Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Oranienburg v 15:09 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | |
---|---|---|---|---|
dříve | ||||
15:11 | S 1 |
Berlin-Wannsee (S)
Oranienburg 15:11 - Lehnitz 15:13 Berlin-Schöneberg 16:08 - Berlin Feuerbachstr. 16:12 - Berlin Sundgauer Str 16:20 - Berlin Mexikoplatz 16:25 - Berlin-Wannsee (S) 16:31 |
30 |
|
15:16 |
RE 5 (4360) |
Rostock Hbf
Oranienburg 15:16 - Gransee 15:32 - Dannenwalde(Gransee) 15:38 Fürstenberg(Havel) 15:47 - Neustrelitz Hbf 15:59 - Kratzeburg 16:15 - Waren(Müritz) 16:28 - Rostock Hbf 17:23 |
24 |
|
15:22 |
RB 12 (61121) |
Templin Stadt
Oranienburg 15:22 - Sachsenhausen(Nordb) 15:25 - Nassenheide 15:30 - Grüneberg 15:35 Löwenberg(Mark) 15:39 - Bergsdorf 15:48 - Zehdenick(Mark) 15:54 - Zehdenick-Neuhof 16:01 - Vogelsang(Kr Oberhavel) 16:05 - Templin Stadt 16:19 |
20 |
|
15:30 |
RB 12 (61122) |
Berlin Ostkreuz
Oranienburg 15:30 - Berlin-Hohenschönhausen 15:48 - Berlin-Lichtenberg 15:58 - Berlin Ostkreuz 16:03 |
28 |
|
15:31 | S 1 |
Berlin-Wannsee (S)
Oranienburg 15:31 - Lehnitz 15:33 Berlin-Schöneberg 16:28 - Berlin Feuerbachstr. 16:32 - Berlin Sundgauer Str 16:40 - Berlin Mexikoplatz 16:45 - Berlin-Wannsee (S) 16:51 |
30 |
|
15:40 |
RE 5 (3513) |
Berlin Südkreuz
Oranienburg 15:40 - Berlin Gesundbrunnen 16:04 - Berlin Hbf 16:13 - Berlin Potsdamer Platz 16:23 - Berlin Südkreuz 16:28 |
28 |
|
15:45 |
RB 32 (18225) |
Schönefeld(bei Berlin)
Oranienburg 15:45 - Berlin-Hohenschönhausen 16:03 - Berlin-Lichtenberg 16:12 - Berlin Ostkreuz 16:17 - Berlin-Schöneweide 16:24 - Schönefeld(bei Berlin) 16:34 |
26 |
|
15:51 | S 1 |
Berlin-Wannsee (S)
Oranienburg 15:51 - Lehnitz 15:53 Berlin-Schöneberg 16:48 - Berlin Feuerbachstr. 16:52 - Berlin Sundgauer Str 17:00 - Berlin Mexikoplatz 17:05 - Berlin-Wannsee (S) 17:11 |
30 |
|
15:55 | IC 2271 |
Chemnitz Hbf
Oranienburg 15:55 - Berlin Gesundbrunnen 16:17 - Berlin Hbf 16:23 - Berlin Südkreuz 16:31 - Flughafen BER 16:53 - Doberlug-Kirchhain 17:44 - Elsterwerda 17:55 - Dresden-Neustadt 18:21 - Dresden Hbf 18:27 - Freiberg(Sachs) 19:04 - Chemnitz Hbf 19:40 |
28 |
|
16:04 | IC 2176 |
Warnemünde
Oranienburg 16:04 - Neustrelitz Hbf 16:40 - Waren(Müritz) 16:57 - Rostock Hbf 17:37 - Warnemünde 18:05 |
20 |
|
16:05 |
RB 20 (18473) |
Potsdam Griebnitzsee
Oranienburg 16:05 - Birkenwerder(b Berlin) 16:10 - Hohen Neuendorf West 16:14 Hennigsdorf(b Berlin) 16:23 - Potsdam Park Sanssouci 17:06 - Potsdam Charlottenhof 17:10 - Potsdam Hbf 17:14 - Potsdam Griebnitzsee 17:20 |
24 |
|
později |
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.