19:54 Jungfernstieg (S+U), Hamburg (zastávka zru¹ena) 19:55 - Axel-Springer-Platz, Hamburg 19:56 - Gänsemarkt (U), Hamburg (zastávka zru¹ena) 19:57 - Harvestehuder Weg, Hamburg 20:07 - Carl-Cohn-Straße, Hamburg 20:19 - Alsterdorf (U), Hamburg 20:22 |
- |
Zmìna prùbìhu jízdy, 19:50 |
|
19:50 | Bus 6 |
Borgweg (U), Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:50 - Gurlittstraße, Hamburg 19:51 - AK St. Georg, Hamburg 19:53 - Mundsburger Brücke, Hamburg 19:57 Hans-Henny-Jahnn-Weg, Hamburg 20:01 - Gertigstraße, Hamburg 20:03 - Borgweg (U), Hamburg 20:10 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
19:50 | |
19:50 | U 4 |
Elbbrücken, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:50 - Jungfernstieg, Hamburg 19:52 - Überseequartier, Hamburg 19:55 - HafenCity Universität, Hamburg 19:57 - Elbbrücken, Hamburg 19:59 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:50 | |
19:50 | U 3 |
Barmbek, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:50 - Berliner Tor, Hamburg 19:52 Uhlandstraße, Hamburg 19:55 - Mundsburg, Hamburg 19:56 - Hamburger Straße, Hamburg 19:58 - Dehnhaide, Hamburg 19:59 - Barmbek, Hamburg 20:02 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
19:50 | Bus 5 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 19:50 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:51 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
||
19:51 | U 4 |
Burgstraße, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:51 - Berliner Tor, Hamburg 19:54 - Burgstraße, Hamburg 19:56 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:51 | |
19:51 | Bus 17 |
Berne (U) (Berner Heerweg), Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 19:51 - HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:53 - Gurlittstraße, Hamburg 19:54 - AK St. Georg, Hamburg 19:56 Hans-Henny-Jahnn-Weg, Hamburg 20:04 - Burmesterstraße, Hamburg 20:17 - Berne (U) (Berner Heerweg), Hamburg 20:50 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
19:51 | |
19:51 | Bus 5 |
Burgwedel (Bus), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:51 - HBF/Mönckebergstraße, Hamburg 19:53 - Gerhart-Hauptmann-Platz, Hamburg 19:54 - Rathausmarkt, Hamburg 19:55 Veilchenweg (Ost), Hamburg 20:13 - Freizeitbad Bondenwald, Hamburg 20:27 - Burgwedel (Bus), Hamburg 20:37 |
- |
19:51 | |
19:52 | S 5 |
Hamburg-Neugraben
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:52 - Hamburg-Hammerbrook 19:54 Hamburg-Wilhelmsburg 20:02 - Hamburg-Harburg Rathaus 20:09 - Hamburg-Heimfeld 20:11 - Hamburg Neuwiedenthal 20:17 - Hamburg-Neugraben 20:20 |
2 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
19:52 | Bus 17 |
Feldstraße (U), Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 19:52 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:54 - Speersort, Hamburg 19:55 - Domstraße, Hamburg 19:56 Michaeliskirche, Hamburg 19:59 - St.Pauli (U), Hamburg 20:01 - Feldstraße (U), Hamburg 20:06 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
||
19:52 | U 1 |
Ohlstedt, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:52 - Lohmühlenstraße, Hamburg 19:54 Lübecker Straße, Hamburg 19:56 - Alter Teichweg, Hamburg 20:05 - Meiendorfer Weg, Hamburg 20:18 - Volksdorf, Hamburg 20:21 - Ohlstedt, Hamburg 20:28 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
19:52 | |
19:52 | Bus 112 |
Osterbrookplatz, Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 19:52 - Repsoldstraße, Hamburg 19:56 - Albertstraße, Hamburg 19:57 - Hammerbrook (Nord) (S), Hamburg 19:59 Hammerbrook (Süd) (S), Hamburg 20:00 - Süderstraße, Hamburg 20:02 - Osterbrookplatz, Hamburg 20:08 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
||
19:53 | Bus 17 |
Berne (U) (Berner Heerweg), Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:53 - Gurlittstraße, Hamburg 19:54 - AK St. Georg, Hamburg 19:56 - Mundsburger Brücke, Hamburg 20:00 Hans-Henny-Jahnn-Weg, Hamburg 20:04 - Burmesterstraße, Hamburg 20:17 - Berne (U) (Berner Heerweg), Hamburg 20:50 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
19:53 | |
19:53 | Bus X35 |
Sorenkoppel, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:53 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 19:56 - Borgfelder Straße, Hamburg 19:58 - Burgstraße (U), Hamburg 20:00 Jenfeld-Zentrum, Hamburg 20:19 - Kinderkrankenhaus Wilhelmstift, Hamburg 20:27 - Sorenkoppel, Hamburg 20:33 |
- |
||
19:53 | U 2 |
Hagenbecks Tierpark, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:53 - Jungfernstieg, Hamburg 19:55 Gänsemarkt (Oper), Hamburg 19:56 - Messehallen (U), Hamburg 19:58 - Emilienstraße, Hamburg 20:02 - Lutterothstraße, Hamburg 20:06 - Hagenbecks Tierpark, Hamburg 20:08 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:53 | |
19:53 | U 3 |
Barmbek, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:53 - Mönckebergstraße, Hamburg 19:54 Landungsbrücken, Hamburg 20:01 - St.Pauli, Hamburg 20:03 - Sierichstraße, Hamburg 20:15 - Borgweg (Stadtpark), Hamburg 20:16 - Barmbek, Hamburg 20:20 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
19:54 | S 2 |
Aumühle
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:54 - Hamburg Berliner Tor 19:56 Hamburg-Rothenburgsort 20:00 - Hamburg-Tiefstack 20:02 - Hamburg Billwerder-Moorfleet 20:05 - Wohltorf 20:22 - Aumühle 20:26 |
4 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
19:54 | Bus 16 |
Bahnhof Rahlstedt (Doberaner Weg), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:54 - Böckmannstraße, Hamburg 19:56 - Lohmühlenstraße (U), Hamburg 19:57 - Lübecker Straße (U), Hamburg 19:59 Ebeersreye, Hamburg 20:23 - Pulverhofsweg, Hamburg 20:25 - Timmendorfer Straße, Hamburg 20:28 - Alter Zollweg, Hamburg (zastávka zru¹ena) 20:29 - Bahnhof Rahlstedt (Doberaner Weg), Hamburg 20:35 |
- |
Zmìna prùbìhu jízdy, 19:54 |
|
19:54 | U 2 |
Horner Rennbahn, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:54 - Berliner Tor, Hamburg 19:57 - Burgstraße, Hamburg 19:59 - Hammer Kirche, Hamburg 20:00 - Rauhes Haus, Hamburg 20:02 - Horner Rennbahn, Hamburg 20:04 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:54 | |
19:54 | Bus 6 |
Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:54 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:57 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:59 - Speersort, Hamburg 20:00 Brandstwiete, Hamburg 20:02 - Bei St. Annen, Hamburg 20:03 - Singapurstraße, Hamburg 20:04 - Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg 20:06 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
Jízda zru¹ena | |
19:55 | Bus 3 |
Kraftwerk Tiefstack, Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 19:55 - Spaldingstraße, Hamburg 19:59 - Lippeltstraße, Hamburg 20:00 - Nagelsweg, Hamburg 20:01 Billhorner Röhrendamm, Hamburg 20:03 - Billhorner Mühlenweg, Hamburg 20:04 - Kraftwerk Tiefstack, Hamburg 20:14 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
19:55 | |
19:55 | Bus 18 |
Am Stühm-Süd, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:55 - HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:57 - Gurlittstraße, Hamburg 19:58 - AK St. Georg, Hamburg 20:00 Wachtelstraße, Hamburg 20:20 - Bramfelder Dorfplatz, Hamburg 20:32 - Am Stühm-Süd, Hamburg 20:39 |
- |
||
19:55 | Bus 18 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:55 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:58 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
||
19:55 | U 3 |
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:55 - Berliner Tor, Hamburg 19:57 Hamburger Straße, Hamburg 20:03 - Dehnhaide, Hamburg 20:04 - Barmbek, Hamburg 20:07 - Habichtstraße, Hamburg 20:09 - Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 20:12 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
19:55 | Bus 2 |
Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:55 - Kurt-Schumacher-Allee, Hamburg 19:57 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 19:58 |
- |
19:55 | |
19:55 | Bus 5 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 19:55 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:56 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
19:55 | |
19:56 | S 3 |
Pinneberg
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:56 - Hamburg Jungfernstieg 19:58 Hamburg Königstraße 20:06 - Hamburg-Altona(S) 20:08 - Halstenbek 20:27 - Thesdorf 20:29 - Pinneberg 20:33 |
1 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
19:56 | S 3 |
Hamburg-Neugraben
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:56 - Hamburg-Hammerbrook 19:58 Hamburg-Harburg(S) 20:11 - Hamburg-Harburg Rathaus 20:13 - Hamburg-Heimfeld 20:15 - Hamburg Neuwiedenthal 20:21 - Hamburg-Neugraben 20:24 |
4 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
19:56 | Bus 5 |
Nedderfeld, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:56 - HBF/Mönckebergstraße, Hamburg 19:58 - Gerhart-Hauptmann-Platz, Hamburg 19:59 - Rathausmarkt, Hamburg 20:00 Universität/Staatsbibliothek, Hamburg 20:09 - Veilchenweg (Ost), Hamburg 20:18 - Nedderfeld, Hamburg 20:23 |
- |
19:56 | |
19:57 |
ME RE3 (82137) |
Uelzen
Hamburg Hbf 19:57 - Hamburg-Harburg 20:07 - Winsen(Luhe) 20:19 - Lüneburg 20:33 - Bienenbüttel 20:42 - Bad Bevensen 20:48 - Uelzen 20:56 |
13A-C Hamburg Hbf |
19:57 | |
19:57 | Bus X35 |
HBF/Steintorwall, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:57 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:59 |
- |
19:57 | |
19:57 | Bus 16 |
Elbe-Einkaufszentrum (Julius-Brecht-Straße), Hambu
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:57 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:59 - Jakobikirchhof, Hamburg 20:01 - Speersort, Hamburg 20:02 Grünebergstraße, Hamburg 20:29 - Händelstraße, Hamburg 20:32 - Elbe-Einkaufszentrum (Julius-Brecht-Straße), Hambu 20:43 |
- |
19:57 | |
19:57 | U 1 |
Volksdorf, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:57 - Lohmühlenstraße, Hamburg 19:59 Lübecker Straße, Hamburg 20:01 - Straßburger Straße, Hamburg 20:09 - Alter Teichweg, Hamburg 20:10 - Meiendorfer Weg, Hamburg 20:23 - Volksdorf, Hamburg 20:26 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
19:57 | |
19:57 | Bus 2 |
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg)
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:57 - HBF/Steintorwall, Hamburg 19:59 - Ericusspitze, Hamburg 20:02 - Singapurstraße, Hamburg 20:04 Behnstraße, Hamburg 20:17 - Von-Sauer-Straße, Hamburg 20:32 - Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 20:48 |
- |
||
19:57 | Bus 6 |
Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 19:57 - Jakobikirchhof, Hamburg 19:59 - Speersort, Hamburg 20:00 - Brandstwiete, Hamburg 20:02 Bei St. Annen, Hamburg 20:03 - Singapurstraße, Hamburg 20:04 - Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg 20:06 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
Jízda zru¹ena | |
19:58 | S 1 |
Hamburg Berliner Tor
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:58 - Hamburg Berliner Tor 20:00 |
3 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
19:58 | |
19:58 | S 1 |
Wedel(Holst)
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:58 - Hamburg Jungfernstieg 20:00 Hamburg-Altona(S) 20:10 - Hamburg-Ottensen 20:13 - Hamburg-Iserbrook 20:28 - Hamburg-Sülldorf 20:31 - Wedel(Holst) 20:39 |
1 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
19:58 | S 2 |
Hamburg-Altona(S)
Hamburg Hbf (S-Bahn) 19:58 - Hamburg Dammtor 20:00 - Hamburg-Sternschanze 20:03 - Hamburg Holstenstraße 20:05 - Hamburg-Altona(S) 20:10 |
2 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
19:58 | Bus 6 |
Borgweg (U), Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 19:58 - HBF/Kirchenallee, Hamburg 20:00 - Gurlittstraße, Hamburg 20:01 - AK St. Georg, Hamburg 20:03 Hans-Henny-Jahnn-Weg, Hamburg 20:11 - Gertigstraße, Hamburg 20:13 - Borgweg (U), Hamburg 20:20 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
19:58 | |
19:58 | Bus 19 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 19:58 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:59 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
19:58 | |
19:58 | U 2 |
Niendorf Nord, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:58 - Jungfernstieg, Hamburg 20:00 Gänsemarkt (Oper), Hamburg 20:01 - Messehallen (U), Hamburg 20:03 - Hagenbecks Tierpark, Hamburg 20:13 - Hagendeel, Hamburg 20:14 - Niendorf Nord, Hamburg 20:22 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:58 | |
19:58 | U 3 |
Barmbek, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 19:58 - Mönckebergstraße, Hamburg 19:59 Landungsbrücken, Hamburg 20:06 - St.Pauli, Hamburg 20:08 - Sierichstraße, Hamburg 20:20 - Borgweg (Stadtpark), Hamburg 20:21 - Barmbek, Hamburg 20:25 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
19:59 | Bus 17 |
Feldstraße (U), Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 19:59 - HBF/Steintorwall, Hamburg 20:02 - Jakobikirchhof, Hamburg 20:04 - Speersort, Hamburg 20:05 Domstraße, Hamburg 20:06 - Michaeliskirche, Hamburg 20:09 - Feldstraße (U), Hamburg 20:16 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
||
19:59 | Bus 19 |
Alsterdorf (U), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 19:59 - HBF/Mönckebergstraße, Hamburg 20:01 - Gerhart-Hauptmann-Platz, Hamburg 20:02 - Rathausmarkt, Hamburg 20:04 Fontenay, Hamburg 20:12 - Maria-Louisen-Straße, Hamburg 20:19 - Alsterdorf (U), Hamburg 20:32 |
- |
19:59 | |
19:59 | Bus 112 |
Bahnhof Altona, Hamburg
HBF/Spitalerstraße, Hamburg 19:59 - Kunsthalle, Hamburg 20:01 - Stephansplatz (U), Hamburg 20:05 - Johannes-Brahms-Platz, Hamburg 20:07 Handwerkskammer, Hamburg 20:08 - Museum für Hamburgische Geschichte, Hamburg 20:09 - Bahnhof Altona, Hamburg 20:22 |
- HBF/Spitalerstraße, Hamburg |
20:00 | |
19:59 | U 2 |
Horner Rennbahn, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 19:59 - Berliner Tor, Hamburg 20:02 - Burgstraße, Hamburg 20:04 - Hammer Kirche, Hamburg 20:05 - Rauhes Haus, Hamburg 20:07 - Horner Rennbahn, Hamburg 20:09 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
19:59 | |
20:00 | Bus 6 |
Borgweg (U), Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 20:00 - Gurlittstraße, Hamburg 20:01 - AK St. Georg, Hamburg 20:03 - Mundsburger Brücke, Hamburg 20:07 Hans-Henny-Jahnn-Weg, Hamburg 20:11 - Gertigstraße, Hamburg 20:13 - Borgweg (U), Hamburg 20:20 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
20:00 | |
20:00 | U 4 |
Elbbrücken, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 20:00 - Jungfernstieg, Hamburg 20:02 - Überseequartier, Hamburg 20:05 - HafenCity Universität, Hamburg 20:07 - Elbbrücken, Hamburg 20:09 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
20:00 | |
20:00 | U 3 |
Barmbek, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 20:00 - Berliner Tor, Hamburg 20:02 Uhlandstraße, Hamburg 20:05 - Mundsburg, Hamburg 20:06 - Hamburger Straße, Hamburg 20:08 - Dehnhaide, Hamburg 20:09 - Barmbek, Hamburg 20:12 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
20:00 | Bus 5 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 20:00 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:01 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
||
20:01 | ICE 887 |
Frankfurt(Main)Hbf
Hamburg Hbf 20:01 - Lüneburg 20:26 - Uelzen 20:42 - Hannover Hbf 21:23 - Göttingen 22:00 - Kassel-Wilhelmshöhe 22:21 - Fulda 22:53 - Hanau Hbf 23:35 - Frankfurt(Main)Hbf 23:55 |
14 Hamburg Hbf |
||
20:01 | U 4 |
Burgstraße, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 20:01 - Berliner Tor, Hamburg 20:04 - Burgstraße, Hamburg 20:06 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
20:01 | |
20:01 | Bus 17 |
Karlshöhe, Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 20:01 - HBF/Kirchenallee, Hamburg 20:03 - Gurlittstraße, Hamburg 20:04 - AK St. Georg, Hamburg 20:06 Hans-Henny-Jahnn-Weg, Hamburg 20:14 - Burmesterstraße, Hamburg 20:27 - Karlshöhe, Hamburg 20:54 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
20:01 | |
20:01 | Bus 5 |
Burgwedel (Bus), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:01 - HBF/Mönckebergstraße, Hamburg 20:03 - Gerhart-Hauptmann-Platz, Hamburg 20:04 - Rathausmarkt, Hamburg 20:05 Veilchenweg (Ost), Hamburg 20:23 - Freizeitbad Bondenwald, Hamburg 20:37 - Burgwedel (Bus), Hamburg 20:47 |
- |
20:01 | |
20:02 | ICE 1108 |
Hamburg-Altona
Hamburg Hbf 20:02 - Hamburg-Altona 20:15 |
5 Hamburg Hbf |
Jízda zru¹ena | |
20:02 | S 5 |
Buxtehude
Hamburg Hbf (S-Bahn) 20:02 - Hamburg-Hammerbrook 20:04 Hamburg-Wilhelmsburg 20:12 - Hamburg-Harburg Rathaus 20:19 - Hamburg-Heimfeld 20:21 - Hamburg Neuwiedenthal 20:27 - Buxtehude 20:44 |
2 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
20:02 | Bus 17 |
Feldstraße (U), Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 20:02 - Jakobikirchhof, Hamburg 20:04 - Speersort, Hamburg 20:05 - Domstraße, Hamburg 20:06 Michaeliskirche, Hamburg 20:09 - St.Pauli (U), Hamburg 20:11 - Feldstraße (U), Hamburg 20:16 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
||
20:02 | U 1 |
Ohlstedt, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 20:02 - Lohmühlenstraße, Hamburg 20:04 Lübecker Straße, Hamburg 20:06 - Alter Teichweg, Hamburg 20:15 - Meiendorfer Weg, Hamburg 20:28 - Volksdorf, Hamburg 20:31 - Ohlstedt, Hamburg 20:38 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
20:02 | |
20:02 | Bus 112 |
Osterbrookplatz, Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 20:02 - Repsoldstraße, Hamburg 20:06 - Albertstraße, Hamburg 20:07 - Hammerbrook (Nord) (S), Hamburg 20:09 Luisenweg, Hamburg 20:15 - Schadesweg, Hamburg 20:16 - Osterbrookplatz, Hamburg 20:18 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
||
20:03 | Bus 17 |
Karlshöhe, Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 20:03 - Gurlittstraße, Hamburg 20:04 - AK St. Georg, Hamburg 20:06 - Mundsburger Brücke, Hamburg 20:10 Hans-Henny-Jahnn-Weg, Hamburg 20:14 - Burmesterstraße, Hamburg 20:27 - Karlshöhe, Hamburg 20:54 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
20:03 | |
20:03 | Bus X35 |
Sorenkoppel, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:03 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 20:06 - Borgfelder Straße, Hamburg 20:08 - Burgstraße (U), Hamburg 20:10 Schweidnitzer Straße, Hamburg 20:31 - Kinderkrankenhaus Wilhelmstift, Hamburg 20:37 - Sorenkoppel, Hamburg 20:43 |
- |
||
20:03 | U 2 |
Hagenbecks Tierpark, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 20:03 - Jungfernstieg, Hamburg 20:05 Gänsemarkt (Oper), Hamburg 20:06 - Messehallen (U), Hamburg 20:08 - Emilienstraße, Hamburg 20:12 - Lutterothstraße, Hamburg 20:16 - Hagenbecks Tierpark, Hamburg 20:18 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
20:03 | |
20:03 | U 3 |
Barmbek, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 20:03 - Mönckebergstraße, Hamburg 20:04 Landungsbrücken, Hamburg 20:11 - St.Pauli, Hamburg 20:13 - Sierichstraße, Hamburg 20:25 - Borgweg (Stadtpark), Hamburg 20:26 - Barmbek, Hamburg 20:30 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
20:04 | S 2 |
Aumühle
Hamburg Hbf (S-Bahn) 20:04 - Hamburg Berliner Tor 20:06 Hamburg-Rothenburgsort 20:10 - Hamburg-Tiefstack 20:12 - Hamburg Billwerder-Moorfleet 20:15 - Wohltorf 20:32 - Aumühle 20:36 |
4 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
20:04 | Bus 120 |
Zeltplatz Altengamme, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:04 - Kurt-Schumacher-Allee, Hamburg 20:06 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 20:07 - Borgfelder Straße, Hamburg 20:09 Ausschläger Allee (Kfz-Verwahrstelle), Hamburg 20:21 - Riepenburger Brack, Hamburg 20:55 - Zeltplatz Altengamme, Hamburg 21:08 |
- |
20:04 | |
20:04 | Bus 16 |
Rentenversicherung Nord, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:04 - Böckmannstraße, Hamburg 20:06 - Lohmühlenstraße (U), Hamburg 20:07 - Lübecker Straße (U), Hamburg 20:09 Wartenau (U), Hamburg 20:10 - Richardstraße, Hamburg 20:13 - Rentenversicherung Nord, Hamburg 20:31 |
- |
20:04 | |
20:04 | U 2 |
Horner Rennbahn, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 20:04 - Berliner Tor, Hamburg 20:07 - Burgstraße, Hamburg 20:09 - Hammer Kirche, Hamburg 20:10 - Rauhes Haus, Hamburg 20:12 - Horner Rennbahn, Hamburg 20:14 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
20:04 | |
20:04 | Bus 6 |
Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 20:04 - HBF/Steintorwall, Hamburg 20:07 - Jakobikirchhof, Hamburg 20:09 - Speersort, Hamburg 20:10 Brandstwiete, Hamburg 20:12 - Bei St. Annen, Hamburg 20:13 - Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg 20:16 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
20:04 | |
20:05 | Bus 3 |
Kraftwerk Tiefstack, Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 20:05 - Spaldingstraße, Hamburg 20:09 - Lippeltstraße, Hamburg 20:10 - Nagelsweg, Hamburg 20:11 Billhorner Röhrendamm, Hamburg 20:13 - Billhorner Mühlenweg, Hamburg 20:14 - Kraftwerk Tiefstack, Hamburg 20:24 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
20:05 | |
20:05 | Bus 18 |
Heukoppel, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:05 - HBF/Kirchenallee, Hamburg 20:07 - Gurlittstraße, Hamburg 20:08 - AK St. Georg, Hamburg 20:10 Bartholomäus-Therme, Hamburg 20:19 - Wachtelstraße, Hamburg 20:30 - Heukoppel, Hamburg 20:40 |
- |
20:05 | |
20:05 | Bus 18 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 20:05 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:08 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
||
20:05 | U 3 |
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 20:05 - Berliner Tor, Hamburg 20:07 Hamburger Straße, Hamburg 20:13 - Dehnhaide, Hamburg 20:14 - Barmbek, Hamburg 20:17 - Habichtstraße, Hamburg 20:19 - Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 20:22 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
20:05 | Bus 5 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 20:05 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:06 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
20:05 | |
20:05 | Bus 2 |
Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:05 - Kurt-Schumacher-Allee, Hamburg 20:07 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 20:08 |
- |
20:08 | |
20:06 |
RE 8 (11432) |
Lübeck-Travemünde Strand
Hamburg Hbf 20:06 - Bad Oldesloe 20:31 - Reinfeld(Holst) 20:37 Lübeck-Moisling 20:44 - Lübeck-Kücknitz 21:16 - Lübeck-Travem. Skandinavienkai 21:20 - Lübeck-Travemünde Hafen 21:23 - Lübeck-Travemünde Strand 21:26 |
6A-C Hamburg Hbf |
||
20:06 | S 3 |
Hamburg-Neugraben
Hamburg Hbf (S-Bahn) 20:06 - Hamburg-Hammerbrook 20:08 Hamburg-Harburg(S) 20:21 - Hamburg-Harburg Rathaus 20:23 - Hamburg-Heimfeld 20:25 - Hamburg Neuwiedenthal 20:31 - Hamburg-Neugraben 20:34 |
4 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
20:06 | S 3 |
Pinneberg
Hamburg Hbf (S-Bahn) 20:06 - Hamburg Jungfernstieg 20:08 Hamburg Königstraße 20:16 - Hamburg-Altona(S) 20:18 - Halstenbek 20:37 - Thesdorf 20:39 - Pinneberg 20:43 |
1 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
20:06 | Bus 5 |
Nedderfeld, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:06 - HBF/Mönckebergstraße, Hamburg 20:08 - Gerhart-Hauptmann-Platz, Hamburg 20:09 - Rathausmarkt, Hamburg 20:10 Universität/Staatsbibliothek, Hamburg 20:19 - Veilchenweg (Ost), Hamburg 20:28 - Nedderfeld, Hamburg 20:33 |
- |
20:06 | |
20:06 |
NBE RB61 (75542) |
Itzehoe
Hamburg Hbf 20:06 - Hamburg Dammtor 20:09 - Pinneberg 20:24 - Prisdorf 20:28 Tornesch 20:31 - Elmshorn 20:37 - Herzhorn 20:47 - Glückstadt 20:50 - Krempe 20:56 - Itzehoe 21:06 |
13D-F Hamburg Hbf |
20:06 | |
20:07 | Bus X35 |
UK Eppendorf, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:07 - HBF/Steintorwall, Hamburg 20:09 - Jakobikirchhof, Hamburg 20:11 - Rathausmarkt, Hamburg 20:14 Axel-Springer-Platz, Hamburg 20:17 - Zoologisches Museum, Hamburg 20:25 - UK Eppendorf, Hamburg 20:36 |
- |
20:07 | |
20:07 | Bus 16 |
Elbe-Einkaufszentrum (Julius-Brecht-Straße), Hambu
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:07 - HBF/Steintorwall, Hamburg 20:09 - Jakobikirchhof, Hamburg 20:11 - Speersort, Hamburg 20:12 Domstraße, Hamburg 20:14 - Davidstraße, Hamburg 20:22 - Elbe-Einkaufszentrum (Julius-Brecht-Straße), Hambu 20:53 |
- |
||
20:07 | U 1 |
Großhansdorf
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 20:07 - Lohmühlenstraße, Hamburg 20:09 Lübecker Straße, Hamburg 20:11 - Alter Teichweg, Hamburg 20:20 - Meiendorfer Weg, Hamburg 20:33 - Volksdorf, Hamburg 20:36 - Großhansdorf 20:50 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
20:07 | |
20:07 | Bus 2 |
Achterndiek, Schenefeld (Bz Hamburg)
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:07 - HBF/Steintorwall, Hamburg 20:09 - Ericusspitze, Hamburg 20:12 - Singapurstraße, Hamburg 20:14 Behnstraße, Hamburg 20:27 - Von-Sauer-Straße, Hamburg 20:42 - Achterndiek, Schenefeld (Bz Hamburg) 21:06 |
- |
||
20:07 | Bus 6 |
Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 20:07 - Jakobikirchhof, Hamburg 20:09 - Speersort, Hamburg 20:10 - Brandstwiete, Hamburg 20:12 Bei St. Annen, Hamburg 20:13 - Singapurstraße, Hamburg 20:14 - Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg 20:16 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
20:07 | |
20:08 | S 1 |
Hamburg Berliner Tor
Hamburg Hbf (S-Bahn) 20:08 - Hamburg Berliner Tor 20:10 |
3 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
20:08 | S 1 |
Hamburg-Blankenese
Hamburg Hbf (S-Bahn) 20:08 - Hamburg Jungfernstieg 20:10 Hamburg Königstraße 20:18 - Hamburg-Altona(S) 20:20 - Hamburg-Ottensen 20:23 - Hamburg Klein Flottbek 20:30 - Hamburg-Blankenese 20:35 |
1 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
20:08 | S 2 |
Hamburg-Altona(S)
Hamburg Hbf (S-Bahn) 20:08 - Hamburg Dammtor 20:10 - Hamburg-Sternschanze 20:13 - Hamburg Holstenstraße 20:15 - Hamburg-Altona(S) 20:20 |
2 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
20:08 | Bus 6 |
Borgweg (U), Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 20:08 - HBF/Kirchenallee, Hamburg 20:10 - Gurlittstraße, Hamburg 20:11 - AK St. Georg, Hamburg 20:13 Hans-Henny-Jahnn-Weg, Hamburg 20:21 - Gertigstraße, Hamburg 20:23 - Borgweg (U), Hamburg 20:30 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
20:08 | |
20:08 | Bus 19 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 20:08 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:09 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
||
20:08 | U 2 |
Niendorf Nord, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 20:08 - Jungfernstieg, Hamburg 20:10 Gänsemarkt (Oper), Hamburg 20:11 - Messehallen (U), Hamburg 20:13 - Hagenbecks Tierpark, Hamburg 20:23 - Hagendeel, Hamburg 20:24 - Niendorf Nord, Hamburg 20:32 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
20:08 | |
20:08 | U 3 |
Barmbek, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 20:08 - Mönckebergstraße, Hamburg 20:09 Landungsbrücken, Hamburg 20:16 - St.Pauli, Hamburg 20:18 - Sierichstraße, Hamburg 20:30 - Borgweg (Stadtpark), Hamburg 20:31 - Barmbek, Hamburg 20:35 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
20:09 | Bus 17 |
Feldstraße (U), Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 20:09 - HBF/Steintorwall, Hamburg 20:12 - Jakobikirchhof, Hamburg 20:14 - Speersort, Hamburg 20:15 Domstraße, Hamburg 20:16 - Michaeliskirche, Hamburg 20:19 - Feldstraße (U), Hamburg 20:26 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
||
20:09 | Bus 112 |
Blankenese (S), Hamburg
HBF/Spitalerstraße, Hamburg 20:09 - Kunsthalle, Hamburg 20:11 - Stephansplatz (U), Hamburg 20:15 - Johannes-Brahms-Platz, Hamburg 20:17 Handwerkskammer, Hamburg 20:18 - Rathaus Altona, Hamburg 20:35 - Blankenese (S), Hamburg 20:53 |
- HBF/Spitalerstraße, Hamburg |
||
20:09 | U 2 |
Horner Rennbahn, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 20:09 - Berliner Tor, Hamburg 20:12 - Burgstraße, Hamburg 20:14 - Hammer Kirche, Hamburg 20:15 - Rauhes Haus, Hamburg 20:17 - Horner Rennbahn, Hamburg 20:19 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
20:09 | |
20:09 | Bus 19 |
Alsterdorf (U), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:09 - HBF/Mönckebergstraße, Hamburg 20:11 - Gerhart-Hauptmann-Platz, Hamburg 20:12 - Rathausmarkt, Hamburg 20:14 Jungfernstieg (S+U), Hamburg (zastávka zru¹ena) 20:15 - Axel-Springer-Platz, Hamburg 20:16 - Gänsemarkt (U), Hamburg (zastávka zru¹ena) 20:17 - Harvestehuder Weg, Hamburg 20:27 - Carl-Cohn-Straße, Hamburg 20:39 - Alsterdorf (U), Hamburg 20:42 |
- |
Zmìna prùbìhu jízdy | |
20:10 | NJ 40491 |
Innsbruck Hbf
Hamburg Hbf 20:10 - Hannover Hbf 21:54 - Göttingen 22:38 - Würzburg Hbf 01:32 Nürnberg Hbf 03:15 - Augsburg Hbf 06:24 - München Hbf 07:06 - Wörgl Hbf 08:37 - Jenbach 08:53 - Innsbruck Hbf 09:14 |
14 Hamburg Hbf |
20:10 | |
20:10 | NJ 491 |
Wien Hbf
Hamburg Hbf 20:10 - Hannover Hbf 21:54 - Göttingen 22:38 - Würzburg Hbf 01:32 Nürnberg Hbf 03:15 - Regensburg Hbf 05:07 - Passau Hbf 06:13 - St.Pölten Hbf 09:03 - Wien Meidling 10:03 - Wien Hbf 10:10 |
14 Hamburg Hbf |
20:10 | |
20:10 | Bus 6 |
Borgweg (U), Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 20:10 - Gurlittstraße, Hamburg 20:11 - AK St. Georg, Hamburg 20:13 - Mundsburger Brücke, Hamburg 20:17 Hans-Henny-Jahnn-Weg, Hamburg 20:21 - Gertigstraße, Hamburg 20:23 - Borgweg (U), Hamburg 20:30 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
20:10 | |
20:10 | U 4 |
Elbbrücken, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 20:10 - Jungfernstieg, Hamburg 20:12 - Überseequartier, Hamburg 20:15 - HafenCity Universität, Hamburg 20:17 - Elbbrücken, Hamburg 20:19 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
20:10 | |
20:10 | U 3 |
Barmbek, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 20:10 - Berliner Tor, Hamburg 20:12 Uhlandstraße, Hamburg 20:15 - Mundsburg, Hamburg 20:16 - Hamburger Straße, Hamburg 20:18 - Dehnhaide, Hamburg 20:19 - Barmbek, Hamburg 20:22 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
20:10 | Bus 5 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 20:10 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:11 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
20:10 | |
20:11 |
RB 81 (11382) |
Bargteheide
Hamburg Hbf 20:11 - Hamburg Hasselbrook 20:16 - Hamburg-Tonndorf 20:22 - Hamburg-Rahlstedt 20:26 - Ahrensburg 20:33 - Ahrensburg-Gartenholz 20:37 - Bargteheide 20:42 |
8 Hamburg Hbf |
||
20:11 | U 4 |
Burgstraße, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 20:11 - Berliner Tor, Hamburg 20:14 - Burgstraße, Hamburg 20:16 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
20:11 | |
20:11 | Bus 17 |
Berne (U) (Berner Heerweg), Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 20:11 - HBF/Kirchenallee, Hamburg 20:13 - Gurlittstraße, Hamburg 20:14 - AK St. Georg, Hamburg 20:16 Hans-Henny-Jahnn-Weg, Hamburg 20:24 - Burmesterstraße, Hamburg 20:37 - Berne (U) (Berner Heerweg), Hamburg 21:10 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
20:11 | |
20:11 | Bus 5 |
Burgwedel (Bus), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:11 - HBF/Mönckebergstraße, Hamburg 20:13 - Gerhart-Hauptmann-Platz, Hamburg 20:14 - Rathausmarkt, Hamburg 20:15 Veilchenweg (Ost), Hamburg 20:33 - Freizeitbad Bondenwald, Hamburg 20:47 - Burgwedel (Bus), Hamburg 20:57 |
- |
20:11 | |
20:12 | S 5 |
Hamburg-Neugraben
Hamburg Hbf (S-Bahn) 20:12 - Hamburg-Hammerbrook 20:14 Hamburg-Wilhelmsburg 20:22 - Hamburg-Harburg Rathaus 20:29 - Hamburg-Heimfeld 20:31 - Hamburg Neuwiedenthal 20:37 - Hamburg-Neugraben 20:40 |
2 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
20:12 | Bus 17 |
Feldstraße (U), Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 20:12 - Jakobikirchhof, Hamburg 20:14 - Speersort, Hamburg 20:15 - Domstraße, Hamburg 20:16 Michaeliskirche, Hamburg 20:19 - St.Pauli (U), Hamburg 20:21 - Feldstraße (U), Hamburg 20:26 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
||
20:12 | U 1 |
Volksdorf, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 20:12 - Lohmühlenstraße, Hamburg 20:14 Lübecker Straße, Hamburg 20:16 - Straßburger Straße, Hamburg 20:24 - Alter Teichweg, Hamburg 20:25 - Meiendorfer Weg, Hamburg 20:38 - Volksdorf, Hamburg 20:41 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
20:12 | |
20:12 | Bus 112 |
Osterbrookplatz, Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 20:12 - Repsoldstraße, Hamburg 20:16 - Albertstraße, Hamburg 20:17 - Hammerbrook (Nord) (S), Hamburg 20:19 Hammerbrook (Süd) (S), Hamburg 20:20 - Süderstraße, Hamburg 20:22 - Osterbrookplatz, Hamburg 20:28 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
||
20:13 | Bus 17 |
Berne (U) (Berner Heerweg), Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 20:13 - Gurlittstraße, Hamburg 20:14 - AK St. Georg, Hamburg 20:16 - Mundsburger Brücke, Hamburg 20:20 Hans-Henny-Jahnn-Weg, Hamburg 20:24 - Burmesterstraße, Hamburg 20:37 - Berne (U) (Berner Heerweg), Hamburg 21:10 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
20:13 | |
20:13 | U 2 |
Hagenbecks Tierpark, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 20:13 - Jungfernstieg, Hamburg 20:15 Gänsemarkt (Oper), Hamburg 20:16 - Messehallen (U), Hamburg 20:18 - Emilienstraße, Hamburg 20:22 - Lutterothstraße, Hamburg 20:26 - Hagenbecks Tierpark, Hamburg 20:28 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
20:13 | |
20:13 | U 3 |
Barmbek, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 20:13 - Mönckebergstraße, Hamburg 20:14 Feldstraße (Heiligengeistfeld), Hamburg 20:24 - Sternschanze (Messe), Hamburg 20:26 - Borgweg (Stadtpark), Hamburg 20:36 - Saarlandstraße, Hamburg 20:38 - Barmbek, Hamburg 20:40 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
20:14 | S 2 |
Hamburg-Bergedorf
Hamburg Hbf (S-Bahn) 20:14 - Hamburg Berliner Tor 20:16 Hamburg-Rothenburgsort 20:20 - Hamburg-Tiefstack 20:22 - Hamburg Billwerder-Moorfleet 20:25 - Hamburg-Nettelnburg 20:33 - Hamburg-Bergedorf 20:35 |
4 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
20:14 | Bus 16 |
Bahnhof Rahlstedt (Doberaner Weg), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:14 - Böckmannstraße, Hamburg 20:16 - Lohmühlenstraße (U), Hamburg 20:17 - Lübecker Straße (U), Hamburg 20:19 Stephanstraße, Hamburg 20:37 - Am Stadtrand, Hamburg 20:39 - Bahnhof Rahlstedt (Doberaner Weg), Hamburg 20:55 |
- |
||
20:14 | U 2 |
Horner Rennbahn, Hamburg
Hauptbahnhof Nord, Hamburg 20:14 - Berliner Tor, Hamburg 20:17 - Burgstraße, Hamburg 20:19 - Hammer Kirche, Hamburg 20:20 - Rauhes Haus, Hamburg 20:22 - Horner Rennbahn, Hamburg 20:24 |
- Hauptbahnhof Nord, Hamburg |
20:14 | |
20:14 | Bus 6 |
Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 20:14 - HBF/Steintorwall, Hamburg 20:17 - Jakobikirchhof, Hamburg 20:19 - Speersort, Hamburg 20:20 Brandstwiete, Hamburg 20:22 - Bei St. Annen, Hamburg 20:23 - Auf dem Sande (Speicherstadt), Hamburg 20:26 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
20:14 | |
20:14 | Bus 2 |
Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:14 - Kurt-Schumacher-Allee, Hamburg 20:16 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 20:17 |
- |
20:14 | |
20:15 |
ME RE4 (82037) |
Bremen Hbf
Hamburg Hbf 20:15 - Hamburg-Harburg 20:25 - Buchholz(Nordheide) 20:37 - Tostedt 20:46 - Rotenburg(Wümme) 21:01 - Bremen Hbf 21:24 |
13A-C Hamburg Hbf |
20:15 | |
20:15 | Bus 3 |
Kraftwerk Tiefstack, Hamburg
HBF/Steintorwall, Hamburg 20:15 - Spaldingstraße, Hamburg 20:19 - Lippeltstraße, Hamburg 20:20 - Nagelsweg, Hamburg 20:21 Billhorner Röhrendamm, Hamburg 20:23 - Billhorner Mühlenweg, Hamburg 20:24 - Kraftwerk Tiefstack, Hamburg 20:34 |
- HBF/Steintorwall, Hamburg |
20:15 | |
20:15 | Bus 18 |
Am Stühm-Süd, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:15 - HBF/Kirchenallee, Hamburg 20:17 - Gurlittstraße, Hamburg 20:18 - AK St. Georg, Hamburg 20:20 Wachtelstraße, Hamburg 20:40 - Bramfelder Dorfplatz, Hamburg 20:52 - Am Stühm-Süd, Hamburg 20:59 |
- |
20:15 | |
20:15 | Bus 18 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Kirchenallee, Hamburg 20:15 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:18 |
- HBF/Kirchenallee, Hamburg |
||
20:15 | U 3 |
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg
Hauptbahnhof Süd, Hamburg 20:15 - Berliner Tor, Hamburg 20:17 Hamburger Straße, Hamburg 20:23 - Dehnhaide, Hamburg 20:24 - Barmbek, Hamburg 20:27 - Habichtstraße, Hamburg 20:29 - Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 20:32 |
- Hauptbahnhof Süd, Hamburg |
||
20:15 | Bus 5 |
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg
HBF/Steintordamm, Hamburg 20:15 - Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:16 |
- HBF/Steintordamm, Hamburg |
20:15 | |
20:16 | S 3 |
Pinneberg
Hamburg Hbf (S-Bahn) 20:16 - Hamburg Jungfernstieg 20:18 Hamburg Königstraße 20:26 - Hamburg-Altona(S) 20:28 - Halstenbek 20:47 - Thesdorf 20:49 - Pinneberg 20:53 |
1 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
20:16 | S 3 |
Hamburg-Neugraben
Hamburg Hbf (S-Bahn) 20:16 - Hamburg-Hammerbrook 20:18 Hamburg-Harburg(S) 20:31 - Hamburg-Harburg Rathaus 20:33 - Hamburg-Heimfeld 20:35 - Hamburg Neuwiedenthal 20:41 - Hamburg-Neugraben 20:44 |
4 Hamburg Hbf (S-Bahn) |
||
20:16 | Bus 5 |
Nedderfeld, Hamburg
Hauptbahnhof/ZOB, Hamburg 20:16 - HBF/Mönckebergstraße, Hamburg 20:18 - Gerhart-Hauptmann-Platz, Hamburg 20:19 - Rathausmarkt, Hamburg 20:20 Universität/Staatsbibliothek, Hamburg 20:29 - Veilchenweg (Ost), Hamburg 20:38 - Nedderfeld, Hamburg 20:43 |
- |
20:16 | |
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Hamburg Hbf
,
Hamburg Hbf (S-Bahn)
,
HBF/Kirchenallee, Hamburg
,
HBF/Steintorwall, Hamburg
,
Hauptbahnhof Süd, Hamburg
,
HBF/Steintordamm, Hamburg
,
Hauptbahnhof Nord, Hamburg
,
HBF/Spitalerstraße, Hamburg
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|