Vertrek en aankomst
Actualiseren Actueel vertrekplan in Frankfurt(M)Konstablerwache om 19:26 uur
Tijd | Reis | Richting / haltes onderweg | Spoor | |
---|---|---|---|---|
vroeger | ||||
19:26 | S 9 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt(M)Konstablerwache 19:26 - Frankfurt(M)Hauptwache 19:27 Frankfurt(M)Taunusanlage 19:29 - Frankfurt-Niederrad 19:36 - Frankfurt(Main)-Gateway Gardens 19:41 - Frankfurt(M) Flughafen Regionalbf 19:43 - Wiesbaden Hbf 20:19 |
3 |
|
19:29 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(M)Konstablerwache 19:29 - Frankfurt(M)Hauptwache 19:30 Frankfurt(M)Galluswarte 19:36 - Frankfurt-Berkersheim 19:49 - Groß Karben 19:59 - Okarben 20:01 - Friedberg(Hess) 20:11 |
3 |
|
19:32 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(M)Konstablerwache 19:32 - Frankfurt(M)Ostendstraße 19:33 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 19:35 - Frankfurt(Main)Süd 19:37 |
2 |
|
19:35 | S 9 |
Hanau Hbf
Frankfurt(M)Konstablerwache 19:35 - Frankfurt(M)Ostendstraße 19:36 Frankfurt(M)Mühlberg 19:38 - Offenbach(Main) Kaiserlei 19:41 - Offenbach(Main) Ledermuseum 19:43 - Mühlheim(Main)-Dietesheim 19:53 - Hanau Hbf 19:59 |
2 |
|
19:36 | S 1 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt(M)Konstablerwache 19:36 - Frankfurt(M)Hauptwache 19:37 Eddersheim 20:02 - Flörsheim(Main) 20:05 - Mainz-Kastel 20:14 - Wiesbaden Ost 20:18 - Wiesbaden Hbf 20:24 |
3 |
|
19:37 | S 4 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(M)Konstablerwache 19:37 - Frankfurt(M)Ostendstraße 19:38 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 19:40 - Frankfurt(Main)Süd 19:42 |
2 |
|
19:39 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt(M)Konstablerwache 19:39 - Frankfurt(M)Hauptwache 19:40 Frankfurt(M)Taunusanlage 19:41 - Frankfurt Hbf (tief) 19:43 - Schwalbach(Taunus)Limes 20:04 - Sulzbach(Taunus)Nord 20:07 - Bad Soden(Taunus) 20:09 |
3 |
|
19:41 | S 8 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt(M)Konstablerwache 19:41 - Frankfurt(M)Hauptwache 19:42 Frankfurt(M)Taunusanlage 19:44 - Frankfurt(Main)-Gateway Gardens 19:56 - Mainz Nord 20:33 - Wiesbaden Ost 20:37 - Wiesbaden Hbf 20:44 |
3 |
|
19:42 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(M)Konstablerwache 19:42 - Frankfurt(M)Ostendstraße 19:43 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 19:45 - Frankfurt(Main)Süd 19:47 |
2 |
|
19:45 | S 2 |
Dietzenbach Bahnhof
Frankfurt(M)Konstablerwache 19:45 - Frankfurt(M)Ostendstraße 19:46 Frankfurt(M)Mühlberg 19:48 - Offenbach(Main) Kaiserlei 19:51 - Offenbach(Main) Ledermuseum 19:52 - Heusenstamm 20:04 - Dietzenbach Bahnhof 20:11 |
2 |
|
19:46 | S 2 |
Niedernhausen(Taunus)
Frankfurt(M)Konstablerwache 19:46 - Frankfurt(M)Hauptwache 19:47 Frankfurt Hbf (tief) 19:51 - Frankfurt-Griesheim 19:56 - Frankfurt-Nied 19:58 - Frankfurt-Höchst 20:01 - Niedernhausen(Taunus) 20:26 |
3 |
|
19:49 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(M)Konstablerwache 19:49 - Frankfurt(M)Hauptwache 19:50 Frankfurt(M)Galluswarte 19:56 - Frankfurt(Main)West 19:59 - Frankfurt-Rödelheim 20:03 - Oberursel-Stierstadt 20:09 - Friedrichsdorf(Taunus) 20:20 |
3 |
|
19:50 | S 8 |
Offenbach(Main)Ost
Frankfurt(M)Konstablerwache 19:50 - Frankfurt(M)Ostendstraße 19:51 Frankfurt(M)Mühlberg 19:53 - Offenbach(Main) Kaiserlei 19:56 - Offenbach(Main) Ledermuseum 19:58 - Offenbach(Main) Marktplatz 19:59 - Offenbach(Main)Ost 20:02 |
2 |
|
19:52 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt(M)Konstablerwache 19:52 - Frankfurt(M)Ostendstraße 19:53 Frankfurt(M)Lokalbahnhof 19:56 - Frankfurt(Main)Süd 19:57 - Darmstadt-Wixhausen 20:19 - Darmstadt-Arheilgen 20:21 - Darmstadt Hbf 20:26 |
2 |
|
19:54 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(M)Konstablerwache 19:54 - Frankfurt(M)Hauptwache 19:55 Frankfurt Hbf (tief) 19:58 - Frankfurt(Main)Messe 20:03 - Frankfurt-Rödelheim 20:08 - Eschborn Süd 20:11 - Kronberg(Taunus) 20:21 |
3 |
|
19:55 | S 1 |
Rödermark-Ober Roden
Frankfurt(M)Konstablerwache 19:55 - Frankfurt(M)Ostendstraße 19:56 Rodgau-Hainhausen 20:20 - Rodgau-Jügesheim 20:22 - Rodgau-Nieder Roden 20:27 - Rodgau-Rollwald 20:30 - Rödermark-Ober Roden 20:33 |
2 |
|
19:56 | S 9 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt(M)Konstablerwache 19:56 - Frankfurt(M)Hauptwache 19:57 Frankfurt(M)Taunusanlage 19:59 - Frankfurt-Niederrad 20:06 - Frankfurt(Main)-Gateway Gardens 20:11 - Frankfurt(M) Flughafen Regionalbf 20:13 - Wiesbaden Hbf 20:49 |
3 |
|
19:59 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(M)Konstablerwache 19:59 - Frankfurt(M)Hauptwache 20:00 Frankfurt(M)Galluswarte 20:06 - Frankfurt-Berkersheim 20:19 - Groß Karben 20:29 - Okarben 20:31 - Friedberg(Hess) 20:41 |
3 |
|
20:02 | S 6 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(M)Konstablerwache 20:02 - Frankfurt(M)Ostendstraße 20:03 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 20:05 - Frankfurt(Main)Süd 20:07 |
2 |
|
20:05 | S 9 |
Hanau Hbf
Frankfurt(M)Konstablerwache 20:05 - Frankfurt(M)Ostendstraße 20:06 Frankfurt(M)Mühlberg 20:08 - Offenbach(Main) Kaiserlei 20:11 - Offenbach(Main) Ledermuseum 20:13 - Mühlheim(Main)-Dietesheim 20:23 - Hanau Hbf 20:29 |
2 |
|
20:06 | S 1 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt(M)Konstablerwache 20:06 - Frankfurt(M)Hauptwache 20:07 Eddersheim 20:32 - Flörsheim(Main) 20:35 - Mainz-Kastel 20:44 - Wiesbaden Ost 20:48 - Wiesbaden Hbf 20:54 |
3 |
|
20:07 | S 4 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(M)Konstablerwache 20:07 - Frankfurt(M)Ostendstraße 20:08 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 20:10 - Frankfurt(Main)Süd 20:12 |
2 |
|
20:09 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt(M)Konstablerwache 20:09 - Frankfurt(M)Hauptwache 20:10 Frankfurt(M)Taunusanlage 20:11 - Frankfurt Hbf (tief) 20:13 - Schwalbach(Taunus)Limes 20:34 - Sulzbach(Taunus)Nord 20:37 - Bad Soden(Taunus) 20:39 |
3 |
|
20:11 | S 8 |
Wiesbaden Hbf
Frankfurt(M)Konstablerwache 20:11 - Frankfurt(M)Hauptwache 20:12 Frankfurt(M)Taunusanlage 20:14 - Frankfurt(Main)-Gateway Gardens 20:26 - Mainz Nord 21:03 - Wiesbaden Ost 21:07 - Wiesbaden Hbf 21:14 |
3 |
|
20:12 | S 5 |
Frankfurt(Main)Süd
Frankfurt(M)Konstablerwache 20:12 - Frankfurt(M)Ostendstraße 20:13 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 20:15 - Frankfurt(Main)Süd 20:17 |
2 |
|
20:15 | S 2 |
Dietzenbach Bahnhof
Frankfurt(M)Konstablerwache 20:15 - Frankfurt(M)Ostendstraße 20:16 Frankfurt(M)Mühlberg 20:18 - Offenbach(Main) Kaiserlei 20:21 - Offenbach(Main) Ledermuseum 20:23 - Heusenstamm 20:33 - Dietzenbach Bahnhof 20:41 |
2 |
|
20:16 | S 2 |
Niedernhausen(Taunus)
Frankfurt(M)Konstablerwache 20:16 - Frankfurt(M)Hauptwache 20:17 Frankfurt Hbf (tief) 20:21 - Frankfurt-Griesheim 20:26 - Frankfurt-Nied 20:28 - Frankfurt-Höchst 20:31 - Niedernhausen(Taunus) 20:56 |
3 |
|
20:19 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(M)Konstablerwache 20:19 - Frankfurt(M)Hauptwache 20:20 Frankfurt(M)Galluswarte 20:26 - Frankfurt(Main)West 20:29 - Frankfurt-Rödelheim 20:33 - Oberursel-Stierstadt 20:39 - Friedrichsdorf(Taunus) 20:50 |
3 |
|
20:20 | S 8 |
Offenbach(Main)Ost
Frankfurt(M)Konstablerwache 20:20 - Frankfurt(M)Ostendstraße 20:21 Frankfurt(M)Mühlberg 20:23 - Offenbach(Main) Kaiserlei 20:26 - Offenbach(Main) Ledermuseum 20:28 - Offenbach(Main) Marktplatz 20:29 - Offenbach(Main)Ost 20:32 |
2 |
|
20:22 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt(M)Konstablerwache 20:22 - Frankfurt(M)Ostendstraße 20:23 Frankfurt(M)Lokalbahnhof 20:26 - Frankfurt(Main)Süd 20:27 - Darmstadt-Wixhausen 20:49 - Darmstadt-Arheilgen 20:51 - Darmstadt Hbf 20:56 |
2 |
|
20:24 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(M)Konstablerwache 20:24 - Frankfurt(M)Hauptwache 20:25 Frankfurt Hbf (tief) 20:28 - Frankfurt(Main)Messe 20:33 - Frankfurt-Rödelheim 20:38 - Eschborn Süd 20:41 - Kronberg(Taunus) 20:51 |
3 |
|
20:25 | S 1 |
Rödermark-Ober Roden
Frankfurt(M)Konstablerwache 20:25 - Frankfurt(M)Ostendstraße 20:26 Rodgau-Hainhausen 20:50 - Rodgau-Jügesheim 20:52 - Rodgau-Nieder Roden 20:57 - Rodgau-Rollwald 21:00 - Rödermark-Ober Roden 21:03 |
2 |
|
later |
Tonen van alle haltes t/m dit teken , daarna aangifte van de belangrijkste haltes.