Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg v 12:12 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Stanice / zastávka | |
---|---|---|---|---|
døíve | ||||
12:13 | U 1 |
Ohlstedt, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 12:13 - Trabrennbahn, Hamburg 12:15 Farmsen, Hamburg 12:17 - Oldenfelde, Hamburg 12:19 - Berne, Hamburg 12:21 - Buckhorn, Hamburg 12:28 - Ohlstedt, Hamburg 12:32 |
||
12:15 | Bus 8 |
Wandsbek Markt (U), Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 12:15 - Tilsiter Straße, Hamburg 12:17 - Friedrich-Ebert-Damm (West), Hamburg 12:18 - Walddörferstraße, Hamburg 12:20 Gladowstraße, Hamburg 12:21 - Wendemuthstraße, Hamburg 12:24 - Wandsbek Markt (U), Hamburg 12:27 |
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg | |
12:16 | U 3 |
Kellinghusenstraße, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 12:16 - Habichtstraße, Hamburg 12:18 Dehnhaide, Hamburg 12:23 - Feldstraße (Heiligengeistfeld), Hamburg 12:44 - Sternschanze (Messe), Hamburg 12:46 - Schlump, Hamburg 12:48 - Eppendorfer Baum, Hamburg 12:51 - Kellinghusenstraße, Hamburg 12:53 |
||
12:17 | Bus 8 |
Poppenbüttel (Stormarnplatz) (S), Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 12:17 - Haldesdorfer Straße, Hamburg 12:18 - Werner-Otto-Straße (Mitte), Hamburg 12:19 - Werner-Otto-Straße, Hamburg 12:21 Maisredder, Hamburg 12:30 - Stadtbahnstraße, Hamburg 12:38 - Poppenbüttel (Stormarnplatz) (S), Hamburg 12:41 |
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg | |
12:20 | U 1 |
Norderstedt Mitte
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 12:20 - Alter Teichweg, Hamburg 12:22 Lohmühlenstraße, Hamburg 12:33 - Hallerstraße, Hamburg 12:44 - Alsterdorf, Hamburg 12:53 - Ohlsdorf, Hamburg 12:57 - Norderstedt Mitte 13:16 |
||
12:21 | U 3 |
Kellinghusenstraße, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 12:21 - Habichtstraße, Hamburg 12:23 Dehnhaide, Hamburg 12:28 - Feldstraße (Heiligengeistfeld), Hamburg 12:49 - Sternschanze (Messe), Hamburg 12:51 - Schlump, Hamburg 12:53 - Eppendorfer Baum, Hamburg 12:56 - Kellinghusenstraße, Hamburg 12:58 |
||
12:23 | U 1 |
Großhansdorf
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 12:23 - Trabrennbahn, Hamburg 12:25 Farmsen, Hamburg 12:27 - Oldenfelde, Hamburg 12:29 - Berne, Hamburg 12:31 - Ahrensburg Ost 12:43 - Großhansdorf 12:51 |
||
12:25 | Bus 8 |
Wandsbek Markt (U), Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 12:25 - Tilsiter Straße, Hamburg 12:27 - Friedrich-Ebert-Damm (West), Hamburg 12:28 - Walddörferstraße, Hamburg 12:30 Hogrevestraße, Hamburg 12:32 - Wendemuthstraße, Hamburg 12:34 - Wandsbek Markt (U), Hamburg 12:37 |
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg | |
12:26 | U 3 |
Kellinghusenstraße, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 12:26 - Habichtstraße, Hamburg 12:28 Dehnhaide, Hamburg 12:33 - Feldstraße (Heiligengeistfeld), Hamburg 12:54 - Sternschanze (Messe), Hamburg 12:56 - Schlump, Hamburg 12:58 - Eppendorfer Baum, Hamburg 13:01 - Kellinghusenstraße, Hamburg 13:03 |
||
12:27 | Bus 118 |
Heukoppel, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 12:27 - Tilsiter Straße (Mitte), Hamburg 12:29 - Angerburger Straße, Hamburg 12:30 - Voßkulen, Hamburg 12:31 Barmwisch, Hamburg 12:33 - Ellernreihe, Hamburg 12:39 - Heukoppel, Hamburg 12:42 |
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg | |
12:27 | Bus 8 |
Heukoppel, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 12:27 - Haldesdorfer Straße, Hamburg 12:28 - Werner-Otto-Straße (Mitte), Hamburg 12:29 - Werner-Otto-Straße, Hamburg 12:31 Steilshooper Allee, Hamburg 12:33 - Ellernreihe (Mitte), Hamburg 12:34 - Heukoppel, Hamburg 12:35 |
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg | |
12:30 | U 1 |
Norderstedt Mitte
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 12:30 - Alter Teichweg, Hamburg 12:32 Ritterstraße, Hamburg 12:39 - Meßberg, Hamburg 12:48 - Kellinghusenstraße, Hamburg 12:58 - Lattenkamp (Sporthalle), Hamburg 13:01 - Norderstedt Mitte 13:26 |
||
12:31 | U 3 |
Kellinghusenstraße, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 12:31 - Habichtstraße, Hamburg 12:33 Dehnhaide, Hamburg 12:38 - Feldstraße (Heiligengeistfeld), Hamburg 12:59 - Sternschanze (Messe), Hamburg 13:01 - Schlump, Hamburg 13:03 - Eppendorfer Baum, Hamburg 13:06 - Kellinghusenstraße, Hamburg 13:08 |
||
12:33 | U 1 |
Ohlstedt, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 12:33 - Trabrennbahn, Hamburg 12:35 Farmsen, Hamburg 12:37 - Oldenfelde, Hamburg 12:39 - Berne, Hamburg 12:41 - Buckhorn, Hamburg 12:48 - Ohlstedt, Hamburg 12:52 |
||
12:35 | Bus 8 |
Wandsbek Markt (U), Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 12:35 - Tilsiter Straße, Hamburg 12:37 - Friedrich-Ebert-Damm (West), Hamburg 12:38 - Walddörferstraße, Hamburg 12:40 Gladowstraße, Hamburg 12:41 - Wendemuthstraße, Hamburg 12:44 - Wandsbek Markt (U), Hamburg 12:47 |
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg | |
12:36 | U 3 |
Kellinghusenstraße, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 12:36 - Habichtstraße, Hamburg 12:38 Dehnhaide, Hamburg 12:43 - Feldstraße (Heiligengeistfeld), Hamburg 13:04 - Sternschanze (Messe), Hamburg 13:06 - Schlump, Hamburg 13:08 - Eppendorfer Baum, Hamburg 13:11 - Kellinghusenstraße, Hamburg 13:13 |
||
12:37 | Bus 8 |
Poppenbüttel (Stormarnplatz) (S), Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 12:37 - Haldesdorfer Straße, Hamburg 12:38 - Werner-Otto-Straße (Mitte), Hamburg 12:39 - Werner-Otto-Straße, Hamburg 12:41 Maisredder, Hamburg 12:50 - Stadtbahnstraße, Hamburg 12:58 - Poppenbüttel (Stormarnplatz) (S), Hamburg 13:01 |
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg | |
12:40 | U 1 |
Norderstedt Mitte
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 12:40 - Alter Teichweg, Hamburg 12:42 Lohmühlenstraße, Hamburg 12:53 - Hallerstraße, Hamburg 13:04 - Alsterdorf, Hamburg 13:13 - Ohlsdorf, Hamburg 13:17 - Norderstedt Mitte 13:36 |
||
12:41 | U 3 |
Kellinghusenstraße, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 12:41 - Habichtstraße, Hamburg 12:43 Dehnhaide, Hamburg 12:48 - Feldstraße (Heiligengeistfeld), Hamburg 13:09 - Sternschanze (Messe), Hamburg 13:11 - Schlump, Hamburg 13:13 - Eppendorfer Baum, Hamburg 13:16 - Kellinghusenstraße, Hamburg 13:18 |
||
12:43 | U 1 |
Großhansdorf
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 12:43 - Trabrennbahn, Hamburg 12:45 Farmsen, Hamburg 12:47 - Oldenfelde, Hamburg 12:49 - Berne, Hamburg 12:51 - Ahrensburg Ost 13:03 - Großhansdorf 13:11 |
||
12:45 | Bus 8 |
Wandsbek Markt (U), Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 12:45 - Tilsiter Straße, Hamburg 12:47 - Friedrich-Ebert-Damm (West), Hamburg 12:48 - Walddörferstraße, Hamburg 12:50 Hogrevestraße, Hamburg 12:52 - Wendemuthstraße, Hamburg 12:54 - Wandsbek Markt (U), Hamburg 12:57 |
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg | |
12:46 | U 3 |
Kellinghusenstraße, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 12:46 - Habichtstraße, Hamburg 12:48 Dehnhaide, Hamburg 12:53 - Feldstraße (Heiligengeistfeld), Hamburg 13:14 - Sternschanze (Messe), Hamburg 13:16 - Schlump, Hamburg 13:18 - Eppendorfer Baum, Hamburg 13:21 - Kellinghusenstraße, Hamburg 13:23 |
||
12:47 | Bus 118 |
Heukoppel, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 12:47 - Tilsiter Straße (Mitte), Hamburg 12:49 - Angerburger Straße, Hamburg 12:50 - Voßkulen, Hamburg 12:51 Barmwisch, Hamburg 12:53 - Ellernreihe, Hamburg 12:59 - Heukoppel, Hamburg 13:02 |
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg | |
12:47 | Bus 8 |
Heukoppel, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 12:47 - Haldesdorfer Straße, Hamburg 12:48 - Werner-Otto-Straße (Mitte), Hamburg 12:49 - Werner-Otto-Straße, Hamburg 12:51 Steilshooper Allee, Hamburg 12:53 - Ellernreihe (Mitte), Hamburg 12:54 - Heukoppel, Hamburg 12:55 |
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg | |
12:50 | U 1 |
Norderstedt Mitte
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 12:50 - Alter Teichweg, Hamburg 12:52 Ritterstraße, Hamburg 12:59 - Meßberg, Hamburg 13:08 - Kellinghusenstraße, Hamburg 13:18 - Lattenkamp (Sporthalle), Hamburg 13:21 - Norderstedt Mitte 13:46 |
||
12:51 | U 3 |
Kellinghusenstraße, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 12:51 - Habichtstraße, Hamburg 12:53 Dehnhaide, Hamburg 12:58 - Feldstraße (Heiligengeistfeld), Hamburg 13:19 - Sternschanze (Messe), Hamburg 13:21 - Schlump, Hamburg 13:23 - Eppendorfer Baum, Hamburg 13:26 - Kellinghusenstraße, Hamburg 13:28 |
||
12:53 | U 1 |
Ohlstedt, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 12:53 - Trabrennbahn, Hamburg 12:55 Farmsen, Hamburg 12:57 - Oldenfelde, Hamburg 12:59 - Berne, Hamburg 13:01 - Buckhorn, Hamburg 13:08 - Ohlstedt, Hamburg 13:12 |
||
12:55 | Bus 8 |
Wandsbek Markt (U), Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 12:55 - Tilsiter Straße, Hamburg 12:57 - Friedrich-Ebert-Damm (West), Hamburg 12:58 - Walddörferstraße, Hamburg 13:00 Gladowstraße, Hamburg 13:01 - Wendemuthstraße, Hamburg 13:04 - Wandsbek Markt (U), Hamburg 13:07 |
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg | |
12:56 | U 3 |
Kellinghusenstraße, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 12:56 - Habichtstraße, Hamburg 12:58 Dehnhaide, Hamburg 13:03 - Feldstraße (Heiligengeistfeld), Hamburg 13:24 - Sternschanze (Messe), Hamburg 13:26 - Schlump, Hamburg 13:28 - Eppendorfer Baum, Hamburg 13:31 - Kellinghusenstraße, Hamburg 13:33 |
||
12:57 | Bus 8 |
Poppenbüttel (Stormarnplatz) (S), Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 12:57 - Haldesdorfer Straße, Hamburg 12:58 - Werner-Otto-Straße (Mitte), Hamburg 12:59 - Werner-Otto-Straße, Hamburg 13:01 Maisredder, Hamburg 13:10 - Stadtbahnstraße, Hamburg 13:18 - Poppenbüttel (Stormarnplatz) (S), Hamburg 13:21 |
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg | |
13:00 | U 1 |
Norderstedt Mitte
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 13:00 - Alter Teichweg, Hamburg 13:02 Lohmühlenstraße, Hamburg 13:13 - Hallerstraße, Hamburg 13:24 - Alsterdorf, Hamburg 13:33 - Ohlsdorf, Hamburg 13:37 - Norderstedt Mitte 13:56 |
||
13:01 | U 3 |
Kellinghusenstraße, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 13:01 - Habichtstraße, Hamburg 13:03 Dehnhaide, Hamburg 13:08 - Feldstraße (Heiligengeistfeld), Hamburg 13:29 - Sternschanze (Messe), Hamburg 13:31 - Schlump, Hamburg 13:33 - Eppendorfer Baum, Hamburg 13:36 - Kellinghusenstraße, Hamburg 13:38 |
||
13:03 | U 1 |
Großhansdorf
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 13:03 - Trabrennbahn, Hamburg 13:05 Farmsen, Hamburg 13:07 - Oldenfelde, Hamburg 13:09 - Berne, Hamburg 13:11 - Ahrensburg Ost 13:23 - Großhansdorf 13:31 |
||
13:05 | Bus 8 |
Wandsbek Markt (U), Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 13:05 - Tilsiter Straße, Hamburg 13:07 - Friedrich-Ebert-Damm (West), Hamburg 13:08 - Walddörferstraße, Hamburg 13:10 Hogrevestraße, Hamburg 13:12 - Wendemuthstraße, Hamburg 13:14 - Wandsbek Markt (U), Hamburg 13:17 |
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg | |
13:06 | U 3 |
Kellinghusenstraße, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 13:06 - Habichtstraße, Hamburg 13:08 Dehnhaide, Hamburg 13:13 - Feldstraße (Heiligengeistfeld), Hamburg 13:34 - Sternschanze (Messe), Hamburg 13:36 - Schlump, Hamburg 13:38 - Eppendorfer Baum, Hamburg 13:41 - Kellinghusenstraße, Hamburg 13:43 |
||
13:07 | Bus 118 |
Heukoppel, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 13:07 - Tilsiter Straße (Mitte), Hamburg 13:09 - Angerburger Straße, Hamburg 13:10 - Voßkulen, Hamburg 13:11 Barmwisch, Hamburg 13:13 - Ellernreihe, Hamburg 13:19 - Heukoppel, Hamburg 13:22 |
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg | |
13:07 | Bus 8 |
Heukoppel, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg 13:07 - Haldesdorfer Straße, Hamburg 13:08 - Werner-Otto-Straße (Mitte), Hamburg 13:09 - Werner-Otto-Straße, Hamburg 13:11 Steilshooper Allee, Hamburg 13:13 - Ellernreihe (Mitte), Hamburg 13:14 - Heukoppel, Hamburg 13:15 |
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg | |
13:10 | U 1 |
Norderstedt Mitte
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 13:10 - Alter Teichweg, Hamburg 13:12 Ritterstraße, Hamburg 13:19 - Meßberg, Hamburg 13:28 - Kellinghusenstraße, Hamburg 13:38 - Lattenkamp (Sporthalle), Hamburg 13:41 - Norderstedt Mitte 14:06 |
||
13:11 | U 3 |
Kellinghusenstraße, Hamburg
Wandsbek-Gartenstadt, Hamburg 13:11 - Habichtstraße, Hamburg 13:13 Dehnhaide, Hamburg 13:18 - Feldstraße (Heiligengeistfeld), Hamburg 13:39 - Sternschanze (Messe), Hamburg 13:41 - Schlump, Hamburg 13:43 - Eppendorfer Baum, Hamburg 13:46 - Kellinghusenstraße, Hamburg 13:48 |
||
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Wandsbek-Gartenstadt (U), Hamburg
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|