Vertrek en aankomst
Actualiseren Actueel vertrekplan in Frankfurt(Main)Süd om 11:07 uur
Tijd | Reis | Richting / haltes onderweg | Spoor | |
---|---|---|---|---|
vroeger | ||||
11:08 | S 6 |
Groß Karben
Frankfurt(Main)Süd 11:08 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 11:09 Frankfurt(M)Galluswarte 11:21 - Frankfurt(Main)Messe 11:23 - Frankfurt(Main)West 11:24 - Frankfurt-Eschersheim 11:29 - Groß Karben 11:50 |
3 |
|
11:09 |
RB 51 (15511) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)Süd 11:09 - Frankfurt(Main)Hbf 11:15 |
5 |
|
11:13 | S 4 |
Langen(Hess)
Frankfurt(Main)Süd 11:13 - Frankfurt(M)Stresemannallee 11:14 Frankfurt-Louisa 11:16 - Neu-Isenburg 11:19 - Dreieich-Buchschlag 11:22 - Langen-Flugsicherung 11:25 - Langen(Hess) 11:27 |
1 |
|
11:13 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 11:13 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 11:14 Frankfurt(M)Galluswarte 11:26 - Frankfurt(Main)Messe 11:28 - Frankfurt(Main)West 11:29 - Frankfurt-Rödelheim 11:33 - Friedrichsdorf(Taunus) 11:50 |
2 |
|
11:18 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 11:18 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 11:19 Frankfurt(M)Ostendstraße 11:21 - Frankfurt(M)Konstablerwache 11:23 - Frankfurt(M)Hauptwache 11:25 - Kronberg Süd 11:49 - Kronberg(Taunus) 11:51 |
4 |
|
11:23 |
RE 50 (4513) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)Süd 11:23 - Frankfurt(Main)Hbf 11:28 |
5 |
|
11:23 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(Main)Süd 11:23 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 11:24 Frankfurt(M)Galluswarte 11:36 - Frankfurt(Main)Messe 11:38 - Frankfurt(Main)West 11:39 - Frankfurt-Eschersheim 11:44 - Friedberg(Hess) 12:11 |
3 |
|
11:24 |
HLB RE59 (28687) |
Hanau Hbf
Frankfurt(Main)Süd 11:24 - Frankfurt(Main)Ost 11:27 - Maintal Ost 11:33 - Hanau Hbf 11:42 |
8 |
|
11:26 |
HLB RB58 (28634) |
Frankfurt(Main)Hbf
Frankfurt(Main)Süd 11:26 - Frankfurt(Main)Hbf 11:32 |
7 |
|
11:28 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt(Main)Süd 11:28 - Frankfurt(M)Stresemannallee 11:29 Frankfurt-Louisa 11:31 - Neu-Isenburg 11:34 - Langen(Hess) 11:42 - Erzhausen 11:47 - Darmstadt Hbf 11:56 |
1 |
|
11:28 | S 5 |
Bad Homburg
Frankfurt(Main)Süd 11:28 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 11:29 Frankfurt(M)Galluswarte 11:41 - Frankfurt(Main)Messe 11:43 - Frankfurt(Main)West 11:44 - Frankfurt-Rödelheim 11:48 - Bad Homburg 12:03 |
2 |
|
11:33 |
RE 50 (4512) |
Fulda
Frankfurt(Main)Süd 11:33 - Offenbach(Main)Hbf 11:38 - Hanau Hbf 11:46 Bad Soden-Salmünster 12:16 - Steinau(Straße) 12:22 - Schlüchtern 12:28 - Flieden 12:35 - Fulda 12:49 |
6 |
|
11:33 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 11:33 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 11:34 Frankfurt(Main)Messe 11:48 - Frankfurt(Main)West 11:49 - Eschborn 11:58 - Schwalbach(Taunus)Nord 12:03 - Bad Soden(Taunus) 12:09 |
4 |
|
11:36 |
RE 54 (4613) |
Bamberg
Frankfurt(Main)Süd 11:36 - Frankfurt(Main)Ost 11:39 - Frankfurt-Mainkur 11:43 Hanau West 11:54 - Hanau Hbf 11:57 - Kahl(Main) 12:03 - Karlstadt(Main) 13:00 - Bamberg 14:32 |
9 |
|
11:37 | FLX 1241 |
Stuttgart Hbf
Frankfurt(Main)Süd 11:37 - Darmstadt Hbf 11:54 - Heidelberg Hbf 12:41 - Stuttgart Hbf 13:30 |
7 |
|
11:38 | S 6 |
Groß Karben
Frankfurt(Main)Süd 11:38 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 11:39 Frankfurt(M)Galluswarte 11:51 - Frankfurt(Main)Messe 11:53 - Frankfurt(Main)West 11:54 - Frankfurt-Eschersheim 11:59 - Groß Karben 12:20 |
3 |
|
11:43 | ICE 2535 |
Frankfurt(M) Flughafen Fernbf
Frankfurt(Main)Süd 11:43 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 11:53 |
8 |
|
11:43 | S 4 |
Langen(Hess)
Frankfurt(Main)Süd 11:43 - Frankfurt(M)Stresemannallee 11:44 Frankfurt-Louisa 11:46 - Neu-Isenburg 11:49 - Dreieich-Buchschlag 11:52 - Langen-Flugsicherung 11:55 - Langen(Hess) 11:57 |
1 |
|
11:43 | S 5 |
Friedrichsdorf(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 11:43 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 11:44 Frankfurt(M)Galluswarte 11:56 - Frankfurt(Main)Messe 11:58 - Frankfurt(Main)West 11:59 - Frankfurt-Rödelheim 12:03 - Friedrichsdorf(Taunus) 12:20 |
2 |
|
11:43 |
VIA RE85 (25325) |
Babenhausen(Hess)
Frankfurt(Main)Süd 11:43 - Offenbach(Main)Hbf 11:47 - Hanau Hbf 12:00 - Hainburg Hainstadt 12:12 - Seligenstadt(Hess) 12:18 - Babenhausen(Hess) 12:27 |
6 |
|
11:48 |
RB 51 (15514) |
Wächtersbach
Frankfurt(Main)Süd 11:48 - Offenbach(Main)Hbf 11:53 - Hanau Hbf 12:01 Niedermittlau 12:19 - Hailer-Meerholz 12:26 - Gelnhausen 12:30 - Haitz-Höchst 12:34 - Wächtersbach 12:41 |
6 |
|
11:48 | S 4 |
Kronberg(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 11:48 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 11:49 Frankfurt(M)Ostendstraße 11:51 - Frankfurt(M)Konstablerwache 11:53 - Frankfurt(M)Hauptwache 11:55 - Kronberg Süd 12:19 - Kronberg(Taunus) 12:21 |
4 |
|
11:53 | S 6 |
Friedberg(Hess)
Frankfurt(Main)Süd 11:53 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 11:54 Frankfurt(M)Galluswarte 12:06 - Frankfurt(Main)Messe 12:08 - Frankfurt(Main)West 12:09 - Frankfurt-Eschersheim 12:14 - Friedberg(Hess) 12:41 |
3 |
|
11:58 | S 3 |
Darmstadt Hbf
Frankfurt(Main)Süd 11:58 - Frankfurt(M)Stresemannallee 11:59 Frankfurt-Louisa 12:01 - Neu-Isenburg 12:04 - Langen(Hess) 12:12 - Erzhausen 12:17 - Darmstadt Hbf 12:26 |
1 |
|
11:58 | S 5 |
Bad Homburg
Frankfurt(Main)Süd 11:58 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 11:59 Frankfurt(M)Galluswarte 12:11 - Frankfurt(Main)Messe 12:13 - Frankfurt(Main)West 12:14 - Frankfurt-Rödelheim 12:18 - Bad Homburg 12:30 |
2 |
|
11:58 |
HLB RB58 (28636) |
Rüsselsheim Opelwerk
Frankfurt(Main)Süd 11:58 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 12:13 - Rüsselsheim 12:21 - Rüsselsheim Opelwerk 12:24 |
7 |
|
12:01 |
HLB RB58 (28627) |
Kleinostheim
Frankfurt(Main)Süd 12:01 - Frankfurt(Main)Ost 12:04 - Frankfurt-Mainkur 12:08 - Maintal West 12:11 Maintal Ost 12:14 - Hanau-Wilhelmsbad 12:17 - Hanau West 12:19 - Hanau Hbf 12:23 - Großauheim(Kr Hanau) 12:26 - Kleinostheim 12:41 |
8 |
|
12:03 | S 3 |
Bad Soden(Taunus)
Frankfurt(Main)Süd 12:03 - Frankfurt(M)Lokalbahnhof 12:04 Frankfurt(Main)Messe 12:18 - Frankfurt(Main)West 12:19 - Eschborn 12:28 - Schwalbach(Taunus)Nord 12:33 - Bad Soden(Taunus) 12:39 |
4 |
|
later |
Tonen van alle haltes t/m dit teken , daarna aangifte van de belangrijkste haltes.