Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Warszawa Zachodnia v 11:29 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Stanice / zastávka | |
---|---|---|---|---|
dříve | ||||
11:30 | KM 91908 |
Warszawa Gdanska
Warszawa Zachodnia (peron 9) 11:30 - Warszawa Wola 11:32 - Warszawa Mlynow 11:34 - Warszawa Kolo 11:36 - Warszawa Powazki 11:39 - Warszawa Gdanska 11:42 |
Warszawa Zachodnia (peron 9) | |
11:31 | KM 19815 |
Minsk Mazowiecki
Warszawa Zachodnia 11:31 - Warszawa Ochota 11:34 - Warszawa Srodmiescie 11:37 - Warszawa Powisle 11:41 Warszawa Stadion 11:44 - Warszawa Wschodnia 11:47 - Warszawa Rembertow 11:57 - Warszawa Wola Grzybowska 12:03 - Cisie 12:16 - Minsk Mazowiecki 12:29 |
||
11:31 | IC 61104 |
Bialystok
Warszawa Zachodnia 11:31 - Warszawa Centralna 11:36 - Warszawa Wschodnia 11:56 - Wolomin 12:17 - Tluszcz 12:29 - Lochow 12:42 - Malkinia 13:01 - Czyzew 13:16 - Szepietowo 13:26 - Lapy 13:44 - Bialystok Zielone Wzgorza 14:01 - Bialystok 14:06 |
||
11:33 | SKW11342 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 11:33 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 11:37 - Warszawa Rakowiec 11:39 - Warszawa Zwirki i Wigury 11:41 - Warszawa Sluzewiec 11:44 - Warszawa Lotnisko Chopina 11:48 |
||
11:35 | KM 12721 |
Deblin
Warszawa Zachodnia 11:35 - Warszawa Ochota 11:38 - Warszawa Srodmiescie 11:41 - Warszawa Powisle 11:45 Otwock 12:24 - Garwolin 12:57 - Wola Rowska 13:05 - Leokadia 13:11 - Zyczyn 13:27 - Deblin 13:36 |
||
11:35 | IC 31102 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 11:35 - Warszawa Centralna 11:40 - Warszawa Wschodnia 11:51 |
||
11:37 | WKD 213 |
Milanowek Grudow
Warszawa Zachodnia WKD 11:37 - Warszawa Reduta Ord. 11:42 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 11:44 - Warszawa Rakow 11:46 Warszawa Salomea 11:48 - Opacz 11:50 - Michalowice 11:53 - Komorow 12:04 - Podkowa Lesna Gl 12:16 - Milanowek Grudow 12:23 |
Warszawa Zachodnia WKD | |
11:38 | IC 18102 |
Swinoujscie
Warszawa Zachodnia 11:38 - Sochaczew 12:08 - Lowicz Glowny 12:21 - Kutno 12:42 - Kolo 13:06 - Konin 13:21 - Slupca 13:38 - Wrzesnia 13:52 - Swarzedz 14:13 - Poznan Gl. 14:41 - Szamotuly 15:04 - Wronki 15:14 - Krzyz 15:35 - Dobiegniew 15:53 - Choszczno 16:23 - Stargard 16:43 - Szczecin Dabie 17:00 - Szczecin Glowny 17:16 - Szczecin Dabie 17:51 - Goleniow 18:09 - Wysoka Kamienska 18:28 - Miedzyzdroje 18:49 - Swinoujscie 19:01 |
||
11:38 | KM 19964 |
Skierniewice
Warszawa Zachodnia 11:38 - Warszawa Wlochy 11:44 - Warszawa Ursus 11:47 - Warszawa Ursus Niedzwiadek 11:48 Piastow 11:51 - Pruszkow 11:54 - Milanowek 12:04 - Sucha Zyrardowska 12:26 - Skierniewice Rawka 12:36 - Skierniewice 12:41 |
||
11:39 | SKW10815 |
Piaseczno
Warszawa Zachodnia 11:39 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 11:43 - Warszawa Rakowiec 11:46 - Warszawa Zwirki i Wigury 11:48 Warszawa Sluzewiec 11:50 - Warszawa Okecie 11:53 - Warszawa Dawidy 11:56 - Warszawa Jeziorki 11:59 - Nowa Iwiczna 12:01 - Piaseczno 12:05 |
||
11:39 | IR 71503 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 11:39 - Warszawa Centralna 11:43 - Warszawa Wschodnia 12:06 |
||
11:39 | KM 91476 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 11:39 - Warszawa Ochota 11:42 - Warszawa Srodmiescie 11:45 - Warszawa Powisle 11:49 - Warszawa Stadion 11:51 - Warszawa Wschodnia 11:54 |
||
11:42 | SKW19200 |
Pruszkow
Warszawa Zachodnia 11:42 - Warszawa Wlochy 11:48 - Warszawa Ursus 11:50 - Warszawa Ursus Niedzwiadek 11:53 - Piastow 11:56 - Pruszkow 12:00 |
||
11:43 | SKW99422 |
Sulejowek Milosna
Warszawa Zachodnia 11:43 - Warszawa Ochota 11:46 - Warszawa Srodmiescie 11:49 - Warszawa Powisle 11:53 Warszawa Stadion 11:55 - Warszawa Wschodnia 11:58 - Warszawa Rembertow 12:05 - Warszawa Wesola 12:09 - Warszawa Wola Grzybowska 12:12 - Sulejowek Milosna 12:17 |
||
11:44 | KM 12624 |
Radom Glowny
Warszawa Zachodnia (peron 9) 11:44 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 11:48 - Warszawa Rakowiec 11:50 - Warszawa Zwirki i Wigury 11:52 Czachowek Pld. 12:21 - Dobieszyn 12:55 - Wola Bierwiecka 13:03 - Lesiow 13:10 - Radom Polnocny 13:16 - Radom Glowny 13:24 |
Warszawa Zachodnia (peron 9) | |
11:45 | IC 3520 |
Olsztyn Glowny
Warszawa Zachodnia 11:45 - Warszawa Centralna 11:50 - Warszawa Wschodnia 12:01 - Legionowo 12:17 - Nowy Dwor Mazowiecki 12:26 - Ciechanow 12:54 - Mlawa 13:09 - Dzialdowo 13:19 - Nidzica 13:35 - Olsztynek 13:54 - Olsztyn Zachodni 14:13 - Olsztyn Glowny 14:19 |
||
11:46 | SKW99228 |
Otwock
Warszawa Zachodnia 11:46 - Warszawa Ochota 11:49 - Warszawa Srodmiescie 11:52 - Warszawa Powisle 11:56 Warszawa Stadion 11:59 - Warszawa Wschodnia 12:02 - Warszawa Goclawek 12:11 - Warszawa Miedzeszyn 12:24 - Jozefow 12:32 - Otwock 12:38 |
||
11:47 | EIC 8300 |
Krakow Glowny
Warszawa Zachodnia 11:47 - Krakow Glowny 14:06 |
||
11:50 | KM 19867 |
Siedlce
Warszawa Zachodnia 11:50 - Warszawa Ochota 11:53 - Warszawa Srodmiescie 11:56 - Warszawa Powisle 12:00 Warszawa Stadion 12:03 - Warszawa Wschodnia 12:06 - Warszawa Wola Grzybowska 12:22 - Minsk Mazowiecki Anielina 12:49 - Siedlce Zachodnie 13:25 - Siedlce 13:29 |
||
11:50 | SKW99526 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 11:50 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 11:54 - Warszawa Rakowiec 11:57 - Warszawa Zwirki i Wigury 11:59 - Warszawa Sluzewiec 12:02 - Warszawa Lotnisko Chopina 12:06 |
||
11:52 | IC 1904 |
Lodz Fabryczna
Warszawa Zachodnia 11:52 - Zyrardow 12:11 - Skierniewice 12:23 - Koluszki 12:42 - Lodz Widzew 12:58 - Lodz Fabryczna 13:05 |
||
11:53 | WKD 212 |
Warszawa Srodmiescie WKD
Warszawa Zachodnia WKD 11:53 - Warszawa Ochota WKD 11:56 - Warszawa Srodmiescie WKD 11:58 |
Warszawa Zachodnia WKD | |
11:54 | KM 19406 |
Lowicz Glowny
Warszawa Zachodnia 11:54 - Warszawa Wlochy 11:59 - Warszawa Ursus Pln. 12:03 - Warszawa Golabki 12:05 Witanow 12:24 - Sochaczew 12:43 - Keszyce 12:53 - Bednary 12:59 - Myslakow 13:02 - Lowicz Glowny 13:07 |
||
11:54 | SKW97314 |
Zegrze Poludniowe
Warszawa Zachodnia (peron 9) 11:54 - Warszawa Wola 11:56 - Warszawa Mlynow 11:58 - Warszawa Kolo 12:00 Warszawa Zeran 12:17 - Legionowo 12:27 - Michalow Reginow 12:33 - Wieliszew 12:35 - Wieliszew Centrum 12:39 - Zegrze Poludniowe 12:42 |
Warszawa Zachodnia (peron 9) | |
11:55 | IC 6126 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 11:55 - Warszawa Centralna 12:00 - Warszawa Wschodnia 12:16 |
||
11:56 | KM 93124 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 11:56 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 12:00 - Warszawa Rakowiec 12:03 - Warszawa Zwirki i Wigury 12:05 - Warszawa Sluzewiec 12:08 - Warszawa Lotnisko Chopina 12:13 |
||
11:58 | KM 91314 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 11:58 - Warszawa Ochota 12:01 - Warszawa Srodmiescie 12:04 - Warszawa Powisle 12:08 - Warszawa Stadion 12:11 - Warszawa Wschodnia 12:14 |
||
11:59 | KM 97122 |
Modlin
Warszawa Zachodnia 11:59 - Warszawa Centralna 12:04 - Warszawa Wschodnia 12:11 - Warszawa Targowek 12:17 Warszawa Torunska 12:21 - Warszawa Pludy 12:25 - Legionowo 12:30 - Legionowo Przystanek 12:33 - Chotomow 12:35 - Modlin 12:46 |
||
12:02 | KM 19314 |
Grodzisk Mazowiecki
Warszawa Zachodnia 12:02 - Warszawa Wlochy 12:07 - Warszawa Ursus 12:10 - Warszawa Ursus Niedzwiadek 12:12 Piastow 12:15 - Pruszkow 12:19 - Parzniew 12:22 - Brwinow 12:26 - Milanowek 12:30 - Grodzisk Mazowiecki 12:34 |
||
12:02 | KM 93512 |
Otwock
Warszawa Zachodnia 12:02 - Warszawa Ochota 12:05 - Warszawa Srodmiescie 12:08 - Warszawa Powisle 12:12 Warszawa Wschodnia 12:18 - Warszawa Anin 12:33 - Warszawa Miedzylesie 12:35 - Michalin 12:45 - Swider 12:50 - Otwock 12:52 |
||
12:04 | IC 9108 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 12:04 - Warszawa Centralna 12:09 - Warszawa Wschodnia 12:21 |
||
12:07 | WKD 119 |
Grodzisk Mazowiecki Radonska
Warszawa Zachodnia WKD 12:07 - Warszawa Reduta Ord. 12:12 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 12:14 - Warszawa Rakow 12:16 Michalowice 12:23 - Podkowa Lesna Gl 12:46 - Brzozki 12:52 - Grodzisk Mazowiecki Piaskowa 12:55 - Grodzisk Mazowiecki Muzeum 12:57 - Grodzisk Mazowiecki Radonska 12:59 |
Warszawa Zachodnia WKD | |
12:07 | SKW97212 |
Piaseczno
Warszawa Zachodnia (peron 9) 12:07 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 12:11 - Warszawa Rakowiec 12:14 - Warszawa Zwirki i Wigury 12:16 Warszawa Sluzewiec 12:18 - Warszawa Okecie 12:21 - Warszawa Dawidy 12:24 - Warszawa Jeziorki 12:27 - Nowa Iwiczna 12:29 - Piaseczno 12:33 |
Warszawa Zachodnia (peron 9) | |
12:08 | SKW99424 |
Sulejowek Milosna
Warszawa Zachodnia 12:08 - Warszawa Ochota 12:11 - Warszawa Srodmiescie 12:14 - Warszawa Powisle 12:18 Warszawa Stadion 12:21 - Warszawa Wschodnia 12:24 - Warszawa Rembertow 12:32 - Warszawa Wesola 12:36 - Warszawa Wola Grzybowska 12:39 - Sulejowek Milosna 12:44 |
||
12:11 | SKW99328 |
Pruszkow
Warszawa Zachodnia 12:11 - Warszawa Wlochy 12:16 - Warszawa Ursus 12:19 - Warszawa Ursus Niedzwiadek 12:22 - Piastow 12:25 - Pruszkow 12:29 |
||
12:14 | KM 15605 |
Ciechanow
Warszawa Zachodnia (peron 9) 12:14 - Warszawa Wola 12:16 - Warszawa Mlynow 12:17 - Warszawa Kolo 12:19 Warszawa Powazki 12:21 - Warszawa Gdanska 12:24 - Warszawa Torunska 12:34 - Pomiechowek 13:07 - Ciechanow Przemyslowy 13:44 - Ciechanow 13:49 |
Warszawa Zachodnia (peron 9) | |
12:14 | EIC 3506 |
Gdynia Glowna
Warszawa Zachodnia 12:14 - Warszawa Centralna 12:19 - Warszawa Wschodnia 12:31 - Ilawa Glowna 14:01 Malbork 14:34 - Tczew 14:44 - Gdansk Glowny 14:58 - Gdansk Wrzeszcz 15:04 - Gdansk Oliwa 15:09 - Gdynia Glowna 15:24 |
||
12:15 | SKW99528 |
Warszawa Lotnisko Chopina
Warszawa Zachodnia 12:15 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 12:19 - Warszawa Rakowiec 12:22 - Warszawa Zwirki i Wigury 12:24 - Warszawa Sluzewiec 12:27 - Warszawa Lotnisko Chopina 12:31 |
||
12:16 | SKW99230 |
Otwock
Warszawa Zachodnia 12:16 - Warszawa Ochota 12:19 - Warszawa Srodmiescie 12:22 - Warszawa Powisle 12:26 Warszawa Stadion 12:28 - Warszawa Wschodnia 12:31 - Warszawa Goclawek 12:41 - Warszawa Miedzeszyn 12:54 - Jozefow 13:02 - Otwock 13:08 |
||
12:17 | SKW10864 |
Warszawa Glowna
Warszawa Zachodnia 12:17 - Warszawa Glowna 12:19 |
||
12:19 | KM 19484 |
Blonie
Warszawa Zachodnia 12:19 - Warszawa Wlochy 12:24 - Warszawa Ursus Pln. 12:27 - Warszawa Golabki 12:29 - Ozarow Mazowiecki 12:33 - Plochocin 12:39 - Blonie Rokitno 12:42 - Blonie 12:46 |
||
12:21 | IC 71102 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 12:21 - Warszawa Centralna 12:26 - Warszawa Wschodnia 12:36 |
||
12:23 | WKD 116 |
Warszawa Srodmiescie WKD
Warszawa Zachodnia WKD 12:23 - Warszawa Ochota WKD 12:26 - Warszawa Srodmiescie WKD 12:28 |
Warszawa Zachodnia WKD | |
12:23 | IC 1624 |
Wroclaw Glowny
Warszawa Zachodnia 12:23 - Zyrardow 12:43 - Skierniewice 12:56 - Koluszki 13:16 - Piotrkow Trybunalski 13:41 - Radomsko 14:07 - Czestochowa 14:31 - Czestochowa Stradom 14:40 - Lubliniec 15:02 - Opole Glowne 15:44 - Brzeg 16:06 - Olawa 16:15 - Wroclaw Glowny 16:33 |
||
12:24 | KM 91968 |
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 12:24 - Warszawa Ochota 12:27 - Warszawa Srodmiescie 12:30 - Warszawa Powisle 12:34 - Warszawa Stadion 12:36 - Warszawa Wschodnia 12:39 |
||
12:26 | IC 5324 |
Krakow Glowny
Warszawa Zachodnia 12:26 - Warszawa Sluzewiec 12:34 - Piaseczno 12:42 - Warka 12:59 - Radom Glowny 13:29 - Skarzysko Kamienna 13:54 - Suchedniow 14:02 - Kielce Glowny 14:28 - Jedrzejow 14:57 - Sedziszow 15:10 - Miechow 15:28 - Krakow Glowny 15:58 |
||
12:27 | SKW11242 |
Legionowo Piaski
Warszawa Zachodnia 12:27 - Warszawa Centralna 12:32 - Warszawa Wschodnia 12:41 - Warszawa Targowek 12:45 Warszawa Praga 12:48 - Warszawa Torunska 12:51 - Warszawa Zeran 12:53 - Warszawa Pludy 12:56 - Warszawa Choszczowka 12:59 - Legionowo Piaski 13:07 |
||
později |
Upozornění: seznam obsahuje informace o příjezdu a odjezdu ze zastávek
Warszawa Zachodnia (peron 9)
,
Warszawa Zachodnia WKD
.
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.
|