Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg v 04:33 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Aktuálně | |
---|---|---|---|---|
dříve | ||||
04:31 | Bus 3 |
HBF/Steintorwall, Hamburg
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 04:31 - August-Kirch-Straße, Hamburg 04:32 - Silcherstraße, Hamburg 04:33 - Von-Sauer-Straße, Hamburg 04:35 Kaltenkircher Platz, Hamburg 04:39 - Holstenstraße (S), Hamburg (zastávka zrušena) 04:41 - Sternbrücke, Hamburg (zastávka zrušena) 04:42 - Bernstorffstraße, Hamburg (zastávka zrušena) 04:43 - Gerhart-Hauptmann-Platz, Hamburg 04:54 - HBF/Mönckebergstraße, Hamburg 04:55 - HBF/Steintorwall, Hamburg 04:56 |
Změna průběhu jízdy, 04:33 |
|
04:33 | aktuální čas | |||
04:37 | Bus 601 |
Rissener Dorfstraße, Hamburg
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 04:37 - Groß Flottbeker Straße, Hamburg 04:40 - Flottbeker Drift, Hamburg 04:41 - Windmühlenweg, Hamburg 04:42 Darbovenstieg, Hamburg 04:52 - Blankenese (S), Hamburg 04:57 - Rissener Dorfstraße, Hamburg 05:07 |
04:37 | |
04:41 | Bus 3 |
Kraftwerk Tiefstack, Hamburg
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 04:41 - August-Kirch-Straße, Hamburg 04:42 - Silcherstraße, Hamburg 04:43 - Von-Sauer-Straße, Hamburg 04:45 Kaltenkircher Platz, Hamburg 04:49 - Holstenstraße (S), Hamburg (zastávka zrušena) 04:51 - Sternbrücke, Hamburg (zastávka zrušena) 04:52 - Bernstorffstraße, Hamburg (zastávka zrušena) 04:53 - Billhorner Brückenstraße, Hamburg 05:12 - Rothenburgsorter Marktplatz, Hamburg 05:17 - Kraftwerk Tiefstack, Hamburg 05:24 |
Změna průběhu jízdy, 04:41 |
|
04:44 | Bus X3 |
Meßberg, Hamburg
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 04:44 - Von-Sauer-Straße, Hamburg 04:47 - Schützenstraße (Mitte), Hamburg 04:49 - Holstenstraße (S), Hamburg (zastávka zrušena) 04:52 Feldstraße (U), Hamburg 04:56 - Gänsemarkt (Valentinskamp) (U), Hamburg (zastávka zrušena) 04:59 - Axel-Springer-Platz, Hamburg 04:59 - Jungfernstieg (S+U), Hamburg (zastávka zrušena) 05:01 - Rathausmarkt, Hamburg 05:02 - Speersort, Hamburg 05:03 - Meßberg, Hamburg 05:05 |
Změna průběhu jízdy, 04:44 |
|
04:49 | Bus 2 |
Achterndiek, Schenefeld (Bz Hamburg)
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 04:49 - Luruper Chaussee (DESY), Hamburg 04:50 - Stadionstraße, Hamburg 04:51 - Tannenberg, Hamburg 04:52 Luckmoor, Hamburg 04:56 - Parkstieg, Schenefeld (Bz Hamburg) 04:59 - Achterndiek, Schenefeld (Bz Hamburg) 05:06 |
||
04:51 | Bus 2 |
Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 04:51 - August-Kirch-Straße, Hamburg 04:52 - Silcherstraße, Hamburg 04:53 - Von-Sauer-Straße, Hamburg 04:55 Rambachstraße, Hamburg 05:13 - Am Sandtorkai, Hamburg 05:17 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 05:28 |
04:51 | |
04:51 | Bus 284 |
Othmarschen (S), Hamburg
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 04:51 - Ebertallee, Hamburg 04:53 - Böcklinstraße, Hamburg 04:54 - Othmarschen (S), Hamburg 04:56 |
04:51 | |
04:51 | Bus 3 |
Kraftwerk Tiefstack, Hamburg
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 04:51 - August-Kirch-Straße, Hamburg 04:52 - Silcherstraße, Hamburg 04:53 - Von-Sauer-Straße, Hamburg 04:55 Kaltenkircher Platz, Hamburg 04:59 - Holstenstraße (S), Hamburg (zastávka zrušena) 05:01 - Sternbrücke, Hamburg (zastávka zrušena) 05:02 - Bernstorffstraße, Hamburg (zastávka zrušena) 05:03 - Rothenburgstraße, Hamburg 05:32 - Ausschläger Allee (Kfz-Verwahrstelle), Hamburg 05:32 - Kraftwerk Tiefstack, Hamburg 05:34 |
Změna průběhu jízdy, 04:51 |
|
04:55 | Bus 601 |
Blankenese (S), Hamburg
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 04:55 - Groß Flottbeker Straße, Hamburg 04:58 - Flottbeker Drift, Hamburg 04:59 - Windmühlenweg, Hamburg 05:00 Darbovenstieg, Hamburg 05:10 - Grotefendweg, Hamburg 05:11 - Blankenese (S), Hamburg 05:15 |
04:55 | |
04:56 | Bus 602 |
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg)
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 04:56 - Luruper Chaussee (DESY), Hamburg 04:57 - Stadionstraße, Hamburg 04:58 - Tannenberg, Hamburg 04:59 Rugenbarg (Nord), Hamburg 05:00 - Eckhoffplatz (Lurup Center), Hamburg 05:01 - Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 05:05 |
04:56 | |
05:01 | Bus 2 |
Bahnhof Altona, Hamburg
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 05:01 - August-Kirch-Straße, Hamburg 05:02 - Silcherstraße, Hamburg 05:03 - Von-Sauer-Straße, Hamburg 05:05 Hohenesch, Hamburg 05:10 - Große Rainstraße, Hamburg 05:11 - Bahnhof Altona, Hamburg 05:14 |
05:01 | |
05:01 | Bus 3 |
Kraftwerk Tiefstack, Hamburg
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 05:01 - August-Kirch-Straße, Hamburg 05:02 - Silcherstraße, Hamburg 05:03 - Von-Sauer-Straße, Hamburg 05:05 Rothenburgstraße, Hamburg 05:42 - Ausschläger Allee (Kfz-Verwahrstelle), Hamburg 05:42 - Kraftwerk Tiefstack, Hamburg 05:44 |
05:01 | |
05:04 | Bus X3 |
Meßberg, Hamburg
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 05:04 - Von-Sauer-Straße, Hamburg 05:07 - Schützenstraße (Mitte), Hamburg 05:09 - Holstenstraße (S), Hamburg 05:12 Feldstraße (U), Hamburg 05:16 - Gänsemarkt (Valentinskamp) (U), Hamburg (zastávka zrušena) 05:19 - Axel-Springer-Platz, Hamburg 05:19 - Jungfernstieg (S+U), Hamburg (zastávka zrušena) 05:21 - Rathausmarkt, Hamburg 05:22 - Speersort, Hamburg 05:23 - Meßberg, Hamburg 05:25 |
Změna průběhu jízdy, 05:04 |
|
05:08 | Bus 3 |
Stadionstraße, Hamburg
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 05:08 - Luruper Chaussee (DESY), Hamburg 05:09 - Stadionstraße, Hamburg 05:10 |
05:08 | |
05:09 | Bus 2 |
Aneken, Schenefeld (Bz Hamburg)
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 05:09 - Luruper Chaussee (DESY), Hamburg 05:10 - Stadionstraße, Hamburg 05:11 - Tannenberg, Hamburg 05:12 Luckmoor, Hamburg 05:16 - Parkstieg, Schenefeld (Bz Hamburg) 05:19 - Aneken, Schenefeld (Bz Hamburg) 05:25 |
||
05:11 | Bus 2 |
Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 05:11 - August-Kirch-Straße, Hamburg 05:12 - Silcherstraße, Hamburg 05:13 - Von-Sauer-Straße, Hamburg 05:15 Rambachstraße, Hamburg 05:33 - Am Sandtorkai, Hamburg 05:37 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 05:48 |
05:11 | |
05:11 | Bus 284 |
Othmarschen (S), Hamburg
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 05:11 - Ebertallee, Hamburg 05:13 - Böcklinstraße, Hamburg 05:14 - Othmarschen (S), Hamburg 05:16 |
05:11 | |
05:11 | Bus 3 |
Kraftwerk Tiefstack, Hamburg
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 05:11 - August-Kirch-Straße, Hamburg 05:12 - Silcherstraße, Hamburg 05:13 - Von-Sauer-Straße, Hamburg 05:15 Rothenburgstraße, Hamburg 05:52 - Ausschläger Allee (Kfz-Verwahrstelle), Hamburg 05:52 - Kraftwerk Tiefstack, Hamburg 05:54 |
05:11 | |
05:19 | Bus 284 |
Othmarschen (S), Hamburg
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 05:19 - Ebertallee, Hamburg 05:21 - Böcklinstraße, Hamburg 05:22 - Othmarschen (S), Hamburg 05:24 |
05:19 | |
05:20 | Bus X3 |
Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg)
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 05:20 - Luruper Chaussee (DESY), Hamburg 05:21 - Stadionstraße, Hamburg 05:22 - Kressenweg, Hamburg 05:25 Achtern Born (Kindermuseum), Hamburg 05:29 - Böttcherkamp, Hamburg 05:30 - Schenefelder Platz, Schenefeld (Bz Hamburg) 05:32 |
05:20 | |
05:21 | Bus 2 |
Bahnhof Altona, Hamburg
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 05:21 - August-Kirch-Straße, Hamburg 05:22 - Silcherstraße, Hamburg 05:23 - Von-Sauer-Straße, Hamburg 05:25 Hohenesch, Hamburg 05:30 - Große Rainstraße, Hamburg 05:31 - Bahnhof Altona, Hamburg 05:34 |
05:21 | |
05:21 | Bus 3 |
Kraftwerk Tiefstack, Hamburg
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 05:21 - August-Kirch-Straße, Hamburg 05:22 - Silcherstraße, Hamburg 05:23 - Von-Sauer-Straße, Hamburg 05:25 Rothenburgstraße, Hamburg 06:02 - Ausschläger Allee (Kfz-Verwahrstelle), Hamburg 06:02 - Kraftwerk Tiefstack, Hamburg 06:04 |
05:21 | |
05:24 | Bus X3 |
Meßberg, Hamburg
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 05:24 - Von-Sauer-Straße, Hamburg 05:27 - Schützenstraße (Mitte), Hamburg 05:29 - Holstenstraße (S), Hamburg 05:32 Feldstraße (U), Hamburg 05:36 - Gänsemarkt (Valentinskamp) (U), Hamburg (zastávka zrušena) 05:39 - Axel-Springer-Platz, Hamburg 05:39 - Jungfernstieg (S+U), Hamburg (zastávka zrušena) 05:41 - Rathausmarkt, Hamburg 05:42 - Speersort, Hamburg 05:43 - Meßberg, Hamburg 05:45 |
Změna průběhu jízdy, 05:24 |
|
05:28 | Bus 3 |
Stadionstraße, Hamburg
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 05:28 - Luruper Chaussee (DESY), Hamburg 05:29 - Stadionstraße, Hamburg 05:30 |
05:28 | |
05:29 | Bus 2 |
Achterndiek, Schenefeld (Bz Hamburg)
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 05:29 - Luruper Chaussee (DESY), Hamburg 05:30 - Stadionstraße, Hamburg 05:31 - Tannenberg, Hamburg 05:32 Luckmoor, Hamburg 05:36 - Parkstieg, Schenefeld (Bz Hamburg) 05:39 - Achterndiek, Schenefeld (Bz Hamburg) 05:46 |
||
05:31 | Bus 2 |
Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 05:31 - August-Kirch-Straße, Hamburg 05:32 - Silcherstraße, Hamburg 05:33 - Von-Sauer-Straße, Hamburg 05:35 Baumwall (U), Hamburg 05:54 - Singapurstraße, Hamburg 05:58 - Berliner Tor (Beim Strohhause) (S+U), Hamburg 06:08 |
05:31 | |
05:32 | Bus 3 |
Kraftwerk Tiefstack, Hamburg
Trabrennbahn Bahrenfeld, Hamburg 05:32 - August-Kirch-Straße, Hamburg 05:33 - Silcherstraße, Hamburg 05:34 - Von-Sauer-Straße, Hamburg 05:36 Rothenburgstraße, Hamburg 06:15 - Ausschläger Allee (Kfz-Verwahrstelle), Hamburg 06:15 - Kraftwerk Tiefstack, Hamburg 06:17 |
05:32 | |
později |
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.