Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Frankfurt(Main)Hbf v 15:36 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | Aktuálně | |
---|---|---|---|---|---|
dříve | |||||
15:09 | ICE 628 |
Essen Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 15:09 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 15:20 - Köln Messe/Deutz Gl.11-12 16:15 - Düsseldorf Hbf 16:39 - Duisburg Hbf 16:53 - Essen Hbf 17:06 |
8 |
||
15:37 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 15:37 - Frankfurt(M)Taunusanlage 15:38 Frankfurt(M)Hauptwache 15:40 - Frankfurt(M)Konstablerwache 15:42 - Frankfurt(M)Ostendstraße 15:43 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 15:45 - Frankfurt(Main)Süd 15:47 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
||
15:38 |
RE 4 (4481) |
Karlsruhe Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 15:38 - Frankfurt-Höchst 15:47 - Hochheim(Main) 15:58 Mainz Hbf 16:11 - Worms Hbf 16:39 - Ludwigshafen(Rh)Hbf 16:55 - Schifferstadt 17:04 - Karlsruhe Hbf 17:53 |
24 |
||
15:39 | S 2 |
Dietzenbach Bahnhof
Frankfurt Hbf (tief) 15:39 - Frankfurt(M)Taunusanlage 15:41 Frankfurt(M)Hauptwache 15:42 - Offenbach-Bieber 16:00 - Dietzenbach-Steinberg 16:07 - Dietzenbach Mitte 16:09 - Dietzenbach Bahnhof 16:11 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
||
15:42 |
RB 51 (15522) |
Wächtersbach
Frankfurt(Main)Hbf 15:42 - Frankfurt(Main)Süd 15:47 - Offenbach(Main)Hbf 15:53 Hanau Hbf 16:01 - Wolfgang(Kr Hanau) 16:06 - Langenselbold 16:15 - Niedermittlau 16:19 - Wächtersbach 16:42 |
10 |
||
15:42 | S 1 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 15:42 - Frankfurt-Griesheim 15:46 Frankfurt-Höchst 15:52 - Flörsheim(Main) 16:05 - Hochheim(Main) 16:10 - Mainz-Kastel 16:14 - Wiesbaden Hbf 16:24 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
||
15:42 | ICE 28 |
Dortmund Hbf
Frankfurt(Main)Hbf (zastávka zrušena) 15:42 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf (zastávka zrušena) 15:55 - Mainz Hbf (zastávka zrušena) 16:18 - Koblenz Hbf (zastávka zrušena) 17:11 - Bonn Hbf (zastávka zrušena) 17:43 - Köln Hbf (zastávka zrušena) 18:05 - Düsseldorf Hbf (zastávka zrušena) 18:32 - Duisburg Hbf (zastávka zrušena) 18:46 - Essen Hbf (zastávka zrušena) 18:58 - Bochum Hbf (zastávka zrušena) 19:09 - Dortmund Hbf (zastávka zrušena) 19:21 |
6 |
||
15:44 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 15:44 - Frankfurt(M)Galluswarte 15:46 Eschborn Süd 15:56 - Niederhöchstadt 16:00 - Schwalbach(Taunus)Nord 16:03 - Sulzbach(Taunus)Nord 16:07 - Bad Soden(Taunus) 16:09 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
15:44 | S 8 |
Offenbach(Main)Ost
Frankfurt Hbf (tief) 15:44 - Frankfurt(M)Taunusanlage 15:46 Frankfurt(M)Hauptwache 15:47 - Frankfurt(M)Konstablerwache 15:49 - Offenbach(Main) Ledermuseum 15:58 - Offenbach(Main) Marktplatz 15:59 - Offenbach(Main)Ost 16:02 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
||
15:47 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 15:47 - Frankfurt(M)Taunusanlage 15:48 Langen-Flugsicherung 16:10 - Egelsbach 16:14 - Erzhausen 16:17 - Darmstadt-Arheilgen 16:21 - Darmstadt Hbf 16:26 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
||
15:47 | S 8 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 15:47 - Frankfurt-Niederrad 15:51 Frankfurt(Main)-Gateway Gardens 15:56 - Kelsterbach 16:03 - Mainz Nord 16:33 - Wiesbaden Ost 16:37 - Wiesbaden Hbf 16:44 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
||
15:47 |
STN RB12 (21493) |
Königstein(Taunus)
Frankfurt(Main)Hbf 15:47 - Frankfurt-Höchst 15:58 - Frankfurt-Unterliederbach 16:01 - Liederbach-Süd 16:04 Liederbach 16:06 - Kelkheim-Münster 16:10 - Kelkheim 16:12 - Kelkheim-Hornau 16:16 - Schneidhain 16:20 - Königstein(Taunus) 16:25 |
22 |
||
15:49 | ICE 599 |
München Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 15:49 - Mannheim Hbf 16:27 - Stuttgart Hbf 17:08 - Ulm Hbf 17:58 - Augsburg Hbf 18:41 - München-Pasing 19:03 - München Hbf 19:12 |
9 |
||
15:49 | S 1 |
Rödermark-Ober Roden
Frankfurt Hbf (tief) 15:49 - Frankfurt(M)Taunusanlage 15:51 Offenbach-Bieber 16:10 - Rodgau-Jügesheim 16:22 - Rodgau-Dudenhofen 16:24 - Rodgau-Nieder Roden 16:27 - Rödermark-Ober Roden 16:33 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
||
15:50 | S 7 |
Riedstadt-Goddelau
Frankfurt(Main)Hbf 15:50 - Frankfurt-Niederrad 15:56 Zeppelinheim 16:02 - Walldorf(Hess) 16:06 - Groß Gerau-Dornberg 16:15 - Groß Gerau-Dornheim 16:27 - Riedstadt-Goddelau 16:33 |
2 |
||
15:51 |
HLB RB41 (15020) |
Stadtallendorf
Frankfurt(Main)Hbf 15:51 - Frankfurt(Main)West 15:55 - Friedberg(Hess) 16:14 - Bad Nauheim 16:18 Butzbach 16:25 - Gießen 16:35 - Gießen Oswaldsgarten 16:41 - Lollar 16:45 - Friedelhausen 16:48 - Stadtallendorf 17:27 |
14 |
||
15:51 |
HLB RB40 (15120) |
Dillenburg
Frankfurt(Main)Hbf 15:51 - Frankfurt(Main)West 15:55 - Friedberg(Hess) 16:14 - Bad Nauheim 16:18 Butzbach 16:25 - Gießen 16:35 - Dutenhofen(Wetzlar) 16:44 - Wetzlar 16:49 - Aßlar 16:54 - Edingen(Wetzlar) 17:06 - Dillenburg 17:22 |
14 |
||
15:52 | S 2 |
Niedernhausen(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 15:52 - Frankfurt-Griesheim 15:56 Lorsbach 16:13 - Eppstein 16:18 - Eppstein-Bremthal 16:20 - Niederjosbach 16:22 - Niedernhausen(Taunus) 16:26 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
||
15:53 | ICE 721 |
München Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 15:53 - Aschaffenburg Hbf 16:22 - Würzburg Hbf 17:01 - Nürnberg Hbf 17:56 - München Hbf 19:07 |
7 |
||
15:53 |
VIA RB10 (25022) |
Neuwied
Frankfurt(Main)Hbf 15:53 - Frankfurt-Höchst 16:03 - Mainz-Kastel 16:18 - Wiesbaden Hbf 16:28 Wiesbaden-Biebrich 16:38 - Wiesbaden-Schierstein 16:41 - Niederwalluf 16:44 - Eltville 16:47 - Braubach 17:53 - Neuwied 18:24 |
23 |
||
15:54 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 15:54 - Frankfurt(M)Galluswarte 15:56 Frankfurt(Main)Messe 15:58 - Frankfurt(Main)West 15:59 - Frankfurt-Rödelheim 16:03 - Bad Homburg 16:15 - Friedrichsdorf(Taunus) 16:20 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
15:57 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 15:57 - Frankfurt(M)Taunusanlage 15:58 Frankfurt(M)Hauptwache 16:00 - Frankfurt(M)Konstablerwache 16:02 - Frankfurt(M)Ostendstraße 16:03 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 16:06 - Frankfurt(Main)Süd 16:07 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
||
15:58 | ICE 72 |
Hamburg Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 15:58 - Kassel-Wilhelmshöhe 18:25 - Göttingen 19:10 - Hannover Hbf 19:56 - Celle 20:17 - Uelzen 20:40 - Lüneburg 20:56 - Hamburg-Harburg 21:16 - Hamburg Hbf 21:31 |
8 |
||
15:59 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 15:59 - Frankfurt(M)Galluswarte 16:01 Frankfurt(Main)Messe 16:03 - Frankfurt(Main)West 16:04 - Frankfurt-Rödelheim 16:08 - Eschborn 16:13 - Kronberg(Taunus) 16:21 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
15:59 | S 9 |
Hanau Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 15:59 - Frankfurt(M)Taunusanlage 16:01 Frankfurt(M)Hauptwache 16:02 - Mühlheim(Main) 16:21 - Mühlheim(Main)-Dietesheim 16:23 - Steinheim(Main) 16:27 - Hanau Hbf 16:29 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:02 | ICE 1655 |
Dresden Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 16:02 - Erfurt Hbf 19:37 - Leipzig Hbf 20:24 - Riesa 21:01 - Dresden-Neustadt 21:31 - Dresden Hbf 21:39 |
9 |
||
16:02 | S 4 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 16:02 - Frankfurt(M)Taunusanlage 16:03 Frankfurt(M)Hauptwache 16:05 - Frankfurt(M)Konstablerwache 16:07 - Frankfurt(M)Ostendstraße 16:08 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 16:10 - Frankfurt(Main)Süd 16:12 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:02 | S 9 |
Mainz-Bischofsheim
Frankfurt Hbf (tief) 16:02 - Frankfurt-Niederrad 16:06 Frankfurt am Main - Stadion 16:08 - Frankfurt(Main)-Gateway Gardens 16:11 - Frankfurt(M) Flughafen Regionalbf 16:13 - Kelsterbach 16:18 - Mainz-Bischofsheim 16:32 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:04 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt Hbf (tief) 16:04 - Frankfurt(M)Galluswarte 16:06 Frankfurt(Main)Messe 16:08 - Frankfurt(Main)West 16:09 - Frankfurt-Eschersheim 16:14 - Bad Vilbel 16:24 - Friedberg(Hess) 16:41 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:06 |
RB 68 (15325) |
Heidelberg Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 16:06 - Langen(Hess) 16:15 - Darmstadt Hbf 16:25 Darmstadt Süd 16:32 - Darmstadt-Eberstadt 16:37 - Hähnlein-Alsbach 16:48 - Zwingenberg(Bergstr) 16:51 - Heidelberg Hbf 17:39 |
10 |
||
16:06 |
RB 67 (15425) |
Schwetzingen
Frankfurt(Main)Hbf 16:06 - Langen(Hess) 16:15 - Darmstadt Hbf 16:25 Darmstadt Süd 16:32 - Darmstadt-Eberstadt 16:37 - Hähnlein-Alsbach 16:48 - Zwingenberg(Bergstr) 16:51 - Ladenburg 17:22 - Neu-Edingen/Friedrichsfeld 17:25 - Schwetzingen (zastávka zrušena) 17:44 |
10 |
||
16:06 | ICE 77 |
Zürich HB
Frankfurt(Main)Hbf 16:06 - Mannheim Hbf 16:44 - Karlsruhe Hbf 17:09 - Baden-Baden 17:26 - Freiburg(Breisgau) Hbf 18:12 - Basel Bad Bf 18:46 - Basel SBB 18:55 - Zürich HB 20:00 |
6 |
||
16:07 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 16:07 - Frankfurt(M)Taunusanlage 16:08 Frankfurt(M)Hauptwache 16:10 - Frankfurt(M)Konstablerwache 16:12 - Frankfurt(M)Ostendstraße 16:13 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 16:15 - Frankfurt(Main)Süd 16:17 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:08 |
RE 3 (29526) |
Saarbrücken Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 16:08 - Frankfurt-Niederrad 16:14 - Frankfurt(M) Flughafen Regionalbf 16:22 - Rüsselsheim 16:33 Mainz-Bischofsheim 16:38 - Mainz Römisches Theater 16:44 - Mainz Hbf 16:48 - Ingelheim 17:04 - Bad Kreuznach 17:21 - Saarbrücken Hbf 19:10 |
20 |
||
16:09 | ICE 626 |
Dortmund Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 16:09 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 16:20 - Köln Messe/Deutz Gl.11-12 17:13 - Düsseldorf Hbf 17:36 - Duisburg Hbf 17:50 - Essen Hbf 18:03 - Bochum Hbf 18:28 - Dortmund Hbf 18:41 |
8 |
||
16:09 | S 2 |
Dietzenbach Bahnhof
Frankfurt Hbf (tief) 16:09 - Frankfurt(M)Taunusanlage 16:11 Frankfurt(M)Hauptwache 16:12 - Offenbach-Bieber 16:30 - Dietzenbach-Steinberg 16:37 - Dietzenbach Mitte 16:39 - Dietzenbach Bahnhof 16:41 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:12 |
RE 70 (4575) |
Mannheim Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 16:12 - Frankfurt-Niederrad 16:17 - Walldorf(Hess) 16:24 Mörfelden 16:28 - Groß Gerau-Dornberg 16:33 - Stockstadt(Rhein) 16:42 - Biebesheim 16:45 - Mannheim Hbf 17:19 |
17 |
||
16:12 | S 1 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 16:12 - Frankfurt-Griesheim 16:16 Frankfurt-Höchst 16:22 - Flörsheim(Main) 16:35 - Hochheim(Main) 16:40 - Mainz-Kastel 16:44 - Wiesbaden Hbf 16:54 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:13 | ICE 596 |
Berlin Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 16:13 - Erfurt Hbf 19:16 - Halle(Saale)Hbf 19:46 - Berlin Südkreuz 20:55 - Berlin Hbf 21:02 |
9 |
||
16:14 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 16:14 - Frankfurt(M)Galluswarte 16:16 Eschborn Süd 16:26 - Niederhöchstadt 16:30 - Schwalbach(Taunus)Nord 16:33 - Sulzbach(Taunus)Nord 16:37 - Bad Soden(Taunus) 16:39 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:14 | S 8 |
Offenbach(Main)Ost
Frankfurt Hbf (tief) 16:14 - Frankfurt(M)Taunusanlage 16:16 Frankfurt(M)Hauptwache 16:17 - Frankfurt(M)Konstablerwache 16:19 - Offenbach(Main) Ledermuseum 16:28 - Offenbach(Main) Marktplatz 16:29 - Offenbach(Main)Ost 16:32 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:15 |
RB 61 (15479) |
Dieburg
Frankfurt(Main)Hbf 16:15 - Neu-Isenburg 16:22 - Dreieich-Buchschlag 16:26 Dreieich-Sprendlingen 16:30 - Dreieich-Weibelfeld 16:32 - Dreieich-Götzenhain 16:37 - Dreieich-Offenthal 16:42 - Dieburg 17:04 |
11 |
||
16:16 | ICE 816 |
Köln Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 16:16 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 16:27 - Limburg Süd 16:47 - Montabaur 16:58 - Siegburg/Bonn 17:25 - Köln Hbf 17:43 |
18 |
||
16:17 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 16:17 - Frankfurt(M)Taunusanlage 16:18 Langen-Flugsicherung 16:40 - Egelsbach 16:44 - Erzhausen 16:47 - Darmstadt-Arheilgen 16:51 - Darmstadt Hbf 16:56 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:17 | S 8 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 16:17 - Frankfurt-Niederrad 16:21 Mainz-Bischofsheim 16:46 - Mainz Römisches Theater 16:53 - Mainz Hbf 16:56 - Wiesbaden Ost 17:07 - Wiesbaden Hbf 17:14 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:19 | S 1 |
Rödermark-Ober Roden
Frankfurt Hbf (tief) 16:19 - Frankfurt(M)Taunusanlage 16:21 Offenbach-Bieber 16:40 - Rodgau-Jügesheim 16:52 - Rodgau-Dudenhofen 16:54 - Rodgau-Nieder Roden 16:57 - Rödermark-Ober Roden 17:03 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:20 | S 7 |
Riedstadt-Goddelau
Frankfurt(Main)Hbf 16:20 - Frankfurt-Niederrad 16:26 Zeppelinheim 16:32 - Walldorf(Hess) 16:36 - Groß Gerau-Dornberg 16:45 - Groß Gerau-Dornheim 16:49 - Riedstadt-Goddelau 16:55 |
2 |
||
16:20 |
HLB RE98 (24416) |
Kassel Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 16:20 - Frankfurt(Main)West 16:24 - Friedberg(Hess) 16:44 - Gießen 17:02 Marburg(Lahn) 17:19 - Cölbe 17:24 - Kirchhain(Bz Kassel) 17:31 - Stadtallendorf 17:37 - Neustadt(Kr Marburg) 17:43 - Kassel Hbf 18:54 |
16 |
||
16:20 |
HLB RE99 (24516) |
Siegen Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 16:20 - Frankfurt(Main)West 16:24 - Friedberg(Hess) 16:44 - Gießen 17:02 - Wetzlar 17:17 - Herborn(Dillkr) 17:32 - Dillenburg 17:38 - Haiger 17:44 - Siegen Hbf 18:05 |
16 |
||
16:21 | IC 1291 |
Salzburg Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 16:21 - Darmstadt Hbf 16:36 - Bensheim 16:48 - Weinheim(Bergstr)Hbf 16:58 - Heidelberg Hbf 17:11 - Stuttgart Hbf 17:53 - Ulm Hbf 18:54 - Günzburg 19:09 - Augsburg Hbf 19:40 - München Hbf 20:10 - München Ost 20:27 - Rosenheim 20:54 - Bad Endorf 21:07 - Prien am Chiemsee 21:15 - Traunstein 21:35 - Freilassing 21:54 - Salzburg Hbf 22:02 |
13 |
||
16:21 | ICE 229 |
Wien Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 16:21 - Hanau Hbf 16:37 - Aschaffenburg Hbf 16:51 - Würzburg Hbf 17:32 - Nürnberg Hbf 18:27 - Regensburg Hbf 19:23 - Plattling 19:57 - Passau Hbf 20:26 - Schärding 20:41 - Wels Hbf 21:17 - Linz Hbf 21:34 - Amstetten NÖ 22:00 - St.Pölten Hbf 22:30 - Tullnerfeld 22:43 - Wien Meidling 22:58 - Wien Hbf 23:05 |
4 |
||
16:22 | S 2 |
Niedernhausen(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 16:22 - Frankfurt-Griesheim 16:26 Lorsbach 16:43 - Eppstein 16:48 - Eppstein-Bremthal 16:50 - Niederjosbach 16:52 - Niedernhausen(Taunus) 16:56 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:23 |
VIA RB10 (25076) |
Assmannshausen
Frankfurt(Main)Hbf (zastávka zrušena) 16:23 - Frankfurt-Höchst (zastávka zrušena) 16:33 - Mainz-Kastel (zastávka zrušena) 16:49 - Wiesbaden Hbf 16:58 Wiesbaden-Biebrich 17:08 - Wiesbaden-Schierstein 17:11 - Niederwalluf 17:14 - Eltville 17:17 - Erbach(Rheingau) 17:20 - Geisenheim 17:31 - Rüdesheim(Rhein) 17:35 - Assmannshausen (zastávka zrušena) 17:40 |
23 |
||
16:24 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 16:24 - Frankfurt(M)Galluswarte 16:26 Frankfurt(Main)Messe 16:28 - Frankfurt(Main)West 16:29 - Frankfurt-Rödelheim 16:33 - Bad Homburg 16:45 - Friedrichsdorf(Taunus) 16:50 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:26 |
RE 50 (4522) |
Neuhof(Kr Fulda)
Frankfurt(Main)Hbf 16:26 - Frankfurt(Main)Süd 16:31 - Offenbach(Main)Hbf 16:38 Hanau Hbf 16:46 - Langenselbold 16:56 - Wächtersbach 17:10 - Bad Soden-Salmünster 17:15 - Neuhof(Kr Fulda) 17:38 |
6 |
||
16:27 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 16:27 - Frankfurt(M)Taunusanlage 16:28 Frankfurt(M)Hauptwache 16:30 - Frankfurt(M)Konstablerwache 16:32 - Frankfurt(M)Ostendstraße 16:33 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 16:35 - Frankfurt(Main)Süd 16:37 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:28 | ICE 12 |
Bruxelles Midi
Frankfurt(Main)Hbf 16:28 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 16:39 - Köln Hbf 17:33 - Aachen Hbf 18:16 - Ličge-Guillemins 18:44 - Bruxelles-Nord 19:26 - Bruxelles Midi 19:35 |
19 |
||
16:28 | ICE 152 |
Amsterdam Centraal
Frankfurt(Main)Hbf 16:28 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 16:39 - Köln Hbf 17:33 - Mönchengladbach Hbf 18:29 - 's-Hertogenbosch 19:54 - Utrecht Centraal 20:24 - Amsterdam Centraal 20:58 |
19 |
||
16:29 |
RB 22 (15272) |
Limburg(Lahn)
Frankfurt(Main)Hbf 16:29 - Frankfurt-Höchst 16:38 - Hofheim(Taunus) 16:48 Niedernhausen(Taunus) 17:00 - Idstein(Taunus) 17:07 - Bad Camberg 17:15 - Niederselters 17:20 - Limburg(Lahn) 17:41 |
3 |
||
16:29 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt Hbf (tief) 16:29 - Frankfurt(M)Galluswarte 16:31 Frankfurt(Main)Messe 16:33 - Frankfurt(Main)West 16:34 - Frankfurt-Rödelheim 16:38 - Eschborn 16:43 - Kronberg(Taunus) 16:51 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:29 | S 9 |
Hanau Hbf
Frankfurt Hbf (tief) 16:29 - Frankfurt(M)Taunusanlage 16:31 Frankfurt(M)Hauptwache 16:32 - Mühlheim(Main) 16:51 - Mühlheim(Main)-Dietesheim 16:53 - Steinheim(Main) 16:57 - Hanau Hbf 16:59 |
102 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:29 |
HLB RB41 (15022) |
Marburg(Lahn)
Frankfurt(Main)Hbf 16:29 - Frankfurt(Main)West 16:35 - Bad Vilbel 16:46 - Friedberg(Hess) 16:58 Bad Nauheim 17:02 - Ostheim(b Butzbach) 17:07 - Butzbach 17:10 - Kirch Göns 17:15 - Lang Göns 17:18 - Marburg(Lahn) 18:09 |
14 |
||
16:29 |
HLB RB40 (15122) |
Dillenburg
Frankfurt(Main)Hbf 16:29 - Frankfurt(Main)West 16:35 - Bad Vilbel 16:46 - Friedberg(Hess) 16:58 Bad Nauheim 17:02 - Ostheim(b Butzbach) 17:07 - Butzbach 17:10 - Kirch Göns 17:15 - Lang Göns 17:18 - Edingen(Wetzlar) 18:06 - Dillenburg 18:22 |
14 |
||
16:30 |
HLB RB58 (28645) |
Hanau Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 16:30 - Frankfurt(Main)Süd 16:35 - Frankfurt(Main)Ost 16:39 - Frankfurt-Mainkur 16:42 - Maintal West 16:45 - Maintal Ost 16:48 - Hanau-Wilhelmsbad 16:51 - Hanau West 16:53 - Hanau Hbf 16:57 |
7 |
||
16:32 | S 4 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt Hbf (tief) 16:32 - Frankfurt(M)Taunusanlage 16:33 Frankfurt(M)Hauptwache 16:35 - Frankfurt(M)Konstablerwache 16:37 - Frankfurt(M)Ostendstraße 16:38 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 16:40 - Frankfurt(Main)Süd 16:42 |
101 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:32 | S 9 |
Mainz-Bischofsheim
Frankfurt Hbf (tief) 16:32 - Frankfurt-Niederrad 16:36 Frankfurt am Main - Stadion 16:38 - Frankfurt(Main)-Gateway Gardens 16:41 - Frankfurt(M) Flughafen Regionalbf 16:43 - Kelsterbach 16:48 - Mainz-Bischofsheim 17:02 |
103 Frankfurt Hbf (tief) |
||
16:34 |
RE 60 (4673) |
Mannheim Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 16:34 - Langen(Hess) 16:42 - Darmstadt Hbf 16:51 Bickenbach(Bergstr) 17:01 - Zwingenberg(Bergstr) 17:05 - Heppenheim(Bergstr) 17:13 - Hemsbach 17:17 - Mannheim Hbf 17:45 |
11 |
||
16:34 |
RE 55 (4623) |
Würzburg Hbf
Frankfurt(Main)Hbf 16:34 - Frankfurt(Main)Süd 16:39 - Offenbach(Main)Hbf 16:44 Hanau Hbf 16:55 - Kahl(Main) 17:03 - Kleinostheim 17:10 - Aschaffenburg Hbf 17:15 - Würzburg Hbf 18:21 |
8 |
||
16:34 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt Hbf (tief) 16:34 - Frankfurt(M)Galluswarte 16:36 Frankfurt(Main)Messe 16:38 - Frankfurt(Main)West 16:39 - Frankfurt-Eschersheim 16:44 - Bad Vilbel 16:54 - Friedberg(Hess) 17:11 |
104 Frankfurt Hbf (tief) |
||
později |
Upozornění: seznam obsahuje informace o příjezdu a odjezdu ze zastávek
Frankfurt Hbf (tief)
.
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.
|