Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg v 04:42 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | Aktuálnì | |
---|---|---|---|---|---|
døíve | |||||
04:42 | aktuální èas | ||||
04:43 | U 1 |
Großhansdorf
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 04:43 - Trabrennbahn, Hamburg 04:45 Ahrensburg West 05:01 - Ahrensburg Ost 05:03 - Schmalenbeck, Großhansdorf 05:06 - Kiekut, Großhansdorf 05:08 - Großhansdorf 05:10 |
- |
04:43 | |
04:47 | Bus 118 |
Heukoppel, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 04:47 - Tilsiter Straße (Mitte), Hamburg 04:49 - Angerburger Straße, Hamburg 04:50 - Voßkulen, Hamburg 04:51 Hegholt, Hamburg 04:56 - Ellernreihe (Mitte), Hamburg 04:59 - Heukoppel, Hamburg 05:00 |
- Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg |
04:47 | |
04:49 | Bus 8 |
Wandsbek Markt (U), Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 04:49 - Tilsiter Straße, Hamburg 04:50 - Friedrich-Ebert-Damm (West), Hamburg 04:51 - Walddörferstraße, Hamburg 04:53 Hogrevestraße, Hamburg 04:55 - Wendemuthstraße, Hamburg 04:57 - Wandsbek Markt (U), Hamburg 05:00 |
- Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg |
04:49 | |
04:50 | U 1 |
Hauptbahnhof Süd, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 04:50 - Alter Teichweg, Hamburg 04:52 Ritterstraße, Hamburg 04:59 - Wartenau, Hamburg 05:00 - Lübecker Straße, Hamburg 05:02 - Lohmühlenstraße, Hamburg 05:03 - Hauptbahnhof Süd, Hamburg 05:05 |
- |
04:50 | |
04:51 | U 3 |
Barmbek, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 04:51 - Habichtstraße, Hamburg 04:53 Rödingsmarkt, Hamburg 05:12 - St.Pauli, Hamburg 05:18 - Feldstraße (Heiligengeistfeld), Hamburg 05:19 - Kellinghusenstraße, Hamburg 05:28 - Barmbek, Hamburg 05:35 |
- |
||
04:53 | U 1 |
Ohlstedt, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 04:53 - Trabrennbahn, Hamburg 04:55 Oldenfelde, Hamburg 04:59 - Berne, Hamburg 05:01 - Volksdorf, Hamburg 05:06 - Buckhorn, Hamburg 05:08 - Ohlstedt, Hamburg 05:13 |
- |
04:53 | |
04:55 | Bus 8 |
Werner-Otto-Straße (Mitte), Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 04:55 - Haldesdorfer Straße, Hamburg 04:56 - Werner-Otto-Straße (Mitte), Hamburg 04:57 |
- Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg |
04:55 | |
04:57 | Bus 8 |
Poppenbüttel (Stormarnplatz) (S), Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 04:57 - Haldesdorfer Straße, Hamburg 04:58 - Werner-Otto-Straße (Mitte), Hamburg 04:59 - Werner-Otto-Straße, Hamburg 05:00 Berner Chaussee, Hamburg 05:06 - Frahmredder, Hamburg 05:14 - Poppenbüttel (Stormarnplatz) (S), Hamburg 05:19 |
- Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg |
04:57 | |
04:59 | U U1 |
Hauptbahnhof Süd, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 04:59 - Alter Teichweg, Hamburg 05:01 Straßburger Straße, Hamburg 05:02 - Wandsbek Markt, Hamburg 05:05 - Wandsbeker Chaussee, Hamburg 05:06 - Ritterstraße, Hamburg 05:07 - Hauptbahnhof Süd, Hamburg 05:14 |
4 |
Speciální jízda, 04:59 |
|
05:00 | U 1 |
Hauptbahnhof Süd, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 05:00 - Alter Teichweg, Hamburg 05:02 Straßburger Straße, Hamburg 05:03 - Wandsbek Markt, Hamburg 05:06 - Wandsbeker Chaussee, Hamburg 05:07 - Ritterstraße, Hamburg 05:09 - Hauptbahnhof Süd, Hamburg 05:15 |
- |
||
05:01 | U 3 |
Barmbek, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 05:01 - Habichtstraße, Hamburg 05:03 Rödingsmarkt, Hamburg 05:22 - St.Pauli, Hamburg 05:28 - Feldstraße (Heiligengeistfeld), Hamburg 05:29 - Kellinghusenstraße, Hamburg 05:38 - Barmbek, Hamburg 05:45 |
- |
||
05:03 | U 1 |
Großhansdorf
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 05:03 - Trabrennbahn, Hamburg 05:05 Oldenfelde, Hamburg 05:09 - Berne, Hamburg 05:11 - Volksdorf, Hamburg 05:16 - Buchenkamp, Hamburg 05:18 - Großhansdorf 05:30 |
- |
05:03 | |
05:07 | Bus 118 |
Heukoppel, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 05:07 - Tilsiter Straße (Mitte), Hamburg 05:09 - Angerburger Straße, Hamburg 05:10 - Voßkulen, Hamburg 05:11 Hegholt, Hamburg 05:16 - Ellernreihe (Mitte), Hamburg 05:19 - Heukoppel, Hamburg 05:20 |
- Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg |
05:07 | |
05:09 | Bus 8 |
Wandsbek Markt (U), Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 05:09 - Tilsiter Straße, Hamburg 05:10 - Friedrich-Ebert-Damm (West), Hamburg 05:11 - Walddörferstraße, Hamburg 05:13 Gladowstraße, Hamburg 05:14 - Wendemuthstraße, Hamburg 05:17 - Wandsbek Markt (U), Hamburg 05:20 |
- Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg |
05:09 | |
05:10 | U 1 |
Hauptbahnhof Süd, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 05:10 - Alter Teichweg, Hamburg 05:12 Ritterstraße, Hamburg 05:19 - Wartenau, Hamburg 05:20 - Lübecker Straße, Hamburg 05:22 - Lohmühlenstraße, Hamburg 05:23 - Hauptbahnhof Süd, Hamburg 05:25 |
- |
05:10 | |
05:11 | U 3 |
Barmbek, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 05:11 - Habichtstraße, Hamburg 05:13 Rödingsmarkt, Hamburg 05:32 - St.Pauli, Hamburg 05:38 - Feldstraße (Heiligengeistfeld), Hamburg 05:39 - Kellinghusenstraße, Hamburg 05:48 - Barmbek, Hamburg 05:55 |
- |
||
05:13 | U 1 |
Farmsen, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 05:13 - Trabrennbahn, Hamburg 05:15 - Farmsen, Hamburg 05:17 |
- |
05:13 | |
05:17 | Bus 8 |
Poppenbüttel (Stormarnplatz) (S), Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 05:17 - Haldesdorfer Straße, Hamburg 05:18 - Werner-Otto-Straße (Mitte), Hamburg 05:19 - Werner-Otto-Straße, Hamburg 05:20 Berner Chaussee, Hamburg 05:27 - Frahmredder, Hamburg 05:35 - Poppenbüttel (Stormarnplatz) (S), Hamburg 05:40 |
- Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg |
||
05:18 | Bus 8 |
Wandsbek Markt (U), Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 05:18 - Tilsiter Straße, Hamburg 05:20 - Friedrich-Ebert-Damm (West), Hamburg 05:21 - Walddörferstraße, Hamburg 05:23 Hogrevestraße, Hamburg 05:25 - Wendemuthstraße, Hamburg 05:27 - Wandsbek Markt (U), Hamburg 05:30 |
- Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg |
05:18 | |
05:20 | U 1 |
Hauptbahnhof Süd, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 05:20 - Alter Teichweg, Hamburg 05:22 Straßburger Straße, Hamburg 05:23 - Wandsbek Markt, Hamburg 05:26 - Wandsbeker Chaussee, Hamburg 05:27 - Ritterstraße, Hamburg 05:29 - Hauptbahnhof Süd, Hamburg 05:35 |
- |
05:20 | |
05:21 | U 3 |
Barmbek, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 05:21 - Habichtstraße, Hamburg 05:23 Rödingsmarkt, Hamburg 05:42 - St.Pauli, Hamburg 05:48 - Feldstraße (Heiligengeistfeld), Hamburg 05:49 - Kellinghusenstraße, Hamburg 05:58 - Barmbek, Hamburg 06:05 |
- |
||
05:23 | U 1 |
Großhansdorf
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 05:23 - Trabrennbahn, Hamburg 05:25 Oldenfelde, Hamburg 05:29 - Berne, Hamburg 05:31 - Volksdorf, Hamburg 05:36 - Buchenkamp, Hamburg 05:38 - Großhansdorf 05:50 |
- |
05:23 | |
05:27 | Bus 118 |
Heukoppel, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 05:27 - Tilsiter Straße (Mitte), Hamburg 05:29 - Angerburger Straße, Hamburg 05:30 - Voßkulen, Hamburg 05:31 Hegholt, Hamburg 05:36 - Ellernreihe (Mitte), Hamburg 05:39 - Heukoppel, Hamburg 05:40 |
- Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg |
05:27 | |
05:27 | Bus 8 |
Maisredder, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 05:27 - Haldesdorfer Straße, Hamburg 05:28 - Werner-Otto-Straße (Mitte), Hamburg 05:29 - Werner-Otto-Straße, Hamburg 05:30 Berner Chaussee, Hamburg 05:37 - Königsberger Straße, Hamburg 05:38 - Maisredder, Hamburg 05:40 |
- Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg |
||
05:28 | Bus 8 |
Wandsbek Markt (U), Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 05:28 - Tilsiter Straße, Hamburg 05:30 - Friedrich-Ebert-Damm (West), Hamburg 05:31 - Walddörferstraße, Hamburg 05:33 Gladowstraße, Hamburg 05:34 - Wendemuthstraße, Hamburg 05:37 - Wandsbek Markt (U), Hamburg 05:40 |
- Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg |
05:28 | |
05:30 | U 1 |
Hauptbahnhof Süd, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 05:30 - Alter Teichweg, Hamburg 05:32 Wandsbek Markt, Hamburg 05:36 - Wandsbeker Chaussee, Hamburg 05:37 - Wartenau, Hamburg 05:40 - Lübecker Straße, Hamburg 05:42 - Hauptbahnhof Süd, Hamburg 05:45 |
- |
05:30 | |
05:31 | U 3 |
Barmbek, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 05:31 - Habichtstraße, Hamburg 05:33 Rödingsmarkt, Hamburg 05:52 - St.Pauli, Hamburg 05:58 - Feldstraße (Heiligengeistfeld), Hamburg 05:59 - Kellinghusenstraße, Hamburg 06:08 - Barmbek, Hamburg 06:15 |
- |
||
05:33 | U 1 |
Großhansdorf
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 05:33 - Trabrennbahn, Hamburg 05:35 Oldenfelde, Hamburg 05:39 - Berne, Hamburg 05:41 - Volksdorf, Hamburg 05:46 - Buchenkamp, Hamburg 05:48 - Großhansdorf 06:00 |
- |
05:33 | |
05:37 | Bus 8 |
Poppenbüttel (Stormarnplatz) (S), Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 05:37 - Haldesdorfer Straße, Hamburg 05:38 - Werner-Otto-Straße (Mitte), Hamburg 05:39 - Werner-Otto-Straße, Hamburg 05:40 Berner Chaussee, Hamburg 05:47 - Frahmredder, Hamburg 05:55 - Poppenbüttel (Stormarnplatz) (S), Hamburg 06:00 |
- Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg |
05:37 | |
05:38 | Bus 8 |
Wandsbek Markt (U), Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 05:38 - Tilsiter Straße, Hamburg 05:40 - Friedrich-Ebert-Damm (West), Hamburg 05:41 - Walddörferstraße, Hamburg 05:43 Hogrevestraße, Hamburg 05:45 - Wendemuthstraße, Hamburg 05:47 - Wandsbek Markt (U), Hamburg 05:50 |
- Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg |
||
05:40 | U 1 |
Hauptbahnhof Süd, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 05:40 - Alter Teichweg, Hamburg 05:42 Straßburger Straße, Hamburg 05:43 - Wandsbek Markt, Hamburg 05:46 - Wandsbeker Chaussee, Hamburg 05:47 - Ritterstraße, Hamburg 05:49 - Hauptbahnhof Süd, Hamburg 05:55 |
- |
05:40 | |
05:41 | U 3 |
Barmbek, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 05:41 - Habichtstraße, Hamburg 05:43 Rödingsmarkt, Hamburg 06:02 - St.Pauli, Hamburg 06:08 - Feldstraße (Heiligengeistfeld), Hamburg 06:09 - Kellinghusenstraße, Hamburg 06:18 - Barmbek, Hamburg 06:25 |
- |
||
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|