informace o cestě k Bus 662
Průběh trasy od
nádraží / zastávka
Příjezd
Odjezd
Nástupiště
Aktuální
nádraží / zastávka
Stammheim Gymnasium, Calw
Odjezd
z 13:00
nádraží / zastávka
Kimmichwiesen, Calw
Odjezd
z 13:04
nádraží / zastávka
Heumaden Bundesstraße, Calw
Odjezd
z 13:10
nádraží / zastávka
Neuhengstett Bundesstraße, Althengstett
Příjezd
v 13:15
Odjezd
z 13:15
nádraží / zastávka
Möttlingen Arche, Bad Liebenzell
Příjezd
v 13:23
nádraží / zastávka
Möttlingen Dorfzentrum, Bad Liebenzell
Příjezd
v 13:24
nádraží / zastávka
Unterhaugstett Rathaus, Bad Liebenzell
Příjezd
v 13:28
nádraží / zastávka
Unterhaugstett Kirche, Bad Liebenzell
Příjezd
v 13:29
nádraží / zastávka
Monakam Brunnenstr./Monbach, Bad Liebenzell
Příjezd
v 13:34
nádraží / zastávka
Monakam Ferienpark, Bad Liebenzell
Příjezd
v 13:35
nádraží / zastávka
Monakam Hährenwald, Bad Liebenzell
Příjezd
v 13:36
upozornění
Jede ve dnech: jede 19. led do 22. bře 2024 Po - Pá; ne 12. do 16. úno 2024
Navštivte nás na
Možné způsoby platby