Vertrek en aankomst
Actualiseren Actueel vertrekplan in Frankfurt(Main)Süd om 05:17 uur
Tijd | Reis | Richting / haltes onderweg | Spoor | |
---|---|---|---|---|
vroeger | ||||
05:17 |
HLB RB58 (28602) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)Süd 05:17 - Frankfurt(Main)Hbf 05:24 |
7 |
|
05:18 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 05:18 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 05:19 Frankfurt(M)Galluswarte 05:31 - Eschborn Süd 05:41 - Eschborn 05:43 - Niederhöchstadt 05:45 - Kronberg(Taunus) 05:51 |
4 |
|
05:23 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(Main)Süd 05:23 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 05:24 Bad Vilbel Süd 05:52 - Okarben 06:01 - Nieder Wöllstadt 06:04 - Bruchenbrücken 06:07 - Friedberg(Hess) 06:11 |
3 |
|
05:25 |
RE 50 (4500) |
Fulda
Frankfurt(Main)Süd 05:25 - Offenbach(Main)Hbf 05:30 - Hanau Hbf 05:39 Langenselbold 05:48 - Gelnhausen 05:55 - Wächtersbach 06:02 - Bad Soden-Salmünster 06:07 - Fulda 06:40 |
6 |
|
05:28 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt(Main)Süd 05:28 - Frankfurt(M)Stresemannallee 05:29 Frankfurt-Louisa 05:31 - Neu-Isenburg 05:34 - Dreieich-Buchschlag 05:37 - Darmstadt-Arheilgen 05:51 - Darmstadt Hbf 05:56 |
1 |
|
05:30 |
RE 55 (4601) |
Bamberg
Frankfurt(Main)Süd 05:30 - Offenbach(Main)Hbf 05:34 - Hanau Hbf 05:44 Langenprozelten 06:48 - Würzburg Hbf 07:21 - Schweinfurt Hbf 08:01 - Haßfurt 08:14 - Bamberg 08:32 |
6 |
|
05:33 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 05:33 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 05:34 Frankfurt(M)Ostendstraße 05:36 - Frankfurt Hbf (tief) 05:43 - Frankfurt(M)Galluswarte 05:46 - Frankfurt(Main)Messe 05:48 - Bad Soden(Taunus) 06:09 |
4 |
|
05:38 | S 6 |
Groß Karben
Frankfurt(Main)Süd 05:38 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 05:39 Frankfurt(M)Taunusanlage 05:46 - Bad Vilbel Süd 06:06 - Bad Vilbel 06:08 - Dortelweil 06:17 - Groß Karben 06:20 |
3 |
|
05:43 | S 4 |
Langen(Hess)
Frankfurt(Main)Süd 05:43 - Frankfurt(M)Stresemannallee 05:44 Frankfurt-Louisa 05:46 - Neu-Isenburg 05:49 - Dreieich-Buchschlag 05:52 - Langen-Flugsicherung 05:55 - Langen(Hess) 05:57 |
1 |
|
05:43 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 05:43 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 05:44 Frankfurt(M)Taunusanlage 05:51 - Oberursel(Taunus) 06:11 - Bad Homburg 06:15 - Seulberg 06:19 - Friedrichsdorf(Taunus) 06:20 |
2 |
|
05:48 |
RB 51 (15542) |
Fulda
Frankfurt(Main)Süd 05:48 - Offenbach(Main)Hbf 05:53 - Hanau Hbf 06:01 Bad Soden-Salmünster 06:50 - Steinau(Straße) 07:02 - Flieden 07:16 - Neuhof(Kr Fulda) 07:20 - Fulda 07:31 |
6 |
|
05:48 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 05:48 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 05:49 Frankfurt(M)Galluswarte 06:01 - Eschborn Süd 06:11 - Eschborn 06:13 - Niederhöchstadt 06:15 - Kronberg(Taunus) 06:21 |
4 |
|
05:48 |
HLB RB58 (28604) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)Süd 05:48 - Frankfurt(Main)Hbf 05:55 |
7 |
|
05:53 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(Main)Süd 05:53 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 05:54 Bad Vilbel Süd 06:22 - Okarben 06:31 - Nieder Wöllstadt 06:34 - Bruchenbrücken 06:37 - Friedberg(Hess) 06:41 |
3 |
|
05:54 |
RE 50 (4547) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)Süd 05:54 - Frankfurt(Main)Hbf 05:59 |
5 |
|
05:58 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt(Main)Süd 05:58 - Frankfurt(M)Stresemannallee 05:59 Frankfurt-Louisa 06:01 - Neu-Isenburg 06:04 - Dreieich-Buchschlag 06:07 - Darmstadt-Arheilgen 06:21 - Darmstadt Hbf 06:26 |
1 |
|
05:58 | S 5 |
Bad Homburg
Frankfurt(Main)Süd 05:58 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 05:59 Frankfurt(M)Taunusanlage 06:06 - Frankfurt Hbf (tief) 06:08 - Frankfurt(M)Galluswarte 06:11 - Oberursel(Taunus) 06:26 - Bad Homburg 06:34 |
2 |
|
06:03 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 06:03 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 06:04 Frankfurt(M)Ostendstraße 06:06 - Frankfurt Hbf (tief) 06:13 - Frankfurt(M)Galluswarte 06:16 - Frankfurt(Main)Messe 06:18 - Bad Soden(Taunus) 06:39 |
4 |
|
06:05 |
VIA RE85 (25120) |
Groß-Umstadt Wiebelsbach
Frankfurt(Main)Süd 06:05 - Frankfurt(Main)Hbf 06:12 - Darmstadt Nord 06:39 - Darmstadt Ost 06:44 - Darmstadt TU-Lichtwiese 06:53 - Ober Ramstadt 06:58 - Reinheim(Odenw) 07:07 - Groß-Umstadt Wiebelsbach 07:21 |
5 |
|
06:05 |
HLB RB58 (28603) |
Kleinostheim
Frankfurt(Main)Süd 06:05 - Frankfurt(Main)Ost 06:08 - Frankfurt-Mainkur 06:13 - Maintal West 06:16 Hanau-Wilhelmsbad 06:22 - Hanau West 06:24 - Großkrotzenburg 06:36 - Kahl(Main) 06:39 - Dettingen(Main) 06:48 - Kleinostheim 06:54 |
8 |
|
06:08 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(Main)Süd 06:08 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 06:09 Frankfurt-Eschersheim 06:29 - Frankfurt-Frankfurter Berg 06:31 - Frankfurt-Berkersheim 06:34 - Okarben 06:54 - Friedberg(Hess) 07:04 |
3 |
|
06:10 |
RB 51 (15537) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)Süd 06:10 - Frankfurt(Main)Hbf 06:15 |
5 |
|
06:13 | S 4 |
Langen(Hess)
Frankfurt(Main)Süd 06:13 - Frankfurt(M)Stresemannallee 06:14 Frankfurt-Louisa 06:16 - Neu-Isenburg 06:19 - Dreieich-Buchschlag 06:22 - Langen-Flugsicherung 06:25 - Langen(Hess) 06:27 |
1 |
|
06:13 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 06:13 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 06:14 Frankfurt-Rödelheim 06:33 - Oberursel-Weißkirchen/Steinbach 06:37 - Oberursel-Stierstadt 06:39 - Seulberg 06:49 - Friedrichsdorf(Taunus) 06:50 |
2 |
|
06:17 |
RE 55 (4600) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)Süd 06:17 - Frankfurt(Main)Hbf 06:24 |
5 |
|
later |
Tonen van alle haltes t/m dit teken , daarna aangifte van de belangrijkste haltes.