informace o cestě k Bus 662
Průběh trasy od
nádraží / zastávka
Příjezd
Odjezd
Nástupiště
Aktuální
nádraží / zastávka
Schulzentrum, Althengstett
Odjezd
z 13:15
nádraží / zastávka
Neuhengstett Bundesstraße, Althengstett
Příjezd
v 13:17
Odjezd
z 13:17
nádraží / zastávka
Möttlingen Arche, Bad Liebenzell
Příjezd
v 13:25
nádraží / zastávka
Möttlingen Dorfzentrum, Bad Liebenzell
Příjezd
v 13:26
nádraží / zastávka
Unterhaugstett Rathaus, Bad Liebenzell
Příjezd
v 13:30
nádraží / zastávka
Unterhaugstett Kirche, Bad Liebenzell
Příjezd
v 13:31
nádraží / zastávka
Monakam Brunnenstr./Monbach, Bad Liebenzell
Příjezd
v 13:36
nádraží / zastávka
Monakam Ferienpark, Bad Liebenzell
Příjezd
v 13:37
nádraží / zastávka
Monakam Hährenwald, Bad Liebenzell
Příjezd
v 13:38
nádraží / zastávka
Waldfriedhof, Bad Liebenzell
Příjezd
v 13:46
nádraží / zastávka
Hotel Weisse, Bad Liebenzell
Příjezd
v 13:47
nádraží / zastávka
Bahnhof, Bad Liebenzell
Příjezd
v 13:48
nádraží / zastávka
Bürgerzentrum, Bad Liebenzell
Příjezd
v 13:48
nádraží / zastávka
Mineralbrunnen, Bad Liebenzell
Příjezd
v 13:50
nádraží / zastávka
Ernstmühl, Calw
Příjezd
v 13:52
nádraží / zastávka
Hirsau Unterer Brühl, Calw
Příjezd
v 13:54
nádraží / zastávka
Hirsau Liebenzeller Straße, Calw
Příjezd
v 13:55
upozornění
Jede ve dnech: jede 19. led do 22. bře 2024 Po - Pá; ne 12. do 16. úno 2024
Navštivte nás na
Možné způsoby platby